­ Deelnemers internationale wedstrijden 4 t/m 10 oktober 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 4 t/m 10 oktober 2021

Geplaatst op 05 oktober 2021 in Springen , Eventing , Endurance

Vanaf 7 oktober is het tijd voor de 50e editie van Military Boekelo-Enschede. Naast de internationale wedstrijd staat ook de finale van de FEI Nations Cup op het spel en de Nederlandse titel. TeamNL Bondscoach Andrew Heffernan kan rekenen op de Olympische ruiters Tim Lips en Merel Blom, de regerend Nederlands kampioene. Verder komen Sanne de Jong en Jordy Wilken, leden van het TeamNL op het EK, KNHS Talententeamlid Nina de Haas, Laura Hoogeveen en Boekelo debutanten Willemina van der Goes-Petter en Thierry van Reine aan de start. De Nederlandse springruiters hebben internationale wedstrijden in Frankrijk, Spanje, Italië en België. In Frankrijk, Duitsland en de VS zijn er nog eventingwedstrijden met Nederlandse deelname. Ook is er Nederlandse deelname op endurancewedstrijden in Zweden en Duitsland.

St Tropez - Grimaud CSI2*/ CSI1*/ CSI4* Frankrijk - 6 t/m 10 oktober 2021 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: jumping-golfe-saint-tropez-en.hubside.fr/Uitslagen
CSI4*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Cas 2, Escape Z, Uricas vd Kattevennen
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Griffin van de Heffinck, Long John Silver 3
CSI2*
Jur Vrieling (Holwierde) - Fernando, KM Chalcedon


Oliva CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Spanje - 5 t/m 10 oktober 2021 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com/Uitslagen
CSI3*
Michael Greeve (Veeningen) - Fyolieta, Guan GJB, High Big Andi K
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN, Highway TN, Imposant van de Renger
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye, Flora, Isaac, Izabelle
Johnny Pals (As) - Carlotta, Cukuta, Excentriek
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene, Graniet ES, Habrina
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z, Nikias vd Bisschop, Piccolo R
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, Guus HS, Halla, Hertogin van de Kouberg
Ralph Slaats (Knegsel) - Cancara E
CSI1*
Maaike ten Berg (Rogat) - Peter Pan
Rob Eras (Helvoirt) - Dallas Ville
Sidney Eras (Helvoirt) - Niagara de Muze
Sanne ter Haar (Hierden) - International GJB
Nina Houtzager (Rouveen) - Cream Caramel, Fonia Again
Tara van der Leegte (Waalre) - Calipso, VDL Groep Expensive
Milan Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco, Leonidas 129
River Morssinkhof (Hierden) - Bamalou d l’Ecuyer, Bayamo
Johnny Pals (As) - Con Dios BH
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Divico, Heavy Plot
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Haretto
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Monte Carlos, Stakkaire Gold
Ralph Slaats (Knegsel) - Il Divo SW
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Beau van de Hagenhorst
CSIYH1*
Rob Eras (Helvoirt) - Flora du Mesnildot, Olympia ter Doorn
Sidney Eras (Helvoirt) - Gem de Revel
Michael Greeve (Veeningen) - Jetplane, Jimmy Lee GJB
Willem Greve (Markelo) - Karelien W, Kyrlanthe
Sanne ter Haar (Hierden) - Champ Z
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S. Fury, Jager
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Onslow
Ralph Slaats (Knegsel) - Kornee, Parid'Or van 't Lief-Kozen


Gorla Minore CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Italië - 6 t/m 10 oktober 2021 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: dueleoniasd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it/Uitslagen
CSI3*
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Cosa Nostra, Forever SFN, Intertoff, Investment I.B.
Daan van Geel (Gees) - Escobar TS, Idaloma
Mart IJland (Hengelo Ov) - Händel V.D.W., Il Cavallo V L, It's A Dream VG
Niels Kersten (Egchel) - Gillion es, Granito noordenhoek, High Hopes SFN, High Quality, Tippy Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Calico Z, Faithless MVDL, Famous H
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Happy, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Florida Balia NL, Gaudi, Gill, Indence H.J.
CSIYH1*
Daan van Geel (Gees) - Just Blue, Kahlua-Carmen, Kedgwick
Mart IJland (Hengelo Ov) - Kymette E
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 7 t/m 10 oktober 2021 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/Uitslagen
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Nino du Roton
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Hotspot, Yagudin
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Gilona AO
Arne van Heel (Freienwill) - Deikira, Inchidee Tarpania, Nallis Bellouet
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Careful H, Eetrichta, Quatinka
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Iron Man 111, Take A Chance On Me Z
Patrick Lemmen (Grashoek) - Full Option van't Zand, Geanette B
Lisa Nooren (Lanaken) - Astro, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D'Ha
Ruben Romp (Goirle) - Daddycool Go, I Am Codex, Inflame-Go
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Dancing Nini Z, Jolie, Quantas 15
Gerco Schröder (Tubbergen) - Click N’Chic HDC, Glock's Lausejunge, Ivan
Frank Schuttert (Ommen) - Balou de Revel, Golden Eye, Hemerald, Lyonel
Harrie Wiering (Overlangel) - Gweedore vd Groote Kamps Z
CSI1*
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Olympia van 't Hageland
Astrid Leeuwen (Ospel) - Clarimo's Balou
Lisa Nooren (Lanaken) - Roxy, Socks
Ruben Romp (Goirle) - Cipressa vd Esberg Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Coleccini
Harrie Wiering (Overlangel) - Jillz Solier
CSIYH1* incl. 8yo
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Impossible
Kevin Beerse (Wergea) - Khinula -N
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy, Tourelle Z
Arne van Heel (Freienwill) - Con Chabilue, Tornado W
Astrid Leeuwen (Ospel) - Charly Brown 353
Ruben Romp (Goirle) - Jacquet Go
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Novellist, New Star vd Berghoeve
Harrie Wiering (Overlangel) - Jamal E.B.


Bonheiden CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 7 t/m 10 oktober 2021 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumpingbonheiden.be/Uitslagen
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter
Kars Bonhof (Epe) - Cantona TN
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, I Am, Ivar
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Eto'O, High Shutterfly, Isis
Kim Emmen (As) - Cassandra 352, Daham, Giorgino 4, Ikannan V G
Jody van Gerwen (Limbricht) - Cordelia GPZ, Inebelle van 't Welthof
Thijs Machielsen (Weelde) - Ireuza
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Cordis Totalis Z
CSI1*
Thijs Machielsen (Weelde) - Gerard Z, Hemelton, I Am Palve, Velvet Sky Du Sud Z
CSIYH1*
Kars Bonhof (Epe) - For Chacco TN, Komme Casall, Poker de Mariposa
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Joy Of Spring R, Kallas
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Farinjo Des Mec
Kim Emmen (As) - Bentley 7, Chacera, Fixit, Lady Angeles, Rockwell RC
Jody van Gerwen (Limbricht) - Avicii K Z


Boekelo CCIO4*-NC-L Nederland - 6 t/m 10 oktober 2021 eventing
Tel: 0031-534282831
E-mail: Competition@military-boekelo.nl
Website: www.military-boekelo.nl/Uitslagen
CCIO4*-NC-L Nations Cup finale
Merel Blom (Aalten) - Ceda N.O.P., Crossborder Radar Love N.O.P.
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Quibus
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Tim Lips (Breda) - Lady Chin v't Moerven Z
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte
Jordy Wilken (Olst) - Curacao


Saint Quentin CCI1*-Intro/ CCI3*-S/ CCI2*-S/ CCI2*-L Frankrijk - 7 t/m 10 oktober 2021 eventing
Tel: 0033-147013536
E-mail: concours@jardy.fr
Website: www.sqy-equitation.fr/Uitslagen
CCI3*-S
Levi Driessen (Cromvoirt) - Fernhill Extreme
Claire van Riel (Loon Op Zand) - Condex
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
CCI2*-L
Asha Laseroms (Sprundel) - Soccer Star


Leesburg VA CCI4*-L/ CCI4*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-S/ CCIYH3*-S/ CCI USA - 6 t/m 10 oktober 2021 eventing
Tel: 001-7037772890
E-mail: eqoffice@morvenpark.org
Website: www.morvenpark.org/Uitslagen
CCI2*-S
Morgan Anne McGrath (Charles Town, West Virginia) - Could've Ben and Jerry's


Bad Segeberg CCI2*-S Duitsland - 9 t/m 10 oktober 2021 eventing
E-mail: wolfgang@duw-sh.de
Website: www.reiten-sh.info/Uitslagen
CCI2*-S
Justus Valk (Amsterdam) - La Nina Del Cruise


Växjö CEI1* 100/ CEIYJ1* 100 Zweden - 10 t/m 10 oktober 2021 endurance
Tel: 0046-705570567
E-mail: emma@mnttransport.se
Website: www.vdrs.se
CEI1* 100
Savanja Frissen - Olesen (Kvistgard) - Balqis al Montasir


Buch CEI1* 100/ CEIYJ1* 100 Duitsland - 9 t/m 9 oktober 2021 endurance
E-mail: mail@endurance-team-klingbeil.de
CEI1* 100
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Indira d'Havenne

Ander Nieuws

  • EK Pony's: Yfke Priem sluit EK af met individuele achtste plaats
    EK Pony's: Yfke Priem sluit EK af met individuele achtste plaats
  • Eventingteam pony’s zesde op EK
    Eventingteam pony’s zesde op EK
  • Mooie sport op KNHS Eventing kampioenschap
    Mooie sport op KNHS Eventing kampioenschap