­ Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 mei 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 17 t/m 23 mei 2021

Geplaatst op 18 mei 2021 in Springen , Eventing , Endurance

Voor een aantal springruiters van TeamNL staat de tweede etappe van de prestigieuze Global Champions Tour in Madrid op het programma. Maar een groot deel van de Oranje springruiters blijft in Nederland om op de Peelbergen in Kronenberg te rijden. Verder zijn TeamNL springruiters actief op de 3*-wedstrijden in Opglabbeek en Gorla Minore en op de 2* in Bonheiden. Voor de eventingruiters is in het Belgische Arville een wedstrijd op 1*- en 2*-niveau. Ook is er Nederlandse deelname in Allenc voor een endurancewedstrijd over 100 km.

Madrid CSI1*/ CSI5* Spanje - 21 t/m 23 mei 2021 springen
Tel: 0034-943636049
E-mail: melanieal@oxersport.com
Website: www.gcglobalchampions.com
CSI5* Global Champions Tour
Bart Bles (Babberich) - Fernando, Kriskras DV
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante N.O.P.
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Iron Man 111
Johnny Pals (As) - Carlotta, Charley
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc, Dolinn N.O.P.
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Kamara van't Heike
CSI1*
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z, Happy Handsome
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Dastann Des Meulieres, O’Bailey vh Brouwershof


Gorla Minore CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3* Italië - 19 t/m 23 mei 2021 springen
Tel: 0039-3311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSI3*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday, Huro’s Winston-Jumper R
Astrid Leeuwen (Ospel) - Umulos
CSI1*
Astrid Leeuwen (Ospel) - Cole Younger
CSIYH1*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z, Indira Hero de Septon
Astrid Leeuwen (Ospel) - Charly Brown 353


Opglabbeek CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 20 t/m 23 mei 2021 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI3*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, F. Amelusina R 52, Yagudin
Stefanie Carroll (Bocholt) - Ellyette HH, High Point VDL
Michael Greeve (Veeningen) - Fernando, Guan GJB, High Big Andi K
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Highway TN, Zypria S N.O.P.
Demi van Grunsven (Handel) - Tinka's Hope
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Egwel, Turbo Z
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, Fiarabo
Frank Schuttert (Ommen) - Carolina, Kinky Boy van het Gildenhof, Latina van het Avenhof, Million Dollar
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Genasis, I'M Here
CSI1*
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Stakkabisa
Tom Schellekens (Esbeek) - Infinity, King Pleasure B
Isa Trip (Utrecht) - Cenrose Deen's
CSIYH1* incl. 8yo
Stefanie Carroll (Bocholt) - Con-Chacco, Gucci
Michael Greeve (Veeningen) - Jetplane, Keep It Cool SSS
Willem Greve (Markelo) - Opium JW van de Moerhoeve TN, Pretty Woman van 't Paradijs
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos
Tom Schellekens (Esbeek) - Quinton Z
Frank Schuttert (Ommen) - Balou de Revel


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 20 t/m 23 mei 2021 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Gravin, VDL Groep Halloween
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Fenia, Gilona AO
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, I AM, Ileanne SFN, Ogano Girl Z
Marco Brinkman (Twello) - Iniesta
Gabriel Coumans (Deurne) - I.Johnnie Blue
Kim Couwenberg (Lierop) - Cicer, Fitonia
Gabryella Dufour (Neerkant) - Carinja, Celebration RM, High Quality
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Agnes, Noukie
Mandy Grootegoed (Heerle) - Wilfredo
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Heathrow
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX, Hero, I Think I Can HX
Loewie Joppen (Maasbree) - Ilon, Important Style VK, L'Esperance La Vie Z
Niels Knape (Swalmen) - Mister Brown Di Magico, Name It
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Gabri, Hollywood VK, Huberth B
Pascalle Lienesch (Enschede) - Fermium
Tom Martens (Ospel) - Baucis D'Ouilly, I'm A Star, Iwan
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar, Jesther
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano, Hawai Balia NL, Quintendros E
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D'Ha
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Caballa PS, Carpe Diem DV Z, Fanatic D'Alphi, Novecento DV
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Avicii, Esprit
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Eclipse
John Steeghs (Meterik) - Gomez, Google, Monty vd Withoeve
Emile Tacken (Meterik) - Cas
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, Ibiza Z, Nuna du Perchet
Mel Thijssen (Sevenum) - Florida Balia NL, Galisha, Holliewood
Pascal Uytendaal (Horst) - Celios Z
Joni Vollenberg (Melderslo) - Indiamo van de Eijkhof
Maxi de Weert (Ossendrecht) - Inero Z
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Iron Z
Kevin Beerse (Wergea) - Heldia
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Ivar, Kallas
Marco Brinkman (Twello) - Jonas
Fréderique Broadwith (Wijdewormer) - Houdini, Rubio Monocoat's Finishing Touch
Mandy Deurloo (Poortvliet) - Heureuse
Harry van Dooren (Heeze) - Iron Lady
Bo op den Drink (Koningslust) - Air Breaker Z, Jeleonald Van De Eijkhof
Gabryella Dufour (Neerkant) - Fuij
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Amigo de Septon Z
Mandy Grootegoed (Heerle) - Uniflore De Beaufour
Jens van Grunsven (Erp) - Judeska
Michel Hendrix (Kessel Lb) - James Bond HX, Jive Z.G.
Loewie Joppen (Maasbree) - Pallieter vd N.Ranch
Niels Knape (Swalmen) - If Looks Could Kill O.H.
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cascador EB, Ceres D'Ouilly, Nebraska de Muze Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Cash It, Helvetia Moeders W
Bas Moerings (Roosendaal) - Kivinia
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) - Hurricane M
Jochen Munsterhuis (De Lutte) - Incredible M, Jaguar
Lisa Nooren (Engis) - Socks
Lisa de Paauw (Enschede) - Izadora, Jovanny G
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Nascar van't Siamshof
Jackie Schalken (Kessenich) - SjengSports Giulietta, Venezia
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden
Iwan Scheffer (Reuver) - Weltina Z
Maaike Schoormans (Hapert) - Discovery 63, Passion van Berkenhoeve Z
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke
Caya Stamkot (Broek In Waterland) - Gazelle Belle
John Steeghs (Meterik) - Noeno Z
Mel Thijssen (Sevenum) - Carembar Blue, Juice
Nadine Timmerman (Vrouwenpolder) - Excavator
Alexander Vincentius (Heesch) - Irocco Grey S, Jezebel W
Joni Vollenberg (Melderslo) - Jillz S.A.
Maxi de Weert (Ossendrecht) - Hello twiggy bb, Lolandria Z


Bonheiden CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 20 t/m 23 mei 2021
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Can Do It, Fliere Fluiter, Iron Man
Maureen Bonder (Schoonoord) - Chayan Z, Flierefluiter, Guus B
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Donald Z, Quizz ASK
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Incredible, Indendo, Ivoor
Kim Emmen (As) - Conbago, I Love You M
Aimee van Gerwen (Vught) - Diamond Dream B
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz, Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Olaya Z
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Impossible
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, El Rocco, Gravin Trojka S, Grenoble D.N.
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Clarensis E Z
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Prince van de Coninckshoeve
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Fontrice, Katy Perry
Roosmaryn Roelofs (Soest) - Baloustair, RVB Robin Hood
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Jarcona O, Just On Time O
Jur Vrieling (Holwierde) - Cerdous, Labor's No Limits, Oslo ter Leydonck
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Luimstra'S Lieverd
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Comme D'amour Z, Farinjo Des Mec
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Kingston
Kim Emmen (As) - Origi van de Bandam, Rockwell RC
Belinda de Graaf (Eemdijk) - LaLaLie T&L Z, Lou Lou's Star SVO
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Jadzia, Kruziano


Arville CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI2*-L België - 20 t/m 23 mei 2021 eventing
E-mail: b.deliedekerke@soprocom.be
Website: www.rechenstelle.de
CCI2*-L
Pleun Driessen (Vianen Nb) - Cadillac
Judy Schep (Ijsselstein Ut) - Gaston ES
CCI2*-S
Emma Huizer (Schijndel) - Kiara van 't Maeshof
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Hatary MBF
Sophie Postma (Bolsward) - Bløf
CCI1*-Intro
Gert Boonzaaijer (Renswoude) - Intermezzo DEA
Jillian Giessen (Ysselsteyn Lb) - Its Talent
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Handsome Harry Z
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Casino Royale, Royal Flush
Elaine Pen (Voorschoten) - Kiss me Kato, Kite-Man


Allenc CEI1* 100/ CEI2* 120 Frankrijk - 23 t/m 23 mei 2021 endurance
Tel: 0033-668109474
E-mail: elise.couderc@hotmail.fr
Website: cavaliersrandonneursdelozere.e-monsite.com
CEI1* 100
Floor Braunius (Leeuwarden) - Elarousa

Ander Nieuws

  • Groot-Brittannië oppermachtig op EK eventing
    Groot-Brittannië oppermachtig op EK eventing
  • WK Lanaken: bronzen medaille voor Nicole Eggens en Loharna-P
    WK Lanaken: bronzen medaille voor Nicole Eggens en Loharna-P
  • Children derde in FEI Jumping Nations Cup Youth Final
    Children derde in FEI Jumping Nations Cup Youth Final