­ Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 mei 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 mei 2021

Geplaatst op 25 mei 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing

Het Nederlandse dressuurteam neemt in Compiègne deel aan de CDIO5* Landenwedstrijd. Er zal ook veel aandacht zijn voor de eerste start van Hans Peter Minderhoud met GLOCK’s Zonik N.O.P. op het CDI3* van hetzelfde concours in Frankrijk. De springruiters van TeamNL rijden in Rome en St. Tropez op vijfsterren-niveau. In Kronenberg en Bonheiden komen veel combinaties aan start op tweesterren-niveau. Wierden maakt zich op voor het Dutch Youngster Festival met een grote delegatie ponyruiters, Children, Junioren en Young Riders die ons land vertegenwoordigen. Olympisch kandidate Merel Blom start op een eventingwedstrijd in Polen.

Compiègne CDIO5*-NC/ CDIP/ CDIJ/ CDIY/ CDI2*/ CDI3*/ CDIU25 Frankrijk - 27 t/m 30 mei 2021 dressuur
Tel: 0577-408370
E-mail: contact@compiegne-equestre.com
Website: www.compiegne-equestre.com
CDIO5*-NC Nations Cup
Nars Gottmer (De Wijk) - Figaro
Kebie van der Heijden (Weert) - Beach Boy
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook
CDI3*
Nars Gottmer (De Wijk) - Goldenboy Vinckenburgh
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Sephora S
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK's Zonik N.O.P.
Karen Nijvelt (Hoeven) - Darwin
CDI2*
Seth Boschman (Groesbeek) - Flora de Mariposa RS2 OLD
Elisabeth Geluk (Sint-Annaland) - Hamilton
Joyce Lenaerts (Leende) - Beukenvallei's Iconic B
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Game Boy STH
Karen Nijvelt (Hoeven) - TOP's Go for it
Yomini Pitambersingh (Amstelveen) - Van Krack STH
CDIU25
Kimberley Luijten ('s-Gravenhage) - Zippo
Jeanine Nekeman (Hasselt) – Ferrari
CDIY Young Riders
Amber de Groot (Harmelen) - Homemade
CDIP Pony’s
Kyra Roos (Edam) - Eikenhorst's Maribel
Sophie van der Steen (Erp) - Yellow Boy
Morgan Walraven ('s-Gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
Maud van Walstijn (Hengelo Gld) - Topsvoorter Monopoly


St Tropez CSI5*/ CSI1* Frankrijk - 27 t/m 29 mei 2021 springen
Tel: 0031-402068899
E-mail: info@athinaonassis-horseshow.com
Website: www.athinaonassis-horseshow.com
CSI5* Global Champions Tour
Bart Bles (Babberich) - Fernando, Kriskras DV
Johnny Pals (As) - Cukuta, Fernando BH
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Monaco, Une de L'Othain
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke, Kamara van't Heike


Rome CSIO5* Italië - 26 t/m 30 mei 2021 springen
Tel: 0033-620430021
E-mail: csio@piazzadisiena.it
Website: www.piazzadisiena.it
CSIO5*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Forever SFN, Oak Grove's Carlyle


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 27 t/m 30 mei 2021 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Halloween, VDL Groep Nino du Roton
Kessy van Berlo (Veghel) - Erma, Fostara
Larissa Bijl (Deurne) - I'm the next be gentle, Inspector
Kars Bonhof (Epe) - Cantona TN, Hernandez TN
Elke van den Broek (Zeeland) - Ely Blue
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Gabriel Coumans (Deurne) - I.Johnnie Blue
Demi Dijks (De Steeg) - Catch Twenty Two VO Z, Costa Quanta
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone
Amber Fijen (Bladel) - Godfather, Ishiblue F, Jamaica van ‘t Heike
Willem Greve (Markelo) - Zypria S N.O.P.
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos, Tinka's Hope
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z, Gerry Butler, Infinity
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Gillion ES, Hosanne ES
Yves Houtackers (Weert) - Daigo De La Dhuys, Dieu Merci v't Meulenhof, Dutchy
Loewie Joppen (Maasbree) - Dylano, Ilon
Lars Kersten (Egchel) - Hallilea, Miss Plot van de Knuffel, Quatta NH Z
Niels Kersten (Egchel) - Famous H, High Hopes SFN, Keep Clapping
Lars Kuster (Oudsbergen) - Enrico VA, Immer Fortuna
Megan Laseur (Soest) - It's a walk in the park, Tailormade Eldocar
Pim Mulder (Dalfsen) - Captain Z, Dywis HH, Hooligan RZ, Viktor Z
Aniek Poels (Swolgen) - Barry White, Hocus pocus
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty GO, Godfather GO, Inflame-GO
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Huepens Conquestador, Quantas 15
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Lausejunge, Glock's Novellist, I Will Be Famous
Frank Schuttert (Ommen) - Cartier SR, Fair Field, Hemerald
John Steeghs (Meterik) - Gomez, Google, Monty vd Withoeve
Emile Tacken (Meterik) - Cas
Leon Thijssen (Sevenum) - For President, Ibiza Z, Zeppe Blue
Willem Verdonk (Oudenbosch) - Blom`s Idense
CSI1*
Annabel Adriaanssen (Aagtekerke) - Ponyhof's Ice Boy
Kessy van Berlo (Veghel) - California 70 VB
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Haja ES
Thijs Derks (Zeeland) - Scotch on Ice Z
Demi Dijks (De Steeg) - Quiwi Capitola
Amber Fijen (Bladel) - Cunami
Noa Fransen (Born) - Gut Neuenhofs Camiro, Pjotr van de Groenheuvel
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Fil a Fil
Yves Houtackers (Weert) - Gold Diamant Du Plan D'Eau
Lars Kersten (Egchel) - D.Alba R 67
Pieter Keunen (Linne) - Joker HX
Quinty Keur (Heemstede) - Bikenia
Kirsten Kreemers (Nuenen) - Ivy Bos
Megan Laseur (Soest) - Incitty C
Tobias Luikens (Ittervoort) - Harry KM
Danine Pater (Ederveen) - Iluminaty MBF, Jolanda Van Lange Weeren
Aniek Poels (Swolgen) - Ivy Blue
Ruben Romp (Goirle) - Daddycool Go
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Coleccini, Dancing Nini Z
Laeticia Schreinemachers (Velden) - Hermès-Blue
Marsha Schütte (Emmen) - Jadalco B.S.
Frank Schuttert (Ommen) - Jukebox
Caitlin Snel (Alphen aan den Rijn) - Canny Blue
Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) - Diluxe
CSIYH1*
Johan Bergs (Vierlingsbeek) - Devil vh Legitahof Z, King London'S Diamond, Kyfo
Kessy van Berlo (Veghel) - Kaboom
Kars Bonhof (Epe) - Komme Casall, Korbach Van De Renger
Thijs Derks (Zeeland) - Jiolithya, Liverma
Demi Dijks (De Steeg) - Babylone J&F Z
Willem Greve (Markelo) - Karelien W, Kaytaro, Opium JW van de Moerhoeve TN
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Dou Cati
Manon Hees (Meterik) - For Coke Z
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Jubel ES, Kadorena
Loewie Joppen (Maasbree) - Pallieter vd N.Ranch
Lars Kersten (Egchel) - Jalandra
Pieter Keunen (Linne) - Jagger HX, Juke Box, Kardinaal HX
Lars Kuster (Oudsbergen) - Jaloubet
Megan Laseur (Soest) - Kane, Kapitaal L
Pim Mulder (Dalfsen) - Jaja, Powderpuff
Ruben Romp (Goirle) - Jacquet Go
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jolie
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin
Marsha Schütte (Emmen) - Quattro
Britt Schuttelaar (Tegelen) - Karona
Joel Siersema (Gemert) - Loraine
John Steeghs (Meterik) - Jo Lady
Willem Verdonk (Oudenbosch) - Jack, Kingsten, Vandinos G.Z


Tryon NC CSI2* USA - 26 t/m 30 mei 2021 springen
Tel: +31577408370
E-mail: moakman@tryon.com
Website: tryon.coth.com
CSI2*
Wim Janssen (Wellington - Florida) - Quadros 3


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 25 t/m 28 mei 2021 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Chayan Z, Copernica, Flierefluiter
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Donald Z, Quizz ASK
Kim Emmen (As) - Cendrillon Du Ruisseau Z, Lady Angeles, Warriors Glory
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Excellent
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Carte Blanche, Flying Jackie, Milana van de Nianahoeve
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Gentle, Zenyatta
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Amberlina, Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Hanibal, Van Schijndel
Sanne Thijssen (Sevenum) - Genasis, Hi There
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Clarensis E Z
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Prince van de Coninckshoeve
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Kalistos
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Kadar L
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Comme D'Amour Z, Farinjo Des Mec
Kim Emmen (As) - Rockwell RC
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Quickly des Prenices Z
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Jannan Girl BH
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Kolomus
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I Am PP Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Jamble Gamble, Lot Off Fun


Wierden CSIOY/ CSIOJ/ CSIOP/ CSIOCh Nederland - 26 t/m 30 mei 2021 springen
Tel: 0031-546672667
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.dutchyoungsterfestival.com
CSIOY Young Riders
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Flow
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Hercules, Vivant
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Icoon VDL, Irocco Blue S
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Quint vh Maarlo Z
Babs Kerkhoffs (Kelpen-Oler) - Evita van Spieringen
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Hello B.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Q-Verdi
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye, Flora
Julia Otto (Schoonhoven) - Bina
Marie Sandell ('s-Gravenhage) - Forever
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, Fiarabo
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Carneol, Cornet's Star Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Happy, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Gaudi
CSIOJ junioren
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Icarinda, Sisi
Mila Everse (Waddinxveen) - Orso del Terriccio
Senna Everse (Waddinxveen) - Grodino, Kerswin van 't Roosakker
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Darwin DDL, Eloma's Blue SFN
Fleur Holleman (Huissen) - Faltic, Innuendo R&D
Liv Huijbregts (Rijsbergen) - Golden Boy
Cejay Joosten (Zevenaar) - High Shutterfly
Amber van Marle (Ambt Delden) - Gregorius v/d Vrendt
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Bertha 10, Iletto
Thijmen Vos (Wierden) - Calgary 56, Ive Got the Key
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Isis Vive
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme
CSIOP pony’s
Myla van Andel (Leeuwarden) - Uriel
Olivia Braaksma (Beekbergen) - Sara Fortuna
Mikai Brandes (Markelo) - Zenzi Girl
Thomas Driessen (Uden) - Power Of Love
Logan Fiechter (Merksplas) - Minerva For Play, Mixed by Thunder van de Zuuthoeve
Jip Grootegoed (Bergen op Zoom) - Kerwin van Orchid's
Ava Eden van Grunsven (Erp) - Special Lady
Wesley ter Harmsel (Enter) - Eagle E.B., FC Twente E.B.
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Noriego vd Riloo, Voodstock de l'Astree
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Elegance, Jolly
Milan Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Elle Birken
River Morssinkhof (Hierden) - Moonlight Flight
Yfke Priem (Menaam) - Zafarano vh Gehucht Z
Estelle Slingerland (Zoetermeer) - High Dream N
CSIOCh Children
Daan Adams (Veldhoven) - Cherokee, Ginette VD Kempenhoeve
Maud Agterberg (Hagestein) - Eloubet, Limoncello
Jip Grootegoed (Bergen op Zoom) - Dulfina
Quinten ter Harmsel (Enter) - Dorus, Unicstar de Courcy E.B.
Stijn Hokse (Rouveen) - Zuchiny
Jersey Kuijpers (Helmond) - Alice Du Wonderland J.H.K. Z, JK Horsetrucks Hopefull
Zahra-Lindi Malkus (Epe) - Vernie's Inspiration
Yfke Priem (Menaam) - Esprit De Pomme
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Avicii, Esprit
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, In The Air
Celeste Van der Vlist (Lexmond) - Alfons


Baborowko CCI4*-S/ CCI4*-L/ CCI3*-S/ CCI2*-S/ CCIYH2*-S/ CCI Polen - 27 t/m 30 mei 2021 eventing
Tel: +48600086283
E-mail: office@baborowko.pl
Website: www.festiwal.baborowko.pl
CCI4*-S

Merel Blom (Aalten) - Crossborder Radar Love N.O.P.
CCI3*-S
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
CCIYH2*-S
Merel Blom (Aalten) - Denim
CCI1*-Intro
Merel Blom (Aalten) - Lortero, The Black Swan

Ander Nieuws

  • Bart van der Maat overklast Hees in Grote Prijs van de Peelbergen
    Bart van der Maat overklast Hees in Grote Prijs van de Peelbergen
  • Dinja van Liere wint Grand Prix in Aken met recordscore
    Dinja van Liere wint Grand Prix in Aken met recordscore
  • Springruiters TeamNL vijfde in Landenwedstrijd Aken
    Springruiters TeamNL vijfde in Landenwedstrijd Aken