­ Deelnemers internationale wedstrijden 12 t/m 18 april 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 12 t/m 18 april 2021

Geplaatst op 14 april 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing

Voor de Nederlandse internationale ruiters barst deze week het wedstrijdseizoen weer los na de lockdown vanwege de Rhino-uitbraak begin dit jaar. De eventingwedstrijd in Oudkarspel is het eerste internationale evenement in Nederland. Veel oranje eventingruiters hebben de weg naar Noord Holland gevonden. Daarnaast hebben de TeamNL eventingruiters wedstrijden in Strzegom en Burnham Market. De springruiters van TeamNL reizen af naar de 3* wedstrijden in Gorla Minore en Linz, de 2* concoursen in Lier, Bonheiden, Westergellersen, Zielona Gora en Arezzo en de springjeugd heeft rubrieken met landenwedstrijden in Opglabbeek. Een Nederlandse amazone rijdt in Mexico en komt aan de start op het CSI4* in Monterrey. Ook de Nederlandse dressuurjeugd komt deze week in actie, ze hebben in St.Truiden hun wedstrijd. Twee Nederlandse dressuurruiters verblijven in Amerika en rijden op het CDI in Ocala.

Sint-Truiden CDIP/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIY/ CDICh-A (E-pony)/ CDIU2 België - 15 t/m 18 april 2021 dressuur
Tel: 0032-49565092
E-mail: christajacques2@gmail.com
Website: www.stalgravenhof.com
CDIU25
Carlijn Huberts (Beers Nb) - Watoeshi
Kimberley Luijten ('s-Gravenhage) - Zippo
Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) - Cirano DC
CDIY
Milou Dees (Berkenwoude) - Francesco
Evelien Huberts (Beers Nb) - Romeo
Lauren Neville (Vught) - Valentino
Kimberly Pap (Nunspeet) - Floris, Just A Dream
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Hotmail V
Quinty Vossers (Doetinchem) - Hummer, Inferno
CDIJ
Linde Hofs (Hengelo Gld) - Cerano Caramel
Margje Janssen (Swolgen) - Elma
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
Micky Schelstraete (Gemonde) - Cachet L
CDIP pony’s
Esmee Boers (Nieuw-Vennep) - Orchard Red Prince
Senna Evers (Grootebroek) - Majos Cannon
Jolien Felix (IJsselmuiden) - Golden Challenge
Isa Hollands (Schimmert) - Mabeline's Floran, Westerhuis Zorro
Sanja Janssen (Koningsbosch) - Bink
Elise de Loos (Roosendaal) - Sandokan's Pardo
Joanne Neidhofer (Den Oever) - Pearcy's Popeye
Anne Uijtewaal (Kamerik) - Filippo
Morgan Walraven ('s-gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
Flore Woerts (Franeker) - Madam's Menno
CDICh-A
Flore Woerts (Franeker) - Vlingh
CDICh-A (E-pony)
Jessica Nesselaar (Uddel) - Cream on Top
Manouk Zuiderent (Breda) - Dollarboy S-G, Haston Be Happy


Ocala FL CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDIAm USA - 15 t/m 18 april 2021 dressuur
Tel: 002-32710904
E-mail: debra@centerlineevents.com
Website: www.centerlineevents.com
CDI3*
Ivo Juhrend (Dunnellon) - Cover Girl, Eye Catcher
Jaron Verheij (Dunnellon) - Dutch D-Day


Monterrey, La Silla CSI4*/ CSIJ-B/ CSICh-B/ CSIAm-A Mexico - 13 t/m 18 april 2021 springen
E-mail: internacional@fem.org.mx
CSI4*
Charlotte van Breemen (Beverwijk) - Arcassido


Gorla Minore CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Italië - 14 t/m 18 april 2021 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSI3*
Niels Kersten (Egchel) - Famous H, Fiwalda, Granito Noordenhoek
Astrid Leeuwen (Ospel) - Amber 119, Cole Younger
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay
Frank Schuttert (Ommen) - Kinky Boy van het Gildenhof, Latina van het Avenhof, Lyonel
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, For President, Zeppe Blue
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - BML Florida Balia NL, Gaudi
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Genasis, Hi There
CSI1*
Niels Kersten (Egchel) - Juggler
Astrid Leeuwen (Ospel) - Charly Brown 353, Clarimo's Balou, Umulos
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden
Barbara Schreuder (Baexem) - Haines, Maykel van het Floreslohof
Leon Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Jojo
CSIYH1*
Niels Kersten (Egchel) - Thuur Z
Frank Schuttert (Ommen) - Joint Venture, Pepitto van het Bokt
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) - Giorgio Z, Juice, Tyson’s Lady Lux Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Jamble Gamble, Kyra-Rosa


Linz-Ebelsberg CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIJ-A Oostenrijk - 15 t/m 18 april 2021 springen
Tel: 0043-732307051
E-mail: office@linzerpferdefestival.at
Website: www.linzerpferdefestival.at
CSI3*
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Casina 15, Harmony SNW, Zentos
Senna Wusten (Loenen Gld) - Cassus Clarque
CSI1*
Senna Wusten (Loenen Gld) - Aldarb


Westergellersen CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Duitsland - 15 t/m 18 april 2021 springen
Tel: 0049-4255983550
E-mail: khk@sporthaus-verden.de
Website: www.der-montagsclub.de
CSI2*
Kars Bonhof (Epe) - Cantona TN, Hernandez TN
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Grandorado TN, Highway TN
Gerben Morsink (Enschede) - Galina, Navarone Z
CSIYH1*
Kars Bonhof (Epe) - Komme Casall, Poker de Mariposa
Willem Greve (Markelo) - Opium JW van de Moerhoeve TN
Gerben Morsink (Enschede) - Carina Z


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 15 t/m 18 april 2021 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Hutch, VDL Groep Nino du Roton
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, I AM, Ivar, Ogano Girl Z
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Ilivia
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Bonnie MZ, Forever SFN, Oak Grove's Carlyle
Michael Greeve (Veeningen) - Fernando, Hamilton, High Big Andi K
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Gillion ES, Hosanne ES
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante N.O.P., Sterrehof's Edinus
Kelly Jochems (Achtmaal) - Eowan A, Hind V
Loewie Joppen (Maasbree) - Emeralds Dream, Hantano, L'Esperance La Vie Z
Glenn Knoester (Assendelft) - Irish Coffee PR
Megan Laseur (Soest) - Cassanova, Ironman, Tailormade Eldocar
Pascalle Lienesch (Enschede) - Fermium
Pim Mulder (Dalfsen) - Captain Z, Gypsy d'Usance, Memphis Z
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma, No Fear Vd Tichelrij Z, Queen 175
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, For Fendi, Isabel
Rob Schipper (Enschede) - Quitello
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Lausejunge, Ivan
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z, Nikias vd Bisschop
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, Guus HS, Lopez T
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Dolinn N.O.P., Escape Z, Nixon van't Meulenhof
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Beverly
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, El Wikke
Sophie van der Werff (Boskoop) - Global w
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z
Meike Zwartjens (Raalte) - Bonaire 5, Twister De La Pomme
CSI1*
Myla van Andel (Leeuwarden) - Expensive DMM
Fréderique Broadwith (Wijdewormer) - Houdini, Rubio Monocoat's Finishing Touch
Jules de Bruijn ('s-gravenhage) - Ketchup
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Just Chesnut
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Intertoff, Juwel SFN
Nina Dubbeldam (Weerselo) - Canberra
Belinda Graaf (Eemdijk) - Fontrice, Katy Perry
Gino Hagen (Purmerend) - Zorro of Picobello
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Bettymood du Genet, Fil a Fil
Marc Houtzager (Rouveen) - Heemgraaf, Holy Moley
Nina Houtzager (Rouveen) - Fonia Again
Kelly Jochems (Achtmaal) - Hakan
Glenn Knoester (Assendelft) - Jayalithya PR
Megan Laseur (Soest) - Incitty C
Pascalle Lienesch (Enschede) - Hello Sunshine
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato
Pim Mulder (Dalfsen) - Hooligan RZ
Lisa de Paauw (Enschede) - Izadora
Jennifer van de Pol (Putten) - Kentucky, Pres d'Ici
Kirsten Rikkert (Enter) - Jr Rag
Rob Schipper (Enschede) - Houston Quality Z, Kitt SB
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Novellist, New Star vd Berghoeve
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Onslow
Caya Stamkot (Broek In Waterland) - Gazelle Belle
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Waylotte DDH Z
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Dos Lunas Galaxie
Nadine Timmerman (Vrouwenpolder) - Excavator
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien
Sophie van der Werff (Boskoop) - James W
Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) - Diluxe
Sylvana Wezeman (Gieten) - Jelo, Kaatje SB, Kawasaki P
Harrie Wiering (Overlangel) - Jamal E.B.
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Julian
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Kallas
Jules de Bruijn ('s-gravenhage) - Jackal
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Casanova Style VK Z, Jarizona van de Muggenhoek
Belinda Graaf (Eemdijk) - LaLaLie T&L Z, Lou Lou'S Star SVO
Michael Greeve (Veeningen) - Jetplane, K-Star W
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Dou Cati
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Jellybean, Jubel ES
Kelly Jochems (Achtmaal) - Careful Habibty
Loewie Joppen (Maasbree) - Foncetti vd Heffinck
Megan Laseur (Soest) - Kane, Kapitaal L
Lonneke Mulder (Sittard) - Ciao Bella
Pim Mulder (Dalfsen) - Jacky
Tom Schellekens (Esbeek) - Quinton Z
Rob Schipper (Enschede) - Jerommeke SB, Le Kannan, Nabab de Calando
Gerco Schröder (Tubbergen) - Jaguar
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Koblenz
Sylvana Wezeman (Gieten) - Kajo A, Kings Lady
Meike Zwartjens (Raalte) - Denzel Tivoli Z, Twindam Z


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 15 t/m 18 april 2021 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter, Hailey Fairy, Iron Man
Kessy van Berlo (Veghel) - Erma, Fostara
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude, Jarcobond, United Touch S
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Donald Z, Quizz ASK
Kim Couwenberg (Lierop) - Cicer, Fitonia, Goodluck A.C.
Arjen van Diepen (De Weere) - Braveheart Van De Eenhoorn
Kim Emmen (As) - Conbago, Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Bart van der Maat (Houten) - Candy, Chicago, Come on Chester
Enrico van Manen (Stroe) - Haran
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Fanatic D'Alphi, Novecento DV
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz, Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Gladstone
Emiel Richter (Enschede) - Quality - Star
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Hyon, Itcho Van 't Ruytershof, Urville Z
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Hunter fairy, Isis Vive
CSI1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Juliana Fairy
Kessy van Berlo (Veghel) - Iradox
Bart Bles (Babberich) - Israel v/d Dennehoeve N.O.P.
Jasmijn van der Borg (Breedenbroek) - Dame Blanche
Arjen van Diepen (De Weere) - James Bond GJB, Paddington van het Avenhof
Kim Emmen (As) - Ikannan V G
Bart van der Maat (Houten) - Big Cassal, Kwik One
Tamara van Manen (Stroe) - Incredible, Intensely MBF
Emiel Richter (Enschede) - Kikidola
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Jolion K
Vronie van de Rijt (Nuenen) - Neil Diamo D'Art
Roosmaryn Roelofs (Soest) - Baloustair, RVB Robin Hood
Liesje Vrolijk (Almen) - Insanity Allegro
CSIYH1*
Kessy van Berlo (Veghel) - Kaboom
Bart Bles (Babberich) - Kardesh
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Comme D'amour Z, Farinjo Des Mec, Oscar van de Berghoeve
Arjen van Diepen (De Weere) - Kardashian
Kim Emmen (As) - Bentley 7, Origi van de Bandam, Rockwell RC
Enrico van Manen (Stroe) - Kaprisch
Sander Naber (Holsloot) - Fortissimo van 't Merelsnest Z, Knock Out van de Kalevallei, Liberty VDL
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I Am PP Z, Klaartje Z
Emiel Richter (Enschede) - King Kong V.G.


Arezzo CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIP/ CSICh-B/ CSIJ-B Italië - 14 t/m 18 april 2021 springen
Tel: 0039-(0)57599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: www.arezzoequestriancentre.com
CSI2*
Sanne ter Haar (Hierden) - International GJB
CSI1*
Sanne ter Haar (Hierden) - Champ Z
CSIP
River Morssinkhof (Hierden) – Dexters Grooted Hart, Moonlight Flight
CSICh-B
River Morssinkhof (Hierden) - Bayamo


Zielona Gora CSI2*/ CSIYH1*/ CSICh-B/ CSIJ-A Polen - 15 t/m 18 april 2021 springen
Tel: 0048-792345080
E-mail: agnieszkatarant@gmail.com
Website: www.tarantevents.pl
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Chayan Z, Flierefluiter, Guus B
Sander Geerink (Gelselaar) - Florijn W, Global, Iglesias D.V.
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Luimstra's Lieverd
CSIJ-A
Cejay Joosten (Zevenaar) - High Shutterfly


Opglabbeek CSIOY/ CSIOJ/ CSIOCh/ CSIOP/ CSIYJ-A België - 14 t/m 18 april 2021 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSIOY Young Riders
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Flow
Niels Bulthuis (Susteren) - Chickarito LS, Kepi Vert du Buisson Z
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Helsinki, Icoon VDL
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Quint vh Maarlo Z
Julia Otto (Schoonhoven) - Bina
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Marie Sandell ('s-Gravenhage) - Forever
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Hulde G
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Camaxima
CSIOJ Junioren
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Diamond Lady
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Sisi
Mila Everse (Waddinxveen) - Orso del Terriccio
Senna Everse (Waddinxveen) - Kerswin van 't Roosakker
Fleur Holleman (Huissen) - Faltic
Amber van Marle (Ambt Delden) - Gregorius v/d Vrendt
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Golden Boy V
Thijmen Vos (Wierden) - Calgary 56
Serena van Werkhoven (Neerglabbeek) - Ces Wicked Contender
CSIOCh Children
Daan Adams (Veldhoven) - DHL China, Ginette VD Kempenhoeve
Maud Agterberg (Hagestein) - Eloubet, Limoncello
Quinten ter Harmsel (Enter) - Dorus, Unicstar de Courcy E.B.
Stijn Hokse (Rouveen) - Zuchiny
Jersey Kuijpers (Helmond) - Dinoire, JK Horsetrucks Hopefull, JK Horsetrucks Quanta Questa
Zahra-Lindi Malkus (Epe) - Vernie's Inspiration
Yfke Priem (Menaam) - Esprit De Pomme
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Avicii, Kinky Girl
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, Cillow, In The Air
Britt Schuttelaar (Tegelen) - Karona
Faye Louise Vos (Wierden) - Hildegard
Emily Weber (Breberen) - Blue Silver, Zoctro
CSIOP pony’s
Olivia Braaksma (Beekbergen) - Sara FortunA
Mikai Brandes (Markelo) - Orchid's Gaia, Zenzi Girl
Logan Fiechter (Merksplas) - Minerva For Play, Pablo
Ava Eden van Grunsven (Erp) - Special Lady
Wesley ter Harmsel (Enter) - FC Twente E.B.
Lotte Hermans (Kessel Lb) - Orchid's Atilla
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Addrigoole Sally, Orchid's Lonette, Voodstock de l'Astree
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Funky, Burito’s Tiego, Jolly
Joelle Muijres (Zoersel) - Donna, Vinessa
Yfke Priem (Menaam) - Zafarano vh Gehucht Z
Estelle Slingerland (Zoetermeer) - High Dream N
CSIYJ-A Young Riders en Junioren
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Icarinda
Tessa Delger (Winterswijk Brinkheurne) - Hampton
Mila Everse (Waddinxveen) - Mr. President
Senna Everse (Waddinxveen) - Grodino
Logan Fiechter (Merksplas) - Pure Joy 3, Sam vd Tojopehoeve Z
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Jackpot R
Fleur Holleman (Huissen) - Calore Van De Helle, Innuendo R&D
Mart IJland (Hengelo Ov) - Hero, Il Cavallo V L
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Iletto
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Ittorio V L, Jiwyrusa H
Thijmen Vos (Wierden) - Ive Got the Key
Serena Van Werkhoven (Neerglabbeek) - Lovely Lady


Oudkarspel CCI3*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCIP2-L/ CCI2*-S/ CCIOY Nederland - 15 t/m 18 april 2021 eventing
Tel: 0031-653476748
E-mail: info@nhht.nl
Website: www.nhht.nl
CCI3*-L
Maartje Riel (Loon op Zand) - Eppo
CCI3*-S
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski
Roxana Graman (Slagharen) - Forever
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon, James Bond
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Imagine That
Loïs Joosse (Balkbrug) - Fighting Giralda G
Tim Lips (Breda) - TMX Herby
Jan Mathijssen (Biezenmortel) - Geronimo
Lotte Monhemius (Halfweg) - Gogo jumbo HVR
Elaine Pen (Voorschoten) - Divali, Falling in love
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
CCI2*-L
Lilian Bakker (Egmond aan den Hoef) - Ivy
Splinter Bergsma (Hilversum) - Vigo Key SR Z
Puck Buijnsters (Oisterwijk) - Image of Roses
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Florinoor Hoogland (Ederveen) - Hontoni
Maxime Karman (Nieuw-Vennep) - Funi-Strona
Noor Kuilboer (Haaksbergen) - Watermill Stunning
Leida Naber (Biddinghuizen) - Fulco
Valerie Van den Oord (Sprang-Capelle) - High Sociëty
Elise Otto (Schoonhoven) - Coffee IJs
Elaine Pen (Voorschoten) - It's a kind of magic
Sanne Platte (Elburg) - Hopes and Fears
Sophie Postma (Bolsward) - Bløf
Thierry van Reine (Herveld) - Classic Royetta
Silke Smits (Heelweg) - Happy Miracle
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Gaelic Lad, Millstream's Galante
Michelle Swinkels (Moergestel) - Florette D'Hyrencourt
Theo van de Vendel (Ederveen) - Hello
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Capella-Real
CCI2*-S
Pieter Bakker (Vogelenzang) - Cetwiggy
Licha Bax (Haarlem) - Bonbiny
Splinter Bergsma (Hilversum) - Finick
Pleun Driessen (Vianen Nb) - Cadillac
Tim Eshuis (Strijbeek) - Idle Eric
Roxana Graman (Slagharen) - Jefferson
Larissa Hartkamp (Scherpenzeel Gld) - D'Artagnan
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Giant Fortuna, Wilson
Marjon van den Heijkant (Biddinghuizen) - Guidetti
Laura Hoogeveen (Weert) - Eowyn
Sterre van Houte (Pannerden) - Giant Prospect BB
Kiki-Jane van Iterson (Nieuwer Ter Aa) - Undercover
Lisa Joosse (Balkbrug) - Dukershoeve Bellevue
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Diamonds are Forever
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - T-Bone EH Z
Carolina Moesbergen (Renswoude) - Fincent
Lisanne Moesbergen (Renswoude) - Falco
Okke Peemen (Meerle) - Happy lady
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte
Claire Riel (Loon Op Zand) - Condex
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Aligarkh
Eva Sanden (Achtmaal) - Vangelis Ors
Aniëlca Schoenmaekers (Beerse) - Hircan
Shirley Scholten (Hengelo Gld) - The Diamond Queen
Harm Snoeck (Radewijk) - Butterfly
Janine Sommeren (Hernen) - Every van de Heumstede
Justus Valk (Amsterdam) - Hollandsche Fitzgerald
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
Melissa Wit (Zijdewind) - Elcola D
CCI1*-Intro
Maria Appelboom (Hierden) - Da Vinci
Jillian Giessen (Velden) - Il Dolce van de Distelhoeve
Jos Houben (Amsterdam) - Captain Flash
Sterre Van Houte (Pannerden) - Julissa
Joost Kartman (Maarn) - Arlin
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Casino Royale
Reggie de Rooij - Scherpenhuysen rom (Laren Nh) - Dior Lagetta SB
Max Trenning (Amsterdam) - Vamp Du Monselet
CCIP2-L
Brigit Bing (Dirkshorn) - Salinero
Senna van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady, Secret Benny
Ivy van der Kolk (Zuna) - Robin Hood
Renzo Laffra (Berkhout) - Wolfenhofs Nesta
Lila van Rijthoven (Hilversum) - Nemo 179
Kato de Smidt (Eede Zld) - Orchid's Tigersun
Sophie Weening (Raalte) - Hip Hop


Strzegom CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ CCIP2-S Polen - 15 t/m 18 april 2021 eventing
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.strzegomhorsetrials.pl
CCI4*-S
Merel Blom (Aalten) - Lykkegaard's La'Maria, The Quizmaster
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Champ De Tailleur
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit
CCI3*-S
Merel Blom (Aalten) - Canadian Club M
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Campbelle WS
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Darius de Bas, Jarelly MBF, Jersey MBF
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Bonmahon Silver Vixen, Vesuve d'Aveyron
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker
CCI2*-S
Merel Blom (Aalten) - Denim
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Mirage
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Sandra van der Linde (Putten) - Borsato
Judy Schep (Ijsselstein Ut) - Gaston ES
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Franko Billis Royale
Jordy Wilken (Olst) - Curacao
CCI1*-Intro
Sandra van der Linde (Putten) - Cheer Up
Aliene Ruyter (Opheusden) - I`m Special
Jordy Wilken (Olst) - Girl of California


Burnham Market CCI3*-S/ CCI4*-S Groot-Brittannië - 16 t/m 18 april 2021 eventing
Tel: 0044-1485210070
E-mail: alec@musketeer.co.uk
Website: www.musketeer.co.uk
CCI4*-S
Althea Bleekman (Devon) - Granncord

Ander Nieuws

  • Nederlandse dressuurjeugd oppermachtig bij CDI Exloo
    Nederlandse dressuurjeugd oppermachtig bij CDI Exloo
  • Zonen van Totilas meldden zich bij CDI Exloo
    Zonen van Totilas meldden zich bij CDI Exloo
  • Edward Gal weer superieur met zijn Totilas-zonen
    Edward Gal weer superieur met zijn Totilas-zonen