­ Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 juni 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 juni 2021

Geplaatst op 15 juni 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing

Voor de ruiters van TeamNL staan de komende dagen weer een aantal belangrijke wedstrijden op het programma. Voor de springruiters is dat de Global Champions Tour in Stockholm. Daarnaast zijn Nederlandse ruiters op het 5* evenement in Sopot, in eigen land in Kronenberg en verder in Bonheiden, Fontainebleau en San Giovanni in Marignano. Voor de veteranen is er in Darmstadt-Kranichstein een internationaal concours. In Le Mans komt een groot aantal van TeamNL dressuurruiters aan de start. Onder hen is Hans Peter Minderhoud die daar met GLOCK's Zonik N.O.P. zijn tweede Olympische kaderscore binnen wil halen. Verder zijn Oranje dressuurruiters in Budapest en Herzlake. Luhmuhlen is dit weekend belangrijk voor eventingruiters van TeamNL op weg naar Tokyo en het EK.

Le Mans CDI4*/ CDI2*/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIY/ CDIAm/ CDIP/ CD Frankrijk - 17 t/m 20 juni 2021 dressuur
Tel: 0033-243896693
E-mail: claire.bouleriejump@gmail.com
Website: pole-europeen-du-cheval.com/Uitslag
CDI4*
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti N.O.P.
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK's Zonik N.O.P.
Karen Nijvelt (Hoeven) - Darwin, Elysias
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch
CDI2*
Krista Kolijn (Weert) - Erato De Jeu
Joyce Lenaerts (Leende) - Beukenvallei's Iconic B, Euro
Karen Nijvelt (Hoeven) - TOP's Go for it
Philip van Ommen (Helvoirt) - Imme F
Fleur Verbeek (Herfelingen) – DJ
CDIU25
Devenda Dijkstra (Nuland) - Hero
Julia Groenhart (Middelie) - Razotti
Lotte Meulendijks (Heeze) - MDH Welt Hill
CDIJ Junioren
Mirthe van Doremalen (Dreumel) - I Am Special
CDIP Pony’s
Xanthe Daniëlse (Geleen) - Iscar
Sanja Janssen (Koningsbosch) - Bink
Sophie van der Steen (Erp) - Yellow Boy
CDIYH Jonge paarden
Joyce Lenaerts (Leende) - Donnee


Budapest region - Pilisjászfalu CDI-W/ CDI4*/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIY/ CDIP/ CDIU25/ C Hongarije - 16 t/m 20 juni 2021 dressuur
Tel: 0036-706218359
E-mail: sz.kriszta.unikornis@gmail.com
Website: www.unikornislovarda.hu/Uitslag
CDI4*
Dana van Lierop (Helmond) - Johnny Cash
Dirk-Jan van de Water (Hellouw) - Grandville, Hokypoky
CDIYH Jonge paarden
Dana van Lierop (Helmond) - Killer
Dirk-Jan van de Water (Hellouw) - Jack Black Ww, Kaboom, Konfucius


Herzlake CDI3*/ CDI2* Duitsland - 18 t/m 20 juni 2021 dressuur
Tel: 0049-44739411250
E-mail: ndroste@escon-maketing.de
Website: www.escon-marketing.de/Uitslag
CDI3*
Vincent van Gasselt (Laren Nh) - Delacroix II
Nars Gottmer (De Wijk) – Figaro


Stockholm City CSI5*/ CSIU25-A/ CSIYH1* Zweden - 18 t/m 20 juni 2021 springen
Tel: 0031-402069111
E-mail: barbara@globalchampionstour.com@globalchampionstour.com
Website: www.gcglobalchampions.com/Uitslag
CSI5* Global Champions Tour
Bart Bles (Babberich) - Fernando, Kriskras DV
Johnny Pals (As) - Cukuta, Fernando BH
Maikel van der Vleuten (Someren) - Kamara van't Heike, Snoes
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Fiumicino van de Kalevallei
CSIU25-A
Kelly Jochems (Achtmaal) - Eowan A
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo


Sopot CSIO5*-NC EUD1 Polen - 17 t/m 20 juni 2021 springen
Tel: 0048-585517896
E-mail: csio@csio.sopot.pl
Website: www.csio.sopot.pl/Uitslag
CSIO5*-NC EUD1
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, For President, Zeppe Blue
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Genasis, Hi There


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 17 t/m 20 juni 2021 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/Uitslag
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Gravin, VDL Groep Halloween
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - F. Amelusina R 52, Yagudin
Gabriel Coumans (Deurne) - I.Johnnie Blue
Angela can Daatselaar (Nijkerkerveen) - Eiaralda
Michael Greeve (Veeningen) - Hamilton, High Big Andi K
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX, Hero
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Helsinki, Helsinki V.D.O., Icoon VDL
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Careful H, Milana van de Nianahoeve
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, L'Esperance La Vie Z
Coen Kerbert (Enschede) - Inekaat
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Nebraska de Muze Z
Dave Maarse (Wellerlooi) - Falco
Bart van der Maat (Houten) - Candy, Chicago, Hilton
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5
Boy Peels (Eersel) - Victory vd Broekkant Z
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Hocus Pocus, Inspector Gadget
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Herma, Itcho Van 't Ruytershof, Urville Z
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Corion, Iceman VDS
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Eclipse
Gerco Schröder (Tubbergen) - Colando 21, Glock’s Dobelensky, Ivan
Frank Schuttert (Ommen) - Fair Field, Million Dollar
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Guus HS, Lopez T, Monte Carlos
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Cordis Totalis Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Happy, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Galisha, Gaudi, Holliewood
Pascal Uytendaal (Horst) - Celios Z
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Dreamland, Wunschkind
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Iron Z
Alicia Bocken (Weert) - Dinka
Jules de Bruijn ('s-gravenhage) - Ketchup
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Hirolka Blue Ryal K., Kajanta, Quilon
Gaby Maarse - Elbers (Wellerlooi) - Ice Gold
Michael Greeve (Veeningen) - Heart Touch
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Ezra Van W
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Stakkabisa
Tani Joosten (Zevenaar) - Galdal Mé, Kansas Usa
Coen Kerbert (Enschede) - Kelesta
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cascador EB, Cherise
Dave Maarse (Wellerlooi) - Juanfran
Bart van der Maat (Houten) - Come on Chester
Skye Morssinkhof (Hierden) - Drafino PS, Nina vh Scheefkasteel
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel, Ice
Boy Peels (Eersel) - Cantate d'Hyrencourt Z, Zao D'Hyrencourt Z
Aniek Poels (Swolgen) - Babalou VK
Manon van Rixtel (Oploo) - Happyness
Ties Rothstegge (Weerselo) - Ivar KV
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Ereusa
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden
Gerco Schröder (Tubbergen) - New Star vd Berghoeve
Frank Schuttert (Ommen) - Jukebox
Mel Thijssen (Sevenum) - Juice
CSIYH1*
Jules de Bruijn ('s-Gravenhage) - Keystone VDL, WBS Luander
Michael Greeve (Veeningen) - Jacksonville Eurohill, Keep It Cool SSS
Michel Hendrix (Kessel Lb) - James Bond HX
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Kathleen WV
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Jannan Girl BH
Tani Joosten (Zevenaar) - Lagrande E
Loewie Joppen (Maasbree) - Pallieter vd N.Ranch, Piper vd Heffinck
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cor
Dave Maarse (Wellerlooi) - Javona
Gerben Morsink (Enschede) - Carina Z
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Likeur
Boy Peels (Eersel) - Mickey
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Loverboy
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Jamil Field, Onslow


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 17 t/m 20 juni 2021 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be/Uitslag
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Can Do It, Fliere Fluiter
Maureen Bonder (Schoonoord) - Chayan Z, Guus B, Infinety Z.G.
Chiem Bosboom (Schiedam) - Ebell-Avant
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, I AM, Ivar, Ogano Girl Z
Levi Driessen (Cromvoirt) - Winx du Vlist
Kim Emmen (As) - Conbago, Jack van het Dennehof, Lady Angeles
Jody van Gerwen (Limbricht) - Cordelia GPZ, Inebelle van 't Welthof
Sanne ter Haar (Hierden) - International GJB
Paris Morssinkhof (Hierden) - Leonidas 129
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Olaya Z
John Steeghs (Meterik) - Gomez, Google, Monty vd Withoeve
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z
CSI1*
Piet van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Anyway, Diamond Lady
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Juliana Fairy
Maureen Bonder (Schoonoord) - Clarensis E Z
Sofie van den Broek (Ospel) - Cupcake Z
Levi Driessen (Cromvoirt) - Filliette du Vlist Z
Sanne ter Haar (Hierden) - Calvados Des Vergers
River Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z
Harrie Wiering (Overlangel) - Jillz Solier
CSIYH1*
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Jordi Alba V.
Chiem Bosboom (Schiedam) - La Zarah
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Kallas
Sofie van den Broek (Ospel) - Cereza Z
Levi Driessen (Cromvoirt) - Cookie Crush Z, In The Pocket Z
Kim Emmen (As) - Bentley 7, Rockwell RC
Jody van Gerwen (Limbricht) - Avicii K Z
Sanne ter Haar (Hierden) - Champ Z
Paris Morssinkhof (Hierden) - Lucky Star W
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Jadzia
John Steeghs (Meterik) - Jardin
Harrie Wiering (Overlangel) - Jamal E.B.

Fontainebleau CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk - 17 t/m 20 juni 2021 springen
E-mail: showoffice@grandprixgroup.com
Website: Grandprix-events.com/Uitslag
CSI2*
Lars Kersten (Egchel) - Kaddee van de Knuffel, Miss Plot van de Knuffel, Quatta NH Z
Niels Kersten (Egchel) - Famous H, Granito Noordenhoek, Tippy Z
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker, Chivas AP Z
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Very Good
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Dancing Nini Z, Quantas 15
CSI1*
Lars Kersten (Egchel) - Ici Paris, J.Charley
Niels Kersten (Egchel) - Oviedo de Sauco
Anouk Kort (Lewedorp) - Canty Bois Blanc Eda, Kolya, Verena DH Z
Imke Kort (Lewedorp) - Cappuccino
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Coleccini
CSIYH1*
Niels Kersten (Egchel) - Thuur Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jolie, Jones

San Giovanni in Marignano CSIP/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Italië - 17 t/m 20 juni 2021 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.net
Website: www.horsesrivieraresort.net/Uitslag
CSI2*
Thalessa de Jong (Stokkum) - Dendola-B, Grappa, Kattandro
CSIYH1*
Thalessa de Jong (Stokkum) - Altesse Z, ARD Flash of Gold, Kamille Delta Mossel Z, Latina


Luhmühlen CCI4*-S/ CCI5*-L Duitsland - 16 t/m 20 juni 2021 eventing
Tel: 0049-4172961764
E-mail: TGL@luhmuehlen.de
Website: www.luhmuehlen.de/Uitslag
CCI5*-L
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit
CCI4*-S
Merel Blom (Aalten) - Ceda N.O.P., The Quizmaster
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Champ De Tailleur
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Tim Lips (Breda) - TMX Herby
Elaine Pen (Voorschoten) - Divali
Jordy Wilken (Olst) - Curacao


Darmstadt-Kranichstein CSIV-B Duitsland - 18 t/m 20 juni 2021 springen
Tel: 0049-6482941755
E-mail: info@kranichstein-events.de
Website: www.kranichstein-events.de/Uitslag
CSIV-B Veteranen
Dian de Jong (Oudenbosch) - Indigo van de Zuuthoeve
Sylvie Ruissen (Broekland Ov) - Paragon’s Uno Momento

Ander Nieuws

  • OS Tokio: Startlijst individuele kwalificatie springen bekend
    OS Tokio: Startlijst individuele kwalificatie springen bekend
  • OS Tokio: Andrew Heffernan blikt teleurgesteld terug
    OS Tokio: Andrew Heffernan blikt teleurgesteld terug
  • OS Tokio: Zowel Blom als Boonzaaijer uitgeschakeld in cross
    OS Tokio: Zowel Blom als Boonzaaijer uitgeschakeld in cross