­ Deelnemers internationale wedstrijden 28 juni 2021 t/m 4 juli 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 28 juni 2021 t/m 4 juli 2021

Geplaatst op 29 juni 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance

Woensdagmiddag 30 juni begint CHIO Rotterdam in het Kralingse Bos. Voor de dressuur- en springruiters van TeamNL een belangrijke wedstrijd richting Tokio. Voor de bondscoaches Rob Ehrens en Alex van Silfhout is het CHIO de laatste observatiewedstrijd richting de Olympische Spelen. Aanstaande maandag moeten ze de namen van hun combinaties bekendmaken die ze selecteren voor Tokio. Het CHIO is niet het enige evenement in Nederland. In Maarsbergen rijden de eventingruiters op de Maarsbergen Horse Trials van 1* tot en met 4* niveau. Op de Peelbergen in Kronenberg wordt er gesprongen tot op 2*-niveau. Verder zijn Nederlandse dressuurruiters in Grote-Brogel. Ook rijden TeamNL springruiters op concoursen in Monaco (Global Champions Tour), Knokke, Pinnenberg, Szilvásvárad, Sariego en Zduchovice. Op het prestigieuze concours bij Windsor Castle strijden de Nederlandse vierspanrijders in de World Cup. Ook komt daar een Nederlandse Endurance amazone aan de start. Daarnaast zijn Nederlandse ruiters actief op eventingwedstrijden in Keysoe en Mallow. En een enkelspanruiter reist naar het Poolse Ksiaz.

Rotterdam CDIO5*-NC Nederland - 1 t/m 4 juli 2021 dressuur
Tel: +0031-104528900
E-mail: jlebon@chio.nl
Website: www.chio.nl/Uitslagen
CDIO5*-NC Nations Cup
Marlies van Baalen (Brakel) - Go Legend
Edward Gal (Oosterbeek) - GLOCK's Total US
Dinja van Liere (Uden) - Hermès
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK's Dream Boy N.O.P.


Grote-Brogel CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A België - 1 t/m 4 juli 2021 dressuur
Tel: 0032-475467820
E-mail: info@breugelhoevemm.be
Website: www.breugelhoevemm.be/Uitslagen
CDI3*
Romy Bemelmans (Hulsberg) - Hip Hop
Nars Gottmer (De Wijk) - Figaro, Goldenboy Vinckenburgh
Theo Hanzon (Haaren) - Heat VDM, Turfhorst Invershin
Sharon Lübkemann (Beek Lb) - Bernardau, Dundee United
CDIU25
Laura Quint (Heerde) - Edison
CDIY Young Riders
Geertje Hoogendoorn (Tilburg) - Helena vh Goorhof
Sanne Paulissen (Koningsbosch) - Flügel
CDIJ Junioren
Demi Feijs (Eijsden) - Dordogne DN
Kebie Raaijmakers (Sint-Michielsgestel) - Lord of Rock
Esmee Zwaagstra (Dedemsvaart) - Hapy
CDIP Pony's
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) - Boogie De L’Aube
Jolien Felix (IJsselmuiden) - Golden Challenge
Veerle van Hof (Kerkrade) - Equine Parks Xander
Isa Hollands (Schimmert) - Mabeline's Floran
Kyra Roos (Edam) - Eikenhorst's Maribel
Morgan Walraven ('s-Gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
Maud van Walstijn (Hengelo Gld) - Don Diego
Yasmin Westerink (Oldebroek) - Cognac IX
CDICh-A (E-pony) Children
Manouk Zuiderent (Breda) - Dollarboy S-G


Rotterdam CSIO5*-NC EUD1 Nederland - 1 t/m 4 juli 2021 springen
Tel: 0031-104528900
E-mail: jlebon@chio.nl
Website: www.chio.nl/Uitslagen
CSIO5*-NC EUD1 Nations Cup
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Can Do It, Fliere Fluiter
Bart Bles (Babberich) - Fernando, Grenoble D.N., Kriskras DV
Kim Emmen (As) - Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Michael Greeve (Veeningen) - Fernando, Guan GJB
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN, Zypria S N.O.P.
Demi van Grunsven (Handel) - Tinka's Hope
Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof’s Calimero, Sterrehof’s Dante N.O.P., Sterrehof’s Edinus
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Milana van de Nianahoeve, Turbo Z
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Iron Man 111, King Kong D'Avifauna
Gerben Morsink (Enschede) - Carina Z, Navarone Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay
Frank Schuttert (Ommen) - Carolina, Fair Field, Lyonel
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Genasis, Hi There
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z


Monte Carlo, Port Hercule CSI2*/ CSI5* Monaco - 1 t/m 3 juli 2021 springen
Tel: 00377-93508054
E-mail: jumpmc@mediaplus.mc
Website: jumping-monaco.com/Uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch
Johnny Pals (As) - Cukuta, Fernando BH
Eric van der Vleuten (Someren) - Dreamland, Wunschkind
Jur Vrieling (Holwierde) - Etoulon VDL, Fiumicino van de Kalevallei
CSI2*
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Beau van de Hagenhorst, Kuala Lumpur


Knokke CSI3*/ CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 30 juni 2021 t/m 4 juli 2021 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@knokkehippique.com
Website: www.knokkehippique.com/Uitslagen
CSI3*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday
CSI1*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - James SB, Uppercut Libellule
Thijs Machielsen (Weelde) - Gerard Z, Hemelton, Ireuza
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Just On Time O
Joy Viscaal (Albergen) - Mekalio
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) - Bamaday Z
CSI2*
Stefanie Carroll (Bocholt) - High Point VDL
Aniek Diks (Vorstenbosch) – Huro’s Winston-Jumper R
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Guinot di Nocciola, Haricot Verts, Impossible
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) - Ice Zoetendaele Z
CSIYH1*
Stefanie Carroll (Bocholt) - Gucci
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Casilo CEN, Orta de Reve
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) - For2day Z, Pisang vd Oudeveldhoeve

Pinneberg CSI3*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIU25-A/ CSIAm-A Duitsland - 1 t/m 4 juli 2021 springen
Tel: 0049–1749758644
E-mail: asendorf@sasportservice.de
Website: www.hofwaterkant.com/Uitslagen
CSI3*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Forever SFN, Investment
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Guilietta, Gutascha
Bart van der Maat (Houten) - Chicago
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, EFS Top Contender, Gweedore vd Groote Kamps Z
CSIYH1* incl. 8yo
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Juwel SFN
Bart van der Maat (Houten) - Come on Chester
Harrie Wiering (Overlangel) - Jamal E.B.


Szilvásvárad CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIU25-A/ CSIJ-A/ CSICh-A Hongarije - 1 t/m 4 juli 2021 springen
Tel: 0036-306352950
E-mail: amgsz.idegenforgalom@t-online.hu
Website: www.menesgazdasag.hu
CSI3*
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance, Heaven of romance, Zella 2
CSIYH1*
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Kris


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 1 t/m 4 juli 2021 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/Uitslagen
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Example, Genius, Häkkinen N
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Hotspot, Yagudin
Emma Bocken (Weert) - Incaro LS
Roelof Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy, The Gentleman
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - I AM, Ileanne SFN, Ogano Girl Z
Marco Brinkman (Twello) - Iniesta
Niels Bulthuis (Susteren) - La Toucha van Dorperheide
Gabryella Dufour (Neerkant) - Celebration RM, Fuij, High Quality
Jarno van Erp (Oss) - Al Capone
Logan Fiechter (Merksplas) - Pure Joy 3, Sam vd Tojopehoeve Z
Daan van Geel (Gees) - Idaloma
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z, Infinity
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, L'Esperance La Vie Z
Babs Kerkhoffs (Kelpen-Oler) - Evita van Spieringen
Lars Kersten (Egchel) - Hallilea, Iliana, Miss Plot van de Knuffel
Niels Kersten (Egchel) – High Hopes SFN, Tippy Z
Niels Knape (Swalmen) - Ganturano, Name It
Megan Laseur (Soest) - Campino Royal, It's a walk in the park, Tailormade Eldocar
Patrick Lemmen (Grashoek) - Full Option van't Zand
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye, Isaac, Izabelle
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Umour Noir de Crann
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Corion, Iceman VDS
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Carneol, Cornet's Star Z
Amanda Slagter (Slochteren) - Antrax d’Amas AD Z, Candy Crush AD
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke
John Steeghs (Meterik) - Gomez, Google, Monty vd Withoeve
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, For President, Zeppe Blue
Mans Thijssen (Sevenum) - charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Happy
Mel Thijssen (Sevenum) - Florida Balia NL, Gaudi, Holliewood
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Gezellig, Installera Balia RS
Sam Versteijnen (Berkel-Enschot) - Gill
Teun Vestjens (Sevenum) - Enetrprise, Felice
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Isla Ibiza
Daan Adams (Veldhoven) - Cherokee, Ginette VD Kempenhoeve
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Impossible
Emma Bocken (Weert) - Rinken Z
Christel Spitters - Brans (Meijel) - Mabab - M
Roelof Bril (Westendorp) - Iberico
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Ivar
Nina Dubbeldam (Weerselo) - Canberra
Gabryella Dufour (Neerkant) - Irene
Logan Fiechter (Merksplas) - Jellinton
Daan van Geel (Gees) - Escobar TS
Maarten Groen (Amersfoort) - It's Jones
Manon Hees (Meterik) - Clint Easter
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Gracia ES
Lars Kersten (Egchel) - Isidorus
Niels Kersten (Egchel) - Juggler
Jersey Kuijpers (Helmond) - JK Horsetrucks Hopefull, JK Horsetrucks Quanta Questa
Megan Laseur (Soest) - Incitty C
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Hoznayo
Iris Michels (Liessel) - Cheetah B, Danique
Ruben Romp (Goirle) - Gringo-Go
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Avicii, Bulavsco, Esprit
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Ereusa
Jackie Schalken (Kessenich) - SjengSports Giulietta, Venezia
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, In The Air
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Ambassador Z
Amanda Slagter (Slochteren) - Cardesj AD Z
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z, Noeno Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Ibiza Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Hello
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Incredible, Jisborn
Sanne Vermeulen (Laren Gld) - Icarus LH
Maud van Weeren (Heemstede) - Dulona
Renee de Weert (Sevenum) - Camilla van de Helle
CSIYH1*
Bas van der Aa (Albergen) - Keniki
Johan Bergs (Vierlingsbeek) - King London'S Diamond, Kyfo
Emma Bocken (Weert) - Kadessa Z
Kim Bril (Westendorp) - Cantate 47, Petitfour vd Wareslage
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Kallas
Marco Brinkman (Twello) - Jonas, Legend, Panenka de Kalvarie
Nick van den Broek (Sevenum) - Kaspar R, O'Neal van 't Looverijck
Jarno van Erp (Oss) - Duran Duran Z
Daan van Geel (Gees) - Just Blue, Kahlua-Carmen
Manon Hees (Meterik) - For Coke Z
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Jubel ES, Kadorena
Loewie Joppen (Maasbree) - Clown of Picobello, Piper vd Heffinck
Lars Kersten (Egchel) - Jalandra
Niels Kersten (Egchel) - Oviedo de Sauco
Megan Laseur (Soest) - Kaboom
Patrick Lemmen (Grashoek) - Pillar G
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Carramba L Z
Maaike Schoormans (Hapert) - Discovery 63
Amanda Slagter (Slochteren) - Inchacco de Muze AD, Karlo AD, Quick Lady AD
John Steeghs (Meterik) - Jo Lady
Mans Thijssen (Sevenum) - Jojo
Mel Thijssen (Sevenum) - Giorgio Z
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Equus Tame
Teun Vestjens (Sevenum) - Kynushi S
Renee de Weert (Sevenum) - Jabantrix, Kadansa, Kes TN


Sariego CSI2* Spanje - 2 t/m 4 juli 2021 springen
E-mail: Info@yeguadafincamaeza.es
Website: www.oxersport.com
CSI2*
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z, Happy Handsome, Zapitola S Z
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Dastann Des Meulieres, Djoost Again, Lycere St. Hubert


Zduchovice CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOY/ CSIYH1* Tsjechië - 30 juni 2021 t/m 4 juli 2021 springen
Tel: 00420-604220575
E-mail: info@kone-zduchovice.cz
Website: www.kone-zduchovice.cz/Uitslagen
CSIOJ Junioren
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Jacoba Stud Imosa
Cejay Joosten (Zevenaar) - High Shutterfly
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M
Joyce Wolters (Montfort) - Ingar Endy VDE
CSIYH1*
Liesje Vrolijk (Almen) - Jubilee Fairy


Maarsbergen CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ CCI1*-Intro NL - 1 t/m 4 juli 2021
Tel: 0031-(0)343431218
E-mail: info@maarsbergenhorsetrails.nl
Website: www.maarsbergenhorsetrials.nl/Uitslagen
CCI4*-S
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Raf Kooremans (Turnhout) – Houdini
CCI3*-S
Maria Appelboom (Hierden) - Da Vinci
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski
Tarik van Boggelen (Rijssen) - Conquest
Levi Driessen (Cromvoirt) - Fernhill Extreme
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Roxana Graman (Slagharen) - Forever, Jefferson
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon
Larissa Hartkamp (Scherpenzeel Gld) - D'Artagnan
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Giant Fortuna, James Bond
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Florinoor Hoogland (Ederveen) - Hontoni
Nina Hut (Rijssen) - Carthageno
Asha Laseroms (Sprundel) - Soccer Star
Jan Mathijssen (Biezenmortel) - Geronimo
Carolina Moesbergen (Renswoude) - Fincent
Lisanne Moesbergen (Renswoude) - Falco
Elaine Pen (Voorschoten) - It takes two, Triana CP
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Judy Schep (IJsselstein Ut) - Gaston ES
Silke Smits (Heelweg) - Happy Miracle
Janine Sommeren (Hernen) - Every van de Heumstede
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Bonmahon Silver Vixen, Vesuve d'Aveyron
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker
CCI2*-S
Pieter Bakker (Vogelenzang) - Cetwiggy
Jonna Balk (Haarlem) - In Speed Fortuna
Licha Bax (Haarlem) - Bonbiny
Splinter Bergsma (Hilversum) - Finick, Vigo Key SR Z
Tarik van Boggelen (Rijssen) - Hot Summer, Man O War, Murcia de Ninive
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Eyecatcher
Puck Buijnsters (Oisterwijk) - Image of Roses, Princess Canna
Pleun Driessen (Vianen Nb) - Cadillac
Hilde van Eerden (Winterswijk Corle) - Gentle Touch
Tim Eshuis (Strijbeek) - Idle Eric
Monique Hazeleger (Harskamp) - Camelot
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Migo van Bertheim
Sterre van Houte (Pannerden) - Giant Prospect BB, Guapo 29, Julissa
Kiki-Jane van Iterson (Nieuwer ter Aa) - Undercover
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jarelly MBF
Lisa Joosse (Lemele) - Dukershoeve Bellevue
Marissa Kamphuis (Dedemsvaart) - Caldwell
Maxime Karman (Nieuw-Vennep) - Funi-Strona
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Casino Royale, Royal Flush
Sandra van der Linde (Putten) - Borsato, Cheer Up
Henk Jan Lozeman (Putten) - Malori van 'T Verahof
Leida Naber (Biddinghuizen) - Fulco, T-Bone EH Z
Elise Otto (Schoonhoven) - Coffee IJs
Elaine Pen (Voorschoten) - Kiss me Kato, Kite-Man
Tonke van de Pol (Eck en Wiel) - Inoeska
Sophie Postma (Bolsward) - Bløf
Erik Roor (Rhenen) - Kapirossi E.B.R.
Nick Ros (Ouderkerk aan de Amstel) - Ottello Z
Eva Sanden (Achtmaal) - Vangelis
Silke Smits (Heelweg) - Zjiem
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Gaelic Lad, Millstream's Galante
Harm Snoeck (Radewijk) - Butterfly
Michelle Swinkels (Moergestel) - Florette D'Hyrencourt
Frederike Tuin (Broek in Waterland) - Franko Billis Royale
Theo van de Vendel (Ederveen) - Hello
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Capella-Real
Bianca van Wijk (De Punt) - Eastbourne E
Roel Zonneveld (Voorschoten) - Easy Boy
CCI1*-Intro
Merel Blom (Aalten) - Calgary 92, Chinuk R, Lortero, The Black Swan
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - CHAT BOY, Keara Utopia Van Het Buiten-Land, Krek-Mora G
Levi Driessen (Cromvoirt) - Starbucks Z
Jos Houben (Amsterdam) - Captain Congo, Captain Flash
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Handsome Harry Z, Jersey MBF
Maxime Karman (Nieuw-Vennep) - Double Perfect
Joost Kartman (Maarn) - Arlin, Fabregas
Nina Kok (Hoevelaken) - Chelcy VZ
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - If Evert
Reggie de Rooij - Scherpenhuysen Rom (Laren Nh) - Dior Lagetta SB
Maxime van Tatenhove (Gapinge) - Hestia
Lot van der Veen (Enschede) - Gunschot van de Withoeve
Jop Vetter (Baarn) - Ringfort String of Pearls


Keysoe CCI2*-S/ CCI3*-S Groot-Brittannië - 1 t/m 4 juli 2021 springen
Tel: 0044-1234708400
E-mail: info@keysoe.com
Website: www.keysoe.com/Uitslagen
CCI2*-S
Alexandra van Randwyck (Hampshire) - What A Primadonna


Mallow CCI1*-Intro/ CCIP2-L/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ C Ierland - 30 juni 2021 t/m 4 juli 2021 eventing
Tel: 0035-3862581909
E-mail: michelle@kilguilkeyhouse.ie
Website: www.kilguilkeyhouse.ie/Uitslagen
CCI2*-S
Rachel Rendle (Crossgar) - Ballyvally Bay


Windsor CAIO4*-H4 WCupQ Groot-Brittannië - 30 juni 2021 t/m 4 juli 2021 mennen
E-mail: hollyf@hpower.co.uk
Website: www.rwhs.co.uk/Uitslagen
CAIO4*-H4 WCupQ World Cup
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Enrico, Favory Fantom, Hugo van Hapert
Hans Heus (Eerbeek) - Bravo, Donald, Flux, Hurricane, Vorst
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Zerino, Zimon


Ksiaz CAI3*-H4/ CAI3*-H2/ CAI3*-H1/ CAI2*-H4/ CAI2*-H2/ Polen - 30 juni 2021 t/m 4 juli 2021 mennen
E-mail: malgorzata.studzinska@stadoksiaz.pl
Website: www.stadoksiaz.pl
CAI3*-H1
Rudolf Pestman (Eext) - Fair Play D


Windsor CEI2* 120/ CEI1* 100/ CEI3* 160/ CEIYJ1* 100 Groot-Brittannië - 30 juni 2021 t/m 4 juli 2021 endurance
Tel: 0044-175386063
E-mail: sophiea@hotmail.co.uk
Website: www.rwhs.co.uk/Uitslagen
CEI2* 120
Esther Groen (Bromsgrove) - Watt Du Colombier

Ander Nieuws

  • Verslag Springforum 7 november 2022
    Verslag Springforum 7 november 2022
  • Thamar Zweistra derde in WB-wedstrijd Madrid
    Thamar Zweistra derde in WB-wedstrijd Madrid
  • Gouden WK-team Paradressuur, zilveren WK-springteam, Sanne Voets en van Joyce van Rooijen-Heuitink maken kans op Sportprijzen NOS | NOC*NSF
    Gouden WK-team Paradressuur, zilveren WK-springteam, Sanne Voets en van Joyce van Rooijen-Heuitink maken kans op Sportprijzen NOS | NOC*NSF