­ Deelnemers internationale wedstrijden 27 september 2021 t/m 3 oktober 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 27 september 2021 t/m 3 oktober 2021

Geplaatst op 28 september 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing

Nederland is een van de veertien landen die aanstaande vrijdag aan start komen tijdens de Longines FEI Jumping Nations Cup™ Final in Barcelona. Voor TeamNL heeft Rob Ehrens vijf combinaties geselecteerd. Willem Greve, Harrie Smolders, Sanne Thijssen en Tokio’s bronzen medaillewinnaar Maikel van der Vleuten. Kevin Jochems is vooralsnog reserve. Verder rijden Nederlandse springruiters in Italië, België, Spanje, Duitsland en Frankrijk. In Groot-Brittannië en Duitsland komen Nederlandse eventingruiters aan de start en enkele Nederlandse dressuurruiters rijden in Italië en Amerika.

Ornago CDI3*/ CDIYH/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ C Italië - 30 september 2021 t/m 3 oktober 2021 dressuur
Tel: 0039-0396919015
E-mail: info@scuderiemalaspina.it
Website: www.scuderiemalaspina.it/Uitslagen
CDI3*
Sidney Trimp (Schijf) - Florenzo F


Devon PA CDI3*/ CDI1*/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDICh-A/ CDIAm/ USA - 28 september 2021 t/m 3 oktober 2021 dressuur
E-mail: greyhorse11@gmail.com
Website: www.dressageatdevon.org/Uitslagen
CDI1*
Patrick Tigchelaar (Noordscheschut) - O'Captain


Barcelona CSIO5*-NC Final Spanje - 1 t/m 3 oktober 2021 springen
Tel: 0034-934480400
E-mail: csiobarcelona@rcpolo.com
Website: www.csiobarcelona.com/Uitslagen
CSIO5*-NC Finale Nations Cup
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Zypria S N.O.P.
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Isovlas Emmerton, Turbo Z
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Monaco
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Hi There
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Kamara van't Heike


Gorla Minore CSI3*/ CSIYH1*/ CSI1* Italië - 29 september 2021 t/m 3 oktober 2021 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it/Uitslagen
CSI3*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Cosa Nostra, Forever SFN, Intertoff, Investment I.B.
Daan van Geel (Gees) - Escobar TS, Idaloma
Mart IJland (Hengelo Ov) - Händel V.D.W., Il Cavallo V L, It's A Dream VG
Niels Kersten (Egchel) - Gillion es, Granito noordenhoek, High Hopes SFN, High Quality, Tippy Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Calico Z, Faithless MVDL, Famous H
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Happy, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Florida Balia NL, Gaudi, Indence H.J.
CSI1*
Leon Thijssen (Sevenum) - Nuna du Perchet
CSIYH1*
Daan van Geel (Gees) - Just Blue, Kahlua-Carmen, Kedgwick
Mart IJland (Hengelo Ov) - Kymette E
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 30 september 2021 t/m 3 oktober 2021 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/Uitslagen
CSI2*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant, Erma, Fostara
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z
Niels Knape (Swalmen) - Ganturano, Name It
Patrick Lemmen (Grashoek) - Full Option van't Zand, Geanette B
Nicole Mestrom (Swalmen) - Yalambi’s Enrique
Lisa Nooren (Lanaken) - VDL Groep Sabech D'Ha, Verde Z
Ruben Romp (Goirle) - Chades of Blue
Maaike Schoormans (Hapert) - Lightningthina van T'Ruytershof
William Schreuder (Kelpen-oler) - Quint
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke, Quirados Z
Emile Tacken (Meterik) – Cas
CSI1*
Astrid Leeuwen (Ospel) - Clarimo's Balou
Lisa Nooren (Lanaken) - Irish Du Caillou
CSIYH1* incl. 8yo
Kessy van Berlo (Veghel) - Kaboom
Loewie Joppen (Maasbree) - Osiris FZ, Pallieter vd N.Ranch, Piper vd Heffinck
Astrid Leeuwen (Ospel) - Charly Brown 353
Maaike Schoormans (Hapert) - Discovery 63


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 30 september 2021 t/m 3 oktober 2021 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumpingbonheiden.be/Uitslagen
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Las Vegas, VDL Holland Vd Bisschop
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Eto'O, High Shutterfly, Isis
Kim Emmen (As) - Cassandra 352, Daham, Diarados Black Diamond, Ikannan V G
Amber Fijen (Bladel) - Irona van de Viking Z, Ishiblue F, Jamaica van ‘t Heike, Nirvana van ‘t Akkerhof
Jody van Gerwen (Limbricht) - Cordelia GPZ, Inebelle van 't Welthof
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Diamond For Pleasure, International
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF Inventiv, PMF/2JOIN Hartford
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Noriana van Klapscheut
Jur Vrieling (Holwierde) - Etoulon VDL, Griffin van de Heffinck, Inaico VDL, KM Chalcedon
CSI1*
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Havanna
Roosmaryn Roelofs (Soest) - Baloustair, RVB Robin Hood
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF 2JOIN Jubilee
Jur Vrieling (Holwierde) - Oslo ter Leydonck
Joyce Wolters (Montfort) - I Love You M, Justin VDE
CSIYH1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - J'Espere
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Bart de Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Farinjo Des Mec
Kim Emmen (As) - Astrid's Lad, Bentley 7, Chacera, Fixit, Lady Angeles
Jody van Gerwen (Limbricht) - Avicii K Z
Suzanne Tepper (Holwierde) - VDL Quickthago
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Jewel, Vienna de Laubry Z
Jur Vrieling (Holwierde) - Kallmar VDL


Oliva CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 28 september 2021 t/m 3 oktober 2021 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com/Uitslagen
CSI2*
Michael Greeve (Veeningen) - Fyolieta, Guan GJB, High Big Andi K
Johnny Pals (As) - Carlotta, Cukuta, Excentriek
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene, Graniet ES, Habrina
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden, For the Moment, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z, Nikias vd Bisschop, Piccolo R
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS, Good Farming HS, Guus HS, Hertogin van de Kouberg
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Beau van de Hagenhorst
CSI1*
Maaike ten Berg (Rogat) - Peter Pan
Rob Eras (Helvoirt) - Dallas Ville, Flora du Mesnildot
Sidney Eras (Helvoirt) - Niagara de Muze
Johnny Pals (As) - Con Dios BH
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Divico, Heavy Plot
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Haretto
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Halla, Stakkaire Gold
CSIYH1*
Rob Eras (Helvoirt) - Olympia ter Doorn
Sidney Eras (Helvoirt) - Gem de Revel
Michael Greeve (Veeningen) - Jetplane, Jimmy Lee GJB
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Onslow


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Duitsland - 30 september 2021 t/m 3 oktober 2021 springen
Tel: 0049-54549058
E-mail: info@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com/Uitslagen
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Nino du Roton, VDL Groep Urane de Talma
Claudia Morsink (De Lutte) - Cekina Z, Zabab Z
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, Fiarabo
Gerco Schröder (Tubbergen) - Click N’Chic HDC, I Will Be Famous, New Star vd Berghoeve
CSI1*
Claudia Morsink (De Lutte) - Narthino Z
CSIYH1*
Tom Schellekens (Esbeek) - King Pleasure B
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin


Fontainebleau CSI2*/ CSI1*/ CSIAm-A/ CSIP Frankrijk - 1 t/m 3 oktober 2021 springen
Tel: 0033-681364208
E-mail: ecurie.bost@wanadoo.fr
Website: www.ecurie-bost.fr/Uitslagen
CSI2*
Yves Houtackers (Weert) - Flair, Guust van den Katten Eeck, Noblesse Du Palis
Lars Kersten (Egchel) - Crack 41, Hallilea, Iliana
CSI1*
Lars Kersten (Egchel) - Jalandra, Kanjer van 't Heike
Jochen Munsterhuis (De Lutte) - Jaguar


Little Downham CCI4*-S/ CCI4*-S Groot-Brittannië - 27 t/m 28 september 2021 eventing
Tel: 0044-7999957992
E-mail: tina_ure@hotmail.com
Website: www.elyeventing.co.uk/Uitslagen
CCI4*-S
Andrew Heffernan (Cheshire) - Divine H.E., Harthill Phantom, Rafiki


Ströhen CCI2*-S/ CCIP2-L Duitsland - 30 september 2021 t/m 3 oktober 2021 eventing
Tel: 0049-5774505
E-mail: info@tierpark-stroehen.de
Website: www.tierpark-stroehen.de/Uitslagen
CCI2*-S
Gert Boonzaaijer (Renswoude) - Intermezzo DEA
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Campbelle WS, Chat Boy, Mirage
Sarah van Leeuwen (Zundert) - It Takes Two

Ander Nieuws

  • Deelnemers internationale wedstrijden 25 t/m 31 oktober 2021
    Deelnemers internationale wedstrijden 25 t/m 31 oktober 2021
  • Programma Indoorkampioenschappen 2022
    Programma Indoorkampioenschappen 2022
  • Doe mee aan de jeugdrubrieken springen en ervaar het zelf!
    Doe mee aan de jeugdrubrieken springen en ervaar het zelf!