­ Deelnemers internationale wedstrijden 20 t/m 26 september 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 20 t/m 26 september 2021

Geplaatst op 21 september 2021 in Springen , Eventing , Endurance

Net als vorige week staan ook de komende dagen twee internationale kampioenschappen op de kalender. In Lanaken is het WK voor 5-, 6- en 7-jarige springpaarden. TeamNL Eventing reist naar het Zwitserse Avenches voor het Europees Kampioenschap Eventing. Bondscoach Andrew Heffernan heeft naast routinier Merel Blom de jeugdige generatiegenoten Janneke Boonzaaijer, Sanne de Jong, Aliene Ruyter en Jordy Wilken opgesteld. In Kronenberg is dit weekend de FEI Youth Nations Cup finale voor Young Riders, Junioren, Children en Ponyruiters. Verder wordt er in heel Europa gesprongen, is er eventing en endurance met Nederlandse deelname.

Lanaken CH-M-YH-S/ CSI-Sires België - 23 t/m 26 september 2021 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com/Uitslagen
CH-M-YH-S WK voor jonge springpaarden
Elisah Aarts (Rutten) - Kyaklahoma VDL, VDL Kayne E
Johan Bergs (Vierlingsbeek) - Kyfo
Emma Bocken (Weert) - Kadessa Z
Kars Bonhof (Epe) - Cello Vd Bisschop, Dorian Grey TN Z
Kim Bril (Westendorp) - Unikum Olympic Z
Jack Broek (Zuidwolde Dr) - Loek
Monique van den Broek (Sevenum) - Kilimanjaro
Nick van den Broek (Sevenum) - Kaspar R
Niels Bulthuis (Susteren) - VDL Groep Kiara, VDL Groep Lominka
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z
Nicole Eggens (Mantinge) - Loharna-P
Senna Everse (Waddinxveen) - Limited Edition
Nick van der Graaf (Rucphen) - Lovacampione
Michael Greeve (Veeningen) - Jacksonville Eurohill, Keep It Cool SSS, K-Star W
Willem Greve (Markelo) - Opium JW van de Moerhoeve TN, Pretty Woman van 't Paradijs
Manon Hees (Meterik) - For Coke Z
Michel Hendrix (Kessel Lb) - James Bond HX, Jive Z.G.
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - K-One PGO
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Limonchella CSI
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Jubel ES
Gerd-Jan Horsmans (Tull en 't Waal) - La Costa ES
Kristian Houwen (Wanssum) - Klik Klak, Lay Out, Liletto
Hylke de Jong (Dokkum) - Osseweide’s Jadira
Thalessa de Jong (Stokkum) - ARD Flash of Gold
Janine van den Berg - Ten Kate (Nieuwleusen) - Lutalo TK
Martine Dimmendaal - Kempkes (Putten) - Alandria Z
Pieter Keunen (Linne) - Jagger HX, Juke Box, Kardinaal HX, Largita
Raf Kooremans (Turnhout) - Pompidou du Marais DD, Quebec van de Rozenberg
Michael Korompis (Malle) - Cibello Z
Claudia Kos (Zuid-Scharwoude) - Katarina van 't Huka Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Cash It, Hannibal Style VK Z
Lindsey Lebens (Meerssen) - Electric Dance AF Z, Kaminka MB
Patrick Lemmen (Grashoek) - Crusher, Pillar G
Joost Martens (Helmond) - Cereza Z
Bas Moerings (Roosendaal) - Kwik Tweet
Claudia Morsink (De Lutte) - Cointreau Z
Gerben Morsink (Enschede) - Calida Z, Colina Z
Hilke Mouws (Etten-leur) - Kivollette van Beek
Sander Naber (Holsloot) - Fortissimo van 't Merelsnest Z, Liberty VDL
Anoek van der Pluijm (Made) - Lovely
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Plectrum vd Bisschop
Ruben Romp (Goirle) - Jandino
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) - Hüpen’s Chin Champ
Sanne Thijssen (Sevenum) - Vosje
Ruud Vermeulen (Swolgen) - Coed
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) - Oilily Z
Maxi de Weert (Ossendrecht) - Korhaya II Z, Lolandria Z
Renee de Weert (Sevenum) - Kes TN, Liaraldra
Koen Westendorp (Kampen) - Karel Doorman
Sacha de Wit (Ossendrecht) - Ding Dong van Overis Z
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Juventus
CSI-Sires
Kars Bonhof (Epe) - Hernandez TN
Aniek Diks (Vorstenbosch) – Huro’s Winston-Jumper R
Willem Greve (Markelo) - Highway TN
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme


Roeser CSI3*/ CSI1* Luxemburg - 22 t/m 26 september 2021 springen
Tel: 00352-621273965
E-mail: showoffice@jumping.lu
Website: www.jumping.lu/Uitslagen
CSI3*
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Flow
Ellen Beckers - Van Bussel (Roggel) - Hamilton
Kim Emmen (As) - Daham, Diarados Black diamond, Warriors Glory
Sander Geerink (Gelselaar) - Global, Jacobus S
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Ezra Van W, Helsinki, Icoon VDL
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Carte Blanche, Milana van de Nianahoeve, Quatinka
Tamara Klop (Oudenbosch) - Happy Handsome
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Davinci Z, Hurricane D.D.
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Gomez TN, Sir Charlie Chaplin
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, Fiarabo, Isabel
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Djoost Again
CSI1*
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Kannas Krishna
Marc Beckers (Roggel) - Imola
Kim Emmen (As) - Astrid's Lad
Sander Geerink (Gelselaar) - Denzel Boy
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Jappaloup, Kathleen WV
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Jannan Girl BH
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z, Zapitola S Z
Aniek Poels (Swolgen) - Inspector Gadget
Tom Schellekens (Esbeek) - Jolet Van De Zietfort
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Dastann Des Meulieres


Canteleu CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A/ CSIP Frankrijk - 23 t/m 26 september 2021 springen
Tel: 0033-659385840
E-mail: showoffice.happyjump@gmail.com
Website: www.equi-normandie.fr/Uitslagen
CSI3*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Cim Air, Edmond, It’s Me B
Jens van Grunsven (Erp) - Diarindo Z, Greatlight, I-Dextro
Lars Kersten (Egchel) - Crack 41, Hallilea, Iliana
CSIYH1*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Jelle-S
Jens van Grunsven (Erp) - Judeska
Lars Kersten (Egchel) - Jalandra


Kronenberg CSIOY/ CSIOJ/ CSIOP/ CSIOCh/ CSIP/ CSIJ-A/ CSIY-A/ Nederland - 22 t/m 26 september 2021 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/Uitslagen
CSIOY Young Riders
Vincent Dings (Heeze) - Ferrari
Fien van de Goor (Sevenum) - Geste Rosa C, Hanfielou G, Ielouka
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Excellent, Matroeska Hero
Babs Kerkhoffs (Kelpen-Oler) - Evita van Spieringen
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Camaxima
CSIOJ Junioren
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Haston Nita, Kaphira
Tessa Delger (Winterswijk Brinkheurne) - Hampton
Mila Everse (Waddinxveen) - Orso del Terriccio
Logan Fiechter (Merksplas) - Sam vd Tojopehoeve Z
Sanne ter Haar (Hierden) - International GJB
Philippe Houtackers (Weert) - Coco Kiss Z
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia, Juliëtte
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Golden Boy V
Thijmen Vos (Wierden) - Calgary 56, Ive Got the Key
CSIOP Pony’s
Olivia Braaksma (Beekbergen) - Sara FortunA
Jip Grootegoed (Bergen op Zoom) - Kerwin van Orchid's
Ava Eden van Grunsven (Erp) - Special Lady
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Noriego vd Riloo, Orchid's Lonette
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Burito’s Funky, Burito’s Tiego, Burito’s Jolly
Milan Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13
River Morssinkhof (Hierden) – Dexters Grooted Hart
Joelle Muijres (Zoersel) - Donna, Vinessa
Yfke Priem (Menaam) - Zafarano vh Gehucht Z
Estelle Slingerland (Zoetermeer) - High Dream N, Rio Coco 6
CSIOCh Children
Daan Adams (Veldhoven) - Cherokee, Ginette VD Kempenhoeve
Maud Agterberg (Hagestein) - Eloubet, Limoncello
Jip Grootegoed (Bergen op Zoom) - Dulfina
Jersey Kuijpers (Helmond) - JK Horsetrucks Quanta Questa
Zahra-Lindi Malkus (Epe) - Vernie's Inspiration
River Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Yfke Priem (Menaam) - Esprit De Pomme, Kessel HX
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Esprit, Ilandra
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, In The Air
Sanne Vermeulen (Laren Gld) - Icarus LH
CSIY-A Young Riders
Mila Everse (Waddinxveen) - Heldorado
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Quint vh Maarlo Z
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Bertha 10
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Ferdinand
CSIJ-A Junioren
Alicia Bocken (Weert) - Dinka
Pien de Boer (Nieuwleusen) - Fame
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Jacoba Stud Imosa, Justique
Lilly Engelsman (Berkhout) - Don Juan
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Eloma's Blue, Jambo
Sanne ter Haar (Hierden) - Calvados Des Vergers
Jersey Kuijpers (Helmond) - JK Horsetrucks Hopefull
Roos Louwers (Oirschot) - Jolga van www.olland.biz
Milan Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco
Nol van de Pas (Kaatsheuvel) - Easy Nevada vd Bernsehoeve Z, Fallon Nevada vd Bernsehoeve
Rik van de Pas (Kaatsheuvel) - Go Go-Nevada, Number One v/d Bersehoeve Z
CSIP Pony’s
Daan Adams (Veldhoven) - Lafaletta
Thomas Driessen (Uden) - Power Of Love
Logan Fiechter (Merksplas) - Mixed by Thunder van de Zuuthoeve
Pollie Gaasbeek (Bleiswijk) - Emilinda
Anouchka Marinissen (Veere) - Kanoa van Orchid's, Kash van Orchid's


Lamprechtshausen CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIU25-A/ CSIJ-A Oostenrijk - 23 t/m 26 september 2021 springen
Tel: 0043-6644913717
E-mail: sport@horsedeluxe.at
Website: amadeushorseindoors.at/Uitslagen
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Mycatoki van het Gevahof
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar, Noukie
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Graziano, Hawai Balia NL
CSIYH1* incl. 8yo
Maureen Bonder (Schoonoord) - Lauder's SMH, Stoertebecker
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Jerma
CSIU25-A
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Quintendros E


Arezzo CSICh-B/ CSI1*/ CSI2*/ CSIJ-B/ CSIP/ CSIYH1* Italië - 23 t/m 26 september 2021 springen
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: www.arezzoequestriancentre.com/Uitslagen
CSI2*
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Hailey Fairy, Isis Vive, Jubilee Fairy
CSIYH1*
Liesje Vrolijk (Almen) - Liesje Vive!
CSICh-B Children
Bethany Vos (Apeldoorn) - Idagonda, Quatta NH Z
CSIP Pony’s
Bethany Vos (Apeldoorn) - Bora-Bora, Good Luck VS, Still Got me


Avenches CH-EU-CCI4*-L Zwitserland - 22 t/m 26 september 2021 eventing
Tel: 0049-16090414021
E-mail: vogg@gmx.net
Website: iena-events.ch/Uitslagen
CH-EU-CCI4*-L EK eventing
Merel Blom (Aalten) - The Quizmaster
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Champ De Tailleur
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit

Ballindenisk CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCI3*-L/ C Ierland - 22 t/m 26 september 2021 eventing
Tel: 0035-3868560666
E-mail: ballindeniskhorsetrials@gmail.com
Website: www.ballindenisk.org/Uitslagen
CCI3*-S
Rachel Rendle (Crossgar) - Ballyvally Bay


Wesel- Obrighoven CCI2*-S Duitsland - 25 t/m 26 september 2021 eventing
Tel: 0049-1607323906
E-mail: hp.abeck@rv-obrighoven.de
Website: www.rv-obrighoven.com
CCI2*-S
Pleun Driessen (Vianen Nb) - Cadillac


Trechwitz CEI1* 100/ CEIYJ1* 100/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120 Duitsland - 24 t/m 26 september 2021 endurance
Tel: 0049-1725610405
E-mail: juliettemallison@gmx.de
Website: www.mitteldeutschlanddistanz.de
CEI2* 120
Nant Baten (Teteringen) - Lelo's Allegro
CEI1* 100
Talitha Bakker (Winterswijk Woold) - Volga du Vallois
Yvonne Theunissen (Boxmeer) - Vis Di Gallura
Sien Winthagen (Heerlen) - Indira d'Havenne
Monique de Boer - van Zomeren (Daarle) - GE Fariq
CEIYJ2* 120
Puck Kromkamp (Hooghalen) - Ugo de Jass

Ander Nieuws

  • Datum NK Springen 2022 in Deurne bekend
    Datum NK Springen 2022 in Deurne bekend
  • Update KNHS Harnachementgids per 20 oktober 2021
    Update KNHS Harnachementgids per 20 oktober 2021
  • Verslag enduranceforum 13 september 2021
    Verslag enduranceforum 13 september 2021