­ Deelnemers internationale wedstrijden 19 t/m 25 april 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 19 t/m 25 april 2021

Geplaatst op 20 april 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Endurance

Voor de Nederlandse springruiters zijn deze week in eigen land weer internationale wedstrijden. Vrijdag begint in de Brabanthallen in Den Bosch The Dutch Masters-Indoor Brabant. Bijna de voltallige springtop van TeamNL is aanwezig op dit 5* evenement. In Kronenberg opent het Equestrian Centre De Peelbergen weer haar deuren voor de springruiters. Hier zijn springrubrieken op 2*-niveau en voor jonge paarden. Daarnaast vaardigt Nederland een team af naar de Nations Cup wedstrijd in het Italiaanse Gorla Minore. Ook komen TeamNL springruiters aan de start in Hagen en Lamprechtshausen. De Nederlandse springjeugd is deze week weer in België op het CSI in Lier. TeamNL dressuurruiters trekken na de Rhino-lockdown naar het CDI4* in Hagen en het CDI3* Opglabbeek. De Para-dressuurruiters reizen ook naar België, zij hebben hun concours in Waregem. Verder zijn Nederlandse ruiters actief op het CCI in Luhmühlen en CEI in Arezzo.

Hagen a. T. W. CDI1*/ CDI4* Duitsland - 21 t/m 25 april 2021 dressuur
Tel: +495401896238
E-mail: c.verwey@psi-sporthorses.de
Website: www.psi-sporthorses.de
CDI4*
Dinja van Liere (Uden) - Haute Couture, Hermès
Robin van Lierop (Groesbeek) - Cupido
Marieke van der Putten (Groesbeek) - Her Majesty TF RS2
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Desperado N.O.P.
CDI1*
Seth Boschman (Groesbeek) - Flora de Mariposa RS2 OLD
Theo Hanzon (Haaren) - Heat VDM


Opglabbeek CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A/ CDICh-A België - 22 t/m 25 april 2021 dressuur
Tel: 0032-472810452
E-mail: : dressagefestival-opglabbeek@outlook.com
Website: www.sentowerpark.com
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) - Ben Johnson, Go Legend
Julia Bouthoorn (Vogelwaarde) - S-Klasse
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Aqiedo, Governor-STR
Edward Gal (Oosterbeek) - GLOCK's Toto JR. N.O.P., GLOCK's Total US
Vincent van Gasselt (Laren Nh) - Delacroix II
Jeannette Haazen (Maaseik) - Kingsley D-Day FS
Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) - Endyrava
Lynne Maas (Schiedam) - Eastpoint, Electra
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti N.O.P.
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK's Dream Boy N.O.P.
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Game boy STH
Geert-Jan Raateland ('s-Gravenzande) - Don Bravour
Hilde Smits (Kronenberg) - Andorra MH
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch, Hexagon's Ich Weiss
CDIU25
Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) - Esperanza
Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) - Cirano DC
Lotte Meulendijks (Heeze) - MDH Welt Hill
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Ferrari
CDIY Young Riders
Shanna Baars (Nieuw-Vennep) - Fernando
Bente Hedeman Joosten (Voorschoten) - Hippy Evitia
Sascha Heijmans (Vierpolders) - Flying Dutchman ACB
Zoe Kuintjes (Aalsmeer) - Don Clorentino des Paluds
Romy Verweij (Wijdenes) - Alibi
Kris De Vries (Didam) - Jillz La Grande
CDIJ junioren
Anniek van Dulst (Ermelo) - Henderson Hilton
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Cuvanck PP, Excellentie
CDIP pony’s
Tessa van Hemert (Ammerzoden) - Million Dollar Girl
Lynn Peijnenburg (Esch) - Sulaatik's Vingino
Maud Van Walstijn (Hengelo Gld) - Topsvoorter Monopoly
Yasmin Westerink (Oldebroek) - Cognac IX
Julia Willemsen (Bergharen) - Movie Star
CDICh-A Children
Abby van Bree (Susteren) - Featherstone
Lize van den Heuvel (Venlo) - Hilton-S
Kyra Jonkers (Heerde) - Eyecatcher
Sophie van Norel (Epe) - Giovanni
CDICh-A (E-pony) Children
Robin Dicker (Harskamp) - Happy Feet


Waregem CPEDI3* België - 23 t/m 25 april 2021 para-dressuur
Tel: 0032-477616827
E-mail: anne.dieteren@skynet.be
Website: www.quadrille.bz
CPEDI3*
Loes Cevaal (Holten) - Happy Hero I I
Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Guetta
Melissa Janssen (Brunssum) - Dreamy-Boy
Britney de Jong (Utrecht) - Caramba
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz
Annemarieke Nobel (Schoonloo) - Doo Schufro
Maud de Reu (Zwolle) - Webron N.O.P.
Demi Uijtewaal (Almere) - Winando RFS
Sanne Voets (Berghem) - Demantur RS2 N.O.P.


's-Hertogenbosch CSI5* Nederland - 23 t/m 25 april 2021 springen
Tel: 0031-433672422
E-mail: info@thedutchmasters.com
Website: www.thedutchmaster.com
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch, VDL Groep Miss Untouchable
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude, Fernando, Kriskras DV
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Bonnie MZ, Oak Grove's Carlyle
Kim Emmen (As) - Conbago, Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Grandorado TN, Highway TN
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante N.O.P., Sterrehof's Edinus
Johnny Pals (As) - Charley, Excentriek, Fernando BH
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Escape Z, Monaco, Nixon van't Meulenhof
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, El Rocco, Fiumicino van de Kalevallei


Gorla Minore CSIO3*/ CSI2*/ CSIYH1* Italië - 21 t/m 25 april 2021 springen
Tel: +31577408370
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it
CSIO3* Nations Cup
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay
Frank Schuttert (Ommen) - Kinky Boy van het Gildenhof, Lyonel
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, For President
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Hi There
CSI2*
Niels Kersten (Egchel) - Famous H, Fiwalda, Granito Noordenhoek
Astrid Leeuwen (Ospel) - Amber 119, Cole Younger, Umulos
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden, For the Moment
Frank Schuttert (Ommen) - Latina van het Avenhof
Leon Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z, Zeppe Blue
Mans Thijssen (Sevenum) - Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - BML Florida Balia NL, Cartolana 2, Gaudi
Sanne Thijssen (Sevenum) - Genasis
CSIYH1*
Niels Kersten (Egchel) - Juggler, Thuur Z
Astrid Leeuwen (Ospel) - Charly Brown 353, Clarimo's Balou
Frank Schuttert (Ommen) - Joint Venture, Pepitto van het Bokt
Mans Thijssen (Sevenum) - Jojo, Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) - Giorgio Z, Juice, Tyson’s Lady Lux Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Jamble Gamble


Kronenberg CSI1*/ CSI2* Nederland - 21 t/m 24 april 2021 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, F. Amelusina R 52, Yagudin
Larissa Bijl (Deurne) - I'm the next be gentle, Inspector
Stefanie Carroll (Bocholt) - Con-Chacco, Ellyette HH, High Point VDL
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z, Gerry Butler, Infinity
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX, Hero, I Think I Can HX
Kristian Houwen (Wanssum) - Edinburgh
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano, Important Style VK, Roscoe
Lars Kersten (Egchel) - Dobbey, Kaddee van de Knuffel, Miss Plot van de Knuffel
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z, Happy Handsome, Zapitola S Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Gabri, Gallardo CSI, Isodermus PP
Joy Lammers (Achel) - Hibiscus C
Iris Michels (Liessel) - Flora, Isaac, Izabelle
Elike Morsink (De Lutte) - Jokina, Zakina Z
Veronique Morsink (De Lutte) - Faithfull, Narthino Z
Pim Mulder (Dalfsen) - Corlino, Dywis HH, Viktor Z
Ruben Romp (Goirle) - Gloria, Godfather Go, Inflame-Go
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Huepens Conquestador
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Calicia La Silla Z, Cornet's Star Z, Denver de Liebri Z
Amanda Slagter (Slochteren) - Antrax d’Amas AD Z, Candy Crush AD
John Steeghs (Meterik) - Gomez, Google, Monty vd Withoeve
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Dastann Des Meulieres
Maikel van der Vleuten (Someren) - Kamara van't heike, Larcone, Svea Douch Z
CSI1*
Larissa Bijl (Deurne) - I'M Gonna Be Gentle, Kadiva
Nicole Caris (Maria Hoop) - Karel O, Star Snip
Stefanie Carroll (Bocholt) - Immanuel R
Manon Hees (Meterik) - For Coke Z
Michel Hendrix (Kessel Lb) - James Bond HX, Jive Z.G.
Kristian Houwen (Wanssum) - Joep Trojka S, Kantos VM, Klik Klak
Loewie Joppen (Maasbree) - Pallieter vd N.Ranch
Lars Kersten (Egchel) - D.Alba R 67, Isidorus
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - I Like V/H Heerenhuijs
Joy Lammers (Achel) - Amazing Z
Iris Michels (Liessel) - Danique
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Ibylle, Powderpuff
Ruben Romp (Goirle) - Action Man, Jacquet Go, Jandino
Michiel de Ruyter (Sevenum) - Inspector Gadget
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Carramba L Z, King Valentino Z
Maaike Schoormans (Hapert) - Jack Sparrow Z
Amanda Slagter (Slochteren) - Inchacco de Muze AD, Karlo AD
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke
John Steeghs (Meterik) - Noeno Z
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - O’Bailey vh Brouwershof
Maikel van der Vleuten (Someren) - Corvette


Hagen a. T. W. CSIYH1*/ CSI2* Duitsland - 21 t/m 25 april 2021 springen
Tel: 0049-5401896238
E-mail: hd@psi-sporthorses.de
Website: www.psi-sporthorses.de
CSI2*
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Haya, Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Olaya Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Lausejunge, Ivan
CSIYH1*
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Jadzia
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin


Lamprechtshausen CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIU25-A/ CSIJ-A Oostenrijk - 21 t/m 25 april 2021 springen
Tel: 0043-6644913717
E-mail: office@rc-hofinger.com
Website: www.rc-hofinger.com
CSI2*
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Diamond For Pleasure
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Casina 15, Harmony SNW, Zentos
Senna Wusten (Loenen Gld) - Aldarb, Cassus Clarque
CSIYH1* incl. 8yo
Lianne Korevaar (Rotterdam) - International


Lier CSIP/ CSIJ-A/ CSIU25-A/ CSICh-A/ CSIU25YJ-A BelgIé - 22 t/m 25 april 2021 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSIU25-A
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Herma, Itcho Van 't Ruytershof, Urville Z
Ralph Slaats (Waalre) - Grissom PF, Mr Jingles
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Insanity Allegro
CSIJ-A junioren
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Jordi Alba V.
Piet van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Anyway
Alicia Bocken (Weert) - Dagma
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Darwin DDL, Eloma's Blue SFN, Jambo
Wesley ter Harmsel (Enter) - Hazelhorst II
Fleur Leemans (Oost West en Middelbeers) - Rocky de Morimenta
Milan Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia, Hermes
Stan Schillemans (Wekerom) - King Arthur
Tom Van Schipstal (Sint Hubert) - Hilton S, Ivanhoe
Caitlin Snel (Alphen aan den Rijn) - Canny Blue
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien, Beverly
Chloe in het Veld (Halle) - Ciros
Liesje Vrolijk (Almen) - Hunter Fairy, Isis Vive
CSICh-A Children
Jip Grootegoed (Bergen Op Zoom) - Dulfina
Quinten Ter Harmsel (Enter) - Unicstar de Courcy E.B.
River Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Miguel Muijres (Zoersel) – Halla
CSIP pony’s
Olivia Braaksma (Beekbergen) - Expression, Sara FortunA
Pollie Gaasbeek (Bleiswijk) - Emilinda
Jip Grootegoed (Bergen op Zoom) - Kerwin van Orchid's
Ava Eden van Grunsven (Erp) - Fantasia
Quinten ter Harmsel (Enter) - Garcia
Wesley ter Harmsel (Enter) - Eagle E.B., FC Twente E.B.
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Addrigoole Sally, Noriego vd Riloo, Orchid's Lonette
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - BURITO’S FUNKY, Elegance
Milan Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Elle Birken
River Morssinkhof (Hierden) - Dexters Grooted Hart
Joelle Muijres (Zoersel) - Donna, Vinessa
Noortje Schillemans (Wekerom) - Jody
Thomas Van Wessel (Haarlem) - Looke S


Luhmühlen CCI2*-S Duitsland - 24 t/m 25 april 2021 eventing
Tel: 0049-41729885359
E-mail: pzrv@luhmuehlen.de
Website: www.luhmuehlen.de
CCI2*-S
Tarik van Boggelen (Rijssen) - Conquest, Hot Summer
Nina Hut (Rijssen) - Carthageno


Arezzo CEI1* 100/ CEIYJ1* 100/ CEI2* 70+(2)/ CEI2* 120/ C Italië - 23 t/m 25 april 2021 endurance
Tel: 0039-3356230960
E-mail: generalienduranceasd@tim.it
CEI3* 160
Michelle Nooijen (Wanroij) - Czartowczyk
Janneke Schreuder (Zeist) - Regies Rebel
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Top Spin
CEIYJ1* 100
Anouk Eversdijk (Bavel) - Nib Aika Star
CEIYJ2* 120
Anouk Eversdijk (Bavel) - Nib Iksha Star

Ander Nieuws

  • Edward Gal weer superieur met zijn Totilas-zonen
    Edward Gal weer superieur met zijn Totilas-zonen
  • Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 mei 2021
    Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 mei 2021
  • Peelbergen nieuwe locatie kwalificatie Longines EEF Series
    Peelbergen nieuwe locatie kwalificatie Longines EEF Series