­ Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 november 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 14 t/m 20 november 2022

Geplaatst op 15 november 2022

In Praag is dit weekend de afsluitende wedstrijd van de Global Champions Tour van dit seizoen met de halve finale en de finale van de GC League. Op zaterdagavond is de prestigieuze LGCT Super Grand Prix. TeamNL ruiters Johnny Pals, Harrie Smolders, Sanne Thijssen, Maikel van der Vleuten en Jur Vrieling zullen de Nederlandse kleuren verdedigen. Verder komen Nederlandse springruiters in actie in Las Vegas, Gorla Minore en Lier. In Opglabbeek is er een CSI voor de jeugd waar een mooie groep Nederlandse ruiters aan deelneemt. De in Amerika werkzame Ivo Juhrend komt aan de start op het CDI3* in Ocala (FL).

Ocala, FL (WEC) CDI3*/ CDIAm/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIU25/ CDIP/ C USA - 17 t/m 20 november 2022 dressuur
E-mail: teresa.uddo@wec.net
Website: uitslagen
CDI3*
Ivo Juhrend (Dunnellon) - Black Diamond
CDI1*
Ivo Juhrend (Dunnellon) - Leon de Matecana


Praha CSI5*/ CSI2* Open Tsjechië - 16 t/m 20 november 2022 springen
Tel: 00420-602131523
E-mail: info@pragueplayoffs.com
Website: www.pragueplayoffs.com/uitslagen
CSI5* Global Champions Tour Finale
Johnny Pals (As) - Charley, Fernando BH
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Darry Lou, Dolinn, Monaco N.O.P.
Sanne Thijssen (Sevenum) - Chuck, Con Quidam RB, Hi There
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z N.O.P., El Wikke
Jur Vrieling (Holwierde) - Fernando, Fiumicino van de Kalevallei
CSI2* Open
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Giarado H
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) – Eclipse, Quadira


Las Vegas, NV CSI4*-W USA - 15 t/m 19 november 2022 springen
Tel: 001-9492997219
E-mail: office@theplacetojump.com
Website: www.theplacetojump.com/uitslagen
CSI4*-W wereldbeker
Henk Frederiks (Wapserveen) - Just Sexy M


Gorla Minore CSI1*/ CSIYH1*/ CSI2* Italië - 17 t/m 20 november 2022 springen
Tel: 0039-03311687976
E-mail: asd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it/uitslagen
CSI2*
Philippe Houtackers (Weert) - Ego DK Z, Graffiti 81, Guayarmina


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 17 t/m 20 november 2022 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be/uitslagen
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Callida 2, VDL Groep Iron Z, VDL Groep Miss Untouchable
Maaike ten Berg (Rogat) - Godess Hero Z
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Investment I.B., Juwel SFN
Kim Emmen (Dinteloord) - Delvaux, QI DAO NH
Jody van Gerwen (Limbricht) - Chester 365, Inebelle van 't Welthof
Michael Greeve (Veeningen) - Jacksonville Eurohill, Jimmy Lee GJB
Kevin Jochems (Kalmthout) - Calox, Flying Jackie, Gijs, Looks Good de Liebri Z
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, King Kong D'Avifauna, Take A Chance On Me Z
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5
Boy Peels (Eersel) - Discovery 63, Kordaat
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Olaya Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Celine, Glock's Lausejunge, Glock's Novellist
Frank Schuttert (Ommen) - Chelsea, Irish Coffee PR, Luckey SR Z
Ralph Slaats (Knegsel) - Il Divo SW
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Fidzilina Z, Gartbreaker SG
CSI1*
Kim Emmen (Dinteloord) - Kesmitt DMH
Michael Greeve (Veeningen) - Urado SV
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Hanibal
CSIYH1* incl. 8yo
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Latoya
Maaike ten Berg (Rogat) - Gracieuse de la Hutte
Kim Emmen (Dinteloord) - Kandiama DMH, Kerma-C
Jody van Gerwen (Limbricht) - CCstud's Larasina
Michael Greeve (Veeningen) - Chilipepper Z, Kingsten
Boy Peels (Eersel) - Camp S
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Kruziano
Gerco Schröder (Tubbergen) - Golden Shadow
Ralph Slaats (Knegsel) - Cirondine Z, Forbio v h Moeshof
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Libroka SG
Alexander Vincentius (Schaijk) - Jezebel W, Lamertje W, Lewandowski V.


Opglabbeek CSIP/ CSICh-A/ CSIJ-A/ CSIU25-A België - 17 t/m 20 november 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSIU25-A
Teddy van de Rijt (Nuenen) – Explosion
CSIJ-A Junioren
Daan Adams (Veldhoven) - Ginette VD Kempenhoeve
Pien Doppenberg (Slootdorp) - Cornelis Z, Jandiamo 24
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Gem vd Riloo Z, Karamella, Kobalt
Yves Willems (Koningsbosch) - Highway, Odile van 't Ruytershof
Joyce Wolters (Montfort) - Ingar Endy VDE
CSIP Pony’s
Daan Adams (Veldhoven) - Taloubet Adams
Linn Van Eck (Heijen) - Dante
Evelien Heere (Brasschaat) - Joris Van De Muggenhoek, Keano van Orchid's
Laura Hendriks (Roosendaal) - Kantje's Ellard
Loïs Wilschut (Ede Gld) - Kyrian van Orchids
Ella Wolleswinkel (Venlo) - Glencroft Mac
CSICh-A Children
Donna van der Donk (Vorstenbosch) - Mr Grey ML

Ander Nieuws

  • Tweevoudig Olympisch kampioen Salinero overleden
    Tweevoudig Olympisch kampioen Salinero overleden
  • KNHS-Anemone Horse Trucks Cup weer van start
    KNHS-Anemone Horse Trucks Cup weer van start
  • Programma NK Dressuur 2023 bekend
    Programma NK Dressuur 2023 bekend