­ Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 januari 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 januari 2021

Geplaatst op 19 januari 2021 in Dressuur & Para , Springen

Salzburg is er in geslaagd om, als een van de weinige steden tijdens de Covid pandemie, een groot internationaal evenement uit de grond te stampen. Dit weekend hebben ze een wereldbeker dressuur, waarin voor Nederland Thamar Zweistra aan de start komt. Daarnaast wordt er gesprongen op 4*-niveau en zijn er wedstrijden voor U25-ruiters. Sterke TeamNL springruiters, zoals Nederlands kampioen Marc Houtzager, zijn naar Oostenrijk afgereisd. Verder zijn Nederlandse springruiters aanwezig op het 3*-concours in Oliva, op de 2* in Lier en in Wellington.

Salzburg Arena Messezentrum CDI3*/ CDI-W Oostenrijk - 21 t/m 24 januari 2021 dressuur
Tel: 0043-664413717
E-mail: sport@horsedeluxe.at
Website: www.horsedeluxe.at
CDI-W
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch


Salzburg Arena Messezentrum CSI4*/ CSIU25-A/ CSIAm-A Oostenrijk - 21 t/m 24 januari 2021 springen
Tel: 0043-6644913717
E-mail: sport@horsedeluxe.at
Website: www.horsedeluxe.at
CSI4*
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Fenia
Bart Bles (Babberich) - Fernando, Gin D, Kriskras DV
Kim Emmen (Raamsdonk) - Artist vh Marienshof, Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance
Marc Houtzager (Rouveen) - Habitat, Sterrehof's Dante N.O.P., Sterrehof's Edinus
Gerben Morsink (Enschede) - Galina, Navarone Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Olaya Z
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc, Escape Z, Nixon van't Meulenhof
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dana Blue, Kamara van't Heike, Snoes
CSIU25-A
Tom Schellekens (Esbeek) - Isabel


Oliva CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 19 t/m 24 januari 2021 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com
CSI3*
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z, Iron Man 111
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Ferdinand B.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Geanette B, Hoznayo, Q-Verdi
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Caballa PS, Carpe Diem DV Z, Just Me D, No Mercy DV
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Graniet ES, Habrina, Heavy Plot
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay, Haretto
CSI1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Dia De La Vita, Nelle D'Au Cerfs
Suus Kuyten (Laren Nh) - EFS Top Contender
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Fanatic D'Alphi, Novecento DV
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene, Investment
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Crystal
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Jager


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 20 t/m 24 januari 2021 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI2*
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Diamond Lady
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Conrad 123, F. Amelusina R 52, Yagudin
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Flow
Chiem Bosboom (Schiedam) - Ebell-Avant, Gucci
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Frasiér, Ogano Girl Z
Jan Conijn (Stevensbeek) - Frizzle Zizzle, Gream
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Global, Ilivia
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Jacoba Stud Imosa
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Bonnie MZ, Forever SFN, Oak Grove's Carlyle
Henk Frederiks (Wapserveen) - Habab, Harm-B, Impian D
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Careful H, Carte Blanche, Egwel
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano, Hantano, Roscoe
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Fellow Jumper
Jersey Kuijpers (Helmond) - Dinoire
Amber van Marle (Ambt Delden) - Gregorius v/d Vrendt
Pim Mulder (Dalfsen) - Dywis HH, Freedom Again, Hiarma
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Elvixis, Eton
Cindy Perdaen (Philippine) - Gumbo Mumbo
Sven Peters (Enschede) - Channel, Fiësta
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Herma, Itcho Van 't Ruytershof
Marie Sandell (Arnhem) - Forever
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, Guus HS, Halla
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z, Google, Monty vd Withoeve
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, I'M Here, No Fear Vd Tichelrij Z
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Hoselinde, Irango Blue, Iregina
Thijmen Vos (Wierden) - Calgary 56, Theo 149
Sophie van der Werff (Boskoop) - Global W
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit
Hilde Woudstra (Daarle) - Castella, Ficardi B
CSI1*
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Jordi Alba V.
Piet van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Anyway
Pien de Boer (Nieuwleusen) - Fame
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Ivar, Napoli PP Z
Jan Conijn (Stevensbeek) - Kezman
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Casanova Style VK Z, Just Chesnut
Levi Driessen (Cromvoirt) - Winx du Vlist
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Intertoff, Juwel SFN
Logan Fiechter (Merksplas) - Gradini, Pure Joy 3
Henk Frederiks (Wapserveen) - I Love You Again
Rosanne Janssen (Lierop) - Carpe Diem, Janeiro VHL
Tani Joosten (Zevenaar) - Despina 70
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cascador EB
Jersey Kuijpers (Helmond) - Alice Du Wonderland J.H.K. Z, JK Horsetrucks Quanta Questa
Rowan van Leijenhorst (Soest) - Asolga Z
Amber van Marle (Ambt Delden) - Kansas
Pim Mulder (Dalfsen) - I am a Rebel -S
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia, Hermes
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Boekel) - Clash van de Hunters Z, Infinity
Sven Peters (Enschede) - Invincible
Yfke Priem (Menaam) - Esprit De Pomme, Zafarano vh Gehucht Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Urville Z
Marie Sandell (Arnhem) - Gubano, Harmony SNW
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Hertogin van de Kouberg, Hisinia vd Wolfsakker Z, Stakkaire Gold
Sammy-Jo Smit (Gilze) - High-Star K, My Lady van 't Achterhof
John Steeghs (Meterik) - Noeno Z
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Casina 15, Zentos
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Gezellig
Faye Louise Vos (Wierden) - Hildegard, Princess Z
Jordy Wilken (Olst) - Gentle Genius Spirit
Inge de Wit (Olst) - Chapeau Spirit
Senna Wusten (Loenen Gld) - Cassus Clarque
CSIYH1*
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Kannas Krishna
Sofie van den Broek (Ospel) - Cereza Z
Jan Conijn (Stevensbeek) - Kensington
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Denzel Boy
Levi Driessen (Cromvoirt) - Cookie Crush Z, In The Pocket Z, Starbucks Z
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Jannan Girl BH
Loewie Joppen (Maasbree) - Foncetti vd Heffinck, Pallieter vd N.Ranch
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cor
Pim Mulder (Dalfsen) - Jacky
Cindy Perdaen (Philippine) - Jubel'S Mumbo
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Equus Tame


Wellington FL CSI3*/ CSIU25-A USA - 20 t/m 24 januari 2021 springen
E-mail: davidburton4@mac.com
Website: pbiec.coth.com
CSIU25-A
Marek Leufkens (Kerkrade) - Dundee

Ander Nieuws

  • Deelnemers internationale wedstrijden 1 t/m 7 maart 2021
    Deelnemers internationale wedstrijden 1 t/m 7 maart 2021
  • Verslag dressuurforum 15 februari 2021
    Verslag dressuurforum 15 februari 2021
  • Beleef The Dutch Masters live *UPDATE*
    Beleef The Dutch Masters live *UPDATE*