­ Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 augustus 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 augustus 2021

Geplaatst op 16 augustus 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Mennen & para

De Global Champions Tour doet voor de tweede keer dit seizoen Valkenswaard aan. TeamNL is de komende dagen goed vertegenwoordigd op deze prestigieuze wedstrijd op de terreinen van Jan Tops. Ook In Kronenberg is dit weekend een internationaal springconcours en ook hier veel landgenoten op de deelnemerslijst. Verder zijn de Oranje jassen op springconcoursen in Drammen, Zandhoven, Verbier en Wiener Neustadt. TeamNL eventingruiters hebben wedstrijden in Arville en Strzegom, tot en met 4*-niveau, en er is een Nederlandse deelnemer op de korte 2* in The Plains in de VS. In het Franse Crozet is een CDI met twee Nederlandse dressuurruiters aan de start. Ook in Frankrijk, in Selestat is een internationale menwedstrijd waar twee Nederlandse enkelspannen aan meedoen.

Crozet CDI3*/ CDI4*/ CDIU25 Frankrijk - 19 t/m 22 augustus 2021 dressuur
E-mail: concours@jivahillstables.com
Website: Uitslagen
CDI3*
Jill Huijbregts (Drunen) - Enzos-Armani
CDIU25
Karlijn Geelkerken (Enschede) - Ecuador VD


Valkenswaard CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1*/ CSI5* Nederland - 20 t/m 22 augustus 2021 springen
Tel: 031-402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.gcglobalchampions.com/Uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude, Kriskras DV
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Chacco Blue II, Forever SFN
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Edinus
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Isovlas Emmerton, Turbo Z
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, King Kong D'Avifauna
Gerben Morsink (Enschede) - Carsey Z, Navarone Z
Johnny Pals (As) - Charley, Fernando BH
Frank Schuttert (Ommen) - Lyonel
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Monaco
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Hi There
Eric van der Vleuten (Someren) - Dreamland, Wunschkind
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Nino du Roton
Bart Bles (Babberich) - Fernando, Grenoble D.N.
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Investment I.B.
Journey van Eerd (Veldhoven) - Harvey, Knegt's Gaudi
Kim Emmen (As) - Astrid's Lad, Daham, Ikannan V G
Michael Greeve (Veeningen) - Hamilton, Heart Touch, High Big Andi K
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX, Hero
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Carte Blanche
Suus Kuyten (Laren Nh) - Iron Man 111, Take A Chance On Me Z
Joy Lammers (Achel) - Hibiscus C
Johnny Pals (As) - Carlotta, Cukuta, Excentriek
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Herma, Itcho Van 't Ruytershof
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Roelofsen Horse Trucks Eldorado S
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Graniet ES, Heavy Plot
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, G.AS-Bombay
Ralph Slaats (Knegsel) - Cancara E
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Alana Hero Z, Nixon van't Meulenhof, Uricas vd Kattevennen
Emile Tacken (Meterik) - Cas
Sanne Thijssen (Sevenum) - I'M Here, Tippy Z
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Djoost Again, Lycere St. Hubert
Maikel van der Vleuten (Someren) - Kamara van't Heike, Larcone, Svea Douch Z
Harrie Wiering (Overlangel) - EFS Top Contender, Gweedore vd Groote Kamps Z
CSI1*
Journey van Eerd (Veldhoven) - Cooper, Knegt's Icelos Eickenrode
Kim Emmen (As) - Origi van de Bandam
Manon Hees (Meterik) - Fan d’Or
Joy Lammers (Achel) - Kerusa
Henk van de Pol (Eindhoven) - Chanteric Peu DM Z
Vronie van de Rijt (Nuenen) - Neil Diamo D'Art
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene, Habrina
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Isabella
Ralph Slaats (Knegsel) - Il Divo SW, Parid'Or van 't Lief-Kozen
Emile Tacken (Meterik) - Clint Easter
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Beau van de Hagenhorst, Madame de Tiji
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Dastann Des Meulieres
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Julian
Bart Bles (Babberich) - Kardesh
Kim Emmen (As) - Bentley 7
Michael Greeve (Veeningen) - Jetplane
Marc Houtzager (Rouveen) - Cabelensky Z
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Jannan Girl BH
Joy Lammers (Achel) - Amazing Z
Gerben Morsink (Enschede) - Colina Z
Henk van de Pol (Eindhoven) - Billy Celebrity
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Kulottie W Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden
Ralph Slaats (Knegsel) - Kornee
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Kuala Lumpur
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - O’Bailey vh Brouwershof
Harrie Wiering (Overlangel) - Jamal E.B.


Drammen CSIO3*/ CSI1* Noorwegen - 19 t/m 22 augustus 2021 springen
E-mail: eirik@walber.no- siri@walber.no
Website: www.norwaygrandprix.com/Uitslagen
CSIO3* Nations Cup
Roelof Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy, Iberico
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday, Huro´s Winston-Jumper R
Jens van Grunsven (Erp) - Diarindo Z, Greatlight, Heathrow
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Hurricane D.D.
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Grand Prix RV, Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Gladstone
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Etoulon VDL, Griffin van de Heffinck
CSI1*
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Davinci Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I Am PP Z
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Diamant, Handsome, Pacini DSH
Jur Vrieling (Holwierde) - Cerdous, Impressive VDL, Inaico VDL


Zandhoven CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* België - 18 t/m 22 augustus 2021 springen
Tel: 0032-479939519
E-mail: info@dekraalinternational.com
Website: www.dekraalinternational.com/Uitslagen
CSI3*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Isis, Quizz ASK
Marcel van Driel (Heeswijk-Dinther) - I-Dextro
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar, Jerma, Noukie
Kelly Jochems (Achtmaal) - Eowan A
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, Osiris FZ
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z, Happy Handsome, Zapitola S Z
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Irish Coffee PR
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker, Chivas AP Z, Kentucky D'Amour
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano, Hawai Balia NL, Quintendros E
CSI1*
Marcel van Driel (Heeswijk-Dinther) - Jumper Van De Muggenhoek
Kay Huibregtse (Mechelen) - Nefanta van het Weidse HOF
Noah Poos (Oud-Turnhout) - Toblerone vh Bloemenhof Z
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Comme D'Amour Z, Farinjo Des Mec
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Casilo CEN, K-One PGO
Loewie Joppen (Maasbree) - Foncetti vd Heffinck, Piper vd Heffinck
Tamara Klop (Oudenbosch) - Kato Ter Putte
Anouk Kort (Lewedorp) - Canty Bois Blanc Eda, Qitana ´Ter Elzen’


Verbier CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Zwitserland - 18 t/m 22 augustus 2021 springen
Tel: 0041-796287051
E-mail: dariolyevents@bluewin.ch
Website: www.jumpingverbier.com/Uitslagen
CSI3*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Casus, Cim Air, Edmond
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Lausejunge, Glock's Novellist, Ivan
CSIYH1*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Jelle-S
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 18 t/m 21 augustus 2021 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/Uitslagen
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, F. Amelusina R 52, Hotspot
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Elegaal, Eternity
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Incredible, Indendo, Ivoor
Gabriel Coumans (Deurne) - I.Johnnie Blue
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Grandorado TN, Highway TN
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Fleur Holleman (Huissen) - Innuendo R&D
Lars Kersten (Egchel) - Hallilea, Iliana, Quatta NH Z
Patrick Lemmen (Grashoek) - Full Option van't Zand
Thijs Meulemeesters (Boekel) - Falentina
Danine Pater (Ederveen) - Iluminaty MBF
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, For President, Zeppe Blue
Albert Voorn (Sevenum) - Lucky’s Son van ‘t Welthof
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Impossible
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Haja ES
Erwin de Bruin (Lunteren) - Falco, Jokidoki Z
Willem Greve (Markelo) - Iniesta
Demi van Grunsven (Handel) - Jillz
Fleur Holleman (Huissen) - Higoletta van de Kapel
Lars Kersten (Egchel) - J.Charley
Tara van der Leegte (Waalre) - Calipso, VDL Groep Expensive, VDL Groep Gistique
Tobias Luikens (Ittervoort) - Dezember 15
Zahra-Lindi Malkus (Epe) - Vernie's Inspiration
Thijs Meulemeesters (Boekel) - Interest
Danine Pater (Ederveen) - Jolanda Van Lange Weeren
Marlies van Soest (Evertsoord) - Quirados Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z
Marieke Verdaasdonk (Boekel) - Hartenfee
CSIYH1*
Erwin de Bruin (Lunteren) - Cattivo SK, Con Amore SK
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Dapper W B Z
Willem Greve (Markelo) - Karelien W, Kyrlanthe
Dafne Helthuis (Rossum Ov) - Joanna, Kit Cloudkicker
Fleur Holleman (Huissen) - Lancome
Lars Kersten (Egchel) - Jalandra
Tobias Luikens (Ittervoort) - Natural Picobello Z


Wiener Neustadt CSI2*/ CSIYH1* Oostenrijk - 17 t/m 22 augustus 2021 springen
Tel: 0043-6641814533
E-mail: office@horses4sport.com
Website: www.lake-arena.at/Uitslagen
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Mycatoki van het Gevahof
Kars Bonhof (Epe) - Hernandez TN, Komme Casall, Poker de Mariposa
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Kadar L, Stoertebecker
Kars Bonhof (Epe) - Cello Vd bisschop, Dorian Grey TN Z, For Chacco TN


Arville CCI3*-S/ CCI2*-S/ CCIO4*-NC-S België - 19 t/m 22 augustus 2021 eventing
Tel: 0032-81746414
E-mail: b.deliedekerke@arville.be
Website: Uitslagen
CCIO4*-NC-S
Raf Kooremans (Turnhout) - Houdini
Jordy Wilken (Olst) - Buckle end Bertie
CCI3*-S
Pieter Bakker (Vogelenzang) - Cetwiggy
Larissa Hartkamp (Scherpenzeel Gld) - D'artagnan
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Giant Fortuna, James Bond
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jersey MBF
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Casino Royale
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Irma Peternella
Valerie van den Oord (Sprang-capelle) - High Sociëty
Elaine Pen (Voorschoten) - It Takes Two, Triana CP
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Aligarkh
Wendela Schlimmer (Ede Gld) - Bon Fortuna
Jordy Wilken (Olst) - Wilbert Bo
CCI2*-S
Maria Appelboom (Hierden) - Da Vinci
Jonna Balk (Haarlem) - In Speed Fortuna
Licha Bax (Haarlem) - Bonbiny
Mila Bueving (Koedijk) - Quatuor De Gode
Hilde Geerts (Ulicoten) - Jumping Special
Stephan Hazeleger (Harskamp) - ACSI Igor
Kiki-Jane van Iterson (Nieuwer Ter Aa) - Undercover
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Handsome Harry Z
Rina van der Kolk (Akersloot) - Inita
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Royal Flush
Lionne van Loon (Noordwijkerhout) - Nabukadonozor D'16
Floor van Roon (Putten) - Flash
Eva Sanden (Achtmaal) - Vangelis
Aniëlca Schoenmaekers (Beerse) - Hircan
Michelle Swinkels (Moergestel) - Florette D'Hyrencourt
Frederike Tuin (Broek in Waterland) - Franko Billis Royale
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
Roel Zonneveld (Voorschoten) - Easy Boy


Strzegom CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-S Polen - 19 t/m 22 augustus 2021 eventing
E-mail: office@stragona.pl
Website: Uitslagen
CCI4*-S
Merel Blom (Aalten) - Crossborder Radar Love N.O.P.
CCI3*-S
Merel Blom (Aalten) - Canadian Club M
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
CCI2*-S
Merel Blom (Aalten) - Calgary 92, Denim
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - IJsbrand
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) - Bon Jovi
Sandra van der Linde (Putten) - Borsato, Cheer Up
CCI1*-Intro
Merel Blom (Aalten) - Chinuk R
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - Kim La Sina


The Plains VA CCI4*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-S USA - 19 t/m 22 augustus 2021 eventing
Tel: 001-3103399296
E-mail: darrin@beverlyequestrian.com
Website: www.greatmeadowinternational.com/Uitslagen
CCI2*-S
Morgan Anne McGrath (Charles Town, West Virginia) - Could've Ben and Jerry's


Selestat CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI2*-P2/ CAI2*-P4/ CAI2*-H4/ Frankrijk - 18 t/m 22 augustus 2021 mennen
Tel: 0033-616898744
E-mail: mariea67@hotmail.fr
Website: Uitslagen
CAI3*-H1 Enkelspan paarden
Eline Houterman (Meterik) - Fino uno Toltien
CAI2*-H1 Enkelspan paarden
Sophie Coolen (Liempde) - Hamito

 

Ander Nieuws

  • KNHS-Anemone Horse Trucks Cup weer van start
    KNHS-Anemone Horse Trucks Cup weer van start
  • Programma NK Dressuur 2023 bekend
    Programma NK Dressuur 2023 bekend
  • Harrie Smolders vierde in wereldbekerwedstrijd La Coruna
    Harrie Smolders vierde in wereldbekerwedstrijd La Coruna