­ Deelnemers internationale wedstrijden 5 t/m 11 juli 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 5 t/m 11 juli 2021

Geplaatst op 07 juli 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Endurance , Voltige

Voor de Nederlandse paardensporters is er dit weekend veel te doen. Om te beginnen staat het Europese Kampioenschap voor de dressuurjeugd in Oliva op het programma. Onder leiding van bondscoaches Monique Peutz en Imke Schellekens strijden de Young Riders, Junioren en Children om de titels. Daarnaast is in het Belgische Meerle een internationale dressuurwedstrijd met Nederlandse deelname. Voor springruiters van TeamNL zijn in eigen land twee grote evenementen. In Valkenswaard wordt er gesprongen tot op 5* niveau, in Ommen, bij de familie Schuttert, is het CSI3*. Verder zijn er CSI’s met Nederlandse ruiters in Knokke, Budapest, Fontainebleau, Sariego, Wipperfürth en Chantilly. Nederlandse voltigeurs, eventing- en enduranceruiters komen in actie in respectievelijk Flyinge, Barburry Castle en Argentan.

Oliva CH-EU-J-D/ CH-EU-Ch-D/ CH-EU-Y-D/ CDICh-A (E-pony) Spanje - 5 t/m 11 juli 2021 dressuur
Tel: 0034-943558062
E-mail: dressage@in2strides.com
Website: dressage.in2strides.com/Uitslagen
CH-EU-Y-D EK Young Riders
Milou Dees (Berkenwoude) - Francesco
Marten Luiten (Winschoten) - Fynona
Thalia Rockx (Roosendaal) - Golden Dancer de La Fazenda
Quinty Vossers (Doetinchem) - Hummer
CH-EU-J-D EK Junioren
Robin Heiden (Alphen Gld) - Jivando S
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie
Evi van Rooij (Sint-michielsgestel) - Don-Tango B
Pem Verbeek (Waalre) - Fernando Torres
CH-EU-Ch-D EK Children
Lize van den Heuvel (Venlo) - Hilton-S
Kyra Jonkers (Heerde) - Eyecatcher
Flore Woerts (Franeker) - Vlingh
CDICh-A (E-pony) EK Children
Fleur Kempenaars (Oud Gastel) - Armano


Meerle CDI2*/ CDI3*/ CDIU25/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDICh-A/ C België - 8 t/m 11 juli 2021 dressuur
Tel: 0032-471380609
E-mail: ann@coenegrachts-stables.be
Website: www.coenegrachts-stables.be/Uitslagen
CDI3*
Karen Nijvelt (Hoeven) - Darwin, Elysias
CDI2*
Seth Boschman (Groesbeek) - Flora de Mariposa RS2 OLD, I Am Sam RS2
Ilse van Cranenbroek (Weert) - ChemXpro Ivar
Danielle Heijkoop (Rotterdam) - Jupiter
Joyce Lenaerts (Leende) - Beukenvallei's Iconic B
Kim van der Muren (Chaam) - Guadeloupe-Beau
CDIU25
Julia Groenhart (Middelie) - Razotti
Lotte van den Herik (Schijf) - Winner VDH
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg
CDIY Young Riders
Bente Hedeman Joosten (Voorschoten) - Hippy Evitia
Zoë Kuintjes (Aalsmeer) - Desperado
Sharina Mandemakers (Giessen) - Guns N' Roses
CDIJ Junioren
Maura Knipscheer (Bergen Nh) - Isabeau
CDIP Pony’s
Bridget Lock (Appeltern) - Don Davino Horsepoint
Anne Uijtewaal (Kamerik) - Filippo
Ilse De Wilde (Andel) - Falco
CDICh-A (E-pony) Children
Manouk Zuiderent (Breda) - Dollarboy S-G, Haston Be Happy


Valkenswaard CSI5*/ CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 8 t/m 11 juli 2021 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com/Uitslagen
CSI5*
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude, Fernando
Kim Emmen (As) - Jack van het Dennehof, Warriors Glory
Willem Greve (Markelo) - Carambole, Highway TN
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Egwel, Turbo Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc, Dolinn N.O.P.
CSI2*
Bart Bles (Babberich) - Gin D, United Touch S
Journey van Eerd (Veldhoven) - Harvey, Knegt's Gaudi
Kim Emmen (As) - Origi van de Bandam
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Careful H
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, Osiris FZ
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Evermeta, Nebraska de Muze Z
Lars Kuster (Oudsbergen) - Enrico VA
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Hurricane D.D.
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar, Jesther
Claudia Morsink (De Lutte) - Cekina Z, Zabab Z
Veronique Morsink (De Lutte) - Narthino Z, Zakina Z
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, Bamalou d l’Ecuyer, G-Vingino-Blue
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Caballa PS, Carpe Diem DV Z
Henk van de Pol (Eindhoven) - Cash Sent, Cruzeiro
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Nobel Vd Bisschop
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Herma, Itcho Van 't Ruytershof
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Daddycool Go, Inflame-Go
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - Graniet ES, Heavy Plot
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Handsome, Pacini DSH
CSI1*
Journey van Eerd (Veldhoven) - Cooper, Jay Jay, Knegt's Icelos Eickenrode
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cherise
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Davinci Z
Skye Morssinkhof (Hierden) - Nina vh Scheefkasteel
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Nascar van't Siamshof
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Katouscha
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Infidel du Piedroux, Urville Z
Vronie van de Rijt (Nuenen) - Neil Diamo D'Art
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene, Habrina
CSIYH1*
Bart Bles (Babberich) - Kardesh
Kim Emmen (As) - Rockwell RC
Willem Greve (Markelo) - Pretty Woman van 't Paradijs
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Shanroe Peeters
Loewie Joppen (Maasbree) - Clown of Picobello
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cor
Bas Moerings (Roosendaal) - Kwik Tweet
Elike Morsink (De Lutte) - Jokina
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Plectrum vd Bisschop
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - King HK


Ommen CSI1*/ CSI3* Nederland - 7 t/m 11 juli 2021 springen
Tel: 0031-613580939
E-mail: csiommen@eventanations.com
Website: www.csiommen.nl/Uitslagen
CSI3*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Halloween, VDL Groep Nino du Roton
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - F. Amelusina R 52, Yagudin
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, I Am
Berber Dijkman (Wesepe) - Fabrice, I'm Special
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Ilivia
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Chacco Blue II, Forever SFN
Henk Frederiks (Wapserveen) - Habab, Harm-B, Impian D
Sander Geerink (Gelselaar) - Florijn W, Global, Jacobus S
Michael Greeve (Veeningen) - Guan GJB, Heart Touch
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar, Noukie
Jens van Grunsven (Erp) - Greatlight, Heathrow
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Gutascha
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Helsinki, Helsinki V.D.O., Icoon VDL
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof's Edinus
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Irish Coffee PR
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Gabri, Hollywood VK, Huberth B
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, King Kong D'Avifauna
Patrick Lemmen (Grashoek) - Full Option van't Zand
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye, Flora
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano, Quintendros E
Pim Mulder (Dalfsen) - Dywis HH, Gypsy d' Usance, I am a Rebel -S
Lisa Nooren (Engis) - Astro, VDL Groep Sabech D'Ha
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Dominus, Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Olaya Z
Kirsten Rikkert (Enter) - No Fear Vd Tichelrij Z
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Roelofsen Horse Trucks Eldorado S
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, Fiarabo, For Fendi
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Eclipse
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Ivan
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z, Nikias vd Bisschop
Frank Schuttert (Ommen) - Fair Field, Kinky Boy van het Gildenhof, Million Dollar
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, Hertogin van de Kouberg
Jip Spruijt (Epe) - Fyolieta
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Dior, Jetouelle-S
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, For President, Ibiza Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Happy
Mel Thijssen (Sevenum) - Florida Balia NL, Galisha, Holliewood
Sanne Thijssen (Sevenum) - Genasis, Hi There, I'M Here
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke, Kamara van't Heike, Svea Douch Z
Jur Vrieling (Holwierde) - Griffin van de Heffinck, Long John Silver 3
Harrie Wiering (Overlangel) - EFS Top Contender, Gweedore vd Groote Kamps Z
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Halifax, Jayla
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme
CSI1*
Elisah Aarts (Rutten) - Kayne VDL, Kyaklahoma VDL
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Iron Z
Anne Bakker (Wapserveen) - I.Amelusina VDP, Keina, My Precious Diamond Z
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Amke Bekhuis (Almelo) - Gubano, Jupiler, Lausbub
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Creme de la Creme Z, Isis, King Of Action RV
Nicole Botma (Zuidbroek) - Jolene Cjs
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Ivar, Kalisto
Jack Broek (Zuidwolde Dr) - Kantibes, Kingston-On-Murray
Jessica Bruin (Middenmeer) - Fynata, Jiara
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi, Jancoulavsco Fortuna
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Eiaralda, Hirolka Blue Ryal K., Quilon
Manon Damhuis (Tilligte) - I am a Cooper
Arjen van Diepen (De Weere) - Kardashian
Berber Dijkman (Wesepe) - Imoya Dice, One in a Million
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Casanova Style VK Z, Jarizona van de Muggenhoek, Just Chesnut
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Jacoba Stud Imosa
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Intertoff, Investment I.B.
Henk Frederiks (Wapserveen) - Hendelien, I Love You Again, Kornuit VDP
Daan van Geel (Gees) - Idaloma
Michael Greeve (Veeningen) - Jetplane, Kannascha, Keep It Cool SSS
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Amigo de Septon Z
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Jens van Grunsven (Erp) - Judeska
Bart Haselbekke (Wierden) - Jupiter WB, Kordon VDL
Arjan van den Heijkant (Biddinghuizen) - Heidelberg
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Irocco Blue S, Qstar
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Innsbruck Cooper, Jappeloup Cooper, Kikkuris Cooper
Gert van den Hof (Slagharen) - Ciacilcara VDL Z, Kumquat, Labor's No Limits
Manon van den Hof (Slagharen) - Holiday Cheer H
Savanna van den Hof (Slagharen) - Harmoniek RWP
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Jubel ES
Bobbi Hulsenbeck (Nijkerk Gld) - Ibalia
Mart IJland (Hengelo Ov) - Il Cavallo V L, Issey, Joyful Power
Niels Jonkers (Lunteren) - Gold Digger-H, Kylana V
Tani Joosten (Zevenaar) - Despina 70, Galdal Mé, Kansas Usa
Coen Kerbert (Enschede) - Inekaat, Kelesta
Glenn Knoester (Assendelft) - Jayalithya Pr, Jillz E.B., Katoulon
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Cellestino, E.T du Seigneur
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Gentle, Zenyatta
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Cash It, Fabulous
Tonny Leeuwen (De Wijk) - Jarona, Kaj
Rowan van Leijenhorst (Soest) - Asolga Z, Don Diablo
Patrick Lemmen (Grashoek) - Louie 9, Luigi U.B.
Rosanne Maathuis (Geesteren Ov) - High Score
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Anne - Liza Makkinga (Beerze) - Christianus
Iris Michels (Liessel) - Isaac
Stefan Mol (Rheezerveen) - Caesar VDA, Karina J.W.B.
Gerben Morsink (Enschede) - Colina Z
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Elianca
Klaas Mostert (Nijkerkerveen) - Edzard, General Darco
Pim Mulder (Dalfsen) - Jaja, Kartouche, Viktor Z
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel, Gallardo CSI
Jochen Munsterhuis (De Lutte) - Incredible M, Jaguar
Sander Naber (Holsloot) - Adieu z
Rianne Nalis (Deventer) - Jazzlyn WP
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia, Hermes
Lisa Nooren (Engis) - Socks
Lisa de Paauw (Enschede) - Izadora
Sven Peters (Enschede) - Channel, Invincible, Ugano Z
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Diador
Celeste van der Poel (Den Horn) - Kashmir MB, Romina
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Caen Rose, Garola H.K.
Maikel Posmus (Zuidoostbeemster) - Joy H
Marloes Remmerswaal (Utrecht) - Humosa
Emiel Richter (Enschede) - Kikidola, Quality - Star
Miranda Spronk - Rienties (IJsselmuiden) - Justine W, Panama van 't Roosakker, Wezenberg`s Moneypenny
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma, Jr Rag, Queen 175
Fabiënne Roelofsen (Raalte) - Dolce Vita, Kulottie W Z, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch
Ties Rothstegge (Weerselo) - Ivar KV
Tom Schellekens (Esbeek) - Jerommeke Van De Zietfort, Jolet Van De Zietfort
Johan van Schipstal (Sint Hubert) - Iterma H
Tom van Schipstal (Sint Hubert) - Hilton s, Ivanhoe
Wybe Scholten (Lemele) - Chaman Avo's HS, Kandice Diva HS
Gerco Schröder (Tubbergen) - Jaguar, New Star vd Berghoeve
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Händel V.D.W., Ittorio V L
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Frank Schuttert (Ommen) - Hemerald, Jukebox
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Jamil Field, Lopez T, Stakkaire Gold
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS
Eline Slager (Staphorst) - Dakota Z
Laura Slager (Staphorst) - Jupiler, La Serena
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Coco Chanel, Hero, Kornet D'amour VVD
Henri Stegeman (Daarle) - Kane
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Ionne-S
Leon Thijssen (Sevenum) - Zeppe Blue
Mans Thijssen (Sevenum) - Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2
Wendy Timmers (Wierden) - Gucci, Quanta Costa
Rianne Visscher (Gasselte) - Gegannie, Jaistannie
Maikel van der Vleuten (Someren) - Idrigill van de Groote Kamps
Annet Willems - Vos (Wierden) - Kentucky N
Robert Vos (Wierden) - Gem Flow Z, PSG Boy
Thijmen Vos (Wierden) - Ive Got the Key
Jur Vrieling (Holwierde) - Impressive VDL, Inaico VDL
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Apourti, Jon Jon
Evi Wiefferink (Wierden) - Florence, Iregina Elton
Jessie Wiefferink (Wierden) - Giantum Kieni, Hetty van den Hoogeweg, Jayton
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono, Kalie S
Harrie Wiering (Overlangel) - Jamal E.B.
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Fantast, Tiptop vh Schaeck Z
Hans Wulferink (Deurningen) - Jennifer
Mieke Zoetelief (Ruinen) - Gaesbekers Deedee, Gaesbekers Ulysca
Meike Zwartjens (Raalte) - Bonaire 5, Denzel Tivoli Z


Knokke CSI3*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 7 t/m 11 juli 2021 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@knokkehippique.com
Website: www.knokkehippique.com/Uitslagen
CSI3*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday
CSI2*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Isis
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Huro´s Winston-Jumper R
Kelly Jochems (Achtmaal) - Eowan A
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Haricot Verts, Ibrahim BS, Incroyable O
CSI1*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Farinjo Des Mec
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Uppercut Libellule
Kelly Jochems (Achtmaal) - Bless you, Careful Habibty
Anique Sijkens (Lommel) - Kanjer HG
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Just On Time O
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Comme D'Amour Z
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z, Limelight AD
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Casilo CEN, Orta de Reve


Budapest CSIO3*-W/ CSIYH1* Hongarije - 8 t/m 11 juli 2021 springen
Tel: 0036-302212864
E-mail: event@nemzetilovarda.hu
Website: csiobudapest.hu/Uitslagen
CSIO3*-W
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Expectation of Romance, Heaven of Romance, Zella 2
CSIYH1*
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Kris


Fontainebleau CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSIAm-A Frankrijk - 8 t/m 11 juli 2021 springen
Tel: 0033-15767767
E-mail: showoffice@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-events.com/Uitslagen
CSI2*
Tom Martens (Ospel) - Baucis D'Ouilly, I'm a Star, Iwan
CSIYH1*
Tom Martens (Ospel) - Watermill Art SFN


Sariego CSI2* Spanje - 9 t/m 11 juli 2021 springen
E-mail: Info@yeguadafincamaeza.es
Website: www.oxersport.com/Uitslagen
CSI2*
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z, Happy Handsome, Zapitola S Z
Eric van der Vleuten Jr. (Someren) - Dastann Des Meulieres, Djoost Again, Lycere St. Hubert


Wipperfürth CSI1*/ CSICh-A/ CSIU25-A/ CSIP Duitsland - 8 t/m 11 juli 2021 springen
Tel: 0049-1718675322
E-mail: r-kaemper@t-online.de
Website: www.silberberghof.de/Uitslagen
CSI1*
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Darwin DDL
Sanne ter Haar (Hierden) - Champ Z
Wesley ter Harmsel (Enter) - Geronimo E.B.
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Airflight vd Laarseheide Z
Fleur Leemans (Oost West en Middelbeers) - Rocky de Morimenta
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Voodstock de l'Astree
Milan Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco
Nol van de Pas (Kaatsheuvel) - Easy Nevada vd Bernsehoeve Z, Nico vd Bernsehoeve Z
Rik van de Pas (Kaatsheuvel) - Fallon Nevada vd Bernsehoeve, Go Go-Nevada
CSIU25-A
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Eloma's Blue SFN, Jambo
Sanne ter Haar (Hierden) - Calvados Des Vergers
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Quint vh Maarlo Z
CSICh-A Children
Jip Grootegoed (Bergen Op Zoom) - Dulfina
Quinten ter Harmsel (Enter) - Unicstar de Courcy E.B.
River Morssinkhof (Hierden) - Bayamo
CSIP Pony’s
Myla van Andel (Leeuwarden) - Je T’aime DMM
Olivia Braaksma (Beekbergen) - Sara FortunA
Thomas Driessen (Uden) - Power Of Love
Logan Fiechter (Merksplas) - Minerva For Play, Mixed by Thunder van de Zuuthoeve
Jip Grootegoed (Bergen Op Zoom) - Kerwin van Orchid's
Ava Eden van Grunsven (Erp) - Special Lady
Quinten ter Harmsel (Enter) - Garcia
Wesley ter Harmsel (Enter) - Eagle E.B., FC Twente E.B.
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Noriego vd Riloo, Orchid's Lonette
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Burito’s Funky, Burito’s Tiego, Burito’s Jolly
Milan Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13
River Morssinkhof (Hierden) - Dexters Grooted Hart, Moonlight Flight
Joelle Muijres (Zoersel) - Donna, Vinessa
Estelle Slingerland (Zoetermeer) - High Dream N, Rio Coco 6
Lynn Vogels (Helmond) - Quick Carpe Diem


Chantilly CSI5*/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk - 8 t/m 11 juli 2021 springen
Tel: 0032-67794933
E-mail: mcfeigenspan@eemworld.com
Website: weridetheworld.com/Uitslagen
CSI1*
Annette Wolf (Hilversum) - Ewoud J, Isidoor


Barbury Castle CCI3*-S/ CCI4*-S Groot-Brittannië - 8 t/m 11 juli 2021 eventing
Tel: 0044-8707879985
E-mail: alec@musketeer.co.uk
Website: www.musketeer.co.uk/Uitslagen
CCI4*-S
Althea Bleekman (Devon) - Dasj


Flyinge CVI1*/ CVI2*/ CVI3*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ CVICh1*/ CVIC Zweden - 9 t/m 11 juli 2021 voltige
E-mail: ted@flyingehus.com
CVI2*
Feline Jurgens (Lisse) - Torino
CVI3*
Heleen Brans (Voorschoten) -
Lasse Kristensen (Wassenaar) -
Annebeth Kubbe (Noordeloos) - Evermore R
Aleksandra Mazinska (Tolbert) -
Arthur Seidel (Nieuweroord) - Smaragd
Nienke de Wolff (Groningen) - Christmas PS Z, Dare Devil
CVIJ2*
Charlotte Seidel (Nieuweroord) - Smaragd


Argentan CEI1* 100/ CEI2* 130/ CEI3* 160 Frankrijk - 10 t/m 10 juli 2021 endurance
E-mail: acor.orne@wanadoo.fr
CEI2* 130
Anne Marijn Kok (Hendrik-Ido-Ambacht) - Egua Express
Marie-Marie Letort (Orsay) - Anakara de Fly
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - Dayway Stream Bliss

Ander Nieuws

  • Deze week FEI Jumping Nations Cup Youth Final in Kronenberg
    Deze week FEI Jumping Nations Cup Youth Final in Kronenberg
  • Verslag dressuurforum 14 september 2021
    Verslag dressuurforum 14 september 2021
  • Wereldbekerseizoen 2021/2022 bijna van start
    Wereldbekerseizoen 2021/2022 bijna van start