­ Deelnemers internationale wedstrijden 12 t/m 18 juli 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 12 t/m 18 juli 2021

Geplaatst op 13 juli 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance

De komende dagen zijn de Nederlandse paardensporters weer op veel internationale wedstrijden te vinden. Aanstaande zondag opent het Europese kampioenschap voor de springjeugd. Bondscoaches Edwin Hoogenraat en Luc Steeghs hebben sterke teams samengesteld. Nederland verdedigt de titels in de Landenwedstrijd bij de Children en de Young Riders. De eerste rubrieken zijn op dinsdag 20 juli. TeamNL springruiters zijn deze week actief op het CSI5* in Dinard, het CSI4* in Valkenswaard, de 3* in Falsterbo en 2*-wedstrijden in België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Slovakije en de VS. In het Franse Deauville is een internationale dressuurwedstrijd met Nederlandse deelname. Ook is in Frankrijk het CCI in Jardy met een mooie groep Oranje jassen aan de start. In Nebanice (Slovakije) is een World Cup wedstrijd voor de vierspanrijders met voor Nederland Bram Chardon. Met daarnaast tweespan- en enkelspanrubrieken met Nederlandse deelname. In Duitsland komt een Nederlandse enkelspan ponymenner aan de start. Tot slot twee endurancewedstrijden met Nederlandse ruiters in Frankrijk en België.

Deauville CDI2*/ CDI3*/ CDIAm/ CDIJ/ CDIP/ CDIY/ CDIU25/ CDI Frankrijk - 15 t/m 18 juli 2021 dressuur
Tel: 0033-609550330
E-mail: e.chausson@picdeauville.com
Website: www.pole-international-cheval.com/uitslagen
CDI3*
Jill Huijbregts (Drunen) - Enzos-Armani
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Tommie van Puijenbroek - Visser (Postel) - Genesis Begijnhoeve
CDI2*
Elisabeth Geluk (Sint-Annaland) - Hamilton
Dominique D'Hoore - Van der Horst (Hoogerheide) - Dancing Boy, Excel
Annemieke Vincourt - Krom (Veeningen) - Diede Dieni
Annemieke van der Horst - Meeus (Huijbergen) - Guinness v/d Wolfshoeve
CDIU25
Jeanine Nekeman (Hasselt) – Ferrari
CDIY Young Riders
Amber de Groot (Harmelen) - Homemade
Coco Soffers (Nispen) - Global's Formidable, John Schufro RND
CDIJ Junioren
Kebie Raaijmakers (Sint-Michielsgestel) - Lord Of Rock
CDIP Pony’s
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) - Boogie De L’Aube
CDIYH Jonge paarden
Jill Huijbregts (Drunen) - Kriss Kross


Vilamoura CH-EU-Y-S/ CH-EU-J-S/ CH-EU-Ch-S Portugal - 18 t/m 25 juli 2021 springen
Tel: 00351-912823389
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com/uitslagen
CH-EU-Y-S EK Young Riders
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Q-Verdi
Skye Morssinkhof (Hierden) - G-Vingino-Blue
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo
Mans Thijssen (Sevenum) - Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2
CH-EU-J-S EK Junioren
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Sisi
Senna Everse (Waddinxveen) - Kerswin van 't Roosakker
Amber van Marle (Ambt Delden) - Gregorius v/d Vrendt
Thijmen Vos (Wierden) - Ive Got the Key
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme
CH-EU-Ch-S EK Children
Daan Adams (Veldhoven) - Cherokee
Jersey Kuijpers (Helmond) - JK Horsetrucks Quanta Questa
Yfke Priem (Menaam) - Esprit De Pomme
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Esprit
Britt Schaper (Ommen) - In The Air


Dinard CSI5*/ CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk - 15 t/m 18 juli 2021 springen
Tel: 0033-144177814
E-mail: daniele.mars@jumpingdinard.com
Website: www.jumpingdinard.com/uitslagen
CSI5*
Kim Emmen (As) - Jack van het Dennehof, Warriors Glory
CSI3*
Tom Martens (Ospel) - Baucis D'Ouilly, I'm a Star, Iwan
Pim Mulder (Dalfsen) - Captain Z, Dywis HH, Memphis Z
CSIYH1*
Kim Emmen (As) - Lady Angeles, Origi van de Bandam
Tom Martens (Ospel) - Eros Du Chateau
Pim Mulder (Dalfsen) - Jacky


Valkenswaard CSI4*/ CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Nederland - 16 t/m 18 juli 2021 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com/uitslagen
CSI4*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Hutch
Bart Bles (Babberich) - Fernando, Kriskras DV
Michael Greeve (Veeningen) - Fernando, Guan GJB
Johnny Pals (As) - Carlotta, Excentriek
Frank Schuttert (Ommen) - Carolina, Kinky Boy van het Gildenhof
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Hi There
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, El Wikke
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Can Do It
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Gravin, VDL Groep Nino du Roton
Bart Bles (Babberich) - Grenoble D.N., United Touch S
Roelof Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy, Iberico
Journey van Eerd (Veldhoven) - Harvey, Knegt's Gaudi
Michael Greeve (Veeningen) - High Big Andi K, Jacksonville Eurohill
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z, Gerry Butler, Infinity
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Excellent
Lars Kuster (Oudsbergen) - Champagne M'Aurea Z, Enrico VA
Joy Lammers (Achel) - Hibiscus C
Johnny Pals (As) - Charley, Cukuta, Interadel BH
Henk van de Pol (Eindhoven) - Cash Sent, Cruzeiro, Forlan
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Haya, Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Olaya Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Herma, Itcho Van 't Ruytershof
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Graniet ES, Heavy Plot
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Novellist, Ivan
Frank Schuttert (Ommen) - Latina van het Avenhof
Sanne Thijssen (Sevenum) - Genasis, I'M Here
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Gezellig, Installera Balia RS
Maikel van der Vleuten (Someren) - IDI Utopia, Larcone
CSI1*
Journey van Eerd (Veldhoven) - Cooper, Jay Jay, Knegt's Icelos Eickenrode
Manon Hees (Meterik) - Clint Easter, Fan d’or
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Kalistos
Joy Lammers (Achel) - Amazing Z
Miguel Muijres (Zoersel) - Halla
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Hanibal
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Infidel du Piedroux, Urville Z
Vronie van de Rijt (Nuenen) - Neil Diamo D'Art
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene, Habrina
Gerco Schröder (Tubbergen) - New Star vd Berghoeve
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Beau van de Hagenhorst, Jabab CB, Madame de Tiji
Puck Zweegers (Leende) - Calando
CSIYH1*
Michael Greeve (Veeningen) - K-Star W
Manon Hees (Meterik) - For Coke Z
Joy Lammers (Achel) - Kerusa
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Jadzia
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin
Frank Schuttert (Ommen) - Jukebox
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Equus Tame
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Kuala Lumpur


Falsterbo CSI3* Zweden - 15 t/m 18 juli 2021 springen
Tel: 0046-40473001
E-mail: wannius@falsterbohorseshow.com, elisabeth@falsterbohorseshow.com
Website: www.falsterbohorseshow.se/uitslagen
CSI3*
Niels Kersten (Egchel) - Famous H, Granito Noordenhoek, Tippy Z
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Balboa HS, Good Farming HS
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, For President, Ibiza Z


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIV-B België - 14 t/m 18 juli 2021 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI2*
Kessy van Berlo (Veghel) - Erma, Fostara
Kars Bonhof (Epe) - Estoril du Cedre, Hernandez TN
Arne van Heel (Freienwill) - Harthago van het Bellehof, Inchidee Tarpania
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX, Hero
Roel Holthuizen (Zulpich) - Chaccosandra PS, Happy Me
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Embassador JT Z, Louann
Ruben Romp (Goirle) - Godfather Go, I Am Codex, Umour Noir de Crann
Maurice van Vliet (Wernhout) - Paardenwagentje.NL Firocco
Liesje Vrolijk (Almen) - Hailey Fairy, Isis Vive
Henry de Wulf (Doenrade) - I'm very special Z
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Halifax
CSI1*
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB
Erwin de Bruin (Lunteren) - Falco, Jokidoki Z
Roel Holthuizen (Zulpich) - Captain Caracho D, Nouma´s Son
Maurice van Vliet (Wernhout) - Paardenwagentje.NL Great Gatsby Z
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M
Henry de Wulf (Doenrade) - Cruz B Z
CSIYH1* incl. 8yo
Kessy van Berlo (Veghel) - Kaboom
Kars Bonhof (Epe) - Dorian Grey TN Z, Poker de Mariposa
Erwin de Bruin (Lunteren) - Cattivo SK, Con Amore SK
Arne van Heel (Freienwill) - Con Chabilue
Michel Hendrix (Kessel Lb) - James Bond HX, Jive Z.G.
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Diaro Gin
Ruben Romp (Goirle) - Jacquet Go, Jandino
Liesje Vrolijk (Almen) - Liesje Vive!
Henry de Wulf (Doenrade) - Domspats Hero Z, It's me du Bosquetiau, Ramina Adelheid Z
Albert Zoer (Echten Dr) - Jackpot, Jayla
CSIV-B Veteranen
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - La Loma
Dian de Jong (Oudenbosch) - Gimli van't Glemhof Z, Indigo van de Zuuthoeve


Bornival CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 14 t/m 18 juli 2021 springen
E-mail: sandrinegoffinet@hotmail.com
Website: uitslagen
CSI2*
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Flow
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Incredible, Indendo, Ivoor
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma, No Fear Vd Tichelrij Z, Queen 175
John Steeghs (Meterik) - Favoriet, Gomez, Google
CSI1*
Iris Looymans (Vught) - Lamborghini Z
Jessy Looymans (Vught) - Carrera Z
Kirsten Rikkert (Enter) - Jr RAG
Rob Schipper (Enschede) - Jadebridge, Kitt SB
Ashley Spiele - te Wierik (Enschede) - Clip My Colman, Houston Quality Z
Nicole van Zandwijk (Haarsteeg) - Victoria's Secret Z
CSIYH1* incl. 8yo
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Kannas Krishna
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Kingston
Iris Looymans (Vught) - Primero H.H. van de Ruiter
Peggy Looymans (Vught) - Kupardie
Rob Schipper (Enschede) - Jerommeke SB, Nabab de Calando
John Steeghs (Meterik) - Jardin


Herzlake CSI2*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Duitsland - 15 t/m 18 juli 2021 springen
Tel: 0049-44739411250
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de/uitslagen
CSI2*
Lennard de Boer (De Wijk) - Casallini, Isapardi VDL, Tinkerbell Z
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Cim Air, Edmond
Marco Brinkman (Twello) - Iniesta
Henk Frederiks (Wapserveen) - Harm-B, I Love You Again, Impian D
Megan Laseur (Soest) - Cassanova, It's a walk in the park, Tailormade Eldocar
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF Inventiv, PMF/2JOIN Hartford
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Camaxima
Jur Vrieling (Holwierde) - Etoulon VDL, Griffin van de Heffinck, It's Highlander van de Kalevallei
CSIYH1*
Marco Brinkman (Twello) - Jonas, Panenka de Kalvarie
Henk Frederiks (Wapserveen) - Kornuit VDP
Megan Laseur (Soest) - Kaboom
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF 2JOIN Jubilee, VDL Quickthago
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Kaijalita
Jur Vrieling (Holwierde) - Kallmar VDL, Oslo ter Leydonck


San Giovanni in Marignano CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1*/ CSIP Italië - 15 t/m 18 juli 2021 springen
Tel: 0039-575799204
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.net
Website: www.horsesrivieraresort.net/uitslagen
CSI2*
Ralph Slaats (Knegsel) - Grissom PF, Mr Jingles
CSIYH1*
Ralph Slaats (Knegsel) - Kornee, Parid'or van 't Lief-Kozen


Samorin CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIY-A/ CSIJ-A/ CSIAm-A Slovakije - 14 t/m 18 juli 2021 springen
Tel: 00421-903466554
E-mail: ridersevent96@gmail.com
Website: www.ridersanddreams.sk/uitslagen
CSI2*
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Huepens Conquestador
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Dancing Nini Z, Jolie, Quantas 15
CSI1*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Coleccini, Jones


Canteleu CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk - 16 t/m 18 juli 2021 springen
Tel: 0033-6593858
E-mail: showoffice.happyjump@gmail.com
Website: www.equi-normandie.fr/uitslagen
CSI2*
Bas van den Burg (Markelo) - Hilke, Midas vd Bisshop
CSI1*
Imke Kort (Lewedorp) - Cappuccino


Tryon NC CSI2* USA - 13 t/m 18 juli 2021 springen
E-mail: moakman@tryon.com
Website: tryon.coth.com/uitslagen
CSI2*
Wim Janssen (Wellington - Florida) - Quadros 3


Jardy CCI1*-Intro/ CCI3*-S/ CCI2*-L/ CCI2*-S/ CCIYH2*-S/ Frankrijk - 14 t/m 18 juli 2021 eventing
Tel: 0033-147013536
E-mail: jpelletier@jardy.fr
Website: jardy.winjump.fr/uitslagen
CCI4*-S
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Quibus
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte
Jordy Wilken (Olst) - Wilbert Bo
CCI3*-S
Valerie van den Oord (Sprang-Capelle) - High Sociëty
Claire Riel (Loon op Zand) - Condex
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
Jordy Wilken (Olst) - Buckle end Bertie
CCI2*-L
Licha Bax (Haarlem) - Bonbiny
Laura Hoogeveen (Weert) - Coraya Barones, Wicro Eowyn
CCI1*-Intro
Eva Sanden (Achtmaal) - Vangelis


Nebanice CAI3*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2/ CAI3*-H1/ CAI2*-H1/ CAI2 Tsjechië - 15 t/m 18 juli 2021 mennen
Tel: 0420-731472311
E-mail: nebanice@wia.cz
Website: www.nebanice.eu/uitslagen
CAI3*-H4 WCupQ Wereldbeker
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Floriano, Freddy, Idool N, James Bond, Roderick CK
CAI3*-H2 Paarden tweespan
Leo van der Burgt (Meijel) - BurgtBeheer Elco, BurgtBeheer Gabor
CAI3*-H1 Paarden enkelspan
Saskia Siebers (Maarheeze) - Axel
CAI2*-H2 Paarden tweespan
Rens Egberink (Bad Bentheim) - Hielke, Jeamon Van De Martha Hoeve Texel, Jean Pierre, Kulano


Lauchheim-Hülen CAI2*-P4/ CAI2*-P2/ CAI2*-P1 Duitsland - 15 t/m 18 juli 2021 mennen
E-mail: novaenergijaauracher@gmail.com; peter.auracher@web.de
Website: www.psv-schloss-kapfenburg.de
CAI2*-P1 Pony’s enkelspan
Marije Willemsen (Raalte) - Templedruideurope Splash


Wimmenau CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI2* 70+(2)/ CEIYJ1* 100/ C Frankrijk - 17 t/m 18 juli 2021 endurance
Tel: 0033-610111609
E-mail: Elshadow.endurance@gmail.com
Website: endurance.wimmenau.fr
CEI1* 100
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - El Kebir Florival


Zutendaal CEI1* 100/ CEIYJ1* 100 België - 18 t/m 18 juli 2021 endurance
Tel: 0032-476860230
E-mail: dannydroghini@hotmail.com
CEI1* 100
Talitha Bakker (Winterswijk Woold) - Volga du Vallois
Nant Baten (Teteringen) - Lelo's Allegro
Rouke Bloemsma (Garderen) - Joy Pan
Mirjam van Huet (Zwolle) - Fiesta
Imke Lamsma (Vriezenveen) - Kabila
Michelle Nooijen (Wanroij) - Czartowczyk
Leonie Schoonderwoert (Drogteropslagen) - Meneer Prince
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Top Spin
Dymfy Vulto (Handel) - Gaya Vryenesse
Marijn van der Velden (Oostvoorne) - Salman al Khalediah
CEIYJ1* 100
Puck Kromkamp (Hooghalen) - Ugo de Jass

Ander Nieuws

  • Springruiters TeamNL maken zich op voor Nations Cup Dublin
    Springruiters TeamNL maken zich op voor Nations Cup Dublin
  • Goud voor Hammink, Hendriks en Schuiling op NK Ponymennen
    Goud voor Hammink, Hendriks en Schuiling op NK Ponymennen
  • Maikel van der Vleuten en Beauville Z N.O.P. springen naar WK-brons
    Maikel van der Vleuten en Beauville Z N.O.P. springen naar WK-brons