­ Deelnemers internationale wedstrijden 21 t/m 27 juni 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 21 t/m 27 juni 2021

Geplaatst op 22 juni 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance

Een aantal TeamNL springruiters zijn dit weekend actief op de prestigieuze Global Champions Tour in Parijs. Daarnaast is in Knokke een groot internationaal springconcours waarin de 5*-rubrieken TeamNL ruiters Willem Greve, Marc Houtzager en Harrie Smolders aan de start verschijnen. Verder wordt er door Nederlandse springruiters gereden in Bonheiden, San Giovanni in Marignano en Royan. Enkele Oranje dressuurruiters komen aan de start in Brno en in het Belgische Grote-Brogel is een para-dressuurwedstrijd met Nederlandse deelname. Dit weekend reizen Nederlandse eventingruiters naar wedstrijden in Strzegom, Avenches en Alnwick Ford. Nederlandse menners zijn actief in Aywaille in België en in Fougeres in Frankrijk is een endurancewedstrijd over 120 km met Nederlandse deelname.

Brno CDIJ/ CDIY/ CDICh-A/ CDIP/ CDI3*/ CDI-W/ CDICh-A Tjsechië - 25 t/m 27 juni 2021 dressuur
Tel: 0042-0603268628
E-mail: info@panskalicha.cz
Website: www.panskalicha.cz/Uitslagen
CDI-W wereldbeker
Remy Bastings (Liessel) - Eqador
CDI3*
Margot Arkema (Marum) - Gavaristo, Happy4Feet
Remy Bastings (Liessel) - Ambassador


Grote-Brogel CPEDI3* België - 26 t/m 28 juni 2021 dressuur
Tel: 0032-475467820
E-mail: info@breugelhoevemm.be
Website: www.breugelhoevemm.be/Uitslagen
CPEDI3*
Melissa Janssen (Brunssum) - Dreamy-Boy


Paris CSI5*/ CSI1* Frankrijk - 25 t/m 27 juni 2021 springen
Tel: 0033-612204071
E-mail: anne@globalchampionstour.com
Website: www.pariseiffeljumping.com/Uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude, El Rocco
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Iron Man 111
Frank Schuttert (Ommen) - Carolina, Kinky Boy van het Gildenhof
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Jur Vrieling (Holwierde) - Etoulon VDL, Long John Silver 3


Knokke CSI3*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSI5* België - 23 t/m 27 juni 2021 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@knokkehippique.com
Website: www.knokkehippique.com/Uitslagen
CSI5*
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Highway TN, Zypria S N.O.P.
Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof’s Calimero, Sterrehof's Dante N.O.P., Sterrehof's Edinus
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Escape Z, Monaco
CSI3*
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos, Tinka's Hope
Marc Houtzager (Rouveen) - Holy Moley
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Egwel, Stakkabisa
Aniek Poels (Swolgen) - Hocus Pocus
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Fanatic D'Alphi, Nascar van't Siamshof
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Nixon van't Meulenhof, Une de L'Othain, Uricas vd Kattevennen
CSI2*
Stefanie Carroll (Bocholt) - High Point VDL, Immanuel R
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Careful H
Aniek Poels (Swolgen) - Babalou VK, Inspector Gadget
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Nikias vd Bisschop
CSI1*
Demi van Grunsven (Handel) - Jillz
Nina Houtzager (Rouveen) - Cream Caramel, Fonia Again
Kelly Jochems (Achtmaal) - Bless you, Careful Habibty
Aniek Poels (Swolgen) - Sir Charlie Chaplin
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
CSIYH1*
Stefanie Carroll (Bocholt) - Gucci
Willem Greve (Markelo) - Kyrlanthe
Marc Houtzager (Rouveen) - Cabelensky Z


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Belgié - 24 t/m 27 juni 2021 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be/Uitslagen
CSI2*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Lennard de Boer (De Wijk) - Casallini, Tinkerbell Z
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Isis, Quizz ASK
Berber Dijkman (Wesepe) - Fabrice, I'm Special
Kim Emmen (As) - Fantasia, Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Logan Fiechter (Merksplas) - Pure Joy 3, Sam vd Tojopehoeve Z
Amber Fijen (Bladel) - Cunami, Ishiblue F, Jamaica van ‘t Heike, Nippon vd Donkhoeve
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Helsinki, Helsinki V.D.O., Icoon VDL, Irocco Blue S
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Ilone Sinaa GPH, Irish Coffee PR
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Diamond For Pleasure
Michael Korompis (Malle) - Indezz V, Isaura De La Ferme Blanche, Ziberia Z
Koen Leemans (Oost West en Middelbeers) - Fernando van d'n Otterdijk
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Handsome, Hurricane D.D.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Q-Verdi
Pim Mulder (Dalfsen) - Captain Z, Dywis HH, Hooligan RZ, Memphis Z
Danine Pater (Ederveen) - Iluminaty MBF
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Grand Prix RV, Haya, Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Hanibal
Ruben Romp (Goirle) - Daddycool Go, Godfather Go, I Am Codex, Inflame-Go
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Florida Balia NL, Galisha
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Pacini DSH
Maikel van der Vleuten (Someren) - Kamara van't Heike, Larcone, Snoes, Svea Douch Z
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Halifax
CSI1*
Femke Braat (Etten-leur) - Julita
Berber Dijkman (Wesepe) - One in a Million
Kim Emmen (As) - Ikannan V G
Logan Fiechter (Merksplas) - Jellinton
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Cellestino
Fleur Leemans (Oost West en Middelbeers) - Rocky de Morimenta
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Noriego vd Riloo, Voodstock de l'Astree
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Davinci Z, Elon von Beek Z
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Hoznayo
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Lennard de Boer (De Wijk) - Kameraad
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Comme D'Amour Z, Farinjo Des Mec
Berber Dijkman (Wesepe) - Jerez-S
Kim Emmen (As) - Astrid's Lad, Bentley 7, Lady Angeles
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Kathleen WV
Glenn Knoester (Assendelft) - Jayalithya PR
Michael Korompis (Malle) - Apollo Z, Cibello Z
Koen Leemans (Oost West en Middelbeers) - Gem vd Riloo Z
Pim Mulder (Dalfsen) - Jacky, Powderpuff
Danine Pater (Ederveen) - Jolanda Van Lange Weeren
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I Am PP Z
Ruben Romp (Goirle) - Jandino
Mel Thijssen (Sevenum) - Juice
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Lancaster W
Albert Zoer (Echten Dr) - Jackpot, Jayla


San Giovanni in Marignano CSIP/ CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Italië - 23 t/m 27 juni 2021 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: concorsi@horsesrivieraresort.net
Website: www.horsesrivieraresort.net/Uitslagen
CSI2*
Thalessa de Jong (Stokkum) - Dendola-D, Grappa, Kattandro
CSIYH1*
Thalessa de Jong (Stokkum) - Altesse Z, Apart Z, ARD Flash of Gold, Kamille Delta Mossel Z


Royan CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk - 22 t/m 27 juni 2021 springen
E-mail: accueil.ceroyan@orange.fr
Website: Uitslagen
CSIYH1*
Sanne Udink (Auriac Du Perigord) - Ellia d'Alemps
CSIAm-A
Sanne Udink (Auriac Du Perigord) - Jango


Strzegom CCIO4*-NC-S/ CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCI3*-S/ C Polen - 23 t/m 27 juni 2021 eventing
Tel: 0048-748554042
Website: www.strzegomhorsetrials.pl/Uitslagen
CCIO4*-NC-S
Tim Lips (Breda) - TMX Herby
CCI4*-L
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Quibus
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
CCI3*-L
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
CCI3*-S
Jordy Wilken (Olst) - Buckle End Bertie
CCI2*-S
Jillian Giessen (Ysselsteyn Lb) - Its Talent
Sterre van Houte (Pannerden) - Halina M
Jordy Wilken (Olst) - Girl of California
CCI1*-Intro
Aliene Ruyter (Opheusden) - I`m Special
CCIP2-L pony’s
Bente Bartels (Coevorden) - Peggy's Rocket
Brigit Bing (Dirkshorn) - Salinero
Tijn de Blaauw (Bodegraven) - Orchid's Megan
Senna van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady, Tullibards Sixth Sense
Ivy van der Kolk (Zuna) - Robin Hood
Renzo Laffra (Berkhout) - Wolfenhofs Nesta
Kato de Smidt (Eede Zld) - Orchid's Tigersun
Sophie Weening (Raalte) - Hip Hop


Avenches CCI4*-S/ CCI3*-S/ CCI3*-L Zwitserland - 24 t/m 27 juni 2021 eventing
E-mail: info@iena.ch
Website: www.iena.ch/Uitslagen
CCI3*-L
Thierry van Reine (Herveld) - Classic Royetta


Alnwick Ford CCI2*-S/ CCI3*-S Groot-Brittannië - 25 t/m 26 juni 2021 eventing
Tel: 0044-7742171060
E-mail: mlj86@hotmail.co.uk
Website: www.alnwickfordequestrian.co.uk/Uitslagen
CCI3*-S
Will van Ufford (Malvern) - Hellios BH


Aywaille CAI2*-H1/ CAI2*-P1/ CAIY2*-H1/ CAIY2*-P1/ CAIJ2*-H België - 24 t/m 27 juni 2021 mennen
Tel: 0032-495261098
E-mail: meneursetcavaliers@gmail.com
CAI2*-H1 enkelspan paarden
Sophie Coolen (Liempde) - Hamito
CAIJ2*-P1 enkelspan pony’s
Sam Couwenberg (Veulen) - Waxwing Penny Guy


Fougeres CEI2* 120/ CEI1* 100 Frankrijk - 26 t/m 27 juni 2021 endurance
Tel: 0033-778814017
E-mail: chevalendurancefougeraise@yahoo.fr
CEI2* 120
Marie-Marie Letort (Orsay) – Commodore de Crouz

Ander Nieuws

  • OS Tokio: Startlijst individuele kwalificatie springen bekend
    OS Tokio: Startlijst individuele kwalificatie springen bekend
  • Oranje vierspanrijders winnen landenwedstrijd in Valkenswaard
    Oranje vierspanrijders winnen landenwedstrijd in Valkenswaard
  • OS Tokio: Andrew Heffernan blikt teleurgesteld terug
    OS Tokio: Andrew Heffernan blikt teleurgesteld terug