­ Prachtige kampioenen gehuldigd op de derde Hippiadedag - KNHS

Prachtige kampioenen gehuldigd op de derde Hippiadedag

Geplaatst op 20 augustus 2021

Op de derde dag van de Hippiade konden de deelnemers rekenen op een waterig zonnetje en aangenamere temperaturen dan de afgelopen dagen. In de dressuur was het vandaag de beurt aan de klasse L2, M1, Z2 en ZZ-licht. Daarnaast mochten de springruiters zich vandaag opmaken voor de klasse L, M, Z en ZZ. Naast de spring- en dressuurrubrieken begon vandaag ook de Hippiade voltige met de klasse B en L. Dit leverde weer prachtige nieuwe kampioenen op.

Uitslag Dressuur klasse ZZL:

  1. Renate van Uytert - van Vliet (Heerewaarden) - Just Wimphof (v. De Niro), 72,238%
  2. Micky Schelstraete (Gemonde) - Cachet L (v. Jazz), 70,905%
  3. Romy Bemelmans (Hulsberg) - Haisai (v. Apache), 69,095%​

Uitslag Dressuur klasse Z2:

  1. Bart Veeze (Lochem) - Kyton (v. Ferguson), 74,559%
  2. Mara de Vries (Poederoijen) - Appstore (v. Abercrombie), 71,961%
  3. Renate van Uytert - van Vliet (Heerewaarden) - Johnny Depp (v. Bordeaux), 71,961%

Uitslag Dressuur klasse M1:

  1. Saskia van Es (Voerendaal) - Look Like Flame (v. Fürstenball), 71,111%
  2. Sanne van der Giessen (Papendrecht) - Las Vegas (v. Jazz), 70,167%
  3. Jessica Nijpjes (Middelburg) - Luna (v. Governor), 68,722%

Uitslag Dressuur klasse L2:

  1. Saskia van Es (Voerendaal) - Fenomonon (v. Franz Ferdinand), 75,167%
  2. Amber Hage (Hoogerheide) - Mercurius ACM (v. Dream Boy), 73,000%
  3. Carina Bijlhouwer (De Zilk) - Kaliber (v. Chagall D&R), 71,444%

Uitslag ZZ springen paarden Powered by Hartog:

  1. Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde) - Juventus (v. Glasgow-W Vh Merelsnest), 0/0-41.40 sec.
  2. Ernesto Canseco (Boijl) - Gullit HBC (v. Cantos), 0/0-43.43 sec.
  3. Rens Spreuwenberg (Kessel Lb.) - Hüpen’s Chin Champ (v. Chin-Chin), 0/0-48.08 sec.

Uitslag Z springen paarden Powered by Hartog:

  1. Milan Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco (v. Chacco-Blue), 0/0-41.66 sec.
  2. Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy (v. Zilverstar T), 0/0-43.16 sec.
  3. Monique Aarts (Tilburg) - Izabella L (v. Entertainer), 0/0-43.75 sec.

Uitslag M springen paarden Powered by Hartog:

  1. Corne van Zanten (Lelystad) - Kind Of Cooper (v. Connect), 0/0-37.33 sec.
  2. Gert van den Hof (Slagharen) - Cooper Z (v. Conradin KB), 0/0-37.63 sec.
  3. Eva Oude Wolcherink (Rossum Ov.) - Ideaal SDH (v. Carambole), 0/0-37.94 sec.

Uitslag L springen paarden Powered by Horka:

  1. John Driessen (Beesel) - Leike (v. Arezzo VDL), 0/0-35.52 sec.
  2. Marianne Wortel (Wolvega) - Golden (v. Arezzo VDL), 0/0-35.84 sec.
  3. Cheryl Borsboom (Bergschenhoek) - Condillo Z (v. Candillo Z), 0/0-39.39 sec.

Onze partner Agradi heeft prachtige kwaliteitsdekens van het merk Bucas beschikbaar gesteld aan alle kampioenen van de Hippiade. Agradi bedankt!

Een groot DANKJEWEL aan alle sponsors die deze fantastische editie van de Hippiade mogelijk hebben gemaakt! 

AgradiHorkaHartogWitte van MoortBoehringer IngelheimAnemone Horstrucks en Greenpoint.

Dit is een overzicht van alle kampioenen. Lees alles over de Hippiade en de uitgebreide reacties van de kampioenen op Hippiade.nl of lees het liveblog terug. 

Categorie: Hippiade 2021, Hippiade, springen, dressuur, voltige

Ander Nieuws

  • Nederlandse afgevaardigde in bestuur van internationale federatie voor ruitertoerisme
    Nederlandse afgevaardigde in bestuur van internationale federatie voor ruitertoerisme
  • KNHS-Roelofsen Horse Trucks Dressuur Competitie: Marieke van der Putten, Devenda Dijkstra en Anouk Ivits bovenaan
    KNHS-Roelofsen Horse Trucks Dressuur Competitie: Marieke van der Putten, Devenda Dijkstra en Anouk Ivits bovenaan
  • Nederlandse afvaardiging WK Jonge Eventing paarden
    Nederlandse afvaardiging WK Jonge Eventing paarden