­ Deelnemers internationale wedstrijden 26 april 2021 t/m 2 mei 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 26 april 2021 t/m 2 mei 2021

Geplaatst op 27 april 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing

De meeste springruiters van TeamNL zijn de komende dagen te vinden in België. Lier heeft een 3* concours, met daarnaast 1*-rubrieken en rubrieken voor jonge springpaarden. Opglabbeek is een 2*-concours met daarnaast ook 1* rubrieken en proeven voor jonge springpaarden. Verder rijden Nederlandse springruiters in Praag en Busto Arsizio. De jeugd springt in het Oostenrijkse Lamprechtshausen, waar landenwedstrijden zijn voor de Young Riders, Junioren, Children en ponyruiters. De TeamNL eventingruiters rijden in Strzegom waar naast de belangrijke korte en lange 4* en 3* rubrieken ook 1* en 2* wedstrijden zijn. TeamNL ruiter Raf Kooremans rijdt op het CCI in Saumur de lange 4* en de korte 3*. Op het CDI4* en CDIU25 in Mannheim komen Oranje dressuurruiters aan de start.

Mannheim CDI4*/ CDIU25 Duitsland - 27 april 2021 t/m 4 mei 2021 dressuur
Tel: 0049-6218786116
E-mail: peter.hofmann@berrang.de
Website: www.maimarkt-turnier-mannheim.de
CDI4*
Nars Gottmer (De Wijk) - Figaro
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Chinook, Sephora S
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Finnländerin
CDIU25
Kimberley Luijten ('s-Gravenhage) - Zippo


Lier CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 29 april 2021 t/m 2 mei 2021 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be
CSI3*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Donald Z, Quizz ASK
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday, Huro´s Winston-Jumper R
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Bonnie MZ, Forever SFN, Oak Grove's Carlyle
Loewie Joppen (Maasbree) - Emeralds Dream, Hantano, L'Esperance La Vie Z
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z, Iron Man 111
Gerben Morsink (Enschede) - Galina, Navarone Z
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, G-Vingino-Blue
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Gomez Imprezz, Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Gladstone
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, For Fendi, Isabel
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Dolinn N.O.P., Jiminy Cricket, Une de L'Othain
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF Inventiv, PMF/2JOIN Hartford
Willem Verdonk (Oudenbosch) - Blom`s Gintura
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Snoes, Svea Douch Z
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, El Rocco, Grenoble D.N.
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme
CSI1*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Intertoff
Suus Kuyten (Laren Nh) - EFS Top Contender, King Kong D'Avifauna
Skye Morssinkhof (Hierden) - Drafino PS, Nina vh Scheefkasteel
Joelle Esmee Post (Schiedam) - Ella M
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I'm Specialized, Van Schijndel's Hanibal
Roosmaryn Roelofs (Soest) - Baloustair, RVB Robin Hood
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, King Pleasure B
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF 2JOIN Jubilee
Willem Verdonk (Oudenbosch) - Blom`s Idense
Alexander Vincentius (Heesch) - Irocco Grey S
Jur Vrieling (Holwierde) - Gravin Trojka S, Inaico VDL, It's Highlander van de Kalevallei
Harrie Wiering (Overlangel) - Jillz Solier
Justin Zwartjens (Raalte) - New-Livia van 't Roth
Meike Zwartjens (Raalte) - Denzel Tivoli Z
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Comme D'Amour Z, Oscar van de Berghoeve, Prince van de Coninckshoeve
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Juwel SFN
Loewie Joppen (Maasbree) - Pallieter vd N.Ranch
Gerben Morsink (Enschede) - Jentle
Skye Morssinkhof (Hierden) - Juanito Van De Zeilhoek
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Klaartje Z
Suzanne Tepper (Holwierde) - Khinula -N
Willem Verdonk (Oudenbosch) - Kingsten, Leviathan, Vandinos G.Z
Alexander Vincentius (Heesch) - Jezebel W, Lamertje W, Lewandowski V.
Jur Vrieling (Holwierde) - Kallmar VDL, Labor's No Limits, Oslo ter Leydonck
Harrie Wiering (Overlangel) - Jamal E.B.
Meike Zwartjens (Raalte) - Twindam Z


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 29 april 2021 t/m 2 mei 2021 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Halloween, VDL Groep Iron Z, VDL Groep Nino du Roton
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Hotspot, Yagudin
Kessy van Berlo (Veghel) - Erma, Fostara
Emma Bocken (Weert) - Hayadina PP
Stefanie Carroll (Bocholt) - Ellyette HH, High Point VDL
Kim Couwenberg (Lierop) - Cicer, Fitonia
Arjen van Diepen (De Weere) - Braveheart Van De Eenhoorn
Demi Dijks (De Steeg) - Costa Quanta, Larifari
Daan van Geel (Gees) - Escobar TS
Michael Greeve (Veeningen) - Fernando, High Big Andi K, Jacksonville Eurohill
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos, Tinka's Hope
Marc Houtzager (Rouveen) - Heemgraaf, Holy Moley, Sterrehof's Edinus
Mart IJland (Hengelo Ov) - Hero, Issey
Babs Kerkhoffs (Kelpen-Oler) - Evita van Spieringen
Glenn Knoester (Assendelft) - Irish Coffee PR
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Gabri, Hollywood VK, Huberth B
Lars Kuster (Oudsbergen) - Enrico VA, Immer Fortuna, Kannan’s
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Embassador JT Z
Pascalle Lienesch (Enschede) - Fermium
Bart van der Maat (Houten) - Candy, Chicago, Hilton, Miss Marple
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar, Jesther
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Gistique, VDL Groep Sabech D'Ha
Johnny Pals (As) - Carlotta, Cukuta, Interadel BH
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Fanatic D'Alphi, Novecento DV
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Benur du Romet, Cornet's Star Z, Denver de Liebri Z
Frank Schuttert (Ommen) - Carolina, Cartier SR, La Fille Rouge, Million Dollar
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, Guus HS
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Insanity Allegro
Albert Zoer (Echten Dr) - Halifax, Isa Tella
CSI1*
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant
Alicia Bocken (Weert) - Dagma
Emma Bocken (Weert) - Rinken Z
Finn Boerekamp (Someren) - Chicanho
Sofie van den Broek (Ospel) - Cupcake Z
Felix Colomb de Daunant (Amsterdam) - Jalista Es
Kim Couwenberg (Lierop) - Goodluck A.C., Halla Architect AC
Arjen van Diepen (De Weere) - James Bond GJB, Paddington van het Avenhof
Daan van Geel (Gees) - Händel V.D.W., Idaloma, Just Blue
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Nina Houtzager (Rouveen) - Fonia Again
Mart IJland (Hengelo Ov) - Il Cavallo V L, Joyful Power
Glenn Knoester (Assendelft) - Ilone Sinaa GPH, Jayalithya PR
Gijs Kole (Valkenswaard) - Nascha
Lars Kuster (Oudsbergen) - Iscolavsco Fortuna, Jaloubet
Pascalle Lienesch (Enschede) - Hello Sunshine
Bart van der Maat (Houten) - Oak Grove's Villian
Naomi Muller (Barendrecht) - Desiree, Hurillo, Kairoan
Johnny Pals (As) - Cameron BH, Con Dios BH
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Monte Carlos
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS
Liesje Vrolijk (Almen) - Jubilee Fairy
Sepp van Wessel (Haarlem) - Picobello
CSIYH1* incl. 8yo
Kessy van Berlo (Veghel) - Kaboom
Emma Bocken (Weert) - Kadessa Z
Sofie van den Broek (Ospel) - Cereza Z
Stefanie Carroll (Bocholt) - Con-Chacco, Gucci
Arjen van Diepen (De Weere) - Kardashian
Demi Dijks (De Steeg) - Babylone J&F Z, Qulano
Daan van Geel (Gees) - Kahlua-Carmen, Kedgwick
Michael Greeve (Veeningen) - Jetplane, K-Star W
Marc Houtzager (Rouveen) - Cabelensky Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Cash It, Just A Moment Van 'T Heerenhuys
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Alvisto van ‘t Bergerven Z, Louann
Bart van der Maat (Houten) - Come on Chester
Bas Moerings (Roosendaal) - Kwik Tweet
Sander Naber (Holsloot) - Fortissimo van 't Merelsnest Z, Liberty VDL
Johnny Pals (As) - Je Taime Z, L'Extreme BH
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Caballa PS, Nascar van't Siamshof
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Ambassador Z, Carneol
Frank Schuttert (Ommen) - Jukebox
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Jamil Field, Lopez T
Liesje Vrolijk (Almen) - Liesje Vive!
Albert Zoer (Echten Dr) - Jackpot, Jayla


Praha, Velka Chuchle CSI1*/ CSI2*-W/ CSIYH1* Tsjechië - 28 april 2021 t/m 2 mei 2021 springen
E-mail: reditel@velka-chuchle.cz
Website: Online.equipe.com
CSI2*-W
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Helsinki, Icoon VDL, Qstar
Vincent Voorn (Weert) - Catender PS, Explosion, Vip des Lacs
CSIYH1*
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Jackpot R, Kathleen WV


Busto Arsizio CSIYH1*/ CSI2*/ CSI1* Italië - 29 april 2021 t/m 2 mei 2021 springen
Tel: 0039-3927569988
E-mail: eleuteri.valentina@libero.it
Website: www.etrea.it
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Guus B, Infinety Z.G.
Astrid Leeuwen (Ospel) - Amber 119, Umulos
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Daddycool Go, I Am Codex, Umour Noir de Crann
Barbara Schreuder (Baexem) - Haines
William Schreuder (Baexem) - Quint
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Copernica, Ivar
Astrid Leeuwen (Ospel) - Cole Younger
Barbara Schreuder (Baexem) - Maykel van het Floreslohof
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Kadar L
Astrid Leeuwen (Ospel) - Charly Brown 353, Clarimo's Balou
Ruben Romp (Goirle) - Cipressa vd Esberg Z


Lamprechtshausen CSIU25-A/ CSIOY/ CSIOJ/ CSIOCh/ CSIOP Oostenrijk - 29 april 2021 t/m 2 mei 2021 springen
Tel: 0043-6644913717
E-mail: sport@horsedeluxe.at
Website: www.horsedeluxe.at
CSIU25-A
Mel Thijssen (Sevenum) - BML Florida Balia NL
CSIOY Young Riders
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Flow
Niels Kersten (Egchel) - Famous H, Fiwalda
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Gaudi
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Camaxima
CSIOJ Junioren
Logan Fiechter (Merksplas) - Sam vd Tojopehoeve Z
Manon van den Hof (Slagharen) - Holiday Cheer H
Fleur Holleman (Huissen) - Faltic, Innuendo R&D
Cejay Joosten (Zevenaar) - High Shutterfly
Jersey Kuijpers (Helmond) - Alice Du Wonderland J.H.K. Z
Fleur Leemans (Oost West en Middelbeers) - Rocky de Morimenta
Milan Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco
Britt Schaper (Ommen) - Cillow
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Beverly
Thijmen Vos (Wierden) - Calgary 56, Incredible Loma, Ive Got the Key
CSIOCh Children
Jip Grootegoed (Bergen op Zoom) - Dulfina
Quinten ter Harmsel (Enter) - Unicstar de Courcy E.B.
Jersey Kuijpers (Helmond) - Dinoire, JK Horsetrucks Quanta Questa
River Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
Yfke Priem (Menaam) - Esprit De Pomme
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Avicii, Esprit, Kinky Girl
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, In The Air
Faye Louise Vos (Wierden) - Hildegard
CSIOP pony’s
Olivia Braaksma (Beekbergen) - Sara FortunA
Mikai Brandes (Markelo) - Orchid's Gaia, Zenzi Girl
Logan Fiechter (Merksplas) - Minerva For Play, Pablo
Jip Grootegoed (Bergen Op Zoom) - Kerwin van Orchid's
Quinten ter Harmsel (Enter) - Garcia
Wesley ter Harmsel (Enter) - Eagle E.B., FC Twente E.B.
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Noriego vd Riloo, Voodstock de l'Astree
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Tiego, Jolly
Milan Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13, Elle Birken
River Morssinkhof (Hierden) - Moonlight Flight
Yfke Priem (Menaam) - Zafarano vh Gehucht Z
Estelle Slingerland (Zoetermeer) - High Dream N


Strzegom CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCI3*-L/ CCI4*-L/ CCI4*-S/ CCI1* POlen - 29 april 2021 t/m 2 mei 2021 eventing
Tel: 0048-748554042
Website: www.strzegomhorsetrials.pl
CCI4*-L
Merel Blom (Aalten) - Ceda N.O.P.
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
CCI4*-S
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski
Merel Blom (Aalten) - The Quizmaster
CCI3*-L
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jarelly MBF
CCI3*-S
Merel Blom (Aalten) - Crossborder Radar Love N.O.P.
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jersey MBF
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
CCI2*-L
Jonna Balk (Haarlem) - In Speed Fortuna
Sterre van Houte (Pannerden) - Halina M, Julissa
Lotte Monhemius (Halfweg) - Gogo Jumbo HVR
Nick Ros (Ouderkerk aan de Amstel) - Ottello Z
CCI1*-Intro
Merel Blom (Aalten) - Calgary 92
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Eyecatcher, Intermezzo DEA, Keara Utopia Van Het Buiten-Land, Krek-Mora G
Myrle Schoones (Pelt) - Keizer


Saumur CCI2*-L/ CCI4*-L/ CCI3*-S Frankrijk - 28 april 2021 t/m 2 mei 2021 eventing
Tel: 0033-241673637
E-mail: comite@saumur.org
Website: www.saumur.org
CCI4*-L
Raf Kooremans (Turnhout) - Dimitri N.O.P.
CCI3*-S
Raf Kooremans (Turnhout) - Houdini

Ander Nieuws

  • Maikel van der Vleuten derde in Grote Prijs Valkenswaard
    Maikel van der Vleuten derde in Grote Prijs Valkenswaard
  • Nederlandse dressuurjeugd oppermachtig bij CDI Exloo
    Nederlandse dressuurjeugd oppermachtig bij CDI Exloo
  • Zonen van Totilas meldden zich bij CDI Exloo
    Zonen van Totilas meldden zich bij CDI Exloo