­ Deelnemers internationale wedstrijden 30 augustus 2021 t/m 5 september 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 30 augustus 2021 t/m 5 september 2021

Geplaatst op 01 september 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Mennen & para

Dit weekend staan er twee mooie Europese Kampioenschappen op het programma. TeamNL springruiters strijden om de medailles in het Duitse Riesenbeck. Bondscoach Rob Ehrens komt met sterk team aan de start met onder meer Olympiaderuiters Marc Houtzager en Harrie Smolders. De Nederlandse vierspanrijders hebben in Boedapest het EK. Ook hier heeft Bondscoach Ad Aarts de beschikking over een sterk team met onder andere regerend Europees Kampioen Bram Chardon. Verder zijn er voor de Nederlandse springruiters internationale wedstrijden in Exloo (2* en 1*-rubrieken) in Lier (ook een CSI2* en 1*). In er is een Nederlander aan de start in Shongweni in Zuid Afrika. In het Belgisch Grote-Brogel rijden Nederlandse dressuurruiters, daar zijn ook rubrieken voor de jeugd. Tot slot twee eventingwedstrijden met Nederlandse deelname in Sopot en in Rheurdt.

Grote-Brogel CDI3*/ CDIP/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIY/ CDIU25/ CDICh-A België - 2 t/m 5 september 2021 dressuur
Tel: 0032-475467820
E-mail: info@breugelhoevemm.be
Website: www.breugelhoevemm.be/Uitslagen
CDI3*
Margot Arkema (Marum) - Gavaristo, Happy4Feet
Nars Gottmer (De Wijk) - Dicaprio Swing, Goldenboy Vinckenburgh
Karen Nijvelt (Hoeven) - Darwin, Elysias
CDIU25
Lotte van den Herik (Schijf) - Winner VDH
CDIY Young Riders
Brandy Bos (Bergharen) - Florett W
CDIJ Junioren
Kebie Raaijmakers (Sint-Michielsgestel) - Lord Of Rock
CDIP pony’s
Xanthe Daniëlse (Geleen) - Iscar
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) - Boogie De L’Aube
Jolien Felix (IJsselmuiden) - Golden Challenge
Tessa van Hemert (Ammerzoden) - Million Dollar Girl
Isa Hollands (Schimmert) - Den Östrik's Macho, Mabeline's Floran
Sytske de Jong (Tijnje) - Ruby
Joanne Neidhofer (Den Oever) - Pearcy's Popeye
Kyra Roos (Edam) - Eikenhorst's Maribel
Yasmin Westerink (Oldebroek) - Brasil, Cognac IX
CDICh-A (E-pony) Children
Manouk Zuiderent (Breda) - Dollarboy S-G, Haston Be Happy


Riesenbeck CH-EU-S/ CSI1*/ CSI2*/ CSI3* Duitsland - 31 augustus 2021 t/m 5 september 2021 springen
Tel: 0049-545490589
E-mail: show-office@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck2021.com/Uitslagen
CH-EU-S EK Springen Senioren
Bart Bles (Babberich) - Kriskras DV
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero
Frank Schuttert (Ommen) - Lyonel
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei
CSI3*
Bart Bles (Babberich) - El Rocco
Michael Greeve (Veeningen) - Guan GJB
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Edinus
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2
Jur Vrieling (Holwierde) - Griffin van de Heffinck
CSI2*
Bart Bles (Babberich) - United Touch S
Stefanie Carroll (Bocholt) - Hardessa, KISS - KISS VAN HET ENDHOUSE
Frank Schuttert (Ommen) - Million Dollar
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Uricas vd Kattevennen
Jur Vrieling (Holwierde) - Etoulon VDL, KM Chalcedon
CSI1*
Michael Greeve (Veeningen) - Kannascha
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Dante N.O.P.
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS


Exloo CSI1*/ CSI2* Nederland - 1 t/m 5 september 2021 springen
Tel: 0031-655806072
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.hippischcentrumexloo.nl/Uitslagen
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Genius, Häkkinen N, Isla Ibiza
Ruth van Aken (De Heurne) - Elsalvador L
Renate Beuving (Beilen) - Ithaca
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Isis
Lennard de Boer (De Wijk) - Casallini, Isapardi VDL, Tinkerbell Z
Kim Bril (Westendorp) - Unikum Olympic Z
Roelof Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy, Iberico
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, I Am, Ivar
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Floris
Jan Conijn (Stevensbeek) - Frizzle Zizzle, Gream
Manon Damhuis (Tilligte) - I am a Cooper
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - CasanSova style VK Z, Ilivia
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Cosa Nostra
Miranda Esser (Bennekom) - Glamour, Happy Girl, Hilaire
Henk Frederiks (Wapserveen) - Harm-B, Impian D
Daan van Geel (Gees) - Escobar TS
Sander Geerink (Gelselaar) - Denzel Boy, Global, Jacobus S
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN, Opium JW van de Moerhoeve TN, Zypria S N.O.P.
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Gazoo van de Suydersee, Hero, Jive Z.G.
Tessa Hoeksema (Tolbert) - El Vleut
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Zella 2
Alice Jakobs (Emmer-Compascuum) - Goudini
Fleur Jongejans (Assendelft) - Ekinalita
Tani Joosten (Zevenaar) - Despina 70, Galdal Mé
Lars Kersten (Egchel) - Hallilea, Isidorus, Quatta NH Z
Niels Kersten (Egchel) - Granito Noordenhoek, High Quality, Tippy Z
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Irish Coffee PR, Jayalithya Pr
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Diamond For Pleasure
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Fabulous, Huberth B, Just A Moment Van 'T Heerenhuys
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Iron Man 111, Take A Chance On Me Z
Megan Laseur (Soest) - Cassanova, It's a Walk in the Park, Ivysinaa
Thijs Machielsen (Weelde) - Ireuza
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Hello B.
Rianne Nalis (Deventer) - Jazzlyn WP, Just Impression
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple, Golden Boy V
Albert Nijhof (Laren Gld) - MVH Easington
Anoek van der Pluijm (Made) - Heldorado, I-Star
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Miranda Spronk - Rienties (IJsselmuiden) - Justine W
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma, No Fear Vd Tichelrij Z, Queen 175
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Eclipse
Gerco Schröder (Tubbergen) - Click N’Chic HDC, I Will Be Famous, New Star vd Berghoeve
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z, Nikias vd Bisschop
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Coco Chanel, Double Dutch, Hero
John Steeghs (Meterik) - Google, Jo Lady, Monty vd Withoeve
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF Inventiv, PMF/2JOIN Hartford
Mans Thijssen (Sevenum) - Grand Blanc de Villa d'Arto, Happy, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Gaudi, Holliewood
Robert Vos (Wierden) - PSG Boy
Thijmen Vos (Wierden) - Ive Got the Key
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Harrie Wiering (Overlangel) - EFS Top Contender, Gweedore vd Groote Kamps Z
Bert Wierts (Veendam) - Grand Prix BB
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Foline, Furosa
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Gomera, High Society WS
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Halifax, Jayla
Meike Zwartjens (Raalte) - Bonaire 5, Denzel Tivoli Z, Twister De La Pomme
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Bruce Springsteen VDV Z
Maud Agterberg (Hagestein) - Eloubet, Limoncello
Renate Beuving (Beilen) - Simoncelli M.
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Jappelou RV, King Of Action RV
Nicole Botma (Zuidbroek) - Jolene CJS
Kim Bril (Westendorp) - Petitfour vd Wareslage
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Joy Of Spring R
Lisa Broekert (Staphorst) - I Am Elrite
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Viggo
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Hirolka Blue Ryal K., Quilon
Manon Damhuis (Tilligte) - Jezus van de Westzijde
Sytze van Dellen (Opende) - Kevin EH
Lila Dijckmeester (Olst) - Happy Times
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Jarizona van de Muggenhoek, Just Chesnut
Aniek Diks (Vorstenbosch) - James SB, Uppercut Libellule
Emile Drenth (Onstwedde) - Monsieur de Rêve
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Intertoff
Henk Frederiks (Wapserveen) - Hendelien
Willem Greve (Markelo) - Kyrlanthe, Pretty Woman van 't Paradijs
Michel Hendrix (Kessel Lb) - James Bond HX
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Jappeloup Cooper, Kikkuris Cooper
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Cinderella Z, Kris
Djoeke van IJzendoorn (Oldeberkoop) - Finn van de Zonnehoeve
Alice Jakobs (Emmer-Compascuum) - Romeo VDL
Fleur Jongejans (Assendelft) - Beauvais, Cekinalita BZ
Lars Kersten (Egchel) - J.Charley
Niels Kersten (Egchel) - Thuur Z
Melissa Kloosterman (Sumar) - Iris
Glenn Knoester (Assendelft) - Jillz E.B.
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Havanna, International
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Cayman S, Helvetia Moeders W
Megan Laseur (Soest) - Incitty C, Kapitaal L
Tonny Leeuwen (De Wijk) - Jarona
Rosanne Maathuis (Geesteren Ov) - High Score
Thijs Machielsen (Weelde) - I Am Palve, Velvet Sky Du Sud Z
Nathalie van der Mei (Makkinga) - Ubrisco
Emmelie Melssen (Blokker) - Gambo HR, Keep Calm L
Lisa Minkema (Houtigehage) - Lm's Iniminiki SE
Stefan Mol (Rheezerveen) - Caesar VDA, Karina J.W.B.
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) - Hurricane M
Jochen Munsterhuis (De Lutte) - Jaguar
Rianne Nalis (Deventer) - Iveryment JJS, Kiki-Carmen
Nick Nanning (Dalfsen) - Juliëtte
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Bertha 10
Albert Nijhof (Laren Gld) - Juvara, Kingston MVH
Denny Olde Agterhuis (Rottum Fr) - Fairwings
Job Oldenziel (Gieten) - It's me
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Diador
Anoek van der Pluijm (Made) - Kazelli VDL
Celeste van der Poel (Den Horn) - Kashmir MB
Miranda Spronk - Rienties (IJsselmuiden) - Panama van 't Roosakker, Wezenberg`s Moneypenny
Kirsten Rikkert (Enter) - Jr Rag
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, In The Air
Rob Schipper (Enschede) - Jerommeke SB
Gerco Schröder (Tubbergen) - Deep Impact 8, Jaguar
Marsha Schütte (Emmen) - Juweel
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Eline Slager (Staphorst) - Bengel, Dakota Z
Laura Slager (Staphorst) - Jupiler, Volbeat
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Jacky Boy
Ashley Spiele - te Wierik (Enschede) - Clip My Colman, Houston Quality Z
John Steeghs (Meterik) - Favoriet
Maurice Stevens (Zeijen) - Kivora
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF 2JOIN Jubilee, VDL Quickthago
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) - Juice
Anne van der Torre (Rotterdam) - Jewel'S Jägermeister
Chloe in het Veld (Halle) - Vegas
Joy Viscaal (Albergen) - Mekalio
Robert Vos (Wierden) - Gem Flow Z
Thijmen Vos (Wierden) - Calgary 56
Britt Wiefferink (Wierden) - Jon Jon
Evi Wiefferink (Wierden) - Florence, Iregina Elton
Harrie Wiering (Overlangel) - Jamal E.B.
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Kaltic Ryal K., Nabucco Z
Chantal Windstra (Boerakker) - Foberlina, W&W´s Islay´s Mist
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Good Luckkey WS
Mieke Zoetelief (Ruinen) - Gaesbekers Deedee, Gaesbekers Ulysca
Meike Zwartjens (Raalte) - Piamanta v/h Zuid-Pajottenland, Twindam Z


Lier CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 3 t/m 5 september 2021 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be/Uitslagen
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Halloween, VDL Groep Nino du Roton, VDL Groep Urane de Talma
Logan Fiechter (Merksplas) - Pure Joy 3, Sam vd Tojopehoeve Z
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Carte Blanche, Milana van de Nianahoeve
Loewie Joppen (Maasbree) - Important Style VK, Osiris FZ
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker, Chivas AP Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Forlan van de Sprengenberg, Isabella
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Famous H, Ibiza Z
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Miss Untouchable
Logan Fiechter (Merksplas) - Jellinton
Loewie Joppen (Maasbree) - Candy Holiday
Noah Poos (Oud-Turnhout) - Toblerone vh Bloemenhof Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Haretto
CSIYH1*
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Jannan Girl BH
Loewie Joppen (Maasbree) - Pallieter vd N.Ranch
Anouk Kort (Lewedorp) - Qitana ´Ter Elzen’


Shongweni CSI1*-W Zuid Afrika - 1 t/m 5 september 2021 springen
E-mail: tiffany@sashowjumoing.co.za
CSI1*-W
Michel van Eck (Heijen) – Zambezi Z


Sopot CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ CCI3*-L/ CCI4* Polen - 2 t/m 5 september 2021 eventing
Tel: 0048-585517896
E-mail: zawody@hipodrom.sopot.pl
Website: www.hipodrom.sopot.pl/Uitslagen
CCI4*-S
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte
CCI3*-S
Jordy Wilken (Olst) - Girl of California, Wilbert Bo


Rheurdt CCI2*-S Duitsland - 4 t/m 5 september 2021 eventing
Tel: 0049-1736282441
E-mail: Andreaswetzels@aol.com
Website: www.igvkleve.de/Uitslagen
CCI2*-S
Nienke Jonge Poerink (Enschede) - Basic Instinct
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) - Watermill Kadar


Budapest CH-EU-A 4 Hongarije - 30 augustus 2021 t/m 5 september 2021 mennen
Tel: 0036-14999950
Website: www.budapestdriving2021.com/Uitslagen
CH-EU-A 4 EK Vierspannen
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Floriano, Freddy, Idool N, James Bond, Roderick CK
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Enrico, Favory Fantom, Hugo van Hapert
Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) - Belcampo, Freedom, Gradus, Illusionist, Kapitein
Hans Heus (Eerbeek) - Bravo, Donald, Flux, Hurricane, Vorst
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Zerino, Zimon
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Geronimo

Ander Nieuws

  • KNHS-Anemone Horse Trucks Cup weer van start
    KNHS-Anemone Horse Trucks Cup weer van start
  • Programma NK Dressuur 2023 bekend
    Programma NK Dressuur 2023 bekend
  • Harrie Smolders vierde in wereldbekerwedstrijd La Coruna
    Harrie Smolders vierde in wereldbekerwedstrijd La Coruna