­ Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 mei 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 mei 2021

Geplaatst op 04 mei 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Endurance

Op het CDI in Exloo komt de hele Nederlandse dressuurtop in actie. Een belangrijke wedstrijd voor de ruiters van TeamNL richting de Olympische Spelen. Woensdag rijden onder meer de Grand Prix ruiters al hun eerste proeven. Ook de voltallige top van de Nederlandse jeugd is in Exloo en voor hen is het een ijkpunt voor de Europese kampioenschappen. Verder rijden Nederlandse dressuurruiters in Mariakalnok en Ornago. Twee para-dressuuramazones verschijnen aan de start in Mannheim. Een groot aantal van de TeamNL springruiters komt aan de start op het CSI4* in Valkenswaard. Op de terreinen van Jan Tops zijn naast de 4*-wedstrijd ook 2* en 1* rubrieken en rubrieken voor jonge springpaarden. Een ander deel van de springruiters is op het CSI2*/1* in Kronenberg. TeamNL is dit weekend ook vertegenwoordigd in de Nations Cup wedstrijd in Praag. Verder rijden de Oranje ruiters in Montefalco, Opglabbeek, Busto Arsizio, Redefin en Samorin. TeamNL eventingruiters zoals Tim Lips en Merel Blom zijn dit weekend te vinden in Marbach en in Jardy. In het Franse Durance is een Endurance wedstrijd met Nederlandse deelname.

Exloo CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A NL - 5 t/m 9 mei 2021
Tel: 0031-65365347
E-mail: hippischcentrumexloo@gmail.com
Website: www.hippischcentrumexloo.nl
CDI3*
Marlies van Baalen (Brakel) - Ben Johnson, Go Legend
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Fleau de Baian, Governor-STR
Edward Gal (Oosterbeek) - Glock’s Toto JR. N.O.P., Glock's Total US
Vincent van Gasselt (Laren Nh) - Delacroix II
Elisabeth Geluk (Sint-Annaland) - Hamilton
Marjan Hooge (Ees) - Idem Dito
Joyce Lenaerts (Leende) - Beukenvallei's Iconic B
Anne Meulendijks (Heeze) - MDH Avanti N.O.P.
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - GLOCK's Casper, GLOCK's Dream Boy N.O.P.
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Game Boy STH
Anouk Noordman (Zuidwolde Dr) - Dante's Glory, Hacienna
Philip van Ommen (Helvoirt) - Imme F
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Desperado N.O.P., Indian Rock
Diederik van Silfhout (Lunteren) - DSK Bordolino 8, Hummer H-S, Pin Rock's Foxfire Blitz
Lisanne Veenje (Zweeloo) - Wirdmer Fan'e Boppelannen
Floor Vos (Valthe) - Indiana-Linda
CDIU25
Marjan Hooge (Ees) - Ego Tripper Texel
Jasmien de Koeyer (Sint Jansteen) - Esperanza
Lotte Meulendijks (Heeze) - MDH Welt Hill
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Ferrari
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg
Jessica Poelman (Aalsmeer) - Chocolate Cookie RDP
Febe van Zwambagt (Bergharen) - Edson, Fyeo
CDIY Young Riders
Shanna Baars (Nieuw-Vennep) - Fernando
Annemijn Boogaard (Oudelande) - Fullspeed TC
Milou Dees (Berkenwoude) - Francesco
Rozemarijn Groenenboom (Buren Gld) - Hocus Pocus K
Amber de Groot (Harmelen) - Homemade
Bente Hedeman Joosten (Voorschoten) - Hippy Evitia
Geertje Hoogendoorn (Tilburg) - Helena vh Goorhof
Marten Luiten (Winschoten) - Fynona
Jade Oord (Vijfhuizen) - Chireine
Kimberly Pap (Nunspeet) - Floris, Just A Dream
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Hotmail V
Fleur Prinsen (Terschuur) - Fame
Thalia Rockx (Roosendaal) - Gerda Nova de La Fazenda, Golden Dancer de La Fazenda
Romy Verweij (Wijdenes) - Alibi
Quinty Vossers (Doetinchem) - Hummer, Inferno
Kris de Vries (Didam) - Jillz La Grande
CDIJ junioren
Mirthe van Doremalen (Dreumel) - I Am Special TC
Anniek van Dulst (Ermelo) - Henderson Hilton
Robin Heiden (Alphen Gld) - Jivando S
Margje Janssen (Swolgen) - Elma
Floor van der Kuijl (Hummelo) - Invita Van De Loomansheide
Lara van Nek (Wijdewormer) - Amazing Comeback, Fariska
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Cuvanck PP, Excellentie
Evi van Rooij (Sint-michielsgestel) - Don-Tango B
Micky Schelstraete (Gemonde) - Cachet L
Pem Verbeek (Waalre) - Fernando Torres
CDICh-A Children
Lize van den Heuvel (Venlo) - Hilton-S
Sophie van Iwaarden (Krabbendijke) - Hermès Mithras
Kyra Jonkers (Heerde) - Eyecatcher
Sophie van Norel (Epe) - Giovanni
Puk van de Ven (Oirschot) - Zypriano
Flore Woerts (Franeker) - Vlingh
CDIP pony’s
Esmee Boers (Nieuw-Vennep) - Orchard Red Prince
Senna Evers (Grootebroek) - Majos Cannon
Jolien Felix (IJsselmuiden) - Golden Challenge
Tessa van Hemert (Ammerzoden) - Million Dollar Girl
Megan Hiemstra (Zuidoostbeemster) - Brouwershaven's Peligrini
Veerle van Hof (Kerkrade) - Equine Parks Xander
Isa Hollands (Schimmert) - Mabeline's Floran, Westerhuis Zorro
Sara Holleman (Dreumel) - King Stayerhof's Jango
Jill Kempes (IJzendoorn) - Next Black Magic
Mick van der Kort (Nieuw-Vennep) - Keizerskroon Finn
Bridget Lock (Appeltern) - Don Davino Horsepoint
Elise de Loos (Roosendaal) - Sandokan's Pardo
Joanne Neidhofer (Den Oever) - Pearcy's Popeye
Lynn Peijnenburg (Esch) - Sulaatik's Vingino
Sophie van der Steen (Erp) - Yellow Boy
Maud Stelma (Lippenhuizen) - De Mersken Don Diablo
Morgan Walraven ('s-Gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
Maud van Walstijn (Hengelo Gld) - Topsvoorter Monopoly
Yasmin Westerink (Oldebroek) - Cognac IX
Ilse de Wilde (Andel) - Falco
Julia Willemsen (Bergharen) - Movie Star
Djuli van Winden (Wekerom) - Magic
CDICh-A (E-pony) Children
Tessel van den Berg (Eefde) - Isala's Arielle
Robin Dicker (Harskamp) - Happy Feet
Fleur Kempenaars (Oud Gastel) - Armano
Jessica Nesselaar (Uddel) - Cream on Top
Jarissa Steenwijk (Oostwoud) - Orano


Mariakalnok CDI-W/ CDI3*/ CDIYH/ CDIY/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ Hongarije - 6 t/m 9 mei 2021 dressuur
Tel: 0036-706331316
E-mail: dressurzentrumkft@gmail.com
Website: www.dressurzentrum.hu
CDI3*
Julia Bouthoorn (Vogelwaarde) - Impression, S-Klasse
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagon's Ich Weiss
CDIYH
Julia Bouthoorn (Vogelwaarde) - Sir Rheingold
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch, Hexagons Kaygo


Ornago CDI4*/ CDIU25/ CDIYH/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ C Italië - 6 t/m 9 mei 2021 dressuur
E-mail: info@scuderiemalaspina.it
Website: www.agriturismolamalaspina.it
CDI4*
Dirk-Jan van de Water (Hellouw) - Grandville
CDIYH
Dirk-Jan van de Water (Hellouw) - Jack Black WW, Konfucius


Mannheim CPEDI3* Duitsland - 7 t/m 9 mei 2021 para-dressuur
Tel: 0049-6218786116
E-mail: peter.hofmann@berrang.de
Website: www.maimarkt-turnier-mannheim.de
CPEDI3*
Rixt van der Horst (Bergeijk) - Findsley N.O.P.
Neel van Klei - Schakel (Holten) - Edison


Valkenswaard CSIYH1*/ CSI2*/ CSI1*/ CSI4* Nederland - 7 t/m 9 mei 2021 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com
CSI4*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Miss Untouchable
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Forever SFN, Oak Grove's Carlyle
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN, Highway TN
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante N.O.P.
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Egwel, Turbo Z
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, Iron Man 111
Johnny Pals (As) - Charley, Fernando BH
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay
Frank Schuttert (Ommen) - Carolina, Lyonel
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc, Dolinn N.O.P.
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Kamara van't Heike
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Hutch
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Brandy
Robbert Ehrens (Weert) - Classe 2, Durette Z, Elenoor
Willem Greve (Markelo) - Zypria S N.O.P.
Marc Houtzager (Rouveen) - Holy Moley
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Excellent, Matroeska Hero
Loewie Joppen (Maasbree) - Emeralds Dream, Hantano, Ilon
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, EFS Top Contender, King Kong D'Avifauna
Joy Lammers (Achel) - Hibiscus C
Johnny Pals (As) - Carlotta, Cukuta, Excentriek
Henk van de Pol (Eindhoven) - Forlan
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino, Herma, Itcho Van 't Ruytershof
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Graniet ES, Habrina
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, Fiarabo, Isabel
Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Zaranza, Glock’s Dobelensky, Glock's Debalia
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Escape Z, Nixon van't Meulenhof, Uricas vd Kattevennen
Sanne Thijssen (Sevenum) - Belle Fayvinia Z, Genasis, I'M Here
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke, Larcone
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z
CSI1*
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Haja ES
Journey van Eerd (Veldhoven) - Harvey, Knegt's Gaudi, Knegt's Icelos Eickenrode
Robbert Ehrens (Weert) - C'est La Vie
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Jolion K, Urville Z
Vronie van de Rijt (Nuenen) - Neil Diamo D'Art
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Novellist
Stijn Testers (Kruisland) - I Am A Loma, Kyvana
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Dastann Des Meulieres
Harrie Wiering (Overlangel) - Jillz Solier
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Juwel SFN
Willem Greve (Markelo) - Pretty Woman van 't Paradijs
Marc Houtzager (Rouveen) - Cabelensky Z
Henk van de Pol (Eindhoven) - Kick Starter GLN
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Jager
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin
Frank Schuttert (Ommen) - Joint Venture
Sanne Thijssen (Sevenum) - Jamble Gamble
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - O’Bailey vh Brouwershof
Harrie Wiering (Overlangel) - Jamal E.B.


Montefalco CSI4*/ CSI1* Italië - 5 t/m 9 mei 2021 springen
Tel: 0039-3386773232
E-mail: concorsi@horseslelame.com
Website: www.horseslelame.com
CSI4*
Kim Emmen (As) - Astrid's Lad, Conbago, Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Thalessa de Jong (Stokkum) - Dendola-B, Kattandro
CSI1*
Kim Emmen (As) - Ikannan V G
Thalessa de Jong (Stokkum) - Kamille Delta Mossel Z


Praha, Velka Chuchle CSI1*/ CSIYH1*/ CSIO3* Tsjechië - 5 t/m 9 mei 2021 springen
Tel: 00420-723325325
E-mail: info@csichuchlearena.cz
Website: www.csi-praguearena.com
CSIO3* Nations Cup
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude, Fernando, Kriskras DV
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, Guus HS, Monte Carlos
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, For President, Zeppe Blue
Vincent Voorn (Weert) - Explosion, Mark 19, Vip des Lacs
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Fiumicino van de Kalevallei


Kronenberg CSI2*/ CSI1* Nederland - 6 t/m 8 mei 2021 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter, Hailey Fairy, Iron Man
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - F. Amelusina R 52, Hotspot
Niels Bulthuis (Susteren) - Chickarito LS, I.Umonia R 60, La Toucha van Dorperheide
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Grace Emine W, Incredible, Ivoor
Gabriel Coumans (Deurne) - I.Johnnie Blue
Mila Everse (Waddinxveen) - Mr. President, Orso del Terriccio
Senna Everse (Waddinxveen) - Grodino, Kerswin van 't Roosakker
Demi van Grunsven (Handel) - Cascos, Tinka's Hope
Jens van Grunsven (Erp) - Cika, Doma Sue, Heathrow
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Hercules, Vivant
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z, Gerry Butler
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX, Hero, I Think I Can HX
Kristian Houwen (Wanssum) - Edinburgh
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Quint vh Maarlo Z
Lars Kersten (Egchel) - Kaddee van de Knuffel, Miss plot van de Knuffel, Quatta NH Z
Niels Kersten (Egchel) - High Hopes SFN, Kyamant van 't Spieveld, Tippy Z
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Diamond For Pleasure, International
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Gallardo CSI, Huberth B, Isodermus PP
Patrick Lemmen (Grashoek) - Full Option van't Zand, Good morning B
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Handsome, Hurricane D.D.
Tom Martens (Ospel) - Baucis D'Ouilly, Iwan
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Ferdinand B., Hello B.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Q-Verdi
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye, Flora, Izabelle
Claudia Morsink (De Lutte) - Cekina Z, Zabab Z
Elike Morsink (De Lutte) - Jokina, Zakina Z
Veronique Morsink (De Lutte) - Faithfull, Narthino Z
Wesley Mulder (Apeldoorn) - For Your Pleasure WM, Heihaiwej S.A.
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Gistique, VDL Groep Sabech D'Ha
Anoek van der Pluijm (Made) - Heldorado, Iriz
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Haya, Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Olaya Z
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Huepens Conquestador, Quantas 15
Marie Sandell ('s-Gravenhage) - Forever
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Eclipse
Maaike Schoormans (Hapert) - Jack Sparrow Z
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke
Jip Spruijt (Epe) - Fyolieta
John Steeghs (Meterik) - Gomez, Google, Monty vd Withoeve
Emile Tacken (Meterik) - Cas
Niels Tacken (Meterik) - Chennaz, Cordis Totalis Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Grand Blanc de Villa d'Arto, Happy
Pascal Uytendaal (Horst) - Celios Z
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Loridon van T&L
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Haricot Verts, Ibrahim BS
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Diamant, Pacini DSH
Albert Zoer (Echten Dr) - Halifax, Isa Tella, Jayla
CSI1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Juliana Fairy
Niels Bulthuis (Susteren) - Kiev
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Dapper W B Z
Senna Everse (Waddinxveen) - Kamilla
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Jens van Grunsven (Erp) - Judeska
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Don''t Tell Me What To Do, Kansas VDL
Michel Hendrix (Kessel Lb) - James Bond HX, Jive Z.G.
Kristian Houwen (Wanssum) - Joep Trojka S, Kantos VM, Klik Klak
Lars Kersten (Egchel) - Isidorus, Jalandra
Niels Kersten (Egchel) - Thuur Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - I Like V/H Heerenhuijs
Tara van der Leegte (Waalre) - Calipso, VDL Groep Expensive
Patrick Lemmen (Grashoek) - Luigi U.B., Pillar G
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Caretinograaf, Elfra van Beek Z
Thijs Machielsen (Weelde) - Eldorado W, Gerard Z, Hemelton
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Hoznayo
Iris Michels (Liessel) - Cheetah B
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Diabalou, Efosa D, Jump For Joy VDP
Anoek van der Pluijm (Made) - I-Star
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I Am PP Z, Jadzia
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Kulottie W Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jolie, Jones
Maaike Schoormans (Hapert) - Discovery, Gavanta
Anthony Schreinemachers (Velden) - Figaro S
Britt Schuttelaar (Tegelen) - Karona
John Steeghs (Meterik) - Noeno Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Gerrit Veenstra (Drachtstercompagnie) - Gideon DLS
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Just On Time O
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - King Hk
Albert Zoer (Echten Dr) - Jackpot


Opglabbeek CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 6 t/m 9 mei 2021 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com
CSI2*
Marco Brinkman (Twello) - Iniesta
Demi Dijks (De Steeg) - Catch Twenty Two VO Z
Roel Holthuizen (Zulpich) - Chaccosandra PS
Coen Kerbert (Enschede) - Inekaat
Tamara Klop (Oudenbosch) - Happy Handsome
Lars Kuster (Oudsbergen) - Enrico VA, Hokyra Fortuna, Immer Fortuna, Kannan’s
Sven Peters (Enschede) - Channel
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Insanity Allegro
CSI1*
Demi Dijks (De Steeg) - Doutremer du Mesnil, Envole Moi, Quiwi Capitola
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Bettymood du Genet, Fil a Fil
Roel Holthuizen (Zulpich) – Nouma’s Son
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z, Zapitola S Z
Sarah de Kraker (Axel) - Dauphiné van T & L, Elin
Lars Kuster (Oudsbergen) - Iscolavsco Fortuna
Rowan van Leijenhorst (Soest) - Asolga Z
Sas Louter ('s-Gravenzande) - Cantinero
Brent Minnen (Otterlo) - Ballyengland Judge
Lonneke Mulder (Sittard) - Hermydor
Lisa de Paauw (Enschede) - Izadora
Sven Peters (Enschede) - Invincible, Ugano Z
Emiel Richter (Enschede) - Kikidola, Quality - Star
Liesje Vrolijk (Almen) - Jubilee Fairy
CSIYH1* incl. 8yo
Marco Brinkman (Twello) - Jonas, Legend
Demi Dijks (De Steeg) - Babylone J&F Z
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Dou Cati
Roel Holthuizen (Zulpich) - Camillo, Julien de Flamenco
Lonneke Mulder (Sittard) - Ciao Bella
Emiel Richter (Enschede) - King Kong V.G.
Liesje Vrolijk (Almen) - Liesje Vive!


Busto Arsizio CSIYH1*/ CSI1*/ CSI2* Italië - 6 t/m 9 mei 2021 springen
Tel: 0039-3927569988
E-mail: eleuteri.valentina@libero.it
Website: www.etrea.it
CSI2*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Copernica, Flierefluiter, Guus B, Infinety Z.G.
Astrid Leeuwen (Ospel) - Amber 119, Umulos
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Daddycool Go, I Am Codex
Barbara Schreuder (Baexem) - Haines
William Schreuder (Baexem) – Quint
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Ivar
Astrid Leeuwen (Ospel) - Cole Younger
Barbara Schreuder (Baexem) - Maykel van het floreslohof
CSIYH1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Kadar L
Astrid Leeuwen (Ospel) - Charly Brown 353, Clarimo's Balou


Redefin CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 7 t/m 9 mei 2021 springen
Tel: 0049-5401896238
E-mail: hd@psi-sporthorses.de
Website: www.psi-events.de
CSI2*
Arne van Heel (Freienwill) - Giant, Harthago van het Bellehof
CSIYH1* incl. 8yo
Arne van Heel (Freienwill) - Inchidee Tarpania


Samorin CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1*/ CSIAm-A/ CSIY-A/ CSIJ-A/ CS Slovakije - 6 t/m 9 mei 2021 springen
Tel: 00421-903466554
E-mail: ridersevent96@gmail.com
Website: www.ridersanddreams.sk
CSI2*
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z, Piccolo R
Ralph Slaats (Waalre) - Grissom PF, Mr Jingles
CSIYH1*
Ralph Slaats (Waalre) - Kornee
CSIY-A Young Riders
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Nikias vd Bisschop


Marbach CCI4*-S/ CCI2*-S Duitsland - 6 t/m 9 mei 2021 eventing
Tel: 0049-1729367712
E-mail: d.aldinger@vb-aldinger.de
Website: www.eventing-marbach.de
CCI4*-S
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Imagine That
Tim Lips (Breda) - TMX Herby
Elaine Pen (Voorschoten) - Divali
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit
CCI2*-S
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Eowyn
Elaine Pen (Voorschoten) - It takes two


Jardy CCI1*-Intro/ CCI3*-S/ CCI2*-S/ CCI2*-L Frankrijk - 7 t/m 9 mei 2021 eventing
Tel: 0033-147013536
E-mail: jpelletier@jardy.fr
Website: jardy.winjump.fr
CCI3*-S
Merel Blom (Aalten) - Lykkegaard's La'Maria
Roxana Graman (Slagharen) - Forever
Lucy Groenen (Groenekan) - Gyon
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon, James Bond
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Jan Mathijssen (Biezenmortel) - Geronimo
Okke Peemen (Meerle) - Happy lady
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Sanne Platte (Elburg) - Hopes and Fears
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Thierry van Reine (Herveld) - Classic Royetta
Maartje Riel (Loon Op Zand) - Eppo
Britt van Rijsewijk (Oisterwijk) - Aligarkh
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Gaelic Lad
Janine Sommeren (Hernen) - Every van de Heumstede
Justus Valk (Amsterdam) - Hollandsche Fitzgerald
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Bonmahon Silver Vixen, Vesuve d'Aveyron
CCI2*-L
Lilian Bakker (Egmond aan den Hoef) - Ivy
Pieter Bakker (Vogelenzang) - Cetwiggy
Merel Blom (Aalten) - Canadian Club M
Sterre van Houte (Pannerden) - Giant Prospect BB
Elise Otto (Schoonhoven) - Coffee IJs
CCI2*-S
Maria Appelboom (Hierden) - Da Vinci
Puck Buijnsters (Oisterwijk) - Image of Roses
Levi Driessen (Cromvoirt) - Fernhill Extreme
Pleun Driessen (Vianen Nb) - Cadillac
Tim Eshuis (Strijbeek) - Idle Eric
Roxana Graman (Slagharen) - Jefferson
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Giant Fortuna, Wilson
Florinoor Hoogland (Ederveen) - Hontoni
Sterre van Houte (Pannerden) - Guapo 29
Ilonka Kluytmans (Alphen Nb) - Canna There He Is
Sandra van der Linde (Putten) - Borsato, Cheer Up
Valerie van den Oord (Sprang-Capelle) - High Sociëty
Claire Riel (Loon op Zand) - Condex
Aniëlca Schoenmaekers (Beerse) - Hircan
Shirley Scholten (Hengelo Gld) - The Diamond Queen
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Galante
Michelle Swinkels (Moergestel) - Florette D'Hyrencourt
Frederike Tuin (Broek in Waterland) - Franko Billis Royale
Theo van de Vendel (Ederveen) - Hello
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Capella-Real
CCI1*-Intro
Levi Driessen (Cromvoirt) - Royal Flush, Starbucks Z
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Casino Royale
Maxime van Tatenhove (Gapinge) - Hestia


Durance CEI3* 140/ CEI2* 120/ CEI1* 100/ CEIYJ2* 120/ CEIY Frankrijk - 7 t/m 9 mei 2021 endurance
CEI1* 100
Ijjou Mohamed (Leiden) - Langasem khalil
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Dayway Stream Bliss
CEIYJ2* 120
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - Zolotoi des Brumes

Ander Nieuws

  • Dressuurruiters TeamNL tweede in Landenwedstrijd Aken
    Dressuurruiters TeamNL tweede in Landenwedstrijd Aken
  • Bart van der Maat overklast Hees in Grote Prijs van de Peelbergen
    Bart van der Maat overklast Hees in Grote Prijs van de Peelbergen
  • Dinja van Liere wint Grand Prix in Aken met recordscore
    Dinja van Liere wint Grand Prix in Aken met recordscore