­ Deelnemers internationale wedstrijden 13 t/m 19 december 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 13 t/m 19 december 2021

Geplaatst op 14 december 2021 in Dressuur & Para , Springen , Mennen & para en KNHS

De komende dagen zijn er wereldbekeretappes voor de dressuur- en springruiters en de vierspan menners. Op de traditionele kerstshow in Londen Olympia, nu op een nieuwe locatie, zijn namens TeamNL Tommie Visser in de dressuur, Harrie Smolders in het springen en de menners IJsbrand Chardon en Koos de Ronde actief. Op de 5* wereldbekerwedstrijd springen in Riyadh komen Manon Hees en Emile Tacken aan de start. Afgelopen weekend won Manon Hees daar al een WB-etappe. Ook in het Poolse Poznan is een wereldbekerkwalificatie springen. In deze 3*-wedstrijd staan een elftal Nederlanders op de deelnemerslijst. Verder wordt er op 2*-niveau gesprongen in Kronenberg en Lier.

London Olympia CDI-W Groot-Brittannië - 14 t/m 20 december 2021 dressuur
Tel: 0044-1753847900
E-mail: pennyh@hpower.co.uk
Website: www.londonhorseshow.com/Uitslagen
CDI-W wereldbeker
Tommie Visser (Postel) - Genesis Begijnhoeve


London Olympia CSI5*-W Groot-Brittannië - 14 t/m 20 december 2021 springen
Tel: 0044-1753847900
E-mail: pennyh@hpower.co.uk
Website: www.londonhorseshow.com/Uitslagen
CSI5*-W wereldbeker
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Dolinn N.O.P., Monaco, Une de L'Othain


Riyadh CSI5*-W/ CSI1* Saoedi-Arabië - 15 t/m 18 december 2021 springen
E-mail: hassananas@hotmail.com
Website: Uitslagen
CSI5*-W wereldbeker
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z
Emile Tacken (Meterik) - Cas
CSI1*
Mandy Grootegoed (Heerle) - Leenpaard
Manon Hees (Meterik) - Fan d’Or
Emile Tacken (Meterik) - Clint Easter


Poznan, MTP CSI3*-W/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Polen - 16 t/m 19 december 2021 springen
Tel: 0048-618692000
E-mail: zawody@grupamtp.pl
Website: www.cavaliada.pl/Uitslagen
CSI3*-W wereldbeker
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter, Knegt's Icelos Eickenrode
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar, Noukie
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, Osiris FZ
Gerben Morsink (Enschede) - Carsey Z, Navarone Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano, Quintendros E
Frank Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS, Kinky Boy van het Gildenhof
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Erunella D, Good Farming HS, Monte Carlos
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, Famous H, Granito Noordenhoek
Mans Thijssen (Sevenum) - Grand Blanc de Villa d'Arto, Hawai Balia NL, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Florida Balia NL, Gaudi
Jur Vrieling (Holwierde) - Fernando, Impressive VDL
CSI1*
Gerben Morsink (Enschede) - Carina Z
CSIYH1*
Loewie Joppen (Maasbree) - Pallieter vd N.Ranch
Leon Thijssen (Sevenum) - Jamerson
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) - Juice
Jur Vrieling (Holwierde) - Kallmar VDL


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 16 t/m 19 december 2021 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/Uitslagen
CSI2*
Joey Alberti (Einighausen) - Baltic Love
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch, VDL Groep Iron Z, VDL Groep Nino du Roton
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS
Remco Been (Winterswijk Miste) - Bridgetown Z, Granny Smith Apple, Las Vegas, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Gilona AO
Kessy van Berlo (Veghel) - Erma
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude, El Rocco, Grenoble D.N.
Kars Bonhof (Epe) - Cantona TN, Hernandez TN
Jan Conijn (Stevensbeek) - Gream
Willem Greve (Markelo) - Cadeauminka, Grandorado TN, Highway TN
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Jive Z.G.
Lars Kersten (Egchel) - Crack 41, Hallilea, Iliana
Niels Kersten (Egchel) - High Hopes SFN, Thuur Z, Tippy Z
Niels Knape (Swalmen) - Ganturano
Raf Kooremans (Turnhout) - Nini van HD
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Diamond For Pleasure
Jersey Kuijpers (Helmond) - JK Horsetrucks Hopefull
Patrick Lemmen (Grashoek) - Full Option van't Zand
Bart van der Maat (Houten) - Catch Twenty Two VO Z, Chicago
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye, Flora, Isaac, Izabelle
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Gladstone
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Nobel Vd Bisschop
Ralph Slaats (Knegsel) - Cancara E, Il Divo SW
Amanda Slagter (Slochteren) - Antrax d’Amas AD Z, Candy Crush AD, Royal Blue
John Steeghs (Meterik) - Gomez, Monty vd Withoeve
Eric van der Vleuten (Someren) - Indian Gold
Jessie Wiefferink (Wierden) - Jayton
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) - Heartbreaker de Lux
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Victoria
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Conrad 123, Urado SV
Kessy van Berlo (Veghel) - Fostara
Sofie van den Broek (Ospel) - Cupcake Z
Demi van Grunsven (Handel) - Jillz
Gijs Haanschoten (Enschede) - Jazzmaine
Lotte Hermans (Kessel Lb) - Bella Garanta Z
Jaydee Janssens (Roermond) - Chupachup 707
Lars Kersten (Egchel) - Isidorus, J.Charley
Niels Kersten (Egchel) - Jicalien DN
Raf Kooremans (Turnhout) - Karlijn De Mariposa
Jersey Kuijpers (Helmond) - Comme Une Fleur, Enjoy Me, JK Horsetrucks Quanta Questa
Iris Lambrichs (Klimmen) - Coco Jamboo
Patrick Lemmen (Grashoek) - Geanette B, Hummertime
Bart van der Maat (Houten) - Je Happy Lina, Québec
Thijs Machielsen (Weelde) - I Am Palve, Ireuza, Velvet Sky Du Sud Z
Liz Meenhuis (Weerselo) - J.Kilermo, J.Knock Out
Chiara Palmi (Blitterswijck) - Kalista
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Hanibal
Iris de Rechter (Clinge) - Otis Van 't Buxushof
Miranda Spronk - Rienties (IJsselmuiden) – Wezenberg’s Justine, Wezenberg’s Moneypenny
Ralph Slaats (Knegsel) - Cirondine z
Amanda Slagter (Slochteren) - Cardesj AD Z
John Steeghs (Meterik) - Noeno Z
Chenna van der Voort (Zoutelande) - Stoutens Iranga
Anke - Marije de Vries (Koarnjum) - Armstrong, Iconyc
Pietrix de Vries (Koarnjum) - Diamantina, Numero's Diamond
Britt Wevers (Markelo) - Dark & Bright
Jessie Wiefferink (Wierden) - Hetty van den Hoogeweg, Just For Fun
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Kevin Beerse (Wergea) - Kaida
Kessy van Berlo (Veghel) - Kaboom
Bart Bles (Babberich) - Jordy
Kars Bonhof (Epe) - For Chacco TN, Poker de Mariposa
Willem Greve (Markelo) - Kyrlanthe, Lagans Obos Quality
Niels Kersten (Egchel) - King's Dream
Raf Kooremans (Turnhout) - Pompidou du Marais DD, Quebec van de Rozenberg
Bart van der Maat (Houten) - Kwik One, Lestro Vd Valckenborg
Lucinda Okkerman (Pijnacker) - Lexus
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Jadzia
Miranda Spronk - Rienties (IJsselmuiden) – Wezenberg’s Panama van`t Roosakker
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Katouscha, Plectrum vd Bisschop
Amanda Slagter (Slochteren) - Inchacco de Muze AD, Le Roi, Quick Lady AD
John Steeghs (Meterik) - Jardin
Renee de Weert (Sevenum) - Camilla van de Helle, Jabantrix


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 15 t/m 19 december 2021 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be/Uitslagen
CSI2*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - High Shutterfly, Isis
Levi Driessen (Cromvoirt) - Winx du Vlist
Rob Eras (Helvoirt) - Dallas Ville
Sidney Eras (Helvoirt) - Niagara de Muze
Amber Fijen (Bladel) - Ishiblue F, Jamaica van ‘t Heike, Nirvana van ‘t Akkerhof
Jody van Gerwen (Limbricht) - Cordelia GPZ, Inebelle van 't Welthof
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Excellent, Matroeska Hero
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Careful H, Flying Jackie, Milana van de Nianahoeve
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar, Jesther
Cindy Perdaen (Philippine) - Gumbo Mumbo
Gerco Schröder (Tubbergen) - GLOCK's Galanda, Glock's Novellist, Indy, Ivan
Wendy Timmers (Wierden) - Gucci
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Diamant
Annet Willems - Vos (Wierden) - Helsinki V.D.O.
Thijmen Vos (Wierden) - Ive Got the Key
Sacha de Wit (Ossendrecht) - Hazard van T&L Z
CSI1*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Quizz ASK
Erwin de Bruin (Lunteren) - Falco, Jokidoki Z
Levi Driessen (Cromvoirt) - Starbucks Z
Sidney Eras (Helvoirt) - Gem de Revel
Amber Fijen (Bladel) - Impreza
Nina Houtzager (Rouveen) - Cola de Lis, Fonia Again
Anouk Kort (Lewedorp) - Nixon van HD
Sarah de Kraker (Axel) - Dauphiné van T & L, Elin
Roosmaryn Roelofs (Soest) - Baloustair, RVB Robin Hood
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Esprit, Ilandra, Kinky Girl, Ninka-A van 't Hof ter Doorn
Quinty van Tatenhove (Middelburg) - Juliette
Wendy Timmers (Wierden) - Castellana
Annet Willems - Vos (Wierden) - Gem Flow Z
Faye Louise Vos (Wierden) - Calgary 56, Monica LH
Thijmen Vos (Wierden) - Faylista
Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) - Diluxe, Ivette DM
Sacha de Wit (Ossendrecht) - Io
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Farinjo Des Mec
Erwin de Bruin (Lunteren) - Cattivo SK
Levi Driessen (Cromvoirt) - In The Pocket Z
Rob Eras (Helvoirt) - Flora du Mesnildot, Olympia ter Doorn
Jody van Gerwen (Limbricht) - Hermies vh Bergerhof Z
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Kalistos, Pinot Gris van den Haagakkers
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Discovery 63, Shanroe Peeters
Anouk Kort (Lewedorp) - Jersiena
Cindy Perdaen (Philippine) - Jubel'S Mumbo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Jaguar
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Lancaster W
Sacha de Wit (Ossendrecht) - Ding Dong van Overis Z


London Olympia CAI-W Groot-Brittannië - 14 t/m 20 december 2021 mennen
Tel: 0044-1753847900
E-mail: hollyf@hpower.co.uk
Website: www.londonhorseshow.com/Uitslagen
CAI-W World Cup
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Casper, Favory Fantom, Feles, Maestoso 51 8, Maestoso Mano
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Favory Allegra Futar, Oosterwijk's Kasper, Pottom, Siglavy Capriola Carlos, Tjibbe

 

Ander Nieuws

  • Verslag Springforum 7 november 2022
    Verslag Springforum 7 november 2022
  • Verslag Springforum 12 september 2022
    Verslag Springforum 12 september 2022
  • Arie Hoogendoorn onderscheiden met gouden KNHS-speld
    Arie Hoogendoorn onderscheiden met gouden KNHS-speld