­ Deelnemers internationale wedstrijden 11 t/m 17 april 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 11 t/m 17 april 2022

Geplaatst op 13 april 2022 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Mennen & para , Voltige en KNHS

Aan het begin van het outdoorseizoen trekken Nederlandse paardensporter de wereld over voor wedstrijden. Op het strand van Miami is de tweede wedstrijd van de Global Champions Tour voor springruiters. Verder zijn er veel starts in Europa. Harrie Smolders, vorige week tweede in de wereldbekerfinale, rijdt komend weekend in Zangersheide. Vierspanrijder Bram Chardon, wereldbekerwinnaar vorige week in Leipzig, komt aan start op de internationale menwedstrijd in het Limburgse Kronenberg. Er staan drie internationale eventingwedstrijden op de lijst, waaronder de wedstrijd in het Noordhollandse Oudkarspel. Dressuur word gereden in Sint Truiden en in Florida.

Miami FL CSI5*/ CSI2* Open US - 13 t/m 16 april 2022
Tel: 0031-577408370
E-mail: barbara@globalchampionstour.com
Website: http://globalchampionstour.com/uitslagen
CSI5*
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude, Kriskras DV
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, King Kong D'Avifauna
Johnny Pals (As) - Charley, Zarkava Hero Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Zeppelin Blue
Maikel Van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, El Wikke
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, Griffin van de Heffinck


St Tropez - Grimaud CSI5*/ CSI2*/ CSI1* FR - 14 t/m 17 april 2022
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: www.jumping-golfe-saint-tropez-en.hubside.fr/uitslagen
CSI5*
Kevin Jochems (Kalmthout) - careful h, Isovlas Emmerton, Quatinka


Lanaken CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIU25-A BE - 14 t/m 17 april 2022
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com/uitslagen
CSI3*
Ruth Van Aken (De Heurne) - Elsalvador L
Denise Bakker (Hamont-achel) - Cornet's Star Z
Bart De Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - High Shutterfly, Isis, Quizz ASK
Kim Emmen (Dinteloord) - Delvaux, Farah, Highway, Island, issun boshi
Roel Holthuizen (Kerpen) - Chaccosandra PS
Loewie Joppen (Maasbree) - Important Style Vk, L'Esperance La Vie Z
Lars Kersten (Egchel) - Big Beauty Z, crack 41, Eetrichta, luigi van de nethe
Niels Kersten (Egchel) - call me baby quick ps, HIGH HOPES SFN, Thuur Z
Niels Knape (Swalmen) - Ganturano
Megan Laseur (Soest) - Ironman, It's a walk in the park
Wesley Mulder (Wenum Wiesel) - For Your Pleasure Wm
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, In The Air
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, Isabel, Jolet Van De Zietfort
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc, Darry Lou, Escape Z, Uricas vd Kattevennen
Sophie Van der Werff (Boskoop) - Global W
CSI1*
Ruth Van Aken (De Heurne) - Napoleon
Erona Asllani (Geleen) - Golden Girl
Denise Bakker (Hamont-achel) - Caidinus PP Z
Kim Emmen (Dinteloord) - Karan-K van't Kattenheye Z
Tani Joosten (Zevenaar) - Colimo, Kaydine B, Kiss Of Glory Wv
Loewie Joppen (Maasbree) - Ilinn
Megan Laseur (Soest) - Jamira
Wesley Mulder (Wenum Wiesel) - Eljadida du Cedre, Holland
Britt Schaper (Ommen) - Guidam Sohn The Second Z
Quinty Van Tatenhove (Middelburg) - Juliette
Nadine Timmerman (Vrouwenpolder) - Excavator
Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) - Diluxe, Qelana R Z
CSIYH1*
Denise Bakker (Hamont-achel) - Comodinus PP Z
Bart De Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Eliano v't Merelsnest, Farinjo Des Mec
Kim Emmen (Dinteloord) - Kaiser Dmh
Tani Joosten (Zevenaar) - Lagrande E
Loewie Joppen (Maasbree) - Pallieter vd N.Ranch
Lars Kersten (Egchel) - Hascombe Verona
Niels Kersten (Egchel) - King'S Dream
Megan Laseur (Soest) - Kaboom, Latino Fuego
Nicole Mestrom (Swalmen) - Kold Case VLS
Wesley Mulder (Wenum Wiesel) - For Happiness WM, Royal Dutch WM
Tom Schellekens (Esbeek) - L-Dora Van De Zietfort
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Tiffany De Laubry Z
CSIU25-A
Elke Geraedts (Baexem) - Utopia Z
Tani Joosten (Zevenaar) - Despina 70, Galdal mé
Niels Kersten (Egchel) - Tippy Z
Megan Laseur (Soest) - Idwerd
Tom Schellekens (Esbeek) - Infinity
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Jewel


Arezzo CSI1*/ CSI3*/ CSICh-B/ CSIYH1*/ CSIJ-B/ CSIP IT - 11 t/m 17 april 2022
Tel: 0039-57599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: http://www.arezzoequestriancentre.com/uitslagen
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - CC Chiva, Vanda Rubicon


Oliva CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* ES - 12 t/m 17 april 2022
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com/uitslagen
CSI1*
Liv Linssen (Kessel Lb) - Lacona, Lyn, Quantas 15
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Kismet
Anouk De Ruijter (Kessel Lb) - Cini W Z
CSI3*
Anouk De Ruijter (Kessel Lb) - Jones
CSIYH1*
Anouk De Ruijter (Kessel Lb) - Tinka’s Boy JR. W Z


Linz-Ebelsberg CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIJ-A AT - 14 t/m 17 april 2022
E-mail: office@csio.at
Website: http://www.linzerpferdefestival.at/uitslagen
CSI3*
Kars Bonhof (Epe) - Chapeau, Hernandez TN
CSI1*
Kars Bonhof (Epe) - Cantona TN


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo BE - 14 t/m 17 april 2022
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI1*
Kessy Van Berlo (Veghel) - Fostara, Kaboom
Astrid Leeuwen (Ospel) - Amber 119, Clarimo's Balou
Boy Peels (Eersel) - Kordaat
Maaike Schoormans (Hapert) - Discovery 63
Marlies Van Soest (Evertsoord) - Coca Cola Z
Noëlle Van der Velde (Minderhout) - Kariena
CSI2*
Kessy Van Berlo (Veghel) - Erma
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy, Nippon Quality
Boy Peels (Eersel) - Victory vd Broekkant Z
Henk Van de Pol (Eindhoven) - b captain norman, Cayenne de Clarence
Marlies Van Soest (Evertsoord) - Marieke
Noëlle Van der Velde (Minderhout) - Haricot Verts, Incroyable O, Io
CSIYH1* incl. 8yo
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Tourelle Z
Astrid Leeuwen (Ospel) - Charly Brown 353
Noëlle Van der Velde (Minderhout) - Le Chic O, Legend O, Parfait vd Bisschop


Lier CSIP/ CSICh-A/ CSIJ-A/ CSIU25-A/ CSIU25YJ-A/ CSICh BE - 15 t/m 17 april 2022
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be/uitslagen
CSIP
Daan Adams (Veldhoven) - Lafaletta
Douwe Avezaat (Tinte) - Voyou De Pleville, Wouda's Bonjour L'amour
Jip Grootegoed (Bergen Op Zoom) - Kerwin van Orchid's
Joelle Muijres (Zoersel) - Donna, Romeo Van De Groenweg
Bethany Vos (Apeldoorn) - Bora-Bora, Good Luck VS, Still Got me
Loïs Wilschut (Ede Gld) - Kastanjehoeves Valentina, Kyrian van Orchids
CSICh-A
Jip Grootegoed (Bergen Op Zoom) - Guess what
Marie Schalken (Kessenich) - Venezia SJS
Bethany Vos (Apeldoorn) - Asterix, Dilithyia Vls, Sire de Beau Soleil
CSIJ-A
Daan Adams (Veldhoven) - Ginette VD Kempenhoeve, Sterrehof's Rivegauche
Sarah de Kraker (Axel) - Futurore di Villagana
Miguel Muijres (Zoersel) - Halla
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Ferdinand
Jackie Schalken (Kessenich) - Giulietta SJS, Indigo SJS
Estelle Slingerland (Zoetermeer) - Fabulous
Caitlin Snel (Alphen Aan Den Rijn) - Canny Blue, Casper
CSIU25-A
Carlijn Roepel (Rotterdam) - Enzo DH


Radolfzell CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCIP2-L DE - 14 t/m 17 april 2022
Tel: 0049-16090414021
E-mail: vogg@gmx.net
Website: http://www.weiherhof-eventing.com/uitslagen
CCI2*-S
Suzanne de Heus - van Thuyl (Nieuwegein) - Invincible HDH


Oudkarspel CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-L/ CCI4*-S/ C NL - 14 t/m 17 april 2022
Tel: 06-53476748
E-mail: info@nhht.nl
Website: www.nhht.nl/uitslagen
CCI1*-Intro
Renske De Bruin (Heumen) - Gina Barina
Mila Bueving (Koedijk) - Gangster
Willemijn Dinklo (Breda) - Gambler
Roxana Graman (Schuinesloot) - Jefferson
Luca Guitink (Doornspijk) - Cooley Kodachrome
Kiki Hoogervorst (Nieuw-vennep) - Dykarlos
Jos Houben (Amsterdam) - Captain Kador Z
Senna Van Houte (Pannerden) - Calgary 92
Joost Kartman (Maarn) - Arlin, Fabregas
Renzo Laffra (Berkhout) - Eternity Diamond
Robert Jan de Rooij (Laren Nh) - Captain Kobus
Floor Van Roon (Putten) - Isabella Van Het Buiten-Land
Nick Ros (Ouderkerk Aan De Amstel) - Doris Day Bright Z
Theo Van de Vendel (Ederveen) - Lucky
Roel Zonneveld (Voorschoten) - Falling in love
CCI2*-S
Jonna Balk (Haarlem) - In Speed Fortuna
Bente Bartels (Coevorden) - Luna
Splinter Bergsma (Hilversum) - Finick, Vigo Key SR Z
Tijn de Blaauw (Bodegraven) - Eyecatcher
Geesje Burema (Eindhoven) - Ginante di Calvino
Pleun Driessen (Vianen Nb) - Cadillac
Hilde Van Eerden (Winterswijk Corle) - Celebration
Gerdine Frens (Ermelo) - Kojack
Hilde Geerts (Ulicoten) - Jumping Special
Floor Van Gelderen (Breda) - Go Special
Mabel van Gemerden (Oostvoorne) - Burberry
Jillian Giessen (Ysselsteyn Lb) - Newmarket Ritz
Roxana Graman (Schuinesloot) - Forever
Sanne Heck (Langeweg) - Delote M
Indira Jussen (Veghel) - Quaresta Z
Maxime Karman (Nieuw-vennep) - Funi-Strona
Rina Van der Kolk (Akersloot) - Inita
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - BT El Fandi, Royal Flush
Sarah van Leeuwen (Zundert) - It Takes Two
Lionne Van Loon (Lisse) - Nabukadonozor D'16
Brent Minnen (Otterlo) - Ballyengland Judge
Carolina Moesbergen (Renswoude) - Falco
Lisanne Moesbergen (Renswoude) - Gazelle
Pauline Oudijk (Wilnis) - KMS Swatchable
Elaine Pen (Voorschoten) - Kiss me Kato, Kite-Man
Beau Posthumus (Terschuur) - Hofman
Thierry Van Reine (Herveld) - ACSI Kyandro Utopia
Christel Schalk (Rijsbergen) - Cerida
Ingrid Schenk (Zeewolde) - Davos 77
Aniëlca Schoenmaekers (Beerse) - Hircan
Maartje Siemons (Linden) - Harly
Kato De Smidt (Eede Zld) - Bonmahon Silver Vixen
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Jebo Kwik W., Millstream's Korenbloem
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Franko Billis Royale
Justus Valk (Amsterdam) - Gentle Genius, Hollandsche Fitzgerald
Lisa Vaskovich (Drongelen) - Samurai Pia
Caitlin van Verseveld (Amsterdam) - Kilrodan Exchange
Sophie Weening (Raalte) - Jimmy Choo M
Roel Zonneveld (Voorschoten) - Easy Boy
CCI3*-S
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Gold Rush
Sophie Postma (Bolsward) - Bløf
Erik Roor (Rhenen) - Kapirossi
Judy Schep (Ijsselstein Ut) - Gaston ES
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Capella-Real
CCI2*-L
Dexter Biersteker (Wassenaar) - Chase
Lynn Dybiona (Leusden) - Zusa
Jillian Giessen (Ysselsteyn Lb) - Brent
Stephan Hazeleger (Harskamp) - ACSI Igor
Sterre Van Houte (Pannerden) - Crossborder Radar Love
Maxime Karman (Nieuw-vennep) - Double Perfect
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) - Watermill Kadar, Watermill Wedgwood
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - If Evert
Leida Naber (Biddinghuizen) - ACSI T-Bone EH Z
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - MIllstream's Legina
Patrick Verbakel (Aarle-rixtel) - Happiness
CCI4*-S
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon, James Bond
Raf Kooremans (Turnhout) - Houdini
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
CCIP2-L
Yenthe Beukers (Oudkarspel) - Desperado, Orchid's Megan
Brigit Bing (Dirkshorn) - Ballylee Villa Lass, Salinero
Mikai Brandes (Markelo) - Orchid's Gaia
Kane Van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady
Lieve Van Houte (Pannerden) - Naughty Boy
Per Lammen (Ouderkerk Aan De Amstel) - Gentleman
Lila van Rijthoven (Hilversum) - Nemo 179


Burnham Market CCI3*-S/ CCI4*-S/ CCI4*-S GB - 14 t/m 17 april 2022
Tel: 0044-7969832983
E-mail: jenny@musketeer.co.uk
Website: www.musketeer.co.uk/uitslagen
CCI3*-S
Andrew Heffernan (Cheshire) - Rafiki
CCI4*-S
Nina De Haas (Hengstdijk) - Divine H.e.
Andrew Heffernan (Cheshire) - Gideon


Elkton MD CCI4*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-S US - 15 t/m 17 april 2022
Tel: 001-4103982111
E-mail: office@fairhillinternational.com
Website: www.fairhillinternational.org
CCI2*-S
Morgan Anne McGrath (Charles Town, West Virginia) - Could've Ben and Jerry's


Kronenberg CAI3*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2/ CAI3*-H1/ CAI3*-P4/ CAI3 NL - 14 t/m 17 april 2022
Tel: 0031-642337266
E-mail: secmarsha.scheepers@outlook.com
CAI3*-H4 WCupQ
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Floriano, Freddy, Idool N, James Bond, Roderick CK
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Enrico, Generaal, Hugo van Hapert
Edwin Van der Graaf (Ouddorp Zh) - Belcampo, Freedom, Hielke, Jan, Kapitein
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flame, Flux, Hurricane, Vorst
Koos De Ronde (Zwartewaal) - Alino, Cupido, Emir Morocco, Jelviro, Zerino
Theo Timmerman (Breda) - Don Juan, ECC Falko, Elvis, Gydo, Kings Gambit, Ziezo
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, First One, Geronimo, Kensington Bo
CAI3*-H2
Ewoud Boom (Nijkerk Gld) - Ilona van het Rodeland, Iowa
Jos Corsten (Mariahout) - Friso, Frits C
Geert Dijkhof (Klarenbeek) - Bahrein, Carino, Giovanni, Goirgio
Rens Egberink (Bad Bentheim) - Jeamon Van De Martha Hoeve Texel, Kulano
Stan Van Eijk (Schinveld) - Doris, Ietske, Jones, Zorac
Rob Lommers (Bergeijk) - El Fiero, Extion, Fillip spudalshoej
Anna de Ronde (Zwartewaal) - Bariton, Evert, Joris
Ben Voets (Uden) - Expresso D, Humphry.K, Icoon, Imposant
Annegreet Zaayer (Eersel) - Kerona vs, Kingston
CAI3*-H1
Berry Van den Bosch (Someren) - Fabola BH
Jeannette Veldboom - Bulten (Zeewolde) - Risk
Marijke Meeuwissen - Cornelissen (Wittelte) - Ivar van D'olde Stee
Frank van der Doelen (Nuland) - Iverno
Joop Gommers (Dreumel) - Garant
Jaap Van der Horst (Utrecht) - Zorro
Eline Houterman (Meterik) - Fino uno Toltien
Pieter Karelse (Kats) - Flynn
Rudolf Pestman (Eext) - Fair Play D
Christiaan Provoost (Domburg) - Duran-H
Piet de Ronde (Asch) - Mr. Bojangles
Saskia Siebers (Maarheeze) - Axel
Elke Van der Snoek (Kubaard) - Buddy
CAI3*-P4
Hendrik-jan Beekhuiszen (Zeewolde) - Eros v.d. Damsingel, Fire, Mistral, Moonlight, Snow, Starlight, Tornado, Wattaponja
Dianne Legemaat - Van Bemmel (Overberg) - Black Jack von Logabirum, Rondeels Royal Bodhi, Rozenhof's Jordan, Showboy, Zwaantjes Flor
Jan de Boer (Terwolde) - Heideparks Him, Shorebrooks Hole in One, Shorebrooks Hot 'n Spicey, Shorebrooks Hot Tropic
Manou Brans (Oost West En Middelbeers) - Broeklands Glen, Cordial's Carlin, Destiny's Boraya, Sunwillow Sirocco, Vennebos Will O' t
Joey Van der Ham (Noordwijk Zh) - Duffelt's ZZ-top, Golden Boy, Marcus, Sam, Templedruideurope Splash
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Pietje V.d. Knollentuin, Pronto, Roosendaal's Thunder, Ysselvliedt's C
Rene Limpens (Assendelft) - Bruintje, Crimond Elgan, Goldberg's Clay, Harm B, Kanjer, Rivaldo
Eric Mulder (Diepenheim) - Aeringur Kandi, Asi Kandia, Dalmann Kandia, Zozo Naskur Kandia
CAI3*-P2
Melanie van de Bunt (Lunteren) - Sunstar's Calvados, Tumtum, Zuidhoeve's Henzel
Sam Couwenberg (Veulen) - Bekveld's Ronaldo, Greeskamp Cobus, Nebus Rowan
Anneke Cremers (Windraak) - Buddiman van de Wittehoeve, Kayan
Nathalie v.d Ende (Poeldijk) - Mischa, Mozart, Sterrenhof's Roxy
Sietske Flobbe (Appelscha) - Brownstables Ultimo Boss, Hijker Forest Chico
Cas Hendriks (Zeeland) - Jip, Mister Jim, Sunstar's Cloud
Kees Liebregts (Oost West En Middelbeers) - COELENHAGE'S PENTERMAN, KOLSTEIN'S JAMES
CAI3*-P1
Melanie van der Welle - Becker (Oud-beijerland) - Havehoeve's Floris
Chantalle Boogaarts (Dordrecht) - Koninkshoek Dion
Milou Huisman (Putten) - thysje
Brent Janssen (Swolgen) - Regina’s Hielke
Lisanne van Meerten (Lienden) - Justine
Wilma Meulendijk (Heesch) - Wicked Braveheart
Renate Provoost (Domburg) - Quibus
Henk Radstake (Heerde) - Romero
Marloes Van 't Veld (Nijverdal) - Brandon
Marije Willemsen (Raalte) - De Goede Ree's Elegant
CAI2*-H2
Hans Hoens (Valkenswaard) - Bently, Zazou
Wybe Kramer (Amstelveen) - Dempsy Justin, Marshyland's Alex
CAI2*-H1
Peter Zeegers (Meijel) - Canita
CAI2*-P2
Jorn Elburg (De Heurne) - Llanfrechfa Stevie-G, Wohld Neal
Jorn van Olst (Laag Zuthem) - Boy, Marvin
Larissa Reints (Bruchterveld) - Ravel, Verdi
Daniel Stronks (Winterswijk Kotten) - Gaudi, Halina, Hiska
CAI2*-P1
Jur Baijens (Duizel) - Iwan
Els Broekman (Lomm) - Sluypenberg's Viënto

Sint-Truiden CDI3*/ CDIP/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIY/ CDIU25/ CDICh-A BE - 14 t/m 17 april 2022
Tel: 0032-495650927
E-mail: christajacques2@gmail.com
Website: http://www.stalgravenhof.com/
CDI3*
Liesbeth Geven (Zoetermeer) - Jamaica
Gerdine Maree (Honselersdijk) - Holiday
Geert-Jan Raateland ('s-gravenzande) - Don Bravour, Gladiator
Kirsten Teeuwen (Nieuwerkerk Ad Ijssel) - Camorkus
Mirelle Van Kemenade - Witlox (Sint-oedenrode) - Siebenstein
CDIP
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) - Hojvejs Casmir
Sissi Gijsen (Moergestel) - New Star 8
Isa Hollands (Schimmert) - Mabeline's Floran
Kebie Raaijmakers (Sint-michielsgestel) - Den Östrik's Sjors
Morgan Walraven ('s-gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
Maud Van Walstijn (Hengelo Gld) - Don Diego
CDICh-A
Sophie van Iwaarden (Krabbendijke) - Hermès Mithras
CDIJ
Anniek Van Dulst (Ermelo) - Kadanz
Lilli van den Hoogen (De Meern) - Ecencka
Kyra Jonkers (Heerde) - Eyecatcher
Jessica Nesselaar (Garderen) - Wendie
CDIU25
Thalia Rockx (Roosendaal) - Gerda Nova de La Fazenda
CDICh-A (E-pony)
Tessel Van den Berg (Eefde) - Isala's Arielle


Ocala FL CDI3*/ CDIAm/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDICh-A/ CDIP/ C US - 14 t/m 17 april 2022
Tel: 001-3522081388
E-mail: teresa.uddo@wec.net
Website: http://www.wec.net/
CDI3*
Ivo Juhrend (Dunnellon) - Black Diamond, Cover Girl, Leon de Matecana


Fossalta di Portogruaro CVI1*/ CVIJ1*/ CVICh1*/ CVI2*/ CVIJ2*/ CVICh2*/ CV IT - 13 t/m 17 april 2022
E-mail: cvi.italy@gmail.com
CVI3*
Sofie Van der Laan (Den Dolder) -
Renske van Schaik (Schalkwijk) - C.s.i.

 

Ander Nieuws

  • Deelnemers internationale wedstrijden 25 april 2022 t/m 1 mei 2022
    Deelnemers internationale wedstrijden 25 april 2022 t/m 1 mei 2022
  • Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 april 2022
    Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 april 2022
  • Programma Hippiade 2022 is bekend!
    Programma Hippiade 2022 is bekend!