­ Deelnemers internationale wedstrijden 19 t/m 25 juli 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 19 t/m 25 juli 2021

Geplaatst op 20 juli 2021 in Springen , Eventing , Mennen & para

Terwijl in Vilamoura het EK springen voor de jeugd is begonnen en TeamNL springruiters zich klaarmaken voor de Olympische Spelen in Tokio, gaan voor de andere Nederlandse springruiters de internationale wedstrijden gewoon door. De belangrijkste is wel de Global Champions Tour in Berlijn. Op de 5*-wedstrijd komt een selecte groep TeamNL ruiters aan de start. In Nederland is op de Peelbergen in Kronenberg een CSI2* met veel Nederlandse ruiters. Daarnaast rijden de Oranje ruiters in België, Slovakije, Italië en de VS. Nederlandse eventingruiters rijden dit weekend in het Duitse Hamm een wedstijd. In Le Pin au Haras in Frankrijk zijn de de Nederlandse menners actief.

Berlin CSI5*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 22 t/m 25 juli 2021 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.globaljumpingberlin.de/uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude, Fernando
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, King Kong D'Avifauna
Frank Schuttert (Ommen) - Fair Field, Lyonel
Eric van der Vleuten (Someren) - Dreamland, Wunschkind
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, Long John Silver 3
CSIYH1* incl. 8yo
Jur Vrieling (Holwierde) - Oslo ter Leydonck


Lier CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 22 t/m 25 juli 2021 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be/uitslagen
CSI3*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Donald Z, Isis
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Chacco Blue II, Forever SFN, Investment I.B.
Amber Fijen (Bladel) - Cunami, Ishiblue F, Nippon vd Donkhoeve
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Quint vh Maarlo Z
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, L'Esperance La Vie Z, Osiris FZ
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Hurricane D.D.
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Grand Prix RV, Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Olaya Z
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Handsome, Pacini DSH
CSI1*
Gaby van der Bruggen (Vught) - New Star
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Cassy de la Valiere, Quizz ASK
Nina Houtzager (Rouveen) - Cream Caramel, Fonia Again
Bart Lips (Biest-houtakker) - Davinci Z
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Hanibal
CSIYH1*
Gaby van der Bruggen (Vught) - Argo Z
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Comme D'amour Z
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Juwel SFN
Amber Fijen (Bladel) - Kathmandoe
Loewie Joppen (Maasbree) - Foncetti vd Heffinck, Piper vd Heffinck
Lonneke Mulder (Sittard) - Ciao Bella
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Kruziano
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - King HK, Lancaster W
Alexander Vincentius (Heesch) - Jezebel W, Lamertje W, Lewandowski V.


Samorin CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIJ-A/ CSIY-A/ CSIU25-A/ C Slovakije - 22 t/m 25 juli 2021 springen
Tel: 00421-903466554
E-mail: ridersevent96@gmail.com
Website: www.ridersanddreams.sk/uitslagen
CSI3*
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Fenia, Gilona AO
Sander Geerink (Gelselaar) - Florijn W, Global, Jacobus S
Gerben Morsink (Enschede) - Carsey Z, Navarone Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Dancing Nini Z, Huepens Conquestador, Quantas 15
CSI1*
Sander Geerink (Gelselaar) - Denzel Boy
Gerben Morsink (Enschede) - Carina Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Coleccini
CSIYH1*
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jolie, Jones


Tryon NC CSI3* USA - 20 t/m 25 juli 2021 springen
Tel: 0082-88631137
E-mail: moakman@tryon.com
Website: www.tryon.com/uitslagen
CSI3*
Wim Janssen (Wellington - Florida) - Quadros 3


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 21 t/m 24 juli 2021 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Genius, Isla Ibiza
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant, Erma, Fostara
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Chiem Bosboom (Schiedam) - Ebell-Avant
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Ileanne SFN, Ivar
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi
Stefanie Carroll (Bocholt) - Con-Chacco, Hardessa, Immanuel R
Gabriel Coumans (Deurne) - I.Johnnie Blue
Kim Couwenberg (Lierop) - Cicer, Fitonia
Logan Fiechter (Merksplas) - Pure Joy 3, Sam vd Tojopehoeve Z
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX, Hero
Tessa Hoeksema (Tolbert) - El Vleut
Tani Joosten (Zevenaar) - Galdal Mé
Lars Kersten (Egchel) - Hallilea, Iliana, Isidorus
Niels Kersten (Egchel) - Famous H, High Hopes SFN
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Nebraska de Muze Z
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Cornet's Boy RM
Bart van der Maat (Houten) - Candy, Chicago, Come on Chester, Giant
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Golden Boy V, Iletto
Danine Pater (Ederveen) - Iluminaty MBF
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Fanatic D'Alphi, Nascar van't Siamshof, Novecento DV
Amanda Slagter (Slochteren) - Antrax d’Amas AD Z, Candy Crush AD, Hilton
Sammy-Jo Smit (Gilze) - My Lady van 't Achterhof
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z, Google, Monty vd Withoeve
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Cordis Totalis Z
Pascal Uytendaal (Horst) - Celios Z
Joni Vollenberg (Melderslo) - Andiamo van de Eykhof Z
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Health4Horses Icarla
Ruth van Aken (De Heurne) - Elsalvador L
Teun de Bodt (Raamsdonksveer) - Figaro
Lisa Bongers (Wijchen) - J Cesselina
Chiem Bosboom (Schiedam) - K Zulina
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - I Am
Marleen van der Burg (Neede) - Jancoulavsco Fortuna
Sytze van Dellen (Opende) - Ibalia EH, Kevin EH
Bo op den Drink (Koningslust) - Air Breaker Z, Jeleonald Van De Eijkhof
Logan Fiechter (Merksplas) - Jellinton
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos, Jillz
Marjolein Heuvelmans (Oldenzaal) - Darina S
Fleur Jongejans (Assendelft) - Beauvais, Cekinalita BZ, Ekinalita
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Hurricane, King of Leon
Tani Joosten (Zevenaar) - Despina 70, Kansas Usa
Lars Kersten (Egchel) - Fontanarosso
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cherise
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Invictus, Jefferson
Lisanne Lenders (Velden) - Julyan
Bart van der Maat (Houten) - Je Happy Lina
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Bertha 10
Bart van Ooyen (Groessen) - Germa W.
Danine Pater (Ederveen) - Jolanda Van Lange Weeren
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Basic Instinct Z
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Corsini, Nierania van Maarle Z
Amanda Slagter (Slochteren) - Cardesj AD Z, Merith VDB
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska, Miss Marple
Marlies van Soest (Evertsoord) - Quirados Z
John Steeghs (Meterik) - Noeno Z
Niels Tacken (Meterik) - Camila Totalis Z
CSIYH1*
Bas van der Aa (Albergen) - Keniki
Kessy van Berlo (Veghel) - Kaboom
Chiem Bosboom (Schiedam) - La Zarah
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Joy Of Spring R, Kallas, Lamshire.Ryal.K.
Marleen van der Burg (Neede) - Cookie van Paemel Z
Marjolein Heuvelmans (Oldenzaal) - Imperia
Leonie Jonkers (Balkbrug) - Kilimanjaro
Marjolein Jonkers (Balkbrug) - Larderello
Tani Joosten (Zevenaar) - Lagrande E
Lars Kersten (Egchel) - Akua van Cleef Z
Niels Kersten (Egchel) - Oviedo de Sauco, Thuur Z
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cor
Bart van der Maat (Houten) - Kwik One
Bart van Ooyen (Groessen) - Cornets Confident, Kalotti, Kiss Of Glory WV
Maaike Schoormans (Hapert) - Discovery 63
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Jododinus PP, Karona
Joel Siersema (Gemert) - Loraine
Amanda Slagter (Slochteren) - Inchacco de Muze AD, Karlo AD, Quick Lady AD
Joni Vollenberg (Melderslo) - Jillz S.A.


Bornival CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 21 t/m 25 juli 2021 springen
Tel: 0032-494716854
E-mail: sandrinegoffinet@hotmail.com
Website: www.harasdebornival.be/uitslagen
CSI2*
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Flow
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Las Vegas, VDL Holland Vd Bisschop
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Helsinki, Helsinki V.D.O., Icoon VDL
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Careful H, Stakkabisa
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Ilone Sinaa GPH, Irish Coffee PR
Cindy Perdaen (Philippine) - Gumbo Mumbo
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Guinot di Nocciola, Haricot Verts, Incroyable O
CSI1*
Glenn Knoester (Assendelft) - Jillz E.B.
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Jarcona O
Sylvana Wezeman (Gieten) - Kaatje SB, Kawasaki P
CSIYH1* incl. 8yo
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Kannas Krishna
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Irocco Blue S, Kathleen WV
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Jannan Girl BH
Glenn Knoester (Assendelft) - Jayalithya PR
Cindy Perdaen (Philippine) - Jubel'S Mumbo
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Ibrahim BS
Sylvana Wezeman (Gieten) - Kajo A, Kings Lady


San Giovanni in Marignano CSIP/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Italië - 22 t/m 25 juli 2021 springen
Tel: 0039057599204
E-mail: info@horsesrivieraresort.net
Website: www.horsesrivieraresort.net/uitslagen
CSI2*
Ralph Slaats (Knegsel) - Cancara E, Il Divo SW
CSI1*
Ralph Slaats (Knegsel) - Parid'Or van 't Lief-Kozen
CSIYH1*
Ralph Slaats (Knegsel) - Kornee


Hamm CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI1*-Intro Duitsland - 23 t/m 25 juli 2021 eventing
Tel: 0049-2385 2275
E-mail: info@rv-rhynern.de
Website: www.rv-rhynern.de/uitslagen
CCI3*-S
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski
Tarik van Boggelen (Rijssen) - Conquest
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Roxana Graman (Slagharen) - Forever, Jefferson
Larissa Hartkamp (Scherpenzeel Gld) - D'Artagnan
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Giant Fortuna, James Bond
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Nina Hut (Rijssen) - Carthageno
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Irma Peternella
Jan Mathijssen (Biezenmortel) - Geronimo
Carolina Moesbergen (Renswoude) - Fincent
Lisanne Moesbergen (Renswoude) - Falco
Nick Ros (Ouderkerk aan de Amstel) - Ottello Z
Judy Schep (IJsselstein Ut) - Gaston ES
Harm Snoeck (Radewijk) - Butterfly
Janine van Sommeren (Hernen) - Every van de Heumstede
CCI2*-S
Jonna Balk (Haarlem) - In Speed Fortuna
Tarik van Boggelen (Rijssen) - Hot Summer
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) - Bon Jovi
Lynn Dybiona (Leusden) - Zusa
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Wilson
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jarelly MBF, Jersey MBF
Loïs Joosse (Lemele) - Fighting Giralda G
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Casino Royale, Royal Flush
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) - Watermill Kadar
Sandra van der Linde (Putten) - Cheer Up
Sanne Platte (Elburg) - Hopes and Fears
Wendela Schlimmer (Ede Gld) - Bon Fortuna
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Franko Billis Royale
CCI1*-Intro
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - IJsbrand, Kim La Sina
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Handsome Harry Z


Le Pin au Haras CAI3*-P2/ CAI3*-P1/ CAI3*-P4/ CAI3*-H1 Frankrijk - 22 t/m 25 juli 2021 mennen
Tel: 0033-233366868
E-mail: service.sport@harasnationaldupin.fr
Website: www.haras-national-du-pin.com/uitslagen
CAI3*-P4 Vierspan pony’s
Hendrik-Jan Beekhuiszen (Zeewolde) - Eros v.d. Damsingel, Fire, Moonlight, Snow, Starlight, Tornado, Wattaponja
Dianne Legemaat - Van Bemmel (Overberg) - Black Jack von Logabirum, Rondeels Royal Bodhi, Rozenhof's Jordan, Showboy, Zwaantjes Flor
Joey van der Ham (Noordwijk Zh) - Duffelt's ZZ-Top, Elferink's Marcus, Golden Boy, Marcus, Sam
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Breukers Bobby Brown, Llanfrechfa Stevie-G, Pietje V.d. Knollentuin, U
Eric Mulder (Diepenheim) - Aeringur Kandi, Asi Kandia, Dagrùn Kandia, Dalmann Kandia, Zozo Naskur Kandia
CAI3*-P2 Tweespan pony’s
Melanie van de Bunt (Lunteren) - Sunstar's Calvados, Tumtum, Zuidhoeve's Henzel
Sam Couwenberg (Veulen) - Bekveld's Ronaldo, Nebus Rowan, Zuidhoeve Diego
Nathalie v.d Ende (Poeldijk) - Mischa, Mozart, Sterrenhof's Roxy
Rodinde Rutjens (Weert) - De Kuilen's Brody, Kuikhornster Milano, Majan S Swen
Wolter Van der Veen (Peize) - Karabahk Gella, Poelenburgs Eton
CAI3*-P1 Enkelspan pony’s
Lisanne van Meerten (Lienden) - Justine
Marloes van 't Veld (Nijverdal) - Brandon
CAI3*-H1 Enkelspan paarden
Dirk van Beckhoven (Noordhoek) - Havilina
Jaap van der Horst (Utrecht) - Zorro
Rudolf Pestman (Eext) - Diesel
Elke van der Snoek (Kubaard) - Buddy

Ander Nieuws

  • OS Tokio: Startlijst individuele kwalificatie springen bekend
    OS Tokio: Startlijst individuele kwalificatie springen bekend
  • Oranje vierspanrijders winnen landenwedstrijd in Valkenswaard
    Oranje vierspanrijders winnen landenwedstrijd in Valkenswaard
  • OS Tokio: Andrew Heffernan blikt teleurgesteld terug
    OS Tokio: Andrew Heffernan blikt teleurgesteld terug