­ Deelnemers internationale wedstrijden 31 mei 2021 t/m 6 juni 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 31 mei 2021 t/m 6 juni 2021

Geplaatst op 01 juni 2021 in Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance

Aanstaande zondag starten de springruiters van TeamNL in Sankt Gallen in de eerste FEI Nations Cup (1e divisie) van het seizoen. Een belangrijke observatiewedstrijd voor bondscoach Rob Ehrens. In eigen land is in Kronenberg vrijdagmiddag de EEF Nations Cup met een Team Oranje-jassen aan start. In Valkenswaard in de Tops Arena vindt de vierde wedstrijd van de Global Champions Tour plaats met sterke Nederlandse deelname. Een groot aantal springruiters rijdt in Wierden en Opglabbeek op tweesterrenniveau. In Renswoude komen naast de Nederlandse top ook buitenlandse eventing-ruiters aan start bij de Horsetrials. In Frankrijk en Hongarije rijden de vierspanmenners de wereldbekerkwalificatiewedstrijden. Er zijn geen internationale dressuurwedstrijden met Nederlandse deelname komend weekeinde. Dan is in Ermelo het NK Dressuur.

St Gallen CSIO5*-NC EUD1/ CSIYH1* incl. 8yo CH - 3 t/m 6 juni 2021
Tel: 0041-712746699
E-mail: info@csio.ch
Website: www.csio.ch, uitslagen
CSIO5*-NC EUD1
Bart Bles (Babberich) - Gin D, Kriskras DV
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Forever SFN, Oak Grove's Carlyle
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Turbo Z
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, Long John Silver 3


Valkenswaard CSI5*/ CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* NL - 4 t/m 6 juni 2021
Tel: 0031-577408370
E-mail: fb@sepajfb.com
Website: global champions tour, uitslagen
CSI5*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Grandorado TN
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante N.O.P.
Johnny Pals (As) - Carlotta, Fernando BH
Frank Schuttert (Ommen) - Carolina, Lyonel
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Dolinn N.O.P., Monaco
Eric van der Vleuten (Someren) - Djoost Again, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, Kamara van't heike
CSI1*
Journey van Eerd (Veldhoven) - Cooper, Knegt's Gaudi, Knegt's Icelos Eickenrode
Joy Lammers (Achel) - Kerusa
Vronie van de Rijt (Nuenen) - Neil Diamo D'Art
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Beau van de Hagenhorst, Jabab Cb
Eric jr. van der Vleuten (Someren) - Dastann Des Meulieres
CSI2*
Leopold Van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Nino du Roton
Willem Greve (Markelo) - Highway TN
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Edinus
Joy Lammers (Achel) - Hibiscus c
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, Bamalou d l’ecuyer, G-Vingino-Blue
Johnny Pals (As) - Cukuta, Excentriek, Je taime z
Henk van de Pol (Eindhoven) - Forlan
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Herma, Itcho Van 't Ruytershof, Urville Z
Ruben Romp (Goirle) - I Am Codex, Jandino, Umour noir de crann
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Graniet es, Habrina
Frank Schuttert (Ommen) - Latina van het Avenhof
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Alana Hero Z, Nixon van't Meulenhof, Uricas vd Kattevennen
Niels Tacken (Meterik) - Cordis Totalis Z
Leon Ursem (Rotterdam) - Fabiano van het Posthuys
Maikel van der Vleuten (Someren) - Snoes
CSIYH1*
Willem Greve (Markelo) - Opium JW van de Moerhoeve TN
Marc Houtzager (Rouveen) - Cabelensky Z
Joy Lammers (Achel) - Amazing z
Frank Schuttert (Ommen) - Jukebox
Leon Ursem (Rotterdam) - Katar Fortuna
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Kuala Lumpur
Eric jr. van der Vleuten (Someren) - O’bailey vh brouwershof


Poznan Wola CSI4*/ CSIYH1*/ CSI1* PL - 3 t/m 6 juni 2021
Tel: 0048-792345080
E-mail: 4foulee@gmail.com
Website: www.4foulee.pl, uitslagen
CSI4*
Roelof Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy, The Gentleman
Sander Geerink (Gelselaar) - Florijn W, Global, Jacobus S
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, Hertogin van de Kouberg, Lopez T
CSIYH1*
Kim Bril (Westendorp) - Petitfour vd Wareslage
CSI1*
Kim Bril (Westendorp) - Cantate 47, Unikum Olympic Z


Athens, Markopoulo Olympic Equestrian Center CSIO3*-W/ CSIOCh/ CSI1*/ CSIYH1* GR - 3 t/m 6 juni 2021
E-mail: hef@hef.gr
Website: www.hef.gr/index.php/el
CSI1*
Lauren van Berkel (Waalre) - Chance de la Loge


Opglabbeek CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo BE - 3 t/m 6 juni 2021
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com, uitslagen
CSI2*
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Chiem Bosboom (Schiedam) - Ebell-avant
Logan Fiechter (Merksplas) - Sam vd Tojopehoeve Z
Mandy Grootegoed (Heerle) - Uniflore De Beaufour, Wilfredo
Lars Kersten (Egchel) - Hallilea, Iliana, Kaddee van de Knuffel
Niels Kersten (Egchel) - Famous H, Granito noordenhoek, Tippy Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Grand prix rv, Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Gladstone
Pascal Uytendaal (Horst) - Celios Z
CSI1*
Lisa Bongers (Wijchen) - J Cesselina
Logan Fiechter (Merksplas) - Pure Joy 3
Lars Kersten (Egchel) - Isidorus
Sarah De Kraker (Axel) - Dauphiné van T & L, Elin
Joelle esmee Post (Rockanje) - Ella M
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Haya
Jackie Schalken (Kessenich) - SjengSports Giulietta, Venezia
CSIYH1* incl. 8yo
Chiem Bosboom (Schiedam) - La Zarah
Logan Fiechter (Merksplas) - Jellinton
Mandy Grootegoed (Heerle) - Quarco B
Lars Kersten (Egchel) - Jalandra
Niels Kersten (Egchel) - Thuur Z


Kronenberg CSIO3*/ CSI1*/ CSIYH1* NL - 2 t/m 6 juni 2021
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.nl
Website: www.peelbergen.eu, uitslagen
CSIO3*
Jack Ansems (Sint-oedenrode) - Can Do It, Fliere Fluiter
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - F. Amelusina R 52, Yagudin
Kim Emmen (As) - Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Michael Greeve (Veeningen) - Fernando, Guan GJB
Jens van Grunsven (Erp) - Doma Sue, Heathrow
Patrick Lemmen (Grashoek) - Full Option van't Zand, Good morning b
Gerben Morsink (Enschede) - Carsey Z, Navarone Z
Pim Mulder (Dalfsen) - Captain Z, Dywis HH, Gypsy d' usance
Lisa Nooren (Engis) - VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Gistique, VDL Groep Sabech D'Ha
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Carpe Diem DV Z, Fanatic D'Alphi, Novecento DV
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Canto Bruno, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Forlan van de Sprengenberg, G.as-bombay
Mans Thijssen (Sevenum) - charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Florida Balia NL, Gaudi
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Hi There, I'M Here
CSI1*
Jack Ansems (Sint-oedenrode) - Iron man, Zaricolle Z
Emma Bocken (Weert) - Incaro LS, Rinken Z
Finn Boerekamp (Someren) - Chicanho
Kim Emmen (As) - Ikannan V G
Michael Greeve (Veeningen) - Hamilton
Jens van Grunsven (Erp) - Judeska
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Darwin DDL, Jambo
Lindsey Lebens (Meerssen) - Handsome Boy GS
Gerben Morsink (Enschede) - Carina Z
Pim Mulder (Dalfsen) - Hiarma
Lisa Nooren (Engis) - Socks
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Basic Instinct Z, Nascar van't Siamshof
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Isabella
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Handsome, Pacini DSH
CSIYH1*
Emma Bocken (Weert) - Kadessa Z
Niels Bulthuis (Susteren) - Kiev
Kim Emmen (As) - Lady Angeles
Michael Greeve (Veeningen) - Jetplane, K-Star W
Lindsey Lebens (Meerssen) - Electric Dance AF Z, Q-Elvis Presley HH
Patrick Lemmen (Grashoek) - Luigi u.b.
Gerben Morsink (Enschede) - Colina Z
Pim Mulder (Dalfsen) - Kartouche
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Kulottie W Z
Maaike Schoormans (Hapert) - Discovery 63
Britt Schuttelaar (Tegelen) - Karona
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) - giorgio z, Juice
Sanne Thijssen (Sevenum) - Lot Off Fun
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - King Hk


Wierden CSI1*/ CSI2* NL - 2 t/m 6 juni 2021
Tel: 0031-546672667
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.outdoorwierden.com, uitslagen
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Bruce Springsteen vdv Z, Keniki
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Amke Bekhuis (Almelo) - Jupiler, Lausbub
Julian De Boer (Nieuwleusen) - Creme de la Creme Z
Kars Bonhof (Epe) - Komme Casall
Tom Brinkman (Tubbergen) - Kentucky Tn, Mary-Lou van de Taborhoeve
Nick van den Broek (Sevenum) - Eldo van de helle
Marleen van der Burg (Neede) - Jancoulavsco Fortuna
Eric Ten Cate (Geesteren Ov) - Dapper W B Z
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Hirolka blue ryal k., Kajanta, Quilon
Manon Damhuis (Tilligte) - I am a Cooper
Arjen van Diepen (De Weere) - Jolina Van De Falieberg, Kamille Van De Eenhoorn, Kardashian
Berber Dijkman (Wesepe) - Jerez-S, Paragon’s Uno Momento
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Jarizona van de Muggenhoek, Just Chesnut
Nina Dubbeldam (Weerselo) - Canberra, Ermita Di Fer
Auke Feenstra (Bontebok) - Jolineke
Amber Fijen (Bladel) - Cunami, Kathmandoe
Age Flapper (Gorredijk) - Ewottie, Kyra
Henk Frederiks (Wapserveen) - I Love You Again, Kornuit VDP
Daan Van Geel (Gees) - Jip, Just Blue, Kahlua-Carmen
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Amigo de septon Z, Klasse Eb
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Don''t Tell Me What To Do, Kansas Vdl
Bart Haselbekke (Wierden) - Jupiter Wb
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Tassilo
Marjolein Heuvelmans (Oldenzaal) - Darina S
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Just For Fun, Kathleen WV
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Innsbruck Cooper, Jappeloup Cooper, Kikkuris Cooper
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Gracia es, Jellybean, Jubel ES
Nina Houtzager (Rouveen) - Cream Caramel, Fonia Again
Britt Hummel (Tolbert) - Fyloma
Mart Ijland (Hengelo Ov) - Kirian
Djoeke van IJzendoorn (Oldeberkoop) - Finn van de Zonnehoeve
Niels Jonkers (Lunteren) - Gold Digger-H, Kylana V, My Lady 179
Marlou Knobben (Raalte) - Djazz
Glenn Knoester (Assendelft) - Jayalithya Pr
Sarah Koppelman (Haaksbergen) - Gillenia, Juglans
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Cellestino
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Cascador EB, Nebraska de Muze Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Cash It, Fabulous
Megan Laseur (Soest) - Euro EHS, Kaboom
Tonny Leeuwen (De Wijk) - Jarona, Kaj
Tania van Leeuwen (Albergen) - ibiza van het drienerwolde
Rowan van Leijenhorst (Soest) - Don Diablo
Rosanne Maathuis (Geesteren Ov) - High score
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Enrico van Manen (Stroe) - Kaprisch
Tamara van Manen (Stroe) - Incredible, Intensely Mbf
Kim van der Meer (Hengelo Ov) - Chupa Chups
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Jerma, Quintendros E
Wesley Mulder (Apeldoorn) - Diabalou, Efosa D, Eljadida du Cedre
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Ice
Nick Nanning (Dalfsen) - Hermes, Juliëtte
Lisa de Paauw (Enschede) - Izadora
Sven Peters (Enschede) - Ugano Z
Celeste van der Poel (Den Horn) - Independent B, Kashmir Mb
Chantal Regter (Assen) - Ifrieda w
Emiel Richter (Enschede) - Kikidola, King Kong V.G., Quality - Star
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Cobalt vd Bisschop Z, Plectrum vd Bisschop
Kirsten Rikkert (Enter) - Jr Rag, QUEEN 175
Ties Rothstegge (Weerselo) - Ivar KV
Gerco Schroder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin
Marsha Schütte (Emmen) - Jadalco B.S.
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS
Laura Slager (Staphorst) - La Serena
ManonvVan der Sluis (De Schiphorst) - Jacky boy, Kornet D'amour VVD
Ashley Spiele - te Wierik (Enschede) - Houston Quality Z, Quitello
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF 2JOIN Jubilee
Anne-lotte Tijhuis (Langeveen) - Je T'Aime Coucou Tl
Wendy Timmers (Wierden) - Joey A
Stef Veldhuis (Haaksbergen) - Irango Blue
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Equus Tame, Installera Balia RS
Iza Venhoven (Borculo) - D'Bold
Joy Viscaal (Albergen) - Mekalio
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) - Bamaday z, For2day Z, Pisang vd oudeveldhoeve
Annet Willems - Vos (Wierden) - Kentucky N
Faye Louise Vos (Wierden) - Hildegard
Roy Weel (Wijdewormer) - London’s Contoet PS
Sylvana Wezeman (Gieten) - Jelo, Kajo A, Kings Lady
Britt Wiefferink (Wierden) - Apourti, Jon Jon
Evi Wiefferink (Wierden) - Florence, Iregina Elton
Jessie Wiefferink (Wierden) - Giantum kieni, Hetty van den hoogeweg
Maud Wiefferink (Denekamp) - Kalie S
Harrie Wiering (Overlangel) - Jamal E.B., Jillz Solier
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Chacco''s Girl, Jascarilla, Kaltic Ryal K.
Hilde Woudstra (Daarle) - Kybalia SMH/SVN
Albert Zoer (Echten Dr) - It's Otto
CSI2*
Bas Van der Aa (Albergen) - Example, Genius, HÄKKINEN N
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, Las Vegas
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Isis
Lennard de Boer (De Wijk) - Tinkerbell Z
Kars Bonhof (Epe) - Cantona TN, Hernandez TN
Tom Brinkman (Tubbergen) - John Henry
Nick van den Broek (Sevenum) - Ha-cantos
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Elegaal, Eternity
Marleen Van der Burg (Neede) - Hanassi
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Incredible, Indendo, Ivoor
Angela Van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Eiaralda
Berber Dijkman (Wesepe) - Fabrice, I'm Special, Imoya Dice
Rink-jan Dijkstra (De Knipe) - Ilivia
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Jacoba Stud Imosa
Auke Feenstra (Bontebok) - Izzylineke
Amber Fijen (Bladel) - Godfather, Ishiblue F, Jamaica van ‘t Heike
Age Flapper (Gorredijk) - Fiana M, Interessant N
Henk Frederiks (Wapserveen) - Habab, Harm-b, Impian D
Daan van Geel (Gees) - Idaloma
Aimee van Gerwen (Vught) - Diamond Dream B
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar, Noukie
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Hercules, Vivant
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Guilietta, Gutascha, Silverado
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Helsinki, Helsinki v.d.o., Icoon Vdl
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Hosanne es
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance, Heaven of romance
Mart IJland (Hengelo Ov) - Hero, Il Cavallo V L
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Irish Coffee PR, Katoulon
Sarah Koppelman (Haaksbergen) - Hebe
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Diamond For Pleasure, International
Siebe Kramer (Oud-beijerland) - Cor, Evermeta
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Gabri, Huberth B, Isodermus Pp
Megan Laseur (Soest) - It's a walk in the park, Tailormade eldocar
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Christianus
Enrico van Manen (Stroe) - Haran
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca, Graziano
Wesley Mulder (Apeldoorn) - For Your Pleasure Wm
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel
Sven Peters (Enschede) - Channel, Invincible
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Chantal Regter (Assen) - Can Fly Z, Conchacco, Haskal
Sophia Richter Loojenga (Hengelo Ov) - Inzell V.D.O.
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Nobel Vd Bisschop
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma, No Fear Vd Tichelrij Z
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Eclipse
Gerco Schroder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Lausejunge, Glock's Novellist
Mareille van Geel - Schroder (Gees) - Händel V.D.W.
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z, Nikias vd Bisschop
Manon Van der Sluis (De Schiphorst) - Hero
Jip Spruijt (Epe) - Fyolieta
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Dior, Ionne-S, Jetouelle-S
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF Inventiv, PMF/2JOIN Hartford
Wendy Timmers (Wierden) - Gucci
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Gezellig, Iregina
Pieter-Jan De Visser (Woensdrecht) - Ice Zoetendaele Z
Robert Vos (Wierden) - Gem flow z
Roy Weel (Wijdewormer) - Nescio
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Jessie Wiefferink (Wierden) - Jayton
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono
Harrie Wiering (Overlangel) - Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Foline
Senna Wusten (Loenen Gld) - Cassus Clarque
Albert Zoer (Echten Dr) - Halifax, Isa Tella, Jayla


Balve CSI2*/ CSIYH1* DE - 3 t/m 6 juni 2021
Tel: 0049-2375929090
E-mail: info@balve-optimum.de
Website: www.balve-optimum.de, uitslagen
CSI2*
Stefanie Carroll (Bocholt) - Con-Chacco, High Point VDL
CSIYH1*
Stefanie Carroll (Bocholt) - Gucci


Courrière CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* BE - 2 t/m 6 juni 2021
Tel: 0032-499832132
E-mail: info@gregorywathelet.com
Website: uitslagen
CSI2*
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX, Hero, I Think I Can HX
CSIYH1*
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Jive Z.G.


Renswoude CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCI3*-L/ CCI4*-S/ CCI1*-Intro/ C NL - 2 t/m 6 juni 2021
Tel: 0031-617879869
E-mail: secretariaat@renswoudehorsetrials.nl
Website: www.renswoudehorsetrials.nl, uitslagen
CCI2*-L
Splinter Bergsma (Hilversum) - Finick, Vigo Key SR Z
Tarik van Boggelen (Rijssen) - Murcia de Ninive
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Mirage
Puck Buijnsters (Oisterwijk) - Image of Roses, Princess CANNA
Monique Hazeleger (Harskamp) - Camelot
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Giant Fortuna, Wilson
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Eowyn
Florinoor Hoogland (Ederveen) - Hontoni
Sterre Van Houte (Pannerden) - Giant Prospect BB, Guapo 29, Julissa
Emma Huizer (Schijndel) - Kiara van 't Maeshof
Kiki-jane Van Iterson (Nieuwer Ter Aa) - Undercover
Lisa Joosse (Balkbrug) - Dukershoeve Bellevue
Maxime Karman (Nieuw-vennep) - Funi-Strona
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Casino Royale, Royal Flush
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Irma Peternella
Sandra van der Linde (Putten) - Cheer Up
Carolina Moesbergen (Renswoude) - Fincent
Lisanne Moesbergen (Renswoude) - Falco
Leida Naber (Biddinghuizen) - Fulco, T-Bone EH Z
Valerie van den Oord (Sprang-capelle) - High Sociëty
Elise Otto (Schoonhoven) - Coffee IJs
Elaine Pen (Voorschoten) - Triana CP
Sanne Platte (Elburg) - Hopes and Fears
Sophie Postma (Bolsward) - Bløf
Claire Riel (Loon Op Zand) - Condex
Floor Van Roon (Putten) - Flash
Eva Sanden (Achtmaal) - Vangelis Ors
Aniëlca Schoenmaekers (Beerse) - Hircan
Myrle Schoones (Pelt) - Keizer
Silke Smits (Heelweg) - Happy miracle
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Gaelic Lad, Millstream's Galante
Michelle Swinkels (Moergestel) - Florette D'Hyrencourt
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Franko Billis Royale
Theo Van de Vendel (Ederveen) - Hello
CCI3*-S
Pieter Bakker (Vogelenzang) - Cetwiggy
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Champ De Tailleur
Levi Driessen (Cromvoirt) - Fernhill Extreme
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Roxana Graman (Slagharen) - Jefferson
Larissa Hartkamp (Scherpenzeel Gld) - D'artagnan
Stephan Hazeleger (Harskamp) - James Bond
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Raf Kooremans (Turnhout) - Houdini
Asha Laseroms (Sprundel) - Soccer Star
Elaine Pen (Voorschoten) - It's a kind of magic
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Britt Van Rijsewijk (Oisterwijk) - Aligarkh
Janine Sommeren (Hernen) - Every van de Heumstede
Justus Valk (Amsterdam) - Hollandsche Fitzgerald
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Capella-Real
CCI3*-L
Roxana Graman (Slagharen) - Forever
Jan Mathijssen (Biezenmortel) - Geronimo
Okke Peemen (Meerle) - Happy lady
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Thierry Van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte, Classic Royetta
Maartje Riel (Loon Op Zand) - Eppo
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
Bjinse Venderbosch (Harreveld) - Bonmahon Silver Vixen, Vesuve d'Aveyron
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker
CCI4*-S
Jonna Balk (Haarlem) - Swarovski
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Quibus
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
Jordy Wilken (Olst) - Curacao
CCI1*-Intro
Jonna Balk (Haarlem) - In Speed Fortuna
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - CHAT BOY, Eyecatcher, Keara Utopia Van Het Buiten-Land, Krek-Mora G
Levi Driessen (Cromvoirt) - Starbucks Z
Pleun Driessen (Vianen Nb) - Cadillac
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Champagne MB
Jos Houben (Amsterdam) - Captain Congo
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Handsome Harry Z
Maxime Karman (Nieuw-vennep) - Double Perfect
Joost Kartman (Maarn) - Arlin
Nina Kok (Hoevelaken) - Chelcy VZ
Lisanne Moesbergen (Renswoude) - Gazelle
Tonke van de Pol (Eck En Wiel) - Inoeska
Aliene Ruyter (Opheusden) - I`m Special
Reggie De Rooij - Scherpenhuysen rom (Laren Nh) - Dior Lagetta Sb
Max Trenning (Amsterdam) - Il Dolce van de Distelhoeve
CCIP2-L
Bente Bartels (Coevorden) - Peggy's Rocket
Brigit Bing (Dirkshorn) - Salinero
Tijn De Blaauw (Bodegraven) - Orchid's Megan
Senna Van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady, Tullibards Sixth Sense
Ivy van der Kolk (Zuna) - Robin Hood
Renzo Laffra (Berkhout) - Wolfenhofs Nesta
Lila van Rijthoven (Hilversum) - Nemo 179
Kato De Smidt (Eede Zld) - Orchid's Tigersun
Sophie Weening (Raalte) - Hip Hop


Millstreet CCI4*-L/ CCI3*-L/ CCI2*-L/ CCI4*-S/ CCI3*-S/ CCI2* IE - 3 t/m 6 juni 2021
E-mail: thomas@millstreet.ie
Website: www.millstreet.horse, uitslagen
CCI2*-L
Rachel Rendle (Crossgar) - Ballyvally Bay


Belsay CCI2*-S/ CCIP2-S/ CCIJ2*-L GB - 2 t/m 5 juni 2021
Tel: 0044-16618811201
Website: www.belsayhorsetrials.co.uk
CCI2*-S
Andrew Heffernan (Cheshire) - Ballylaffin Juno


Saumur CAI2*-H4/ CAI2*-H2/ CAI2*-H1/ CAI3*-H1/ CAI2*-P4/ FR - 2 t/m 6 juni 2021
Tel: 0033-241676545
E-mail: saumur.attelage@orange.fr
Website: www.saumurattelage.fr
CAI3*-P4
Jan de Boer (Terwolde) - Heideparks Him, Shorebrooks Hole in One, Shorebrooks Hot 'n Spicey, Shorebrooks Hot Tropic
CAI3*-P2
Nathalie v.d Ende (Poeldijk) - Mischa, Mozart, Sterrenhof's Roxy
Rodinde Rutjens (Weert) - De Kuilen's Brody, Kuikhornster Milano, Majan S Swen
CAI3*-P1
Chantalle Boogaarts (Dordrecht) - Koninkshoek Dion
CAIO4*-H4 WCupQ
Hans Heus (Eerbeek) - Bravo, Donald, Flux, Hurricane, Vorst
Koos De Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Jelviro, Zerino
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Geronimo


Vecsés CAI3*-H4 WCupQ/ CAI3*-P2/ CAI2*-H4 HU - 3 t/m 6 juni 2021
Tel: 0036-703327556
E-mail: dobromoni@gmail.com
CAI3*-H4 WCupQ
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Floriano, Freddy, Generaal, James Bond, Roderick CK
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Enrico, Favory Fantom, Idool N


Bühl CAI2*-P1/ CAI2*-P2/ CAI2*-P4/ CAI2*-H1/ CAI2*-H2/ DE - 2 t/m 6 juni 2021
Tel: 0049-1733480439
E-mail: info@reitverein-buehl.de
Website: www.reitverein-buehl.de
CAI2*-P2
Sam Couwenberg (Veulen) - Bekveld's Ronaldo, Nebus Rowan


Castelsagrat CEI1* 100/ CEI3* 160/ CEIYJ1* 100/ CEIYJ2* 120/ CE FR - 4 t/m 6 juni 2021
Tel: 0033-684142961
E-mail: anne.donzelli@orange.fr
CEI2* 120
Marie-Marie Letort (Orsay) - ANKARA DE FLY
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Rouchka de Luc


Buch CEI3* 160/ CEI3* 100+(2)/ CEI2* 120/ CEI2* 70+(2)/ DE - 3 t/m 6 juni 2021
E-mail: mail@endurance-team-klingbeil.de
Website: www.endurance-team-klingbeil.de
CEI1* 100
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Anissa du Florival

 

Ander Nieuws

  • WK ponymennen: Oranje na dressuur op zilver
    WK ponymennen: Oranje na dressuur op zilver
  • Sterke start van Rodinde Rutjens op WK ponymennen
    Sterke start van Rodinde Rutjens op WK ponymennen
  • Springruiters TeamNL vijfde in Landenwedstrijd Aken
    Springruiters TeamNL vijfde in Landenwedstrijd Aken