­ Deelnemers internationale wedstrijden 7 t/m 13 juni 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 7 t/m 13 juni 2021

Geplaatst op 08 juni 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Endurance , Voltige

Aanstaande vrijdag starten de springruiters van TeamNL in La Baule in de tweede FEI Nations Cup (1e divisie). Bondscoach Rob Ehrens heeft een sterk team opgesteld met Willem Greve, Marc Houtzager, Frank Schuttert en Harrie Smolders. In Denemarken komt een team Oranje-jassen aan de start in de EEF Nations Cup. Ook de springjeugd heeft landenwedstrijden in het Duitse Hagen. Hier komt ook de dressuurjeugd aan de start. Verder rijden Nederlandse springruiters in België, Frankrijk en Amerika. In eigen land is in Kronenberg een internationale wedstrijd voor de para-dressuurruiters. Ook hier zijn TeamNL ruiters goed vertegenwoordigd. Verder zijn Nederlandse eventingruiters op wedstrijden in Bicton en Westerstede. Voor de Nederlandse voltigeurs is een mooie wedstrijd in Saumur. Daarnaast is in Frankrijk nog een endurancewedstrijd met Nederlandse deelname die strijden over afstanden van 160 km, 100 km en ook rijden hier Young Riders en Junioren.

Kronenberg CPEDI3* Nederland - 10 t/m 13 juni 2021 dressuur
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/Uitslagen
CPEDI3*
Loes Cevaal (Holten) - Happy Hero I I
Nicole den Dulk (Elen) - Wallace N.O.P.
Rixt dan der Horst (Bergeijk) - Findsley N.O.P.
Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Alphaville N.O.P., Guetta
Melissa Janssen (Brunssum) - Dreamy-Boy
Sandra Jeuken (De Mortel) - Grando
Britney de Jong (Utrecht) - Caramba
Glasten Krapels (Ingen) - Windhook
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz
Anni Meijer (Stokkum) - Istmo de Lyw
Annemarieke Nobel (Schoonloo) - Doo Schufro
Yvette Overgoor (Borculo) - Alexander
Maud de Reu (Zwolle) - Webron N.O.P.
Esra de Ruiter (Nistelrode) - Halloween
Demi Uijtewaal (Almere) - Winando RFS
Sanne Voets (Berghem) - Demantur RS2 N.O.P.
Tessa Baaijens - Van de Vrie ('s-Heer Hendrikskinderen) - Happy Grace


Hagen a. T. W. CDICh-A/ CDIJ/ CDIOCh/ CDIOJ/ CDIOP/ CDIOY/ CDIP/ Duitsland - 8 t/m 13 juni 2021 dressuur
Tel: 0049-5401896238
E-mail: c.verwey@psi-sporthorses.de
Website: future-champions.de/Uitslagen
CDIOY Young Riders
Jade Oord (Vijfhuizen) - Chireine
Sanne Paulissen (Koningsbosch) - Flügel
Coco Soffers (Nispen) - Global's Formidable
CDIY Young Riders
Sharina Mandemakers (Giessen) - Guns N' Roses
CDIJ Junioren
Linde Hofs (Hengelo Gld) - Cerano Caramel
CDIOCh Children
Sophie van Iwaarden (Krabbendijke) - Hermès Mithras
Fleur Kempenaars (Oud Gastel) - Armano
Isabelle Saton (Sonnega) - Capricho LIII
CDIOP Pony’s
Esmee Boers (Nieuw-vennep) - Orchard Red Prince
Senna Evers (Grootebroek) - Majos Cannon
CDIP Pony’s
Isa Hollands (Schimmert) - Mabeline's Floran
Yasmin Westerink (Oldebroek) - Brasil


La Baule CSI1*/ CSIO5*-NC EUD1 Frankrijk - 10 t/m 13 juni 2021 springen
Tel: 0033-240600280
E-mail: organisation@labaule-cheval.com
Website: www.labaule-cheval.com/Uitslagen
CSIO5*-NC EUD1 Nations Cup
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN, Highway TN, Zypria S N.O.P.
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante N.O.P., Sterrehof's Edinus
Frank Schuttert (Ommen) - Carolina, Latina van het Avenhof, Lyonel
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc, Dolinn N.O.P., Escape Z


Uggerhalne CSIO3* Denemarken - 10 t/m 13 juni 2021 springen
Tel: 0045-40254986
E-mail: jt@equitour.dk
Website: www.equitour.dk/Uitslagen
CSIO3* Nations Cup
Michael Greeve (Veeningen) - Fernando, Guan GJB, High Big Andi K
Jens van Grunsven (Erp) - Doma Sue, Greatlight, Heathrow
Patrick Lemmen (Grashoek) - Full Option van't Zand, Luigi U.B.
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, Hertogin van de Kouberg, Monte Carlos
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Etoulon VDL, Long John Silver 3


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 9 t/m 12 juni 2021 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/Uitslagen
CSI2*
Kevin Beerse (Wergea) - Camelot, Fenia, Gilona AO
Kessy van Berlo (Veghel) - Erma
Larissa Bijl (Deurne) - I'm the next be gentle, Inspector
Stefanie Carroll (Bocholt) - High Point VDL, Immanuel R
Manon Hees (Meterik) - Echo vh Gerendal Z, Gerry Butler
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Guilietta, Silverado
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX, Hero, I Think I Can HX
Niels Knape (Swalmen) - Mister Brown Di Magico, Name it
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Embassador JT Z
Tom Martens (Ospel) - I'm a Star, Iwan, Une Adelheid Z
Johnny Pals (As) - Carlotta, Excentriek
William Schreuder (Baexem) - Quint
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Lausejunge, Ivan
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, For President, Zeppe Blue
CSI1*
Kevin Beerse (Wergea) - Khinula -N
Kessy van Berlo (Veghel) - Isabel
Niels Knape (Swalmen) - Ganturano
Lonneke Mulder (Sittard) - Con Calato
Johnny Pals (As) - Captain Cooper
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Beau van de Hagenhorst, Jabab CB
CSIYH1* incl. 8yo
Kessy van Berlo (Veghel) - Kaboom
Larissa Bijl (Deurne) - Kadiva
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Tassilo
Michel Hendrix (Kessel Lb) - James Bond HX
Jelmer Hoekstra (Middelharnis) - Casilo CEN, Filou du Cache Pot Z, Orta de Reve
Niels Knape (Swalmen) - Idagonda
Claudia Kos (Zuid-Scharwoude) - Gwen Stefani, Katarina van 't Huka Z, Kiss Me Society
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Alvisto van ‘t Bergerven Z, Louann
Lonneke Mulder (Sittard) - Ciao Bella
Johnny Pals (As) - Interadel BH, L'extreme BH
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin, Glock's Novellist, Golden Shadow
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Madame de Tiji


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 10 t/m 13 juni 2021 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be/Uitslagen
CSI2*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Granny Smith Apple, Las Vegas
Marco Brinkman (Twello) - Iniesta
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Cassy de la Valiere, Donald Z, Quizz ASK
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday
Kelly Jochems (Achtmaal) - Eowan A, Hakan
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Carte Blanche, Flying Jackie, Milana van de Nianahoeve
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Diamond For Pleasure, International
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Daddycool Go, Hiek`n
CSI1*
Annabel Adriaanssen (Aagtekerke) - Ponyhof's Ice Boy
Remco Been (Winterswijk Miste) - Havanna
Kelly Jochems (Achtmaal) - Bless you, Careful Habibty
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Cellestino
Iris Looymans (Vught) - Lamborghini Z
Roosmaryn Roelofs (Soest) - Baloustair, RVB Robin Hood
Desiree van der Veek (Lisserbroek) - Hilton
Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) - Diluxe
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Marco Brinkman (Twello) - Jonas, Panenka de Kalvarie
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Comme D'Amour Z, Prince van de Coninckshoeve
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Jannan Girl BH
Iris Looymans (Vught) - Primero H.H. van de Ruiter
Peggy Looymans (Vught) - Kupardie
Ruben Romp (Goirle) - Cipressa vd Esberg Z, Jacquet Go


Deauville CSI2*/ CSI1*/ CSIAm-A Frankrijk - 10 t/m 13 juni 2021 springen
E-mail: contact@pole-international-cheval.com
Website: www.pole-international-cheval.com/event/csi-amateur-gold-tour-ffe-esthederm
CSI2*
Lars Kersten (Egchel) - Kaddee van de Knuffel, Miss Plot van de Knuffel, Quatta NH Z
CSI1*
Lars Kersten (Egchel) - Ici Paris


Sancourt CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk - 10 t/m 13 juni 2021 springen
E-mail: mazy.pierre@wanadoo.fr
Website: www.aper-equitation.fr/fr/cso554/csi-am-yh-sancourt
CSI2*
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Q-Verdi
CSI1*
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Hoznayo


St Tropez - Grimaud CSI4*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk - 9 t/m 13 juni 2021 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: www.jumping-golfe-saint-tropez-en.hubside.fr/Uitslagen
CSI2*
Kim Emmen (As) - Origi van de Bandam, Warriors Glory


Lexington, Horse Park KY CSI2* USA - 9 t/m 13 juni 2021 springen
E-mail: derek@splitrockjumpingtour.com
Website: splitrockjumpingtour.com
CSI2*
Wim Janssen (Wellington - Florida) - Quadros 3


Hagen a. T. W. CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOP/ CSIOY Duitsland - 8 t/m 13 juni 2021 springen
Tel: 0049-5401896238
E-mail: hd@psi-sporthorses.de
Website: future-champions.de/Uitslagen
CSIOY Young Riders
Niels Kersten (Egchel) - Famous H, High Hopes SFN
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye, Flora
Skye Morssinkhof (Hierden) - Bamalou d l’Ecuyer, G-Vingino-Blue
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Tom Schellekens (Esbeek) - Casander, Fiarabo
CSIOJ Junioren
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Icarinda, Sisi
Mila Everse (Waddinxveen) - Orso del Terriccio
Senna Everse (Waddinxveen) - Grodino, Kerswin van 't Roosakker
Amber van Marle (Ambt Delden) - Gregorius v/d Vrendt
Thijmen Vos (Wierden) - Calgary 56, Ive Got the Key
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme
CSIOCh Children
Daan Adams (Veldhoven) - Cherokee, Ginette VD Kempenhoeve
Maud Agterberg (Hagestein) - Eloubet, Limoncello
Jersey Kuijpers (Helmond) - JK Horsetrucks Hopefull, JK Horsetrucks Quanta Questa
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Bulavsco, Esprit
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, In The Air
CSIOP Pony’s
Logan Fiechter (Merksplas) - Minerva For Play, Mixed by Thunder van de Zuuthoeve
Wesley ter Harmsel (Enter) - FC Twente E.B.
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Noriego vd Riloo, Voodstock de l'Astree
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Tiego, Burito's Elegance
Milan Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13
Joyce Wolters (Montfort) - Karl van Orchid's


Bicton CCI4*-L/ CCI4*-S/ CCIU254*-L Groot-Brittannië - 9 t/m 13 juni 2021 eventing
Tel: 0044 -1395441162
Website: www.bicton-arena.co.uk/Uitslagen
CCI4*-L
Andrew Heffernan (Cheshire) - Harthill Phantom
CCI4*-S
Andrew Heffernan (Cheshire) - Castle View Larry, Gideon
CCIU254*-L
Nina de Haas (Hengstdijk) - Divine H.E.


Westerstede CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCI3*-S/ CCI1*-Intro/ C Duitsland - 9 t/m 13 juni 2021 eventing
E-mail: uwemeyerarc@gmail.com
Website: www.ammerlaender-reitclub.de/Uitslagen
CCI3*-L
Els Driehuyzen (Oosterwolde Fr) - Goldhaers Bolanitas
CCI3*-S
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Darius de Bas, Jarelly MBF, Jersey MBF
CCI2*-L
Merel Blom (Aalten) - Canadian Club M
Loïs Joosse (Lemele) - Fighting Giralda G
CCI2*-S
Maria Appelboom (Hierden) - Da Vinci
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) - Bon Jovi
CCI1*-Intro
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - IJsbrand
Maxime van Tatenhove (Gapinge) - Hestia


Saumur CVI1*/ CVI2*/ CVI3*/ CVIJ1*/ CVICh1*/ CVIJ2*/ CVIC Frankrijk - 11 t/m 13 juni 2021 voltige
Tel: 0033-241673637
E-mail: comite@saumur.org
Website: www.saumur.org
CVI1*
Anne van Bebber (Nijmegen) -
Wilke van de Coolwijk (Den Dungen) - Izmir 'H'
Geertje van der Meer (Roelofarendsveen) -
CVI2*
Sofie van der Laan (Den Dolder) - C.S.I.
CVI3*
Rian Pierik - Bongers (Handel) - Chameur
Cynthia Danvers (Bilthoven) -
Elle van Dijk (Odiliapeel) - Cédric, J ' Adore LH
Quincy Felicia (Handel) - Chameur
Jinte Pierik (Boekel) - Doemaar
Joske van Koelen (Hoogland) -
Sander Pannekoek (Cuijk) -
Marielle van Dijk - Van Peters (Odiliapeel) -
Diede Pierik (Handel) -
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel) - Falatio, Wim
Renske Schaik (Schalkwijk) - C.S.I.
CVIJ1* Junioren
Eleonora Westebring - Putten (Essen) - Ilyas
Merel Westebring (Essen) -
CVICh1* Children
Isabella Delemarre (Almere) -
Lucy van Puffelen (Hoogblokland) -
Bram Striezenau (Muiderberg) - Knockawuddy Beatrice, Newmarket Boom Box
Moneke Valenkamp (Muiderberg) -
CVIJ2* Junioren
Anouk Arachchige (Bunschoten-Spakenburg) - Jazz Time Son
Fionn Baetens (Zevenaar) -
Rian Pierik - Bongers (Handel) - Chameur
Wilke van de Coolwijk (Den Dungen) - Izmir 'H'
Jinte Pierik (Boekel) - Doemaar
Renate Maas (Heesch) -
Lut Oltmans (Heesch) -
Jeroen Rijpstra (Lisse) -
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel) - Falatio, Wim
Sam Dos Santos (Retie) -
Elise van de Ven (Heesch) -


Compiègne CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI3* 160/ CEIYJ2* 120/ CEI3 Frankrijk - 12 t/m 13 juni 2021 endurance
Tel: 0033-6611811
E-mail: lawalendurance@gmail.com
Website: facebook : compiegne endurance (or lawal endurance)
CEI3* 160
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - Girilambone Radiance
CEI1* 100
Nant Baten (Teteringen) - Lelo's Allegro
CEIYJ2* 120 Young Riders en Junioren
Eva van Arem (Hulshorst) - Eenhoorn's Tabal
Nanke Kramer (De Veenhoop) - Onenightstand

Ander Nieuws

  • Deelnemers internationale wedstrijden 21 t/m 27 juni 2021
    Deelnemers internationale wedstrijden 21 t/m 27 juni 2021
  • Teams voor EK Springjeugd Vilamoura bekend
    Teams voor EK Springjeugd Vilamoura bekend
  • Tips van de Top: Opstijgen en afstijgen
    Tips van de Top: Opstijgen en afstijgen