­ Deelnemers internationale wedstrijden 13 t/m 19 juni 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 13 t/m 19 juni 2022

Geplaatst op 15 juni 2022

Voor de komende dagen reizen de Nederlandse paardensporters weer door Europa en in Noord Amerika en Zuid Afrika. Maar ook in eigen land staan twee grote evenementen op de kalender. In Lichtenvoorde wordt Outdoor Gelderland gehouden waar de springruiters van TeamNL het opnemen tegen de wereldtop. Voor de Para-dressuurruiters is een internationale wedstrijd en tevens een observatiewedstrijd op de Peelbergen. Dan is er voor de jeugdruiters uit Nederland in de dressuur en het springen de Future Champions wedstrijd in Hagen. Hier komen verschillende Nederlandse equipes in actie in de landenwedstrijden. Voor TeamNL springen gaat de Global Champions Tour verder in Stockholm. En wordt er gesprongen in Opglabbeek, Poznan, Praag, Bonheiden, Riesenbeck, Calgary, Lexington en Shongweni. Dan zijn Nederlandse dressuurruiters in Jardy, eventingruiters in Luhmühlen en menners in Bühl.

Jardy CDI3*/ CDI2*/ CDIU25/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDICh-A/ C Frankrijk - 17 t/m 19 juni 2022 dressuur
Tel: 0033-147013536
E-mail: concours@jardy.fr
Website: uitslagen
CDI3*
Stephanie de Frel (Noordwelle) - Shakira
Anne Meulendijks (Heeze) - Issey
Lotte Meulendijks (Heeze) - MDH Welt Hill
CDI2*
Karlijn Geelkerken (Enschede) - Ecuador VD
Elisabeth Geluk (Sint-Annaland) - Hamilton TC
Annemieke Vincourt - Krom (Veeningen) - High Society
Joyce Sterrenburg - Lenaerts (Leende) - Beukenvallei's Iconic B, Fyeo
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Hotmail V
CDIU25
Julia Bouthoorn (Vogelwaarde) - Choice Finch
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Cupido
Myrthe Wedda (Ijsselstein Ut) - Diamond Geezer
CDIJ Junioren
Lize van den Heuvel (Venlo) - Hilton-S
CDICh-A (E-pony) Children
Manouk Zuiderent (Breda) - Dollarboy S-G, Haston Be Happy
CDIP Pony’s
Isa Hollands (Schimmert) - Mabeline's Floran
Sophie van der Steen (Erp) - VIP, Yellow Boy
CDIYH Jonge paarden
Julia Bouthoorn (Vogelwaarde) - Sir Rheingold
Karlijn Geelkerken (Enschede) - Lianne D
Krista Kolijn (Weert) - Lord Diamond


Hagen a. T. W. CDI3*/ CDI1* Duitsland - 13 t/m 14 juni 2022 dressuur
Tel: 0049-1713191810
E-mail: hd@psi-sporthorses.de
Website: uitslagen
CDI3*
Joyce van Schaick (Abcoude) - Glendale
CDI1*
Saskia Poel (Heusden Gem Asten) - Hero-K


Hagen a. T. W. CDICh-A/ CDIJ/ CDIOCh/ CDIOJ/ CDIOP/ CDIOY/ CDIP/ Duitsland - 14 t/m 19 juni 2022 dressuur
Tel: 0049-5401896238
E-mail: show@psi-sporthorses.de
Website: www.psi-events.de/uitslagen
CDIOY Young Riders Nations Cup
Bente Hedeman Joosten (Voorschoten) - Hippy Evitia
Jo-Anne Koch (Heelweg) - Darabel
Sharina Mandemakers (Giessen) - Guns N' Roses
CDIY Young Riders
Sanne Paulissen (Koningsbosch) - Flügel
CDIOJ Junioren Nations Cup
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska
Micky Schelstraete (Gemonde) - Knight Rider
Rowena Weggelaar (Roermond) - Klieveer’s Don Quichot
CDIJ Junioren
Lara van Nek (Wijdewormer) - Jamsession Taonga
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Cuvanck PP
Yasmin Westerink (Dronten) - Dibert L
CDIOCh Children Nations Cup
Robin Dicker (Harskamp) - Helena
Sophie Evers (Oudenbosch) - Beaumonde
Sophie van Iwaarden (Krabbendijke) - Hermès Mithras
CDICh-A Children
Hansje Boudewijn (Bergen op Zoom) - Bo
Floortje Visser (Landgraaf) - Flash Dance, Special Edition
CDIOP Pony’s Nations Cup
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) - Boogie De L’Aube
Veerle van Hof (Kerkrade) - Equine Parks Xander
Morgan Walraven ('s-Gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
CDIP Pony’s
Esmee Boers (Nieuw-Vennep) - Beauty W
Bridget Lock (Appeltern) - Don Davino Horsepoint


Kronenberg CPEDI3* Nederland - 17 t/m 19 juni 2022 dressuur
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CPEDI3*
Loes Cevaal (Holten) - Happy Hero I I
Demi Haerkens (Helmond) - EHL Daula
Rixt van der Horst (Bergeijk) - Eisma's Akuna Matata
Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Alphaville N.O.P., Guetta
Melissa Janssen (Brunssum) - Dreamy-Boy, Royal Rubinstein
Sandra Jeuken (De Mortel) - Grando
Britney de Jong (Utrecht) - Caramba, Fleetwood Mac
Neel van Klei - Schakel (Holten) - Edison
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz
Annemarieke Nobel (Schoonloo) - Doo Schufro
Yvette Overgoor (Borculo) - Alexander
Maud de Reu (Zwolle) - Webron N.O.P.
Esther van Rijswijk (Capelle aan den IJssel) - Kirow
Demi Uijtewaal (Almere) - Winando RFS
Aniek Verploegh (Capelle aan den IJssel) - Corneille
Sanne Voets (Berghem) - Demantur RS2 N.O.P.
Tessa Baaijens - Van de Vrie ('s-Heer Hendrikskinderen) - Happy Grace


Stockholm City CSI5*/ CSIU25-A/ CSIYH1* Zweden - 17 t/m 19 juni 2022 springen
Tel: 0031-402069111
E-mail: barbara@globalchampionstour.com
Website: www.gcglobalchampions.com/uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch, VDL Groep Nino du Roton
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude, Gin D
Johnny Pals (As) - Carlotta, Fernando BH
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc, Uricas vd Kattevennen
Sanne Thijssen (Sevenum) - Hi There, Zeppelin Blue
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dywis HH, El Wikke
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Long John Silver 3
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Kirby
Sanne Thijssen (Sevenum) - Golden Chaco


Opglabbeek CSI4*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 15 t/m 18 juni 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI4*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - High Shutterfly, Petit Gervais v/d Weidekouter
Stefanie Carroll (Bocholt) - Chicago, Macarena 42
Yves Houtackers (Weert) - Jackson V
Kevin Jochems (Kalmthout) - Cornetboy, Fokker 50, Shanroe Peeters
Lars Kersten (Egchel) - Big Beauty Z, Eetrichta, Isovlas Emmerton, Quatinka
Niels Kersten (Egchel) - Grieg s, High Hopes SFN, Tippy Z
Mark Martens (Ell) - Kinmar Quality Hero
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay, Haretto
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Cordis Totalis Z
CSI1*
Stefanie Carroll (Bocholt) - Con-Chacco
Yves Houtackers (Weert) - Porsche
Kevin Jochems (Kalmthout) - One Top Secret TJ Z
Lars Kersten (Egchel) - J.Charley
Tara van der Leegte (Waalre) - Calipso, VDL Groep Ina-Zeldenrust
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden
Niels Tacken (Meterik) - Camila Totalis Z
CSIYH1* incl. 8yo
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Eliano v't Merelsnest, Farinjo Des Mec
Stefanie Carroll (Bocholt) - Panter JVH
Yves Houtackers (Weert) - Domino vant Elzenhof Z, Gwinnru De Kernevez
Kevin Jochems (Kalmthout) - Looks Good de Liebri Z
Lars Kersten (Egchel) - Cinnamon Girl
Niels Kersten (Egchel) - Kenzo Des Terdrix


Poznan Wola CSI1*/ CSI4*/ CSIYH1* Polen - 16 t/m 19 juni 2022 springen
Tel: 0048-792345080
E-mail: 4foulee@gmail.com
Website: www.4fouee.pl/uitslagen
CSI4*
Sander Geerink (Gelselaar) - Global, Jacobus S
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, L'Esperance La Vie Z, Osiris FZ


Lichtenvoorde CSI3*/ CSI1* Nederland - 15 t/m 19 juni 2022 springen
Tel: 0031-640396344
E-mail: sport@outdoorgelderland.nl
Website: www.outdoorgelderland.nl/uitslagen
CSI3*
Bas van der Aa (Albergen) - Gaen, Shanroe Barney
Ruth van Aken (De Heurne) - Elsalvador L
Remco Been (Winterswijk Miste) - Bridgetown Z, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Ester Damman - Blekkink (Varsseveld) - Corion
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Creme de la Creme Z, Isis
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Icarinda, Sisi
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Edmond, Jelle-S
Kim Bril (Westendorp) - Unikum Olympic Z
Roelof Bril (Westendorp) - Iberico
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Joy Of Spring R, Ogano Girl Z
Kim Emmen (Dinteloord) - Edgar, J'Adore ter Putte, Nash v/h Lilleveld
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty, Gelster
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN, Highway TN
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar, Noukie
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Jens van Grunsven (Erp) - Diarindo Z, Heathrow, Judeska
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX, Kensington H
Fleur Holleman (Huissen) - Innuendo R&D
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero
Thalessa de Jong (Stokkum) - Electra, Grappa
Tani Joosten (Zevenaar) - Galdal Mé
Coen Kerbert (Enschede) - Inekaat
Lianne Korevaar (Schiedam) - International
Lars Kuster (Didam) - El Divo
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, King Kong D'Avifauna, Take A Chance On Me Z
Megan Laseur (Soest) - Idwerd, Ironman
Bart van der Maat (Houten) - Catch Twenty Two VO Z, Je Happy Lina
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye, Isaac, Izabelle
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Itos S, Quintendros E
Pim Mulder (Dalfsen) - Hiarma, Memphis Z, Powderpuff
Wesley Mulder (Wenum Wiesel) - Estoril du Cedre, For Your Pleasure WM
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Gallardo CSI
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Bertha 10, Farmer’s Apple
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Olaya Z
Ruben Romp (Goirle) - Hanouk V, Inflame-Go, Ultimo 138
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Iceman VDS
Tom Schellekens (Esbeek) - Isabel, Jolet Van De Zietfort
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin, Glock's Novellist, New Star vd Berghoeve
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z
Frank Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS, Gream, Obilix v\h Stuyvenberghof
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive, Good Farming HS, Nova Scotia Z
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Coco Chanel, Double Dutch
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Hilton
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Heaven of Romance, Idylle Of Romance
Leon Thijssen (Sevenum) - For President, Indivar, Zeppe Blue
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Hello, I'M Here
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Installera Balia RS, Iregina
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Investment I.B.
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Kitona de Muze
Anneke Niels - Van Wijngaarden (Didam) - Freya
Albert Zoer (Echten Dr) - Halifax, Jackpot, Jayla
CSI1*
Ruth van Aken (De Heurne) - Napoleon
Jeroen Bakker (Ede Gld) - Julianette WS
Remco Been (Winterswijk Miste) - Elvantos PS
Sonja van der Berg (Bant) - Karsten, Kind Of Special
Ester Damman - Blekkink (Varsseveld) - Ereusa, Jillmore WV, Las Vegas
Marcel de Boer (Nieuwleusen) - For friendship VDL, Levi VDL
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Kaphira
Chenille Bolder (Groessen) - Herluc
Isabelle van Bommel (Ruurlo) - Hazelhorst I
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Geronada B, Grigia BR Z
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Kallas
Sofie van den Broek (Ospel) - Cupcake Z
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Fuzeta Beech, Haja ES, Oh Balou van de Kat
Erwin de Bruin (Lunteren) - Cattivo SK, Falco
Marleen van der Burg (Neede) - Jancoulavsco Fortuna
Kim Emmen (Dinteloord) - Optima vd Bisschop
Imke Frankena (Gorssel) - Just In Time
Tijl van Genugten (Wierden) - Addicted To You Z
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Amigo de Septon Z
Jens van Grunsven (Erp) - Impossant CL
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Eloma's Blue, Jambo, Lugaignac des Pouplis
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Katórose HV
Gert van den Hof (Slagharen) - Cooper Z, Kaylinn Rock, Labor's No Limits
Fleur Holleman (Huissen) - Cataque du Haut Breil, Lancome, Pasadena van ‘t Huka
Marc Houtzager (Rouveen) - Kincsem
Thalessa de Jong (Stokkum) - ARD Flash of Gold
Cejay Joosten (Zevenaar) - Blue Love True
Tani Joosten (Zevenaar) - Lagrande E
Coen Kerbert (Enschede) - Kelesta
Jort Knobben (Raalte) - Lord Blue
Marlou Knobben (Raalte) - Djazz
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) - Lingo van de Watermolen
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) - International Style VK, Number One-P van het Scheack
Lars Kuster (Didam) - Karlotte DDH, Quiwi Capitola
Suus Kuyten (Laren Nh) - Quechin di Cabra
Megan Laseur (Soest) - Eldor, Kapitaal L, Kariludine S
Bart van der Maat (Houten) - Québec
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Kaspar R, Vedet DK Z
Pim Mulder (Dalfsen) - Its A Katosca Again, Jaja
Wesley Mulder (Wenum Wiesel) - Holland, Royal Dutch WM
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel
Bart van Ooyen (Groessen) - Cornets Confident, Kalotti
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Kruziano, Van Schijndel's Hanibal
Demy Rensink (Aalten) - Ujade ste Hermelle
Emiel Richter (Enschede) - Quality - Star
Ties Rothstegge (Weerselo) - Ivar KV
Daphne van der Schaar (Silvolde) - Janna, Kaira VDS
Tom Schellekens (Esbeek) - King Pleasure B, L-Dora Van De Zietfort
Maikel Schennink (Zelhem) - Ashes and Snow, Glamour ES
Stan Schillemans (Wekerom) - Djampassi du Vlist Z, King Arthur
Wendy Scholten (Lichtenvoorde) - Jocelyn Brown WS
Gerco Schröder (Tubbergen) - Indy
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Larderello, Piccolo R
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Jacky Boy, Kornet D'amour VVD
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska, My Lady van 't Achterhof, Wega F. Damgaard
Ashley Spiele - te Wierik (Enschede) - Houston Quality Z, Lady- Rubertha
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Champaniero
Leon Thijssen (Sevenum) - Boubou de la Roque, Habab
Mans Thijssen (Sevenum) - Happy
Nikkie van Tol (Waddinxveen) - Jelka
Sophie van Tol (Waddinxveen) - Nibaly JW vd Moerhoeve
Steven Veldhuis (Haaksbergen) - Jisborn
Iza Venhoven (Borculo) - D'Bold, Quinlan
Sanne Vermeulen (Laren Gld) - Icarus LH
Lynn Vogels (Helmond) - Cenrose Deen's, Oviedo de Sauco
Harrie Wiering (Overlangel) - Jamal E.B., Limoncello
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Humphrey VDD, Kaltic Ryal K.
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Gangstar, Tiptop vh Schaeck Z
Anneke Niels - Van Wijngaarden (Didam) - Just Special
Albert Zoer (Echten Dr) - K-Dine


Praha, Velka Chuchle CSIO3*-W/ CSIYH1*/ CSI1* CZ - 16 t/m 19 juni 2022
E-mail: marketa_svenkova@yahoo.com
Website: uitslagen
CSIO3*-W
Kars Bonhof (Epe) - Chapeau TN, Hernandez TN
Vincent Dings (Heeze) - Cream Couleur Z, Daylight, Ivory HDH
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Edinburgh, Isodermus PP, Just A Moment Van 'T Heerenhuys
Patrick Lemmen (Grashoek) - Exit Remo, James Blond
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, G-Vingino-Blue, Nina vh Scheefkasteel
CSIYH1*
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Hannibal Style VK Z
Patrick Lemmen (Grashoek) - Pillar G
Skye Morssinkhof (Hierden) - Quithras-K van 't Kattenheye


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 16 t/m 19 juni 2022 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: uitslagen
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - J'Espere
Kessy van Berlo (Veghel) - Erma
Lindsey Lebens (Kinrooi) - Diamantina D
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Karamba Z, Milona van het Speienhof
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - A'Lee Springpower BH, Kaviaar Delta Mossel Z
Ralph Slaats (Knegsel) - Il Divo SW
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z, Indigo, Monty vd Withoeve
CSI1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - La Karla
Kessy van Berlo (Veghel) - Fostara, Pablo vd Donkhoeve
Lindsey Lebens (Kinrooi) - Handsome Boy GS
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Graf-Contendro de L' Escaut
Ralph Slaats (Knegsel) - Forbio v h Moeshof
CSIYH1* incl. 8yo
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Celine Z, Lemiro, Queen van het Voortveld
Kessy van Berlo (Veghel) - Kaboom
Lindsey Lebens (Kinrooi) - Electric Dance AF Z, Q-Elvis Presley HH
Ellis Pex (Sint Joost) - Jerome K, Kingsley P.D., Pistache D'O
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Jarina J, Primo DV
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Cor, L'Extreme BH
Ralph Slaats (Knegsel) - Cirondine Z


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Duitsland - 16 t/m 19 juni 2022 springen
Tel: 0049-54549058
E-mail: info@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com/uitslagen
CSI2*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Carrie Brad SHO Z, Kasilias SHO Z, That's Mie Z
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Quint vh Maarlo Z
Arne van Heel (Freienwill) - Deikira, Inchidee Tarpania
Philippe Houtackers (Weert) - Carabella vd Neyen Z, Cascais de Janeiro
Tamara van Manen (Stroe) - Incredible
Jochen Munsterhuis (De Lutte) - Jaguar
CSI1*
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Joie De Vigo R.T., Pippi L
Tamara van Manen (Stroe) - Intensely MBF
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) - Hurricane M
CSIYH1*
Arne van Heel (Freienwill) - Dinki Winky TH, Iltschi TH
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) - Pebble Beach
Jochen Munsterhuis (De Lutte) - Lord Thurricane


Calgary, Spruce Meadows AB CSI5*/ CSI2* Canada - 16 t/m 19 juni 2022 springen
Tel: 001-4039744216
E-mail: linda.heathcott@sprucemeadows.com
Website: www.sprucemeadows.com
CSI2*
Piet van Genugten (Heeswijk-Dinther) - Adequan JVH Z, Castlefield Confellow, Haïdo


Lexington, Horse Park KY CSI3*/ CSI2* USA - 14 t/m 19 juni 2022 springen
E-mail: info@splitrockjumpingtour.com
Website: www.splitrockjumpingtour.com/uitslagen
CSI2*
Wim Janssen (Wellington - Florida) - Durango VDL


Hagen a. T. W. CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOP/ CSIOY Duitsland - 14 t/m 19 juni 2022 springen
Tel: 0049-5401896238
E-mail: hd@psi-sporthorses.de
Website: www.psi-events.de/uitslagen
CSIOY Young Riders
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Fidzilina Z, Gartbreaker SG
CSIOJ Junioren Nations Cup
Emma Bocken (Weert) - Incaro LS, Kadessa Z
Finn Boerekamp (Someren) - Larcone, Sildouch Z
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Justique
Mart IJland (Hengelo Ov) - Hero, It's A Dream VG
Jersey Kuijpers (Helmond) - JK Horsetrucks Hopefull
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Kobalt
Milan Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Gideon DLS
Liesje Vrolijk (Almen) - Insanity Allegro, Isis Vive
CSIOCh Children Nations Cup
Jesse Berkers (Lattrop-Breklenkamp) - Cillbhrid Julie, Happhira H
Emma Heijligers (Asten) - Sambucca
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Dos Lunas Galaxie
River Morssinkhof (Hierden) - Bamalou d l’Ecuyer
Bethany Vos (Apeldoorn) - Asterix, Sire de Beau Soleil
Faye Louise Vos (Wierden) - Calgary 56, Monica LH
CSIOP Pony’s Nations Cup
Jip Grootegoed (Bergen Op Zoom) - Kerwin van Orchid's
Jersey Kuijpers (Helmond) - Lafaletta
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Noriego vd Riloo, Orchid's Lonette
Yfke Priem (Menaam) - Zafarano vh Gehucht Z
Bethany Vos (Apeldoorn) - Bora-Bora, Still Got me


Shongweni CSI1*-W Zuid Afrika - 19 t/m 19 juni 2022 springen
E-mail: fei.admin@saef.org.za
CSI1*-W
Amy Michau (Summerveld) - Go To Blue


Luhmühlen CCI4*-S/ CCI5*-L Duitsland - 15 t/m 19 juni 2022 eventing
Tel: 0049-4172961764
E-mail: Luhmuehlen@t-online.de
Website: www.luhmuehlen.de/uitslagen
CCI4*-S
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte


Bühl CAI2*-P1/ CAI2*-P2/ CAI2*-P4/ CAI3*-H1/ CAICh2*-P1 Duitsland - 15 t/m 19 juni 2022 mennen
Tel: 0049-1733480439
E-mail: Reitverein.St.Leonhard.Buehl@t-online.de
Website: www.reitverein-buehl.de
CAI2*-P1
Fleur van Empelen (Maassluis) - Hand's Up
Klaas van der Sande (Schipluiden) - Sammie
CAI2*-P2
Daniel Stronks (Winterswijk Kotten) - Gaudi, Halina, Hiska
Rowan Timmer (Putten) - Renee, Sellemshoeve Youri
CAIJ2*-P1
Sam Couwenberg (Veulen) - Waxwing Penny Guy
CAI2*-H1
Peter Zeegers (Meijel) - Canita

Ander Nieuws

  • Springruiters TeamNL winnen Nations Cup CHIO Rotterdam
    Springruiters TeamNL winnen Nations Cup CHIO Rotterdam
  • Rob Ehrens, bedankt!
    Rob Ehrens, bedankt!
  • Inschrijving Bixiedag 2022 geopend
    Inschrijving Bixiedag 2022 geopend