­ Deelnemers internationale wedstrijden 23 t/m 29 augustus 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 23 t/m 29 augustus 2021

Geplaatst op 24 augustus 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance , Voltige

De komende dagen staan verschillende internationale kampioenschappen op het programma waar Nederlandse ruiters aan de start komen. Om te beginnen met de TeamNL para-dressuurruiters die strijden op de Paralympische Spelen in Tokio. In Verden is het WK voor jonge dressuurpaarden. In het Zweedse Segersjö is het Europese kampioenschap voor de eventingjeugd. De menjeugd heeft ook een EK, in Selestat in Frankrijk. En tot slot reizen de Nederlandse voltigeurs naar Hongarije om in Boedapest mee te dingen om de titels op het WK voor senioren. Voor TeamNL springruiters is een etappe van de Global Champions Tour in Hamburg en de Stephex Masters in Brussel. Verder wordt er gesprongen in Humlikon, Opglabbeek, Lastrup, Wiener Neustadt en Roeser. Nederlandse eventingruiters zijn actief op twee wedstrijden in Groot-Brittannië. In het Franse Monpazier rijden Nederlandse endurance ruiters over verschillende afstanden.

Verden CH-M-YH-D/ CDIAm Duitsland - 24 t/m 29 augustus 2021 dressuur
Website: Uitslagen
CH-M-YH-D WK jonge dressuurpaarden
Curro Benitez Sanchez (Bakel) - Lord Platinum
Kirsten Brouwer (Gameren) - Lightning Star
Charlotte Fry (Den Hout Nb) - Kjento
Femke de Laat (Schijf) - Kind Pleasure
Dinja van Liere (Uden) - Labarron, Leonidas
Franka Loos (Schijndel) - Las Vegas
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK's Kardam's Whisper
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - King van het Haarbosch
Kimberly Pap (Nunspeet) - Jersey
Marieke van der Putten (Groesbeek) - Jameson RS2, Keano RS2
Thalia Rockx (Roosendaal) - Koko JR de La Fazenda
Nicky Snijder (Staphorst) - Jongleur STH
Renate van Uytert - van Vliet (Heerewaarden) - Johnny Depp, Just Wimphof


Hamburg CSIYH1* incl. 8yo/ CSI5*/ CSI1* Duitsland - 25 t/m 29 augustus 2021 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de/Uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch
Bart Bles (Babberich) - El Rocco, Gin D
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, King Kong D'Avifauna
Johnny Pals (As) - Carlotta, Charley
Frank Schuttert (Ommen) - Kinky Boy van het Gildenhof, Latina van het Avenhof
Eric van der Vleuten (Someren) - Dreamland, Wunschkind
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, Long John Silver 3
CSIYH1* incl. 8yo
Jur Vrieling (Holwierde) - Oslo ter Leydonck


Brussels CSI5*/ CSI1*/ CSI3*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 25 t/m 29 augustus 2021 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@stephexmasters.com
Website: www.stephexmasters.com/Uitslagen
CSI5*
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Highway TN
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Monaco
CSI3*
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Sir Charlie Chaplin
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Fanatic D'Alphi
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Umour Noir de Crann
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Escape Z, Uricas vd Kattevennen
CSI2*
Philippe Houtackers (Weert) - Coco Kiss Z, Kardentox van het Gevahof
Raf Kooremans (Turnhout) - Cullinan Z, Nini van HD
CSIYH1* incl. 8yo
Willem Greve (Markelo) - Opium JW van de Moerhoeve TN
Aniek Poels (Swolgen) - Inspector Gadget
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Novecento DV
Ruben Romp (Goirle) - I Am Codex
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Nixon van't Meulenhof


Humlikon CSI3*/ CSIAm-A/ CSIYH1* Zwitserland - 25 t/m 29 augustus 2021 springen
Tel: 0041-794212327
E-mail: info@csi-humlikon.ch
Website: www.csi-humlikon.ch/Uitslagen
CSI3*
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Helsinki, Helsinki V.D.O., Icoon VDL
Enrico van Manen (Stroe) - Haran
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, Fiarabo, Isabel
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Heaven of Romance
CSIYH1*
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Kathleen WV
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Juleska


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo BE - 26 t/m 29 augustus 2021
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/Uitslagen
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Hotspot, Impossible
Emma Bocken (Weert) - Incaro LS
Jody van Gerwen (Limbricht) - Cordelia GPZ, I.Umonia R 60, Inebelle van 't Welthof
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z, Infinity
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Excellent, Matroeska Hero
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Careful H, Cazador LS, Quatinka
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Alvisto van ‘t Bergerven Z, Embassador JT Z
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar
Skye Morssinkhof (Hierden) - G-Vingino-Blue
Danine Pater (Ederveen) - Iluminaty MBF
Boy Peels (Eersel) - Victory vd Broekkant Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Dancing Nini Z, Quantas 15
William Schreuder (Kelpen-Oler) - Quint
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z, Gomez, Google
Emile Tacken (Meterik) - Cas
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Cordis Totalis Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Idrigill van de Groote Kamps, Jorden van de Kruishoeve, Kamara van't Heike
Henry de Wulf (Doenrade) - I'm Very Special Z
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Hotspot
Alicia Bocken (Weert) - Dinka
Emma Bocken (Weert) - Rinken Z
Bas Moerings (Roosendaal) - Kivinia
Skye Morssinkhof (Hierden) - Nina vh Scheefkasteel
Danine Pater (Ederveen) - Jolanda Van Lange Weeren
Boy Peels (Eersel) - Honey Duc
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Coleccini
John Steeghs (Meterik) - Noeno Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke
Henry de Wulf (Doenrade) - Cruz B Z
CSIYH1* incl. 8yo
Emma Bocken (Weert) - Kadessa Z
Manon Hees (Meterik) - Fan d’Or, For Coke Z
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Kalistos
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Shanroe Peeters
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Diaro Gin
Bas Moerings (Roosendaal) - Jesther
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, Bamalou d l’Ecuyer
Boy Peels (Eersel) - Zao D'Hyrencourt Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jones
John Steeghs (Meterik) - Jardin
Niels Tacken (Meterik) - Camila Totalis Z
Henry de Wulf (Doenrade) - Ramina Adelheid Z


Lastrup (Klein- Roscharden) CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Duitsland - 25 t/m 29 augustus 2021 springen
Tel: 0049-4472947510
E-mail: info@equievents.de
Website: www.equievents.de/Uitslagen
CSI2*
Patrick Alkema (Drachten) - Conrad 155
Kim Emmen (As) - Cassandra 352, Daham
Kirsten Rikkert (Enter) - No Fear Vd Tichelrij Z
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, Hertogin van de Kouberg, Lopez T
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Coco Chanel, Double Dutch
Wendy Timmers (Wierden) – Gucci
CSI1*
Patrick Alkema (Drachten) - Iniesta
Amke Bekhuis (Almelo) - Gubano
Bart Haselbekke (Wierden) - Jupiter WB
Miranda Spronk - Rienties (IJsselmuiden) - Justine W, Wezenberg`s Moneypenny
Kirsten Rikkert (Enter) - Jr Rag, Queen 175
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Hero, Jacky Boy
CSIYH1*
Patrick Alkema (Drachten) - Sohn der Erde
Amke Bekhuis (Almelo) - Jupiler
Kim Emmen (As) - Bentley 7, Lady Angeles
Bart Haselbekke (Wierden) - Kordon VDL
Miranda Spronk - Rienties (IJsselmuiden) - Panama van 't Roosakker
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Jamil Field, Onslow


Wiener Neustadt CSI2*/ CSIYH1* Oostenrijk - 24 t/m 29 augustus 2021 springen
Tel: 0043-6641814533
E-mail: office@horses4sport.com
Website: www.lake-arena.at/Uitslagen
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Mycatoki van het Gevahof
Kars Bonhof (Epe) - Cello Vd Bisschop, Hernandez TN
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Kadar L, Stoertebecker
Kars Bonhof (Epe) - Dorian Grey TN Z, For Chacco TN, Komme Casall, Poker de Mariposa


Roeser CSIV-B/ CSI1* Luxemburg - 26 t/m 29 augustus 2021 springen
Tel: 00352-621273965
E-mail: showoffice@jumping.lu
Website: www.jumping.lu/Uitslagen
CSIV-B veteranen
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - La Loma
Dian de Jong (Oudenbosch) - Indigo van de Zuuthoeve
Stefanie Muller (Brackel) - Good Luck 127
Sylvie Ruissen (Broekland Ov) - Paragon’s Uno Momento
CSI1*
Marlies van Soest (Evertsoord) - Obadja, Quirados Z


Segersjö CH-EU-Y-CCI3*-L/ CH-EU-J-CCI2*-L Zweden - 25 t/m 29 augustus 2021 eventing
Tel: 0046-705481084
E-mail: horsetrials@segersjo.com
Website: segersjo.com/Uitslagen
CH-EU-Y-CCI3*-L EK Young Riders
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Thierry van Reine (Herveld) - Classic Royetta
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Vesuve d'Aveyron
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker
CH-EU-J-CCI2*-L EK Junioren
Splinter Bergsma (Hilversum) - Vigo Key SR Z
Puck Buijnsters (Oisterwijk) - Image of Roses
Sterre van Houte (Pannerden) - Guapo 29
Maxime Karman (Nieuw-Vennep) - Funi-Strona
Leida Naber (Biddinghuizen) - Fulco
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Galante


Blair Castle CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCI4*-S/ CCI4*-L/ CCI1*-Intro Groot-Brittannië - 25 t/m 29 augustus 2021 eventing
Tel: 0044-1796481543
E-mail: info@blairhorsetrials.co.uk
Website: www.blairhorsetrials.co.uk/Uitslagen
CCI4*-S
Nina de Haas (Hengstdijk) - Divine H.E.
Andrew Heffernan (Cheshire) - Harthill Phantom
CCI2*-L
Andrew Heffernan (Cheshire) - Ballylaffin Juno


Wellington, Heckfield CCI2*-S/ CCI3*-S Groot-Brittannië - 28 t/m 30 augustus 2021 eventing
E-mail: david.s@wellington-riding.co.uk
Website: Uitslagen
CCI2*-S
Alexandra van Randwyck (Hampshire) - What A Primadonna


Selestat CH-EU-YJCh-A/ CH-M-P-A 1/ CH-M-P-A 2/ CH-M-P-A 4 Frankrijk - 24 t/m 29 augustus 2021 mennen
E-mail: competition@ffe.com
Website: Uitslagen
CH-EU-YJCh-A EK mennen jeugd
Kim de Groot (Maarssen) - Gerritje
Jur Baijens (Duizel) - Iwan
Dirk Bastiaansen (Gilze) - Siepke`s Macho
Anouk van de Beek (Putten) - Happy Hour
Sam Couwenberg (Veulen) - Waxwing Penny Guy
Lotte van Esch (Alphen Aan Den Rijn) - Benthofs Femke
Larissa Jansma (Drachten) - Vaiana
Jacco de Koning (Rijsbergen) - Kattenests Maud
Joris Lauwers (Baarle-nassau) - Casanova Tg
Renate Provoost (Domburg) - Quibus
Anouk de Haas (Warmond) - IH's Spots Highspeed, NOVA Stables Quirino, Rocky


Budapest CH-M-V Hongarije - 23 t/m 29 augustus 2021 voltige
CH-M-V WK Voltige
Website: www.budapestvaulting2021.com
Saartje Boeijen (Odiliapeel)
Jinte van der Burgt (Odiliapeel)
Guus van de Coer (Zeeland)
Cynthia Danvers (Bilthoven)
Ilse van Dijk (Odiliapeel)
Lisa Herwig (Veghel)
Lasse Kristensen (Wassenaar)
Annebeth Kubbe (Noordeloos) - Evermore R
Renate Maas (Heesch)
Sander Pannekoek (Cuijk) - Wim
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel)
Renske Schaik (Schalkwijk) - C.S.I.
Nynke Veldman (Wijchen)


Monpazier CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI2* 70+(2)/ CEI3* 160/ CEI Frankrijk - 27 t/m 29 augustus 2021 endurance
Tel: 0033-682586000
E-mail: contact@lafaure.fr
Website: www.monpazier.adoreed.fr
CEI2* 120
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - Habischa Badia
CEI1* 100
Floor Braunius (Leeuwarden) - Elarousa
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - Zain du Florival
CEIYJ2* 120 Young Riders/Junioren
Marie-Marie Letort (Orsay) – Commodore de Crouz

 

Ander Nieuws

  • KNHS-Anemone Horse Trucks Cup weer van start
    KNHS-Anemone Horse Trucks Cup weer van start
  • Programma NK Dressuur 2023 bekend
    Programma NK Dressuur 2023 bekend
  • Harrie Smolders vierde in wereldbekerwedstrijd La Coruna
    Harrie Smolders vierde in wereldbekerwedstrijd La Coruna