­ Deelnemers internationale wedstrijden 9 t/m 15 augustus 2021 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 9 t/m 15 augustus 2021

Geplaatst op 09 augustus 2021 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance en KNHS

De Nederlandse ponyruiters hebben dit weekend hun Europees kampioenschap in het Poolse Strzegom. De bondscoaches hebben sterke teams opgesteld in de disciplines dressuur, springen en eventing. Het CSI Houten is nieuw op de internationale kalender. Veel Nederlandse springruiters staan op de deelnemerslijsten. Verder is in Londen een etappe van de Global Champions Tour en springen Oranje ruiters op concoursen in België, Duitsland en Frankrijk. In het Belgische Zandhoven komen Nederlandse dressuurruiters aan de start. Ook zijn daar rubrieken voor de dressuurjeugd. Voor de Nederlandse eventingruiters is in Le Pin au Haras een Nations Cup wedstrijd, daarnaast ook CCI's op 3* en 2* niveau. In Drebkau is een World Cup kwalificatie voor vierspanrijders met Nederlandse deelname. Tot slot is ook in Duitsland, in Rotenburg, een endurance-evenement waarin Nederlandse ruiters wedstrijden rijden over 160, 120 en 100 km.

Strzegom CH-EU-P-D Polen - 11 t/m 15 augustus 2021 dressuur
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.strzegomponies.pl/uitslagen
CH-EU-P-D EK pony’s dressuur
Veerle van Hof (Kerkrade) - Equine Parks Xander
Jill Kempes (IJzendoorn) - Next Black Magic
Bridget Lock (Appeltern) - Don Davino Horsepoint
Ilse de Wilde (Andel) - Falco


Strzegom CH-EU-P-S Polen - 11 t/m 15 augustus 2021 springen
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.strzegomponies.pl/uitslagen
CH-EU-P-S EK pony’s springen
Logan Fiechter (Merksplas) - Minerva For Play
Ava Eden van Grunsven (Erp) - Special Lady
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Voodstock de l'Astree
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Jolly
Milan Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13


Strzegom CH-EU-P-E Polen - 11 t/m 15 augustus 2021 eventing
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.strzegomponies.pl/uitslagen
CH-EU-P-S EK pony’s eventing
Bente Bartels (Coevorden) - Peggy's Rocket
Senna van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady
Ivy van der Kolk (Zuna) - Robin Hood
Renzo Laffra (Berkhout) - Wolfenhofs Nesta
Kato de Smidt (Eede Zld) - Orchid's Tigersun
Sophie Weening (Raalte) - Hip Hop


Zandhoven CDI3*/ CDIP/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIY/ CDIU25/ CDICh-A België - 10 t/m 14 augustus 2021 dressuur
Tel: 0031-653472520
E-mail: info@belgiumdressageevents.be
Website: www.belgiumdressageevents.be/uitslagen
CDI3*
Vincent van Gasselt (Laren Nh) - Delacroix II
Kim van der Muren (Chaam) - Guadeloupe-Beau
Fleur Verbeek (Herfelingen) - Callista Sollenburg, DJ
Tommie van Puijenbroek - Visser (Postel) - Genesis Begijnhoeve
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch, Hexagon's Ich Weiss
CDIU25
Lotte van den Herik (Schijf) - Winner VDH
CDIY
Bente Hedeman Joosten (Voorschoten) - Hippy Evitia
CDIJ Junioren
Mirthe van Doremalen (Dreumel) - I Am Special
Demi Feijs (Eijsden) - Dordogne DN
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
Micky Schelstraete (Gemonde) - Cachet L, Gregwaard
CDICh-A Children
Sophie van Iwaarden (Krabbendijke) - Hermès Mithras
CDICh-A (E-pony) Children
Fleur Kempenaars (Oud Gastel) - Armano
CDIP Pony’s
Esmee Boers (Nieuw-Vennep) - Orchard Red Prince
Lemoni Dicker (Harskamp) - Hulst Isadora, Junkbrunnen's Taj Mahal
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) - Boogie De L’Aube
Sanja Janssen (Koningsbosch) - Bink
Elise de Loos (Roosendaal) - Sandokan's Pardo
Morgan Walraven ('s-gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
Maud van Walstijn (Hengelo Gld) - Don Diego
Yasmin Westerink (Oldebroek) - Cognac IX
Djuli van Winden (Wekerom) - Vlagberg's Champion


London CSI5*/ CSI2* Groot-Brittannië - 13 t/m 15 augustus 2021 springen
Tel: 0031-402069111
E-mail: barbara@globalchampionstour.com.com
Website: www.globalchampionstour.com/uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Johnny Pals (As) - Charley, Fernando BH
Frank Schuttert (Ommen) - Kinky Boy van het Gildenhof, Lyonel
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, Long John Silver 3
CSI2*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Vanda Phantom
Skye Morssinkhof (Hierden) - G-Vingino-Blue, Nina vh Scheefkasteel


Opglabbeek CSI4*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo Belgié - 11 t/m 15 augustus 2021 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI4*
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy
Bart Bles (Babberich) - Diacco-Blue, El Rocco, Fernando, United Touch S
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Stefanie Carroll (Bocholt) - Hardessa, Kiss - Kiss van het Endhouse
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Edinus
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Isovlas Emmerton, Milana van de Nianahoeve
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker, Chivas AP Z, Kentucky D'Amour
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Genasis, Hi There
CSI1*
Lisa Bongers (Wijchen) - J Cesselina
Erwin de Bruin (Lunteren) - Falco, Jokidoki Z
Bibi van Gehlen (Nuland) - Heimtanz PR
Cejay Joosten (Zevenaar) - Italia
Anouk Kort (Lewedorp) - Canty Bois Blanc Eda
CSIYH1* incl. 8yo
Erwin de Bruin (Lunteren) - Cattivo SK, Con Amore SK
Stefanie Carroll (Bocholt) - Gucci
Marc Houtzager (Rouveen) - Cabelensky Z
Cejay Joosten (Zevenaar) - La Luna E
Anouk Kort (Lewedorp) - Qitana ´Ter Elzen’
Sanne Thijssen (Sevenum) - Jamble Gamble


Donaueschingen CSI3*/ CSIAm-A/ CSIYH1* Duitsland - 12 t/m 15 augustus 2021 springen
Tel: 0049-44739411
E-mail: astruckmeier@escon-marketing.de
Website: www.escon-marketing.de/uitslagen
CSI3*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Las Vegas, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Gilona AO
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Chacco Blue II, Forever SFN, Investment I.B.
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Helsinki, Helsinki V.D.O., Icoon VDL
Niels Kersten (Egchel) - Famous H, Granito Noordenhoek, High Hopes SFN
Gerben Morsink (Enschede) - Carsey Z, Navarone Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, For President, Zeppe Blue
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Florida Balia NL, Holliewood
Thijmen Vos (Wierden) - Calgary 56, Ive Got the Key
CSIAm-A
Annet Willems - Vos (Wierden) - Kentucky N
Faye Louise Vos (Wierden) - Hildegard
CSIYH1*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Juwel SFN
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Kathleen WV
Niels Kersten (Egchel) - Thuur Z
Gerben Morsink (Enschede) - Carina Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) - Juice


Deauville CSI3*/ CSI1* Frankrijk - 12 t/m 15 augustus 2021 springen
Tel: 0033-157677673
E-mail: showoffice@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-events.com/uitslagen
CSI3*
Tom Martens (Ospel) - Baucis D'Ouilly, I'm a Star, Iwan


Houten CSI2*/ CSI1* Nederland - 11 t/m 15 augustus 2021 springen
Tel: 0031-610733873
E-mail: info@csihouten.nl
Website: www.csihouten.nl/uitslagen
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Genius, Isla ibiza
Anne Bakker (Wapserveen) - Iwar
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Isis
Lennard de Boer (De Wijk) - Casallini, Isapardi VDL, Tinkerbell Z
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Inus B
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, I AM, Ileanne SFN
Cecile Klaassen (Sprundel) - Cilydi
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Floris
Jessica Bruin (Middenmeer) - Fynata
Marleen van der Burg (Neede) - Hanassi
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Eiaralda
Manon Damhuis (Tilligte) - I am a Cooper
Berber Dijkman (Wesepe) - Captain Z, I'm Special, Jolie F
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Casanova Style VK Z, Ilivia
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday, Huro´s Winston-Jumper R
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Jacoba Stud Imosa
Kim Emmen (As) - Ikannan V G, Origi van de Bandam, Warriors Glory
Lilly Engelsman (Berkhout) - Don Juan
Miranda Esser (Bennekom) - Glamour, Happy Girl, Hilaire
Mila Everse (Waddinxveen) - Heldorado, Orso del Terriccio
Senna Everse (Waddinxveen) - Grodino, Kerswin van 't Roosakker
Amber Fijen (Bladel) - Ishiblue F, Nippon vd Donkhoeve
Tim Franssen (Gilze) - Fantasia, Frans Wilrick's
Henk Frederiks (Wapserveen) - Habab, Harm-B, Hendelien
Daan van Geel (Gees) - Escobar TS, Idaloma
Jens van Grunsven (Erp) - Greatlight, Heathrow
Arjan van den Heijkant (Biddinghuizen) - Heidelberg
Gert van den Hof (Slagharen) - Labor's No Limits
Marieke Houtman (Nederhorst Den Berg) - ES. Buberth
Thieu Huijbregts (Rijsbergen) - Quint vh Maarlo Z
Mart IJland (Hengelo Ov) - Il Cavallo V L
Martine Dimmendaal - Kempkes (Putten) - Norhaya Z
Niels Knape (Swalmen) - Ganturano, Name it
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Ilone Sinaa GPH, Irish Coffee PR
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cor, Evermeta, Nebraska de Muze Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Fabulous, Huberth B, Isodermus PP
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Iron Man 111, Take A Chance On Me Z
Megan Laseur (Soest) - Cassanova, It's a Walk in the Park, Ivysinaa
Fabienne Lichtenvoort Cats (Elspeet) - Gottilia
Bart van der Maat (Houten) - Chicago, Come on Chester, Nerrado Junior
Thijs Machielsen (Weelde) - Ireuza
Esther Manders (Helvoirt) - Assembly's Andiamo Z
Enrico van Manen (Stroe) - Haran
Tamara van Manen (Stroe) - Intensely MBF
Emmelie Melssen (Blokker) - Gambo HR
Pim Mulder (Dalfsen) - Gypsy d' Usance, Hooligan RZ, Memphis Z
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel, Gallardo CSI
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) - Infinity
Max van de Poll (Hierden) - Cola de Lis, Hyperion
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Cuidam, Exception, Haya
Emiel Richter (Enschede) - Quality - Star
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Nobel Vd Bisschop
Kirsten Rikkert (Enter) - Famariloma, No Fear Vd Tichelrij Z
Ties Rothstegge (Weerselo) - Ivar KV
Marco Sas (Schoorl) - Galileo van de Hagenhorst, Joule S
Rob Scherphof (Vriezenveen) - Eclipse
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock’s Dobelensky, Glock's Lausejunge, Glock's Novellist
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, Hertogin van de Kouberg, Stakkaire Gold
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Coco Chanel, Double Dutch
Albert Smit (Gilze) - Big Cassal
Sammy-Jo Smit (Gilze) - My Lady van 't Achterhof
Jip Spruijt (Epe) - Fyolieta
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Heaven of Romance
Jessy Tewis (Montfoort) - Exceptionel
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Camaxima
Anne van Vulpen (Vleuten) - Fajoecha BH
Maud Wiefferink (Denekamp) - Agono
Harrie Wiering (Overlangel) - EFS Top Contender, Gweedore vd Groote Kamps Z
Anneke Niels - Van Wijngaarden (Didam) - Freya
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Gomera
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Halifax, Jayla
CSI1*
Maud Agterberg (Hagestein) - Eloubet, Limoncello
Merel Albertema (Bunnik) - Kobalt Express
Rosalin Baan (Lunteren) - Ecantos HBL
Anne Bakker (Wapserveen) - Keina, My Precious Diamond Z
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Jappelou RV, King Of Action RV
Samantha Bos (Zuidwolde Dr) - Gigant
Victoria van Breemen (Beverwijk) - Jumping Star
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Viggo
Jessica Bruin (Middenmeer) - Cofi Z, Janis Joplin JB
Marleen van der Burg (Neede) - Jancoulavsco Fortuna
Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) - Hirolka Blue Ryal K., Quilon
Manon Damhuis (Tilligte) - Jezus van de Westzijde
Berber Dijkman (Wesepe) - One in a Million
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Jarizona van de Muggenhoek, Just Chesnut
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z, Uppercut Libellule
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Justique
Jessica Dozeman (Biddinghuizen) - Authentiek, Jimmigo
Kim Emmen (As) - Bentley 7, Lady Angeles
Amber Fijen (Bladel) - Cunami, Irona van de Viking Z
Henk Frederiks (Wapserveen) - Issey Miyake MB
Lizzy de Gooijer (Wijdewormer) - Dublin vd Berghoeve Z
Jens van Grunsven (Erp) - Judeska
Babette Haanschoten (Scherpenzeel Gld) - Athene, Koko
Demi Herder (Noordbroek) - Great Girl
Melissa Heuvelman (Schellinkhout) - Fantastique
Marjolein Heuvelmans (Oldenzaal) - Darina S
Gert van den Hof (Slagharen) - Ciacilcara VDL Z, Cooper Z
Stijn Hokse (Rouveen) - Impala, Zuchiny
Marieke Houtman (Nederhorst Den Berg) - Cabauw Du Vlist, Keamiek
Jeanny van den Hove (Noordeinde Nh) - Gameboy
Willemiek Huisman (Finsterwolde) - Emilio, Jelrelia
Mart IJland (Hengelo Ov) - It's A Dream VG
Martine Dimmendaal - Kempkes (Putten) - Alandria Z
Lily van der Knaap (Putten) - C'est La Donna-Y, Ona Jane B
Glenn Knoester (Assendelft) - Jillz E.B.
Siebe Kramer (Oud-Beijerland) - Cherise
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Helvetia Moeders W, Just A Moment Van 'T Heerenhuys
Megan Laseur (Soest) - Jolien, Kapitaal L
Mitch Laseur (Soest) - I'M Special Z Bh, Kwaliteit L.
Koen Loomans (Soest) - Jalisco Two And Two Go, Kersinaa
Bart van der Maat (Houten) - Je Happy Lina
Thijs Machielsen (Weelde) - Hemelton, I Am Palve
Esther Manders (Helvoirt) - Hannibal van de Berghoeve, Parenthese J&F Champblanc
Enrico van Manen (Stroe) - Kaprisch
Tamara van Manen (Stroe) - Incredible
Emmelie Melssen (Blokker) - Keep Calm L, Kyra
Pim Mulder (Dalfsen) - Herlin
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Ice
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) - Clash van de Hunters Z, Jorette Gold
Denny Olde Agterhuis (Rottum Fr) - Fairwings
Olivia Pleysier (Bilthoven) - Diador
Max van de Poll (Hierden) - Copina
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Caen Rose, Garola H.K.
Maikel Posmus (Zuidoostbeemster) - Joy H
Piet Raijmakers jr. (Asten) - I'm Specialized
Emiel Richter (Enschede) - Kikidola, King Kong V.G.
Sabrina van Rijswijk (Pijnacker) - Cobalt vd Bisschop Z
Kirsten Rikkert (Enter) - Jr Rag
Marco Sas (Schoorl) - King Blue
Gerco Schröder (Tubbergen) - Jaguar
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Onslow
Jan Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS
Anique Sijkens (Lommel) - Kanjer HG
Rheava Siy (Hoogeveen) - Ice
Laura Slager (Staphorst) - Jupiler, Volbeat
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Jacky Boy, Kornet D'Amour VVD
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska, I Am
Caya Stamkot (Broek In Waterland) - Gazelle Belle
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Juleska
Julia Swart (Maarn) - Cahlista Z
Amy Tewis (Montfoort) - Jelvet
Jessy Tewis (Montfoort) - Foxy Foxtrot
Iza Venhoven (Borculo) - D'Bold
Gaëlle Verweij (Lunteren) - Quebec 1
Joy Viscaal (Albergen) - Mekalio
Celeste van der Vlist (Lexmond) - Alfons
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Kaijalita
Anne van Vulpen (Vleuten) - Kizzi van het Molenhof
Maud Wiefferink (Denekamp) - Kalie S, Malit V
Harrie Wiering (Overlangel) - Jamal E.B.
Anneke Niels - Van Wijngaarden (Didam) - Just Special
Annette Wolf (Hilversum) - Isidoor, Zeppe de Sabette z
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Good Luckkey WS
Senna Wusten (Loenen Gld) - Cassus Clarque, Colante
Kim Zantingh (Alteveer Gem De Wolden) - Caressa Z
Albert Zoer (Echten Dr) - Jackpot


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 12 t/m 15 augustus 2021 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be/uitslagen
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Iron Z, VDL Groep Nino du Roton
Marcel van Driel (Heeswijk-Dinther) - I-Dextro
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, L'Esperance La Vie Z
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia, Hermes
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z, Gomez, Monty vd Withoeve
Joni Vollenberg (Melderslo) - Andiamo van de Eykhof Z
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Urane de Talma
Marcel van Driel (Heeswijk-Dinther) - Jumper Van De Muggenhoek
Nina Houtzager (Rouveen) - Cream Caramel, Fonia Again
Sas Louter ('s-Gravenzande) - Cantinero
Nick Nanning (Dalfsen) - Juliëtte
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Julian
Loewie Joppen (Maasbree) - Clown of picobello, Foncetti vd Heffinck
John Steeghs (Meterik) - Jardin
Joni Vollenberg (Melderslo) - Jillz S.A.


Arnas Champburcy CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk - 12 t/m 15 augustus 2021 springen
E-mail: charlotte.darnat@orange.fr
CSI1*
Sanne Udink (Auriac Du Perigord) - Jango
CSIYH1*
Sanne Udink (Auriac Du Perigord) - Ellia d'Alemps


Le Pin au Haras CCI2*-S/ CCI3*-L/ CCI3*-S/ CCI2*-L/ CCIO4*-NC-S Frankrijk - 12 t/m 15 augustus 2021 eventing
Tel: 0033-607189836
E-mail: Ylegoupil@gmail.com
Website: www.legrandcomplet.fr/uitslagen
CCIO4*-NC-S Nations Cup
Roxana Graman (Slagharen) - Forever
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Quibus
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Aliene Ruyter (Opheusden) - Bomba
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
Jordy Wilken (Olst) - Burry Spirit, Curacao
CCI3*-L
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Justus Valk (Amsterdam) - Hollandsche Fitzgerald
CCI3*-S
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Campbelle WS
Florinoor Hoogland (Ederveen) - Hontoni
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jarelly MBF
CCI2*-L
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Wilson
Sanne Platte (Elburg) - Hopes and Fears
Erik Roor (Rhenen) - Kapirossi
CCI2*-S
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Eyecatcher
Laura Hoogeveen (Weert) - Wicro Eowyn
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) - Watermill Kadar
Sarah van Leeuwen (Zundert) - It Takes Two
Theo van de Vendel (Ederveen) - Hello


Drebkau CAI3*-H2/ CAI3*-H4 WCupQ Duitsland - 12 t/m 15 augustus 2021 mennen
Tel: 0049-3560251910
E-mail: info@ruf-drebkau.de; kerstin.koalick@koalick.de
Website: www.ruf-drebkau.de
CAI3*-H4 WCupQ World Cup
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Geronimo
CAI3*-H2 Tweespan paarden
Leo van der Burgt (Meijel) - BurgtBeheer Elco, BurgtBeheer Gabor
Harrie Verstappen (Eersel) - Formando, Indiaan


Rotenburg CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI3* 160/ CEIYJ1* 100/ CEIY Duitsland - 12 t/m 15 augustus 2021 endurance
E-mail: al-samarraie@hausbauplus.de
CEI3* 160
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Anissa du Florival
CEI2* 120
Marijn van der Velden (Oostvoorne) - Salman al Khalediah
CEIYJ1* 100
Puck Kromkamp (Hooghalen) - Kyra's Promising Risky Dream
CEI1* 100
Anna Brandjes (Bergen Nh) - Djawann de Madigou

Ander Nieuws

  • Verslag enduranceforum 13 september 2021
    Verslag enduranceforum 13 september 2021
  • Voorlopige startlijsten Hippiade Mennen, Dressuur en Springen zijn bekend
    Voorlopige startlijsten Hippiade Mennen, Dressuur en Springen zijn bekend
  • KNHS Kampioenschap Lichte Tour en ZZ-Zwaar op 10 en 11 augustus 2021
    KNHS Kampioenschap Lichte Tour en ZZ-Zwaar op 10 en 11 augustus 2021