­ Deelnemers internationale wedstrijden 11 tot en met 17 juli 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 11 tot en met 17 juli 2022

Geplaatst op 13 juli 2022 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Mennen & para , Endurance en KNHS

Een boordevol programma deze week voor de Nederlandse paardensporters. In het Spaanse Oliva vindt het Europees Kampioenschap springen voor Children, Junioren en Young Riders plaats. In het Zweedse Falsterbo staat zowel voor de dressuur- en de springruiters een Nations Cup op het programma. In eigen land wordt er op vijfsterren niveau gesprongen in Valkenswaard en op tweesterren niveau in Zuidwolde. Vader en zonen Van der Vleuten reizen naar Spanje en er zijn nog meer springwedstrijden in Europa en Amerika. Eventing is in Frankrijk, mennen in Oirschot en Hongarije, endurance in Frankrijk en dressuur in Duitsland.

Falsterbo CDIO4*/ CDI3* SE - 14 t/m 17 juli 2022
Tel: +4640473001
E-mail: wannius@falsterbohorseshow.se
Website: http://www.falsterbohorseshow.com/ resultaten
CDIO4*
Remy Bastings (Eersel) - Ambassador
Kirsten Brouwer (Gameren) - Foundation RR
Judith Ribbels (Eibergen) - Fun Fun EB
Mirelle Van Kemenade - Witlox (Sint-oedenrode) - Siebenstein


Oliva CH-EU-Y-S/ CH-EU-J-S/ CH-EU-Ch-S ES - 11 t/m 17 juli 2022
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com / resultaten
Website: www.metoliva.com
CH-EU-Y-S – Young Riders
Vincent Dings (Heeze) - Cream Couleur Z
Babs Kerkhoffs (Kelpen-oler) - Evita van Spieringen
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye
Skye Morssinkhof (Hierden) - G-Vingino-Blue
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2
CH-EU-J-S - Junioren
Emma Bocken (Weert) - Kadessa Z
Mart Ijland (Hengelo Ov) - Hero
Milan Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia
Thijmen Vos (Wierden) - Ive Got the Key
CH-EU-Ch-S - Children
Jesse Berkers (Lattrop-breklenkamp) - Happhira H
Emma Heijligers (Asten) - Sambucca
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Dos Lunas Galaxie
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Esprit
Faye Louise Vos (Wierden) - Monica LH


Falsterbo CSIO5*-NC EUD1 SE - 14 t/m 17 juli 2022
Tel: 0046-40473001
E-mail: wannius@falsterbohorseshow.se / resultaten
Website: www.falsterbohorseshow.se
CSIO5*-NC EUD1
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Famariloma, Helsinki, Icoon Vdl
Patrick Lemmen (Grashoek) - Exit Remo, James Blond
Johnny Pals (As) - Carlotta, Charley, Fernando BH
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Darry Lou, Escape Z, Uricas vd Kattevennen
Jur Vrieling (Holwierde) - Comme Laude, Fiumicino van de Kalevallei, Long John Silver 3


Valkenswaard CSI5*/ CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* NL - 15 t/m 17 juli 2022
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com / resultaten
CSI5*
Leopold Van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch, VDL Groep Nino du Roton
Marc Houtzager (Rouveen) - Holy Moley, Sterrehof's Dante N.O.P.
Kevin Jochems (Kalmthout) - Casillas van de Helle, Cornetboy
Lars Kersten (Egchel) - Isovlas Emmerton, Quatinka
Niels Kersten (Egchel) - HIGH HOPES SFN, Tippy Z
Bart Lips (Biest-houtakker) - Davinci Z, Hurricane d.d.
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar
Wout jan Van der Schans (Nijkerk Gld) - G.as-bombay, Haretto
Sanne Thijssen (Sevenum) - Hi There
CSI2*
Leopold Van Asten (Duizel) - VDL Groep Iron Z, VDL Groep Victoria
Marc Beckers (Roggel) - Imola
Gert jan Bruggink (De Lutte) - That's Mie Z, Vigalio SHO Z
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z
Kevin Jochems (Kalmthout) - Christianus
Thalessa De Jong (Bavel Ac) - Grappa
Lars Kersten (Egchel) - Big Beauty Z, J.Charley
Niels Kersten (Egchel) - Coco Jamboo, Grieg s
Joy Lammers (Achel) - First boy b.b., Ibeau SMH
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Kobalt
Bart Lips (Biest-houtakker) - Abbervail Diamant, Popeye van't Meulenhof
Bas Moerings (Roosendaal) - Jesther, Kivinia
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Jarina J, Milona van het Speienhof, Obsession DV
Henk Van de Pol (Eindhoven) - b captain norman, Cayenne de Clarence
Wout jan Van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden, Forlan van de Sprengenberg
Gerco Schroder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin, Glock's Novellist, New Star vd Berghoeve
Sanne Thijssen (Sevenum) - Huppeldepup, Zeppelin Blue
CSI1*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Kaatje SB, Kwandani
Thalessa De Jong (Bavel Ac) - Kir Royaal Delta Mossel Z
Joy Lammers (Achel) - Damascus van Stal Cipa Z
Tara Van der Leegte (Waalre) - Calipso, VDL Groep Ina-Zeldenrust
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Karamella, Plopsa Blue Z
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Karamba Z
Vronie Van de Rijt (Nuenen) - Neil Diamo D'Art
Jackie Schalken (Kessenich) - Indigo SJS, Sensation Z
Marie Schalken (Kessenich) - Giulietta SJS, Venezia SJS
Gerco Schroder (Tubbergen) - Savarona
Ashley Spiele - te Wierik (Enschede) - Houston Quality Z
CSIYH1*
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Limelight Ad
Marc Houtzager (Rouveen) - Kincsem
Kevin Jochems (Kalmthout) - Kalidah
Thalessa De Jong (Bavel Ac) - ARD FLASH OF GOLD
Lars Kersten (Egchel) - Hascombe Verona
Niels Kersten (Egchel) - King'S Dream
Joy Lammers (Achel) - Amazing z
Bart Lips (Biest-houtakker) - Lancaster W
Bas Moerings (Roosendaal) - Kwik Tweet
Ashley Spiele - te Wierik (Enschede) - Lady- Rubertha
Sanne Thijssen (Sevenum) - La Pleasure


La Coruña CSI4*/ CSI1* ES - 15 t/m 17 juli 2022
Tel: 0034-981606499
E-mail: info@csicasasnovas.com
Website: :http://www.csicasasnovas.com/ resultaten
CSI4*
Eric Van der Vleuten (Someren) - Dreamland, Icarronne-S
Maikel Van der Vleuten (Someren) - El Wikke, Kamara van't heike
CSI1*
Eric jr. van der Vleuten (Someren) - Big Boston, Chapper


Zuidwolde CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* NL - 13 t/m 17 juli 2022
Tel: 0031-621705553
E-mail: michelbroek@icloud.com
Website: www.chdewolden.nl / resultaten
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - E. Guriel, Gaen, shanroe barney
Sonja van der Berg (Bant) - Helios Velvet, Karsten
Maaike ten Berg (Rogat) - godess hero z
Julian De Boer (Nieuwleusen) - Creme de la Creme Z, Isis
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Icarinda, Sisi
Kars Bonhof (Epe) - Chapeau TN, Hernandez TN
Dennis Van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Ileanne SFN, Ogano Girl Z
Monique Van den Broek (Sevenum) - Hello B., Kes TN
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Ike, Jacky Lanta, Kiekum
Jules de Bruijn ('s-gravenhage) - Ketchup
Michiel Brusse (Uffelte) - Duran TK Z
Arjen van Diepen (De Weere) - Houdini
Emile Drenth (Onstwedde) - Majoor van de Moorskeshoeve
Mila Everse (Waddinxveen) - Orso del Terriccio
Age Flapper (Gorredijk) - Interessant N, Kyra
Henk Frederiks (Wapserveen) - Hendelien, Kornuit VDP
Sander Geerink (Gelselaar) - Jacobus S
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty, Gelster
Michael Greeve (Veeningen) - High big andi k, K-Star W
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Guilietta
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Duco Z, Innsbruck Cooper, Kikkuris Cooper
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Kris
Martine Dimmendaal - Kempkes (Putten) - Alandria Z, Norhaya Z
Sjoerd Kommers (Lepelstraat) - Impala D'Oase, Jarocho-Blue
Mischa Everse - Van de Kraats (Waddinxveen) - Dudock
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Davidguetta de Circee, Kara J D'alve Z, Kerswin van 't Roosakker
Lars Kuster (Didam) - El Divo, Quiwi Capitola
Megan Laseur (Soest) - Idwerd, Ironman, Kapitaal L
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B
Rowen Van de Mheen (Hoevelaken) - Kaspar R, Vedet DK Z
Pim Mulder (Dalfsen) - Carturo 2, Idool, Its A Katosca Again
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Bertha 10, Farmer’s Apple
Weite Oldenziel (Grolloo) - Ofichem's Finn
Anoek Van der Pluijm (Made) - I-Star
Marco Sas (Schoorl) - Cukuta, Joule S
Daphne Van der Schaar (Silvolde) - Iceman VDS
Frank Schuttert (Ommen) - Gream, Obilix v\h Stuyvenberghof
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z, Google, Indigo
Suzanne Tepper (Holwierde) - Lhynara, PMF Inventiv, VDL Quickthago
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Installera Balia RS, Iregina, Jisborn
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Camaxima
Maxi de Weert (Ossendrecht) - Korhaya II Z
Renee de Weert (Sevenum) - Camilla van de Helle, Giarado h
Jessie Wiefferink (Wierden) - Jayton
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Gomera
Albert Zoer (Echten Dr) - Halifax, Jackpot, Jayla
CSIYH1*
Elisah Aarts (Rutten) - C.Mylord VDL Z, VDL Markies de La Fayette
Julian De Boer (Nieuwleusen) - Laruso H
Marcel de Boer (Nieuwleusen) - For friendship VDL, Mcallister VDL
Kars Bonhof (Epe) - For Chacco TN
Robin Bril (Westendorp) - Four Seasons
Dennis Van den Brink (Nijkerkerveen) - Avitoo Z
Jeroen Broek (Veeningen) - Mayfield
Monique Van den Broek (Sevenum) - Labantrix
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Lannebel van het Posthuys
Jules de Bruijn ('s-gravenhage) - Laguna Seca, Merlina Jj
Sytze Van Dellen (Opende) - Quebec eh Z
Arjen van Diepen (De Weere) - Memory Leva Wd, Muchacho Zan
Nicole Eggens (Mantinge) - Lesia Z, Loharna-P
Mila Everse (Waddinxveen) - Lovely
Henk Frederiks (Wapserveen) - Legend VDP
Sander Geerink (Gelselaar) - Laretto
Michael Greeve (Veeningen) - Chilipepper P
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Stargos VDL
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Lucy M
Martine Dimmendaal - Kempkes (Putten) - Arhaya Z
Sjoerd Kommers (Lepelstraat) - Los Limbos HBC, Luciano
Megan Laseur (Soest) - Eldor
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Lennox W
Pim Mulder (Dalfsen) - Lufrieda Vdl
Sander Naber (Holsloot) - Lareusa S, Masque-Unea O.A.
Anoek Van der Pluijm (Made) - La Zarah
Martin Poppen (Broekhuizen Dr) - M-Power
Marco Sas (Schoorl) - Lafayette Van De Hagenhorst, Mister Quickly Vg
Gerwilmer Ton (Nunspeet) - Echo's Way Z, Marillion V&V
Alexander Vincentius (Schaijk) - Lamertje W, Lewandowski V.
Johan Worst (Kootwijkerbroek) - Monterosa Ws
Bert-jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Liverpool, Lubalia
CSI1*
Sonja van der Berg (Bant) - Kind Of Special, Loomara
Marcel de Boer (Nieuwleusen) - Levi VDL
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Kaphira
Kars Bonhof (Epe) - Cantona TN, Lamaze Tn
Robin Bril (Westendorp) - Uptons Tribon
Dennis Van den Brink (Nijkerkerveen) - Camacho, Kallas
Jeroen Broek (Veeningen) - Kimberlina T, Lizzy
Monique Van den Broek (Sevenum) - O'Neal van 't Looverijck
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Kristo
Jules de Bruijn ('s-gravenhage) - Lancasten Vdl
Michiel Brusse (Uffelte) - Jericho-S
Sytze Van Dellen (Opende) - Ibalia EH, Kevin EH
Arjen van Diepen (De Weere) - Love Me Society
Pascalle Donders (Mander) - Jeolita S
Age Flapper (Gorredijk) - Jardorette J
Henk Frederiks (Wapserveen) - Karmica Tarpania
Vincent Geerink (Gelselaar) - Jack Daniel'S EB
Ruben Gerritsen (Dalen) - Harmony For Ever, La Cubanita For Ever
Michael Greeve (Veeningen) - Watermill Art SFN
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Kathleen WV
Lisa Hamminga (Kropswolde) - Dekro's Janouka A
Stefanie Heins (De Schiphorst) - Kiri Royal
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Jappeloup Cooper
Gert Van den Hof (Slagharen) - Cooper Z
Manon Van den Hof (Slagharen) - Holiday Cheer H
Peter Hokse (Rouveen) - Jowel HBC
Stijn Hokse (Rouveen) - Krijger C HBC
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Foppe
Floor Van der Hulst (Balkbrug) - Lucky Dall M
Rianne Jolman (Kropswolde) - Grenoble, Helsenborn
Lodewijk Kooistra (Drachtstercompagnie) - Kyrina
Mischa Everse - Van de Kraats (Waddinxveen) - Kazelli Vdl
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Kentucky, Sea Coast Chica v.v. z
Lars Kuster (Didam) - Karlotte Ddh
Megan Laseur (Soest) - Kariludine S, Kwanta Kosta Pr
Melissa Maatkamp (Nijverdal) - Celvana
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Kilimanjaro
Rowen Van de Mheen (Hoevelaken) - Q-verdi
Pim Mulder (Dalfsen) - Jaja
Sander Naber (Holsloot) - Adieu z, Je T’aime Van De Kalevallei
Janneke van Noord (Nagele) - Caletto Cool PS, Cascadela
Anoek Van der Pluijm (Made) - Icen
Geke Prins (Holsloot) - Kazanannie Bb
Yorick Reinders (Tiendeveen) - Thatcher Juka
Shanice Roozeboom (Meppel) - Koko Q
Marco Sas (Schoorl) - Idaho V/D Hagenhorst
Daphne Van der Schaar (Silvolde) - Kaira Vds
Frank Schuttert (Ommen) - Luckey SR Z
Manon Van der Sluis (De Schiphorst) - Jacky Boy, Kornet D'amour VVD
John Steeghs (Meterik) - Kingston Tv
Fleur Steringa (Sneek) - Baloutimes K
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF 2JOIN Jubilee
Lotte Teuns (Hoogerheide) - Luroso van de Hoef
Gerwilmer Ton (Nunspeet) - Drafino PS
Isa Trip (Utrecht) - Domingo
Stef Veldhuis (Haaksbergen) - Karolitha
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Laconique Dn
Elise Velzen (Schettens) - Ginnyvona, Held
Alexander Vincentius (Schaijk) - Jezebel W, L Mlyn'S Laguna
Lynn Vogels (Helmond) - oviedo de sauco
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Iljalita, Kaijalita
Anke - marije De Vries (Koarnjum) - Iconyc, Kemarilla II
Pietrix De Vries (Koarnjum) - Diamantina, Numero's Diamond
Maxi de Weert (Ossendrecht) - Dacora VDH, Hello twiggy bb
Renee de Weert (Sevenum) - Cashmint
Jacqueline De Wit (Nijeveen) - Irona
Kim Zantingh (Alteveer Gem De Wolden) - Caressa Z
Albert Zoer (Echten Dr) - K-Dine


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIP BE - 14 t/m 17 juli 2022
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com / resultaten
CSI1*
Sarah de Kraker (Axel) - Futurore di Villagana
Astrid Leeuwen (Ospel) - Clarimo's Balou
Ruben Romp (Goirle) - Vangoth des Besnards
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Graf-Contendro de L' escaut, L'Alize Z
CSI2*
Auke Feenstra (Bontebok) - Izzylineke, Jolineke
Astrid Leeuwen (Ospel) - Amber 119, Charly Brown 353
Ruben Romp (Goirle) - Hanouk V, Ultimo 138
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - A'Lee Springpower BH, Cor
CSIYH1* incl. 8yo
Ruben Romp (Goirle) - Blom's Larado O
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - L'Extreme BH
CSIP
Linn Van Eck (Heijen) - Dante
Evelien Heere (Brasschaat) - Joris Van De Muggenhoek, Keano van Orchid's


Samorin CSI2*/ CSIYH1*/ CSIY-A/ CSIJ-A/ CSIAm-A/ CSI3* SK - 14 t/m 17 juli 2022
Tel: 00421-903466554
E-mail: ridersevent96@gmail.com
Website: www.ridersanddreams.sk / resultaten
CSI2*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Jalandra
Lianne Korevaar (Schiedam) - International, Lady Connor
CSI3*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Bridgetown Z, VDL Holland Vd Bisschop


Tryon NC CSI2* US - 12 t/m 17 juli 2022
Tel: 001-8288631137
E-mail: MOAKMAN@TRYON.COM
Website: http://www.tryon.com
CSI2*
Wim Janssen (Wellington - Florida) - Durango VDL


Kronberg CDI4*/ CDI1* DE - 13 t/m 17 juli 2022
Tel: +31577408370
E-mail: fabiana.rutsch@schafhof.com
Website: http://www.schafhof-connects.com
CDI1*
Lenn Couwenberg (Herpt) - Floyd D.E.
Jacco Doornwaard (Wezep) - It's Easy


Jardy CCI1*-Intro/ CCI2*-L/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ C FR - 14 t/m 17 juli 2022
Tel: 0033-147013536
E-mail: concours@jardy.fr
Website: www.harasdejardy.com
CCI1*-Intro
Claire Van Someren (Almere) - The Last of Adam
CCI2*-S
Maartje Siemons (Linden) - Harly
Danielle Somer (Lelystad) - Indiana Jones
CCI3*-S
Laura Bergmans - Hoogeveen (Weert) - Coraya Barones
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
Claire van Riel (Loon Op Zand) - Condex
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
CCI4*-S
Levi Driessen (Cromvoirt) - Fernhill Extreme
Roxana Graman (Schuinesloot) - Forever
Maartje van Riel (Loon Op Zand) - Eppo
CCIYH2*-S
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Lancelot


Szilvásvárad CAI3*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2/ CAI3*-H1/ CAI2*-H4/ CAI2 HU - 14 t/m 17 juli 2022
Tel: 0036-306352950
E-mail: szlkeszilvasvarad@gmail.com
CAI3*-H4 WCupQ
Koos De Ronde (Zwartewaal) - Celtic, Dijkgraaf, Evert, Fadet, Zerino


Oirschot CAI2*-P2/ CAI2*-P1/ CAI2*-P4/ CAI3*-P4/ CAI3*-P2/ NL - 14 t/m 17 juli 2022
Tel: +31577408370
E-mail: secretariaat@menwedstrijd.nl
CAI2*-P2
Anouk de Haas (Warmond) - IH's Spots Highspeed, NOVA Stables Quirino, Rocky
Jorn van Olst (Laag Zuthem) - Boy, Marvin
Larissa Reints (Bruchterveld) - Ravel, Verdi
Rowan Timmer (Putten) - Renee, Sellemshoeve Youri
CAI2*-P1
Jur Baijens (Duizel) - Iwan
Ellen Van der Sande - Boot (Schipluiden) - Dex
Henry Borg (Paasloo) - chippendale
Larissa Jansma (Drachten) - Vaiana
Lisa Kleinjan (Notter) - Bryan
Klaas van der Sande (Schipluiden) - Sammie
CAI3*-P4
Hendrik-jan Beekhuiszen (Zeewolde) - Eros v.d. Damsingel, Fire, Mistral, Moonlight, Snow, Starlight, Tornado, Wattaponja
Dianne Legemaat - Van Bemmel (Overberg) - Black Jack von Logabirum, Rondeels Royal Bodhi, Rozenhof's Jordan, Showboy, Zwaantjes Flor
Jan de Boer (Terwolde) - Heideparks Him, Shorebrooks Hole in One, Shorebrooks Hot 'n Spicey, Shorebrooks Hot Tropic
Manou Brans (Oost West En Middelbeers) - Broeklands Glen, Cordial's Carlin, Destiny's Boraya, Sunwillow Sirocco, Vennebos Will O' t
Joey Van der Ham (Noordwijk Zh) - Duffelt's ZZ-top, Elferink's Marcus, Golden Boy, Marcus, Sam, Templedruideurope Splash
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Pietje V.d. Knollentuin, Pronto, Roosendaal's Thunder, Ysselvliedt's C
Rene Limpens (Assendelft) - Bruintje, Crimond Elgan, Goldberg's Clay, Kanjer, Rivaldo
Eric Mulder (Diepenheim) - Aeringur Kandi, Asi Kandia, Dagrùn Kandia, Dalmann Kandia, Zozo Naskur Kandia
Marcel De Vries (Eygelshoven) - Achilles, Colin, Silyn, Templedruideurope silver rain, Whisper
CAI3*-P2
Melanie van de Bunt (Lunteren) - Storm, Tumtum, Zuidhoeve's Henzel
Sam Couwenberg (Veulen) - Bekveld's Ronaldo, Greeskamp Cobus, Nebus Rowan
Anneke Cremers (Windraak) - Buddiman van de Wittehoeve, Kayan, Yacintha v.d. Wittehoeve
Jorn Elburg (De Heurne) - Llanfrechfa Stevie-G, Wohld Neal
Nathalie v.d Ende (Poeldijk) - Heidepeel's Totilas, Mischa, Mozart, Sterrenhof's Roxy
Sietske Flobbe (Appelscha) - Brownstables Ultimo Boss, Hijker Forest Chico
Cas Hendriks (Zeeland) - Jip, Mister Jim, Sunstar's Cloud
Rodinde Rutjens (Weert) - De Kuilen's Brody, Heide's berg Alves, Kuikhornster Milano, Majan S Swen
Daniel Stronks (Winterswijk Kotten) - Gaudi, Halina, Hiska
CAI3*-P1
Melanie van der Welle - Becker (Oud-beijerland) - Havehoeve's Floris
Chantalle Boogaarts (Dordrecht) - Koninkshoek Dion
Els Broekman (Lomm) - Sluypenberg's Viënto
Nadja Broos (Koewacht) - Big Boy
Tonnie Cazemier (Jonkersvaart) - Rans Coca Cola
Fleur van Empelen (Maassluis) - Hand's Up
Brent Janssen (Swolgen) - Regina’s Hielke
Lisanne van Meerten (Lienden) - Justine
Wilma Meulendijk (Heesch) - Wicked Braveheart
Heidi Te Poele (Wolphaartsdijk) - Kelvin
Renate Provoost (Domburg) - Quibus
Henk Radstake (Heerde) - Romero
Anniek Schuiling (Herveld) - Zowie
Marloes Van 't Veld (Nijverdal) - Brandon
Marije Willemsen (Raalte) - De Goede Ree's Elegant


Wimmenau CEI1* 100/ CEI2* 70+(2)/ CEI2* 120/ CEI1* 100/ CEI FR - 16 t/m 17 juli 2022
Tel: +0033-610111609
E-mail: Elshadow.endurance@gmail.com
Website: http//endurance.wimmenau.fr
CEI1* 100
Denise Dickhoff (Brielle) - Hastrona
Marijke Visser (Wanne, Trois-pont) - Rouchka de Luc
Dymfy Vulto (Handel) - Gaya Vryenesse
CEI2* 120
Eva Van Arem (Hulshorst) - ANKARA DE FLY
Jarmila Lakeman (Warnsveld) - Zain du Florival

Ander Nieuws

  • Verslag Springforum 12 september 2022
    Verslag Springforum 12 september 2022
  • Arie Hoogendoorn onderscheiden met gouden KNHS-speld
    Arie Hoogendoorn onderscheiden met gouden KNHS-speld
  • Column Gerard Arkema: “Hippiade nieuwe stijl zorgt voor goede afdronk”
    Column Gerard Arkema: “Hippiade nieuwe stijl zorgt voor goede afdronk”