­ Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 oktober 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 oktober 2021

Geplaatst op 19 oktober 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Endurance

Le Lion d'Angers staat de komende dagen in het teken van het wereldkampioenschap voor jonge eventingpaarden. TeamNL amazones Merel Blom, Elaine Pen en Sanne de Jong hebben hiervoor zes- en zevenjarige paarden mee naar Frankrijk. In Herning is dit weekend de eerste wereldbekerwedstrijd van dit seizoen voor de dressuurruiters. Voor TeamNL komen de Olympiade amazones Marlies van Baalen en Dinja van Liere aan de start en ze worden vergezeld door Vincent van Gasselt en Thamar Zweistra. Daarnaast is voor de dressuurruiters in eigen land het CDI in Exloo, hier zijn ook rubrieken voor de jeugd. Verder is er Nederlandse deelname op de CDI's in Ocala en Zakrzow. Voor de Nederlandse springruiters is er in eigen land het CSI2* in Kronenberg. Daarnaast zijn TeamNL ruiters op de Global Champions Tour in Samorin. En er is Nederlandse deelname op concoursen in Portugal, Spanje, Frankrijk, Italië, Denemarken, Polen, België Saoedi-Arabië en Duitsland. Tot slot rijden Oranje ruiters nog op een eventingwedstrijd in Groot-Brittannië en een endurancewedstrijd in Frankrijk.

Herning CDI-W/ CDI3*/ CDIAm Denemarken - 20 t/m 24 oktober 2021 dressuur
Tel: +4540254986
E-mail: cc@varmblod.dk
Website: www.worldcupherning.dk/Uitslagen
CDI-W wereldbeker
Marlies van Baalen (Brakel) - Go Legend
Vincent van Gasselt (Laren Nh) - Delacroix II
Dinja van Liere (Uden) - Hermès
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch
CDI3*
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagon's Ich Weiss


Exloo CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A/ CDICh-A Nederland - 21 t/m 24 oktober 2021 dressuur
Tel: +31653653476
E-mail: hippischcentrumexloo@gmail.com
Website: www.hippischcentrumexloo.com/Uitslagen
CDI3*
Elisabeth Geluk (Sint-Annaland) - Hamilton TC
Marjan Hooge (Ees) - Idem Dito
Laurens van Lieren (Nuland) - Dutch Design
Lucie Louws (Oostkapelle) - Evito
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook, Sephora S
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Game Boy STH
Marieke van der Putten (Groesbeek) - Tørveslettens Titanium RS2
Lisanne Veenje (Garyp) - Wirdmer Fan'e Boppelannen
Tommie Visser (Postel) - Genesis Begijnhoeve
Floor Vos (Valthe) - Indiana-Linda
CDIU25
Lotte van den Herik (Schijf) - Winner VDH
CDIY Young Riders
Shanna Baars (Nieuw-Vennep) - Farzana G, Fernando
Brem Beers (Zwaanshoek) - Casey-Olivia
Mindy Hoekstra (Klarenbeek) - Chelso
Marten Luiten (Winschoten) - Tailormade Zofie
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Hotmail V
CDIJ Junioren
Maura Knipscheer (Bergen Nh) - Isabeau
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska, Jatilinda
Evi van Rooij (Sint-Michielsgestel) - Don-Tango B
Micky Schelstraete (Gemonde) - Gregwaard, Knight Rider
CDIP Pony’s
Esmee Boers (Nieuw-Vennep) - Beauty W, Orchard Red Prince
Lemoni Dicker (Harskamp) - Hulst Isadora, Junkbrunnen's Taj Mahal
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) - Boogie De L’Aube, Obama H Dior
Kyra Hingstman (Westerbork) - Ti Amo
Sara Holleman (Dreumel) - King Stayerhof's Jango
Sophie van Iwaarden (Krabbendijke) - Depas Asjan
Mick van der Kort (Nieuw-Vennep) - Keizerskroon Finn
Elise de Loos (Roosendaal) - Sandokan's Pardo
Sophie van Norel (Epe) - Speycksbosch Dickens
Yasmin Westerink (Oldebroek) - Brasil
CDICh-A Children
Sophie van Iwaarden (Krabbendijke) - Hermès Mithras
CDICh-A (E-pony) Children
Manouk Zuiderent (Breda) - Dollarboy S-G


Ocala FL CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDIAm/ CDI-W USA - 21 t/m 24 oktober 2021 dressuur
Tel: +31577408370
E-mail: debra@centerlineevents.com
Website: worldequestriancenter.com/Uitslagen
CDI-W
Ivo Juhrend (Dunnellon) - Cover Girl
CDI3*
Ivo Juhrend (Dunnellon) - Black Diamond


Zakrzow CDI2*/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIP/ CDIY/ CDI-W/ CDICh-A ( PL - 21 t/m 24 oktober 2021
Tel: +48774875417
Website: www.cdizakrzow.com/Uitslagen
CDI2*
Margot Arkema (Marum) - Gavaristo, Happy4Feet


Samorin CSI2* Open/ CSI5* Slovakije - 21 t/m 24 oktober 2021 springen
Tel: 0031-402069111
E-mail: camille@globalchampionstour.com
Website: www.gcglobalchampions.com/Uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Urane de Talma
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, King Kong D'Avifauna
Johnny Pals (As) - Charley, Fernando BH
Frank Schuttert (Ommen) - Kinky Boy van het Gildenhof, Lyonel
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Dolinn N.O.P., Monaco
Eric van der Vleuten (Someren) - Dreamland, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, El Wikke
Jur Vrieling (Holwierde) - KM Chalcedon, Long John Silver 3
CSI2* Open
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch
Suus Kuyten (Laren Nh) - Take A Chance On Me Z
Frank Schuttert (Ommen) - Million Dollar
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Copycat Z
Eric van der Vleuten (Someren) - Indian Gold
Maikel van der Vleuten (Someren) - Snoes
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques


Vilamoura CSI4*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal - 24 t/m 31 oktober 2021 springen
Tel: 00351-960308299
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com/Uitslagen
CSI4*
Niels Kersten (Egchel) - High Hopes SFN, High Quality, Keep Clapping, Tippy Z
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Esprit
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, Famous H, Granito Noordenhoek
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Happy, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Florida Balia NL, Gaudi, Gill, Indence H.J.
CSI1*
Yoni van Santvoort (Nuenen) - First Impression, Ilandra, Kinky Girl
Leon Thijssen (Sevenum) - Jamerson
CSIYH1*
Niels Kersten (Egchel) - J'Embassy Parisol, Thuur Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) - Giorgio Z, Juice


St Lô CSI4*/ CSI2* Frankrijk - 21 t/m 24 oktober 2021 springen
Tel: 0033-648887435
E-mail: csi.saintlo@gmail.com
Website: www.csi-saintlo.com/Uitslagen
CSI4*
Pim Mulder (Dalfsen) - Dywis HH, Gypsy d' Usance, Viktor Z
CSI2*
Pim Mulder (Dalfsen) - I am a Rebel -S


Vejer de la Frontera CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 21 t/m 24 oktober 2021 springen
Tel: 0034-956447125
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net/Uitslagen
CSI3*
Roelof Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy, Iberico, The Gentleman
Kim Emmen (As) - Cassandra 352, Daham, Davidguetta de Circee, Giorgino 4, Ikannan V G, Madame Unplugged, N-
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, G-Vingino-Blue
CSIYH1*
Roelof Bril (Westendorp) - Jade Du Plessis
Kim Emmen (As) - Fixit, Lady Angeles, Rockwell RC
Skye Morssinkhof (Hierden) - Lucky Star W, onyx


San Giovanni in Marignano CSIYH1*/ CSIP/ CSI1*/ CSI3* Italië - 20 t/m 24 oktober 2021 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.net
Website: www.horsesrivieraresort.net/Uitslagen
CSI3*
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Haya, Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Hanibal
CSIYH1*
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Jadzia


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 21 t/m 23 oktober 2021 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/Uitslagen
CSI2*
Anne Bakker (Wapserveen) - I.Amelusina VDP
Remco Been (Winterswijk Miste) - Bridgetown Z, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Casus, Cim air, Edmond
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Jules de Bruijn ('s-gravenhage) - Jackal
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday
Vincent Dings (Heeze) - Cream Couleur Z, Ivory HDH, Je T'Adore
Logan Fiechter (Merksplas) - Sam vd Tojopehoeve Z
Amber Fijen (Bladel) - Cunami, Ishiblue F, Jamaica van ‘t Heike
Henk Frederiks (Wapserveen) - Habab, Harm-B
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Zella 2
Kristian Houwen (Wanssum) - Edinburgh
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, Osiris FZ
Lars Kersten (Egchel) - Crack 41, Hallilea, Iliana
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Diamond For Pleasure, International
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Caballa PS, Nikias Ligie V.V., Novecento DV
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Nobel Vd Bisschop
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Herma, Urville Z
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma, No Fear Vd Tichelrij Z, Queen 175
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z, Google, Monty vd Withoeve
Emile Tacken (Meterik) - Cas
Sanne Thijssen (Sevenum) - Calico Z, Ibiza Z, I'M Here
Wendy Timmers (Wierden) - Castellana, Gucci
Joni Vollenberg (Melderslo) - Andiamo van de Eykhof Z
Johan Worst (Kootwijkerbroek) – Gomera
CSI1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Joie De Vigo R.T.
Johan Bergs (Vierlingsbeek) - Jelvinia MB
Dominique Beukers (Waarland) - Elise
Marcel Beukers (Waarland) - Ireleva, Ivafee, Karena WD
Lisa Bongers (Wijchen) - J Cesselina
Femke Braat (Etten-Leur) - Julita
Jules de Bruijn ('s-Gravenhage) - Ketchup
Renee Falize (Swolgen) - Ibalia
Logan Fiechter (Merksplas) - E Hoodstock Z
Amber Fijen (Bladel) - Irona van de Viking Z
Henk Frederiks (Wapserveen) - Hendelien
Demi van Grunsven (Handel) - Jillz
Roel Holthuizen (Zulpich) - Captain Caracho D, Chaccosandra PS, Jemir S
Loewie Joppen (Maasbree) - Candy Holiday
Desiree Kemper (Sinderen) - Gucci
Lars Kersten (Egchel) - Isidorus
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Jarina J, Sensation DV Z
Vronie van de Rijt (Nuenen) - Neil Diamo D'Art
Kirsten Rikkert (Enter) - Jr Rag
Jan Willem Sloof (Rijssen) - Renolution's Dream On
John Steeghs (Meterik) - Gomez
Sanne Thijssen (Sevenum) - Huppeldepup
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Good Luckkey WS
CSIYH1*
Anne Bakker (Wapserveen) - Keina
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Johan Bergs (Vierlingsbeek) - King London'S Diamond, La Luna Especiale
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Jelle-S
Jules de Bruijn ('s-Gravenhage) - Keystone VDL
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z
Henk Frederiks (Wapserveen) - Kornuit VDP
Dafne Helthuis (Rossum Ov) - Joanna, Kit Cloudkicker
Rob Heyligers (Asten) - Joint De Canabis Van De Doornhoeve
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Kris
Kristian Houwen (Wanssum) - Kantos VM
Loewie Joppen (Maasbree) - Foncetti vd Heffinck
Desiree Kemper (Sinderen) - Cornetta of Victory
Lars Kersten (Egchel) - Jalandra
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Cobalt vd Bisschop Z, Katouscha
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Infidel du Piedroux
John Steeghs (Meterik) - Jardin
Joni Vollenberg (Melderslo) - Jillz S.A., Louella S


Herning CSI1*/ CSI2*/ CSIP/ CSIU25-A/ CSIP Denemarken - 20 t/m 24 oktober 2021 springen
Tel: 0045-40254986
E-mail: jt@worldcupherning.com
Website: www.worldcupherning.dk/Uitslagen
CSI2*
Kessy van Berlo (Veghel) - Erma, Fostara
Kars Bonhof (Epe) - Hernandez TN
Milan Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco
CSI1*
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB, Kaboom
Kars Bonhof (Epe) - Komme Casall, Poker de Mariposa
Fleur Leemans (Oost West en Middelbeers) - Rocky de Morimenta
Koen Leemans (Oost West en Middelbeers) - Gem vd Riloo Z
Milan Morssinkhof (Hierden) - Leonidas 129
CSIU25-A
Kars Bonhof (Epe) - Cantona TN
CSIP pony’s
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Noriego vd Riloo, Orchid's Lonette
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Tiego
Milan Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13
River Morssinkhof (Hierden) - Moonlight Flight
CSIP pony’s
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Jolly


Michalowice CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Polen - 21 t/m 24 oktober 2021 springen
Tel: 0048-607797030
E-mail: zawody@kjkszary.p
Website: www.kjkszary.pl/Uitslagen
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter
Sander Geerink (Gelselaar) - Flashback, Global, Jacobus S
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar, Noukie
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Ezra Van W, Helsinki, Icoon VDL
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano, Hawai Balia NL, Quintendros E
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Iselottie Van Wegen
Sander Geerink (Gelselaar) - Denzel Boy
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Jappaloup
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Gascony, Kadar L, Lauder's SMH
Sander Geerink (Gelselaar) - Landreau
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Amigo de septon Z, Jerma
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Kathleen WV, Ligeunerin VDL


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 21 t/m 24 oktober 2021 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/Uitslagen
CSI2*
Ellen Beckers - Van Bussel (Roggel) - Hamilton
Jody van Gerwen (Limbricht) - Ernie of Greenhill Z, I'm Emerone
Gerben Morsink (Enschede) - Carina Z, Carsey Z, Colina Z
Boy Peels (Eersel) - Victory vd Broekkant Z, Zao D'Hyrencourt Z
CSI1*
Britt Scholts ('s-Graveland) - Elvis-Zeldenrust, Snow Princess
CSIYH1* incl. 8yo
Ellen Beckers - Van Bussel (Roggel) - Jillz


Riyadh CSI2*/ CSIY-A/ CSIJ-A Saoedi-Arabië - 20 t/m 23 oktober 2021 springen
Tel: +31577408370
E-mail: hassananas@hotmail.com
CSI2*
Mandy Grootegoed (Heerle) - Carlou


Neumünster CSI1*/ CSIYH1* Duitsland - 20 t/m 24 oktober 2021 springen
Tel: +49432131764
E-mail: stall-sievers@t-online.de
Website: www.sh-holsteininternational.de/Uitslagen
CSI1*
Sylvana Wezeman (Gieten) - Kaatje SB, Kawasaki P
CSIYH1*
Sylvana Wezeman (Gieten) - Kings Lady


Le Lion d'Angers CH-M-YH-CCI3*-L/ CH-M-YH-CCI2*-L Frankrijk - 20 t/m 24 oktober 2021 eventing
Tel: 0033-241603622
E-mail: contact@mondialdulion.com
Website: www.mondialdulion.com/Uitslagen
CH-M-YH-CCI3*-L WK voor zevenjarige eventingpaarden
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jarelly MBF, Jersey MBF
CH-M-YH-CCI2*-L WK voor zesjarige eventingpaarden
Merel Blom (Aalten) - Denim
Elaine Pen (Voorschoten) - Kiss me Kato, Kite-Man


Bicton CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-S Groot-Brittannië - 20 t/m 24 oktober 2021 eventing
Tel: 0044-1395441162
E-mail: andrew.fell@clintondevon.com
Website: www.britisheventing.com/Uitslagen
CCI2*-L
Althea Bleekman (Devon) - Johnny Be Goode WFS


Plougonven CEI1* 100 Frankrijk - 23 t/m 23 oktober 2021 endurance
Tel: 0033-298699927
E-mail: creef.enduranceequestre@orange.fr
CEI1* 100
Renée van der Vinne (Castricum) - Solianka Khan Ox

 

Ander Nieuws

  • Deelnemers internationale wedstrijden 29 november 2021 t/m 5 december 2021
    Deelnemers internationale wedstrijden 29 november 2021 t/m 5 december 2021
  • Springjeugd succesvol in Kronenberg
    Springjeugd succesvol in Kronenberg
  • Maud de Reu en Demi Uijtewaal bovenaan bij KNHS Para Dressuur Trophy Bathmen
    Maud de Reu en Demi Uijtewaal bovenaan bij KNHS Para Dressuur Trophy Bathmen