­ Deelnemers internationale wedstrijden 10 t/m 16 mei 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 10 t/m 16 mei 2021

Geplaatst op 11 mei 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Mennen & para

Dit weekend staat het eerste grote internationale menfestijn in Nederland op het programma. Op de hippische terreinen van Grandorse in Kronenberg komt de voltallige Nederlandse mentop van de paarden en de pony’s aan de start. Afgelopen week hadden de dressuurruiters hun wedstrijd in Exloo. Deze week zijn daar nu de springruiters aan de beurt. In Drenthe wordt op 2* en 1*-niveau gesprongen met veel Nederlandse deelname. Daarnaast zijn de springruiters van TeamNL actief in Gorla Minore, Opglabbeek, Samorin, Montefalco en het Poolse Olsza. Nederlandse dressuurruiters komen in actie in Grote Brogel. Naast het CDI3* zijn daar ook rubrieken voor de jeugd. Dinja van Liere vertegenwoordigd ons land op het CDI4* in München-Riem. Een aantal Oranje eventingruiters nemen deel aan de CCI’s in Aston Le Walls en Kalundborg.

München-Riem CDI1*/ CDI3*/ CDI4* Duitsland - 13 t/m 16 mei 2021 dressuur
Tel: 0049-89926967456
E-mail: l.breymann@hippo-gmbh.de
Website: www.pferdinternational.de
CDI4*
Dinja van Liere (Uden) - Hermès
CDI3*
Dinja van Liere (Uden) - Haute Couture
CDI1*
Dinja van Liere (Uden) - Independent Little Me


Grote-Brogel CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A België - 14 t/m 16 mei 2021 dressuur
Tel: 0032-475467820
E-mail: info@breugelhoevemm.be
Website: online.equipe.com
CDI3*
Saskia van Es (Voerendaal) - Italo
Jeannette Haazen (Maaseik) - Kingsley D-Day FS
Joyce Lenaerts (Leende) - Beukenvallei's Iconic B
Sharon Lübkemann (Beek Lb) - Bernardau
Lynne Maas (Schiedam) - Eastpoint, Electra
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook, Hollywood, Sephora S
Kim van der Muren (Chaam) - Guadeloupe-Beau
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Cennin, Finnländerin
CDIU25
Carlijn Huberts (Beers Nb) - Watoeshi
Kimberley Luijten ('s-Gravenhage) - Zippo
CDIY Young Riders
Evelien Huberts (Beers Nb) - Romeo
Dana van der Meer (Naaldwijk) - Chicago
Kimberly Pap (Nunspeet) - Floris, Just A Dream
Sanne Paulissen (Koningsbosch) - Flügel
CDIJ Junioren
Linde Hofs (Hengelo Gld) - Cerano Caramel
CDIP Pony’s
Xanthe Daniëlse (Geleen) - Iscar
Sanja Janssen (Koningsbosch) - Bink
Sytske de Jong (Tijnje) - Ruby
Sophie van der Steen (Erp) - Yellow Boy
Yasmin Westerink (Oldebroek) - Cognac IX
Djuli van Winden (Wekerom) - Magic
CDICh-A (E-pony) Children
Jessica Nesselaar (Garderen) - Cream on Top
Manouk Zuiderent (Breda) - Dollarboy S-G, Haston Be Happy


Gorla Minore CSIYH1*/ CSIU25-A/ CSI4*/ CSI1* Italië - 12 t/m 16 mei 2021 springen
Tel: 0039-3311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSI4*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday, Huro´s Winston-Jumper R
Kim Emmen (As) - Cendrillon Du Ruisseau Z, Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Niels Kersten (Egchel) - Famous H, Granito Noordenhoek
Astrid Leeuwen (Ospel) - Amber 119, Umulos
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, For President, Zeppe Blue
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto
Mel Thijssen (Sevenum) - BML Florida Balia NL, Galisha, Gaudi
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Hi There
CSI1*
Astrid Leeuwen (Ospel) - Cole Younger
Yves Winkelmolen (Ventimiglia) - Chatocino
CSIYH1*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z, Indira Hero de Septon
Kim Emmen (As) - Astrid's Lad, Lady Angeles
Niels Kersten (Egchel) - Thuur Z
Astrid Leeuwen (Ospel) - Charly Brown 353, Clarimo's Balou
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Sanne Thijssen (Sevenum) - Jamble Gamble
CSIU25-A
Niels Kersten (Egchel) - Tippy Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Happy
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2
Sanne Thijssen (Sevenum) - I'M Here


Exloo CSI1*/ CSI2* Nederland - 12 t/m 15 mei 2021 springen
Tel: 0031-655806072
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.hippischcentrumexloo.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Example, Genius, Häkkinen N
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Flow
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, Las Vegas
Renate Beuving (Beilen) - Ithaca
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Isis
Lennard de Boer (De Wijk) - Isapardi VDL, Tinkerbell Z
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Sisi
Kars Bonhof (Epe) - Cantona TN, Hernandez TN
Kim Bril (Westendorp) - Unikum Olympic Z
Roelof Bril (Westendorp) - Iberico, The Gentleman
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, I AM, Ileanne SFN
Arjen van Diepen (De Weere) - Braveheart Van De Eenhoorn
Berber Dijkman (Wesepe) - Fabrice, I'm Special
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Ilivia
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Jacoba Stud Imosa
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Acuero, Intertoff
Henk Frederiks (Wapserveen) - Habab, Harm-B, Impian D
Daan van Geel (Gees) - Idaloma
Michael Greeve (Veeningen) - Guan GJB, High Big Andi K, Jacksonville Eurohill
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Agnes, Noukie
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Hercules, Vivant
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Gutascha, Silverado
Tessa Hoeksema (Tolbert) - El Vleut
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Helsinki, Icoon Vdl, Irocco Blue S
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Gillion ES, Hosanne ES
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance
Marc Houtzager (Rouveen) - Holy Moley, Sterrehof´s Calimero
Hylke de Jong (Dokkum) - Headline
Coen Kerbert (Enschede) - Inekaat
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Irish Coffee PR
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Diamond For Pleasure, International
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Gentle, Zenyatta
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Gabri, Hollywood VK, Isodermus PP
Megan Laseur (Soest) - Cassanova, It's a walk in the park, Tailormade Eldocar
Patrick Lemmen (Grashoek) - Full Option van't Zand, Good Morning B
Bart van der Maat (Houten) - Candy, Chicago, Miss Marple
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Christianus
Enrico van Manen (Stroe) - Haran
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Hello B.
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye, Flora
Gerben Morsink (Enschede) - Carsey Z, Navarone Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano
Pim Mulder (Dalfsen) - Captain Z, Dywis HH, I am a Rebel -S
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Golden Boy V, Iletto
Peter Olthof (Langeveen) - Harlekijn v/d Horst
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Chantal Regter (Assen) - Can Fly Z, Conchacco, Haskal
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma, No Fear Vd Tichelrij Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, I Will Be Famous, Ivan
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Händel V.D.W.
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Lopez T
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Double Dutch, Hero
Jip Spruijt (Epe) - Fyolieta
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF Inventiv, PMF/2JOIN Hartford
Willem Verdonk (Oudenbosch) - Blom`s Gintura, Blom`s Idense
Rianne Visscher (Meeden) - Gegannie, Jaistannie
Thijmen Vos (Wierden) - Ive Got the Key
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Inaico VDL, It's Highlander van de Kalevallei
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Jessie Wiefferink (Wierden) - Jayton
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Foline
Albert Zoer (Echten Dr) - Halifax, Isa Tella
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Bruce Springsteen VDV Z, Keniki
Elisah Aarts (Rutten) - Kayne VDL, Kyaklahoma VDL
Maxime van Andel (Leeuwarden) - El Future van ‘t Ameldonk Z, Goldstar
Remco Been (Winterswijk Miste) - Eurocool's Just Apple
Renate Beuving (Beilen) - Job JK, Simoncelli M.
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Creme de la Creme Z
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - H-Kindness, Icarinda
Kars Bonhof (Epe) - Cello Vd Bisschop, Korbach Van De Renger
Kim Bril (Westendorp) - Cantate 47
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Ivar, Kallas
Tom Brinkman (Tubbergen) - John Henry
Arjen van Diepen (De Weere) - Jolina Van De Falieberg, Kardashian
Berber Dijkman (Wesepe) - Imoya Dice
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Jarizona van de Muggenhoek, Just Chesnut
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Conte di London, Juwel SFN
Henk Frederiks (Wapserveen) - I Love You Again, Kornuit VDP
Daan van Geel (Gees) - Kahlua-Carmen, Kedgwick
Michael Greeve (Veeningen) - It's Easy
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Amigo de Septon Z
Iris Hakvoort (Tollebeek) - It'S Bubertha, Kansas VDL
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Dou Cati, Fil a Fil
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Guilietta, Tassilo
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Joberlina-W, Just For Fun
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Hestia van de Zonnehoeve, Innsbruck Cooper, Jappeloup Cooper
Gert van den Hof (Slagharen) - Ciacilcara VDL Z, Jorn VDL
Manon van den Hof (Slagharen) - Holiday Cheer H
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Jubel ES, Kadorena
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Heaven of romance, Kimberley
Alice Jakobs (Emmer-Compascuum) - Romeo VDL
Hylke de Jong (Dokkum) - I'mtorius van de Osseweide, Osseweide’s Dana Eleen
Hester Klompmaker (Buitenpost) - Karmasina
Glenn Knoester (Assendelft) - Ilone Sinaa GPH
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Fabulous, Just A Moment Van 'T Heerenhuys
Megan Laseur (Soest) - Euro EHS, Incitty C
Regina Leeuwen (Langeveen) - Fairytale
Tonny Leeuwen (De Wijk) - Jarona
Patrick Lemmen (Grashoek) - Luigi U.B., Pillar G
Bart van der Maat (Houten) - Kwik One
Enrico van Manen (Stroe) - Kaprisch
Tamara van Manen (Stroe) - Incredible, Intensely MBF
Marlou Martens (Gieten) - Epic-Uma
Gerben Morsink (Enschede) - Colina Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Quintendros E
Pim Mulder (Dalfsen) - New Balance van t Meulenhof, Powderpuff
Nick Nanning (Dalfsen) - Hermes, Kalina N
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Bertha 10
Denny Olde Agterhuis (Rottum Fr) - Fairwings, I'm The Boss
Peter Olthof (Langeveen) - Celena Z, Jumpin Jack
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Diador
Celeste van der Poel (Den Horn) - Independent B, Kashmir MB
Chantal Regter (Assen) - Ifrieda W, Joey-Chi
Emiel Richter (Enschede) - Quality - Star
Kirsten Rikkert (Enter) - Jr RAG, Queen 175
Gerco Schröder (Tubbergen) - Colando 21, Deep Impact 8
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - It's A Dream VG, Jip
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Jiwyrusa H, Just Blue
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Jamil Field, Onslow
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Jacky boy
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Waylotte DDH Z
Suzanne Tepper (Holwierde) - Khinula -N, PMF 2JOIN Jubilee, Quickthago VDL
Wendy Timmers (Wierden) - Gucci, Joey A
Elise Velzen (Schettens) - Ginnyvona, Held
Willem Verdonk (Oudenbosch) - Jack, Kingsten
Robert Vos (Wierden) - Gem Flow Z
Thijmen Vos (Wierden) - Calgary 56, Incredible Loma
Jur Vrieling (Holwierde) - Etoulon VDL, Impressive VDL, Kallmar VDL
Sylvana Wezeman (Gieten) - Jelo, Kajo A, Kings Lady
Britt Wiefferink (Wierden) - Apourti, Jon Jon
Evi Wiefferink (Wierden) - Florence, Iregina Elton
Jessie Wiefferink (Wierden) - Hetty van den Hoogeweg, My Lady 179
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono, Health4Horses Icarla, Kalie S
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Jascarilla, Kaltic Ryal K.
Chantal Windstra (Boerakker) - Foberlina, W&W´s Islay´s Mist
Hilde Woudstra (Daarle) - Kybalia SMH/SVN
Albert Zoer (Echten Dr) - Jackpot


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 13 t/m 16 mei 2021 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Gravin, VDL Groep Nino du Roton
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Carte Blanche, Flying Jackie
Lars Kersten (Egchel) - D.Alba R 67, Vodin Morine Z
Skye Morssinkhof (Hierden) - G-Vingino-Blue
Frank Schuttert (Ommen) - Cartier SR, Fair Field, Kinky Boy van het Gildenhof
Liesje Vrolijk (Almen) - Hunter Fairy
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Iron Z
Erwin de Bruin (Lunteren) - Falco, Fox, Jokidoki Z
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Narcis vd Bisschop
Lars Kersten (Egchel) - Fontanarosso
Skye Morssinkhof (Hierden) - Drafino PS
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M
CSIYH1* incl. 8yo
Erwin de Bruin (Lunteren) - Cattivo SK, Con Amore SK
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Casilo CEN, Filou du Cache Pot Z, Orta de Reve
Lars Kersten (Egchel) - Akua van Cleef Z
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5
Liesje Vrolijk (Almen) - Isis Vive, Liesje Vive!


Samorin CSIYH1*/ CSIU25-A/ CSIAm-A/ CSI2*-W/ CSIOY/ CSIOJ/ Slovakije - 13 t/m 16 mei 2021 springen
Tel: 00421-903466554
E-mail: ridersevent96@gmail.com
Website: www.ridersanddreams.sk
CSI2*-W
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z, Nikias vd Bisschop, Piccolo R
Ralph Slaats (Knegsel) - Cancara E, Mr Jingles
CSIU25-A
Paris Morssinkhof (Hierden) - Leonidas 129
CSIAm-A
Fleur Holleman (Huissen) - Pasadena van ‘t Huka
CSIOJ Junioren
Sanne ter Haar (Hierden) - International Gjb
Fleur Holleman (Huissen) - Faltic, Innuendo R&D
Joyce Wolters (Montfort) - Ingar Endy VDE
CSIOP Pony’s
Milan Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Elle Birken
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's
CSIYH1*
Sanne ter Haar (Hierden) - Champ Z
Paris Morssinkhof (Hierden) - Lucky Star W
Ralph Slaats (Knegsel) - Kornee


Olsza CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Polen - 13 t/m 16 mei 2021 springen
E-mail: info@agro-handel.com.pl
Website: zawodykonne.com
CSI2*
Sander Geerink (Gelselaar) - Florijn W, Global, Iglesias D.V.


Montefalco CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1*/ CSIV-B Italië - 12 t/m 16 mei 2021 springen
Tel: 0039-3386773232
E-mail: concorsi@horseslelame.com
Website: www.horseslelame.com
CSI2*
Thalessa de Jong (Stokkum) - Dendola-B, Kattandro
CSIYH1*
Thalessa de Jong (Stokkum) - Altesse Z, ARD Flash of Gold, Kamille Delta Mossel Z, Latina


Kronenberg CAI3*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2/ CAI3*-H1/ CAI3*-P4/ CAI3 Nederland - 13 t/m 16 mei 2021 mennen
Tel: 0031-654674396
E-mail: h2t@xs4all.nl
Website: www.horsedrivingkronenberg.nl
CAI3*-H4 WCupQ World Cup vierspan paarden
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Floriano, Freddy, Generaal, James Bond, Roderick CK
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Enrico, Favory Fantom, Hugo van Hapert
Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) - Belcampo, Black Money H., Freedom, Gradus, Illusionist
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flame, Flux, Hurricane, Vorst
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Zerino, Zimon
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Zatijn
CAI3*-H2 Tweespan paarden
Leo van der Burgt (Meijel) - BurgtBeheer Elco, BurgtBeheer Gabor, BurgtBeheer Jaquar
Jos Corsten (Mariahout) - Friso, Frits C
Geert Dijkhof (Klarenbeek) - Bahrein, Carino, Goirgio
Stan van Eijk (Schinveld) - Doris, Ietske, Jones, Zorac
Erik Evers (Oudenbosch) - Datzo, Impuls, Jari
Henk Garrits (Lieren) - Alfons, Cendrik, Curonno-A
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Conversano, Foppe, Zardonis
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) - Charlie, Guus GS, Viandor
Rob Lommers (Bergeijk) - El Fiero, Extion, Fillip Spudalshoej
Anna de Ronde (Zwartewaal) - Bariton, Jelviro, Watapatja
Rene Schuiling (Herveld) - Aron, Favoriet
Harry Streutker (Coevorden) - Dempsey JW, Donnah JW, Xander, Yk Arjan
Theo Timmerman (Breda) - ECC Jivahno, Elvis, Gydo
Carlo Vermeulen (Griendtsveen) - Barichello, Ejasper, Vincent
Harrie Verstappen (Eersel) - Formando, Indiaan
Sandor van Vliet (Maasdijk) - Brown Dreamer V., Hapkido-Utopia, Heodoor, Heraldo
Ben Voets (Uden) - Expresso D, Humphry.K, Imposant
Ton Vreugdenhil (De Lier) - Ivanhoe-T, Iwan H, MTT Don Juan
CAI3*-H1 Enkelspan paarden
Dirk van Beckhoven (Noordhoek) - Havilina
Berry van den Bosch (Someren) - Fabola BH
Wilbrord van den Broek (Nistelrode) - Gallas V
Joop Gommers (Dreumel) - Garant
Rudolf Pestman (Eext) - Fair Play D
Saskia Siebers (Maarheeze) - Axel
Elke van der Snoek (Kubaard) - Buddy
CAI3*-P4 Vierspan pony’s
Hendrik-Jan Beekhuiszen (Zeewolde) - Eros v.d. Damsingel, Fire, Moonlight, Snow, Starlight, Tornado, Wattaponja
Dianne Legemaat - Van Bemmel (Overberg) - Black Jack von Logabirum, Rondeels Royal Bodhi, Rozenhof's Jordan, Showboy, Zwaantjes Flor
Jan de Boer (Terwolde) - Heideparks Him, Shorebrooks Hole in One, Shorebrooks Hot 'n Spicey, Shorebrooks Hot Tropic
Joey van der Ham (Noordwijk Zh) - Duffelt's ZZ-top, Elferink's Marcus, Golden Boy, Marcus, Sam
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Breukers Bobby Brown, Pietje V.d. Knollentuin, Roosendaal's Thunder, Y
Rene Limpens (Assendelft) - Bruintje, Crimond Elgan, Goldberg's Clay, Kanjer, Rivaldo
CAI3*-P2 Tweespan pony’s
Melanie van de Bunt (Lunteren) - Sunstar's Calvados, Tumtum, Zuidhoeve's Henzel
Nathalie v.d Ende (Poeldijk) - Mischa, Mozart, Sterrenhof's Roxy
Cas Hendriks (Zeeland) - Jip, Mister Jim, Sunstar's Cloud
Wolter van der Veen (Peize) - Karabahk Gella, Poelenburgs Eton
CAI3*-P1 Enkelspan pony’s
Melanie van der Welle - Becker (Oud-beijerland) - Havehoeve's Floris
Frans Hellegers (D Straelen) - Gismo
Milou Huisman (Putten) - thysje
Heidi Te Poele (Wolphaartsdijk) - Popeye
CAI2*-H2 Tweespan paarden
Rens Egberink (Bad Bentheim) - Jeamon Van De Martha Hoeve Texel, Kulano
Harrie van Hoof (Eersel) - Kate, Ken
Wybe Kramer (Amstelveen) - Dempsy Justin, Marshyland's Alex
CAI2*-H1 Enkelspan paarden
Jeannette Veldboom - Bulten (Zeewolde) - Gazefiro d'Loureiro, Veldstar Risk
CAI2*-P4 Vierspan pony’s
Manou Brans (Oost West en Middelbeers) - Broeklands Glen, Destiny's Boraya, Sunwillow Sirocco, Vennebos Will O' the Wisp, Zomerdijk
Eric Mulder (Diepenheim) - Asi Kandia, Dagrùn, Greg, Jack, Zozo Naskur Kandia
CAI2*-P2 Tweespan pony’s
Anneke Cremers (Windraak) - Buddiman van de Wittehoeve, Kayan
Jorn Elburg (De Heurne) - Llanfrechfa Stevie-G, Wohld Neal
Kees Liebregts (Oost West en Middelbeers) – Coelenhage’s Penterman, Kolstein’s James
CAI2*-P1 Enkelspan pony’s
Sam Couwenberg (Veulen) - Waxwing Penny Guy
Fleur van Empelen (Maassluis) - Hand's Up
Jos Gerlings (Someren) - Ilke
Brent Janssen (Swolgen) - Powerboy
Lisanne van Meerten (Lienden) - Justine, Thom
Marloes van 't Veld (Nijverdal) - Brandon
Marije Willemsen (Raalte) - De Goede Ree's Elegant


Aston Le Walls CCI2*-S/ CCI4*-S/ CCI4*-S Groot-Brittannië - 11 t/m 13 mei 2021 eventing
Tel: 0044-7860602445
E-mail: patricia@chatsworthhorsetrials.co.uk
Website: www.astonlewalls.net
CCI4*-S
Althea Bleekman (Devon) - Granncord
Nina de Haas (Hengstdijk) - Divine H.E.


Kalundborg CCIP2-L/ CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ C Denemarken - 14 t/m 16 mei 2021 eventing
Tel: 0045-40882373
E-mail: mikkel@staldjoergensen.dk
Website: online.equipe.com
CCI3*-L
Nina Hut (Rijssen) – Carthageno
CCI3*-S
Tarik van Boggelen (Rijssen) – Conquest
CCI2*-L
Tarik van Boggelen (Rijssen) - Hot Summer, Man O War
CCI2*-S
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
CCIP2-L Pony’s
Senna van Houte (Pannerden) - Naughty Boy, Tullibards Sixth Sense
Kato dSmidt (Eede Zld) - Orchid's Tigersun
Sophie Weening (Raalte) - Hip Hop


Taupo CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCI4*-L Nieuw-Zeeland - 13 t/m 16 mei 2021 eventing
Tel: 0064-21734829
E-mail: eventing@nzequestrian.org.nz
Website: www.nzequestrian.org.nz
CCI3*-L
Fraser King (Hamilton) - Clooney KSNZ

Ander Nieuws

  • Bart van der Maat overklast Hees in Grote Prijs van de Peelbergen
    Bart van der Maat overklast Hees in Grote Prijs van de Peelbergen
  • Nederlandse ponymenners op koers naar WK-goud
    Nederlandse ponymenners op koers naar WK-goud
  • WK ponymennen: Oranje na dressuur op zilver
    WK ponymennen: Oranje na dressuur op zilver