­ Deelnemers internationale wedstrijden 15 t/m 21 februari 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 15 t/m 21 februari 2021

Geplaatst op 16 februari 2021 in Springen

Deze week komen alleen de Nederlandse springruiters op internationale wedstrijden in actie. Een deel van de TeamNL ruiters verblijft in het zonnige zuiden. De Sunshine Tour in Vejer de la Frontera gaat z’n tweede week met nu rubrieken tot op 4*-niveau. De touren in Oliva, Valencia en Vilamoura hebben deze week proeven tot op 3*-niveau. De CSI’in Lier, Poznan en Ornago gaan hun tweede week in. Ook op deze 2*-concoursen zijn de Oranje ruiters actief. Verder rijden nog twee jeugdruiters in Wellington en Abu Dhabi.

Vejer de la Frontera CSI4*/ CSIYH1*/ CSI1* Spanje - 16 t/m 21 februari 2021 springen
Tel: 0034-956447125
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net
CSI4*
Roelof Bril (Westendorp) - Iberico, The Gentleman
Roosje Brouwer (Lisse) - Big Heart Z, Jacky Lanta
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday, Huro´s Winston-Jumper R
Kim Emmen (As) - Artist vh Marienshof, Boebka vh Marienshof Z, Conbago, I Love You M, Jack van het Dennehof
Mila Everse (Waddinxveen) - Orso del Terriccio
Senna Everse (Waddinxveen) - Grodino, Kerswin van 't Roosakker
Willem Greve (Markelo) - Cadeauminka, Carambole, Grandorado TN, High Five, Highway TN
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Heathrow
Marc Houtzager (Rouveen) - Claire, Heemgraaf, Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante N.O.P., Sterrehof's Edinus
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Carte Blanche, Egwel, Flying Jackie, Milana van de Nianahoeve, Turbo Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Gabri, Gallardo CSI, Hollywood VK, Huberth B, I Like V/H Heerenhuijs, Isodermus PP
Lars Kuster (Oudsbergen) - Enrico VA, Hokyra Fortuna, Kannan’s
Tom Martens (Ospel) - Baucis D'Ouilly, Fleetwood, Iwan
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, G-Vingino-Blue
Anoek van der Pluijm (Made) - Heldorado, Iriz
Henk van de Pol (Eindhoven) - Cash Sent, Cruzeiro, Forlan, Looyman Z
Sophia Richter Loojenga (Hengelo Ov) - Inzell V.D.O.
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Lausejunge, I Will Be Famous, Ivan, New Star vd Berghoeve
Frank Schuttert (Ommen) - Balou de Revel, Carolina, Hemerald, Kinky Boy van het Gildenhof, La Fille Rouge, Lyonel, M
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS, Good Farming HS, Guus HS, Halla, Hertogin van de Kouberg, Hisinia vd Wolf
Jip Spruijt (Epe) - Fyolieta
Vincent Voorn (Weert) - Explosion, Mark 19, Vip des Lacs
CSI1*
Daan Adams (Veldhoven) - DHL China, DHL Come on Vivienne, Ginette VD Kempenhoeve
Geert van Asten (Waalre) - Hennessy, Je M'Appele GLN
Roosje Brouwer (Lisse) - Ike
Mila Everse (Waddinxveen) - Mr. President
Senna Everse (Waddinxveen) - Evian Z
Jens van Grunsven (Erp) - Impossant CL
Lars Kuster (Oudsbergen) - Immer Fortuna
Georgina Maas (Sint-Oedenrode) - Imago, Q-Evannah Z
Skye Morssinkhof (Hierden) - Nina vh Scheefkasteel
Jip Spruijt (Epe) - It's easy
Jose Woldring (Amsterdam) - Elite, Isar
CSIYH1*
Geert van Asten (Waalre) - Just Me, Lord Pleasure
Kim Bril (Westendorp) - Cantate 47, Petitfour vd Wareslage, Unikum Olympic Z
Roelof Bril (Westendorp) - Jade Du Plessis
Roosje Brouwer (Lisse) - Kifit, Kockie W, Kwik Star
Stefanie Carroll (Bocholt) - Gucci, Janikie HBC
Aniek Diks (Vorstenbosch) - James SB, Landreau, Limelight AD, Zensational
Kim Emmen (As) - Astrid's Lad, Chuck Marienshof Z, Lady Angeles
Senna Everse (Waddinxveen) - Kamilla, Lordly W
Willem Greve (Markelo) - Karelien W
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Jannan Girl BH
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Cash It, Just A Moment Van 'T Heerenhuys
Lars Kuster (Oudsbergen) - Jaloubet
Georgina Maas (Sint-Oedenrode) - Calouandra PS, Tupac Z
Tom Martens (Ospel) - Watermill Art SFN
Skye Morssinkhof (Hierden) - Drafino PS, Juanito Van De Zeilhoek
Anoek van der Pluijm (Made) - Joy, Kazelli VDL, Limited Edition
Henk van de Pol (Eindhoven) - Kick Starter GLN
Nick Rademaker (Herwen) - Fogerty, Lamborghini
Sophia Richter Loojenga (Hengelo Ov) - Livorno Eurohill
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin, Jaguar, Kelmé, Lord of Calaveras Country Z
Frank Schuttert (Ommen) - Joint Venture
Cindy van der Werf (Bladel) - Karyzo V.L., Quick-Lover van het Eelshof, Treasure Orange Z


Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal - 15 t/m 21 februari 2021 springen
Tel: 00351-912823389
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com
CSI3*
Astrid Leeuwen (Ospel) - Amber 119
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Very Good
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Quantas 15
Charlotte Pals - Verhagen (As) - A'Lee Springpower BH
CSIYH1*
Astrid Leeuwen (Ospel) - Charly Brown 353
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Jabab CB


Oliva CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 16 t/m 21 februari 2021 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI3*
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hero, I Think I Can HX, James Bond HX
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Godfather Go, Hiek`n, Umour Noir de Crann
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Hope-Blue, Hulde G, It's A Dream VG, Ittorio V L
CSI1*
Toon Holtus (Heel) - Conthallon Rouge, Nick-Nack Van het Leliehof
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Dia De La Vita, Vanda Pucci
Ruben Romp (Goirle) - I Am Codex, Pirate Andalou
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Händel V.D.W.
Yves Winkelmolen (Ventimiglia) - Demeter des Carmilles
CSIYH1*
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Jeramy HX, Jezebelle, Jive Z.G.
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Crystal
Ruben Romp (Goirle) - Cipressa vd Esberg Z, Jandino
Yves Winkelmolen (Ventimiglia) - Diamall, Golden Diamond, Grenade de Talma, Peach van het Bruggenveld


Valencia CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 18 t/m 21 februari 2021 springen
Tel: 0034-963215026
E-mail: info@cesvalencia.es
Website: www.cesvalenciatour.com
CSI3*
Michael Greeve (Veeningen) - Fernando, Guan GJB, High Big Andi K
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Agnes, Noukie
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Graziano, Hawai Balia NL
CSI1*
Maxime van Andel (Leeuwarden) - Fadoretto
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Quintendros E
CSIYH1*
Maxime van Andel (Leeuwarden) - El Future van ‘t Ameldonk Z, Klasse EB
Michael Greeve (Veeningen) - Jacksonville Eurohill, Kannascha
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Amigo de Septon Z, Helia
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Jerma


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 17 t/m 21 februari 2021 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Halloween, VDL Groep Hutch, VDL Groep Miss Untouchable
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Flow
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Ilivia
Vincent Dings (Heeze) - Cream Couleur Z, Ivory HDH
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Forever SFN, Intertoff, Kennedy Z, Oak Grove's Carlyle
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Darwin DDL
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Quint vh Maarlo Z
Kelly Jochems (Achtmaal) - Eowan A, Hind V
Cejay Joosten (Zevenaar) - Chardonay H
Koen Leemans (Oost West En Middelbeers) - Harvey
Enrico van Manen (Stroe) - Haran
Tristan Marchal (Someren) - Sambucca
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Global, H-Lucky Retto, Holy Moley, Irsina Blue
Emiel Richter (Enschede) - Efosa D
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma, No Fear Vd Tichelrij Z, Queen 175
Marie Sandell ('s-Gravenhage) - Forever
Tom Schellekens (Esbeek) - For Fendi, Hortensia-H
Marlies van Soest (Evertsoord) - Boncouver
Willem Verdonk (Oudenbosch) - Blom`s Gintura
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit, Horion Z
CSI1*
Piet van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Anyway
Teun de Bodt (Raamsdonksveer) - Figaro
Femke Braat (Etten-Leur) - Julita, Uniquestone de Ca Z
Fréderique Broadwith (Wijdewormer) - Houdini, Rubio Monocoat's Finishing Touch
Juliette Broadwith (Wijdewormer) - Folavsca Fortuna
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Just Chesnut
Vincent Dings (Heeze) - Je T'Adore
Lizzy de Gooijer (Westbeemster) - Don - Dali
Ava Eden van Grunsven (Erp) - Alpina
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Eloma's Blue SFN
Gino Hagen (Purmerend) - Zorro of Picobello
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Bettymood du Genet, Esperada LB, Fil a Fil
Kelly Jochems (Achtmaal) - Hakan
Cejay Joosten (Zevenaar) - Clinelzo Z
Sarah de Kraker (Axel) - Elin, Obama
Jersey Kuijpers (Helmond) - Alice Du Wonderland J.H.K. Z, Dinoire, JK Horsetrucks Hopefull, JK Horsetrucks Quanta Ques
Fleur Leemans (Oost West En Middelbeers) - Rocky de Morimenta
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Addrigoole Sally, Voodstock de l'Astree
Enrico van Manen (Stroe) - Intensely MBF, Kaprisch
Tamara van Manen (Stroe) - Incredible, Quebec 1
Tristan Marchal (Someren) - Nano di Magico
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Denzel Boy
Emiel Richter (Enschede) - Kikidola, Quality - Star
Kirsten Rikkert (Enter) - Jr RAG
Marie Sandell ('s-Gravenhage) - Gubano
Tom Schellekens (Esbeek) - Jerommeke Van De Zietfort, Jolet Van De Zietfort
Maaike Schoormans (Hapert) - Gavanta, Jack Sparrow Z
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Belladonna
Willem Verdonk (Oudenbosch) - Funaniem
Jordy Wilken (Olst) - Intornesch
CSIYH1*
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Jordi Alba V.
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Casanova Style VK Z, Jarizona van de Muggenhoek
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Juwel SFN
Lizzy de Gooijer (Westbeemster) - Dublin van de Berghoeve Z, Lollypop Taonga
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Jambo
Kelly Jochems (Achtmaal) - Careful Habibty
Koen Leemans (Oost West En Middelbeers) - Gem vd Riloo Z
Emiel Richter (Enschede) - King Kong V.G.
Kirsten Rikkert (Enter) - Jadebridge
Tom Schellekens (Esbeek) - Quinton Z
Marlies van Soest (Evertsoord) - Obadja
Willem Verdonk (Oudenbosch) - Kingsten, Vandinos G.Z


Poznan, MTP CSI2*-W/ CSI1*/ CSIYH1* Polen - 18 t/m 21 februari 2021 springen
Tel: 0048-618692000
E-mail: zawody@grupamtp.pl
Website: www.cavaliada.pl
CSI2*-W
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Infinety Z.G.
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Grace Emine W, Incredible, Ivoor
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Helsinki, Icoon VDL, Qstar
Loewie Joppen (Maasbree) - Hantano, Ilon, Roscoe
Sven Peters (Enschede) - Channel, Fiësta
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz, Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Gladstone
Rob Schipper (Enschede) - Quitello
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) - Action Time Z, Coodane Z
John Steeghs (Meterik) - Gomez, Google, Monty vd Withoeve
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Naomi-EM
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Indendo
Rowan van Leijenhorst (Soest) - Asolga Z
Sven Peters (Enschede) - Invincible
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Hanibal
Rob Schipper (Enschede) - Kitt SB
CSIYH1*
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Jackpot R
Rob Schipper (Enschede) - Jerommeke SB, Nabab de Calando
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) - Hüpen’s Chin Champ


Ornago CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Italië - 18 t/m 21 februari 2021 springen
Tel: 0039-3927569988
E-mail: eleuteri.valentina@libero.it
Website: www.equiresults.com
CSI2*
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Casina 15, Harmony SNW, Zentos
Senna Wusten (Loenen Gld) - Cassus Clarque
CSIYH1*
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Juleska


Wellington FL CSI3*/ CSIU25-A USA - 17 t/m 21 februari 2021 springen
Tel: 001-5617935867
E-mail: MICHAELSTONE2811@HOTMAIL.COM
Website: www.equestriansport.com
CSIU25-A
Marek Leufkens (Kerkrade) - Dundee


Abu Dhabi CSIL2*/ CSIYH1*/ CSIU25-A/ CSIJ-A/ CSICh-A Verenigde Arabische Emiraten - 18 t/m 20 februari 2021 springen
Tel: 00971-26519794
E-mail: showjumping@uaeerf.ae
CSICh-A Children
Jasmyn van der Steen (Delft) - Believe Two

Ander Nieuws

  • Springruiters maken zich op voor eerste Rolex Grand Prix van 2021
    Springruiters maken zich op voor eerste Rolex Grand Prix van 2021
  • Deelnemers internationale wedstrijden 22 t/m 28 februari 2021
    Deelnemers internationale wedstrijden 22 t/m 28 februari 2021
  • EHV-1 virus zorgt voor annulering concours Valencia
    EHV-1 virus zorgt voor annulering concours Valencia