­ Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 mei 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 16 t/m 22 mei 2022

Geplaatst op 17 mei 2022

TeamNL dressuur heeft de eerste Nations Cup wedstrijd van dit jaar in Compiègne. Het team bestaat uit Adelinde Cornelissen, Madeleine Witte en Thamar Zweistra. Daarnaast zijn 3* en 2*-rubrieken voor senioren en rubrieken voor de jeugd met Nederlandse deelname. Ook rijden Nederlanders op het 3* dressuurconcours in Hagen. De springruiters van TeamNL hebben dit weekend weer een Global Champions Tour wedstrijd. Johnny Pals, Harrie Smolders en Eric en Maikel van der Vleuten reizen naar St. Tropez. Dan zijn er twee 4* concoursen met Nederlandse deelname in Duitsland en Frankrijk. En er zijn Nederlandse springruiters op de 3* Nations Cup wedstrijd in Bratislava, het 3* concours in Uggerhalne en op de 2* wedstrijden in Kronenberg en Opglabbeek. Ook is er Nederlandse deelname op de eventingwedstrijd in Rockingham.

Compiègne CDIO5*-NC/ CDI3*/ CDIP/ CDIJ/ CDIY/ CDIU25/ CDI2* Frankrijk - 19 t/m 22 mei 2022 dressuur
Tel: 0033-682583233
E-mail: contact@compiegne-equestre.com
Website: compiegne-equestre.com/uitslagen
CDIO5*-NC Nations Cup
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Fleau de Baian
Madeleine Witte - Vrees (Schijndel) - Finnländerin
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagon's Ich Weiss
CDI3*
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Aqiedo
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Ferrari
Karen Nijvelt (Hoeven) - Darwin, Elysias
Geert-Jan Raateland ('s-Gravenzande) - Don Bravour
Tommie Visser (Postel) - Genesis Begijnhoeve
Mirelle van Kemenade - Witlox (Sint-Oedenrode) - Siebenstein
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch
CDI2*
Imke Schellekens - Bartels (Hooge Mierde) - Honoré
Seth Boschman (Groesbeek) - Flora de Mariposa RS2 OLD
Elisabeth Geluk (Sint-Annaland) - Hamilton TC
Lauren Neville (Vught) - George
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Hotmail V
CDIU25
Myrthe Wedda (IJsselstein Ut) - Diamond Geezer
CDIY Young Riders
Bente Hedeman Joosten (Voorschoten) - Hippy Evitia
Robin Heiden (Alphen Gld) - Gasmonkey
CDIP pony’s
Jolien Felix (IJsselmuiden) - Golden Challenge
Sissi Gijsen (Moergestel) - New Star 8
Isa Hollands (Schimmert) - His Royal Badness DK
Yasmin Westerink (Dronten) - Cognac IX


Hagen a. T. W. CDI3*/ CDI1* Duitsland - 18 t/m 20 mei 2022 dressuur
Tel: 0049-1713191810
E-mail: hd@psi-sporthorses.de
Website: www.psi-events.de/uitslagen
CDI3*
Kirsten Brouwer (Gameren) - Foundation RR
Kirsten Teeuwen (Nieuwerkerk ad IJssel) - Camorkus
CDI1*
Danielle Keur (Assendelft) - Fantasy


St Tropez CSI5*/ CSI2* Open Frankrijk - 19 t/m 21 mei 2022 springen
Tel: 0031-402068899
E-mail: denis.monticolo@athinaonassishorseshow.com
Website: www.athinaonassis-horseshow.com/uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Johnny Pals (As) - Zarkava Hero Z
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Monaco, Une de L'Othain
Eric van der Vleuten (Someren) - Dreamland
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dywis HH, El Wikke


Gross Viegeln CSI4*/ CSIAm-A/ CSI2* Duitsland - 18 t/m 22 mei 2022 springen
E-mail: info@wulschner.de
Website: www.wulschner.de/uitslagen
CSI4*
Gerben Morsink (Enschede) - Carina Z, Carsey Z
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive, Good Farming HS
CSI2*
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Jamil Field, Nova Scotia Z


Bourg en Bresse CSI4*/ CSI2*/ CSIAm-A Frankrijk - 18 t/m 22 mei 2022 springen
E-mail: contact@csi-bourg.com
Website uitslagen: results.worldsporttiming.com
CSI4*
Mel Thijssen (Sevenum) - Florida Balia NL, Gill, Tyson’s Lady Lux Z
CSI2*
Mel Thijssen (Sevenum) - Carembar Blue


Bratislava CSIO3*/ CSI1*/ CSIYH1* Slovakije - 19 t/m 22 mei 2022 springen
Tel: 0421-903466554
E-mail: damborska.klara@gmail.com
Website: www.csioslovakia.sk/uitslagen
CSIO3* Nations Cup
Vincent Dings (Heeze) - Cream Couleur Z, Daylight
Jens van Grunsven (Erp) - Greatlight, Heathrow
Patrick Lemmen (Grashoek) - Exit Remo, James Blond
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye, Isaac
Frank Schuttert (Ommen) - Irish Coffee PR, Nikias vd Bisschop
CSI1*
Jens van Grunsven (Erp) - Judeska
Patrick Lemmen (Grashoek) - Lorenzo R
Iris Michels (Liessel) - Izabelle
CSIYH1*
Vincent Dings (Heeze) - Kees HDH
Patrick Lemmen (Grashoek) - Pillar G


Uggerhalne CSIO3*/ CSI2*/ CSIU25-A Denemarken - 18 t/m 22 mei 2022 springen
Tel: 0045-22893145
E-mail: mtp@gegroup.dk
Website: helgstrandevent.dk/uitslagen
CSIO3*
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Incredible, Notre-Dame van 't Roosakker
Sander Geerink (Gelselaar) - Global
CSI2*
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Indendo, Ivoor
Sander Geerink (Gelselaar) - Jacobus S


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 18 t/m 21 mei 2022 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Genius, Häkkinen N, Shanroe Barney
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Nino du Roton
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Bridgetown Z, Jasper, VDL Holland Vd Bisschop
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Gilona AO
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy
Maaike ten Berg (Rogat) - Godess Hero Z
Logan Fiechter (Merksplas) - E Hoodstock Z
Henk Frederiks (Wapserveen) - Harm-B, Hendelien, Impian D
Daan van Geel (Gees) - Idaloma, Just Blue, Kahlua-Carmen
Michael Greeve (Veeningen) - High Big Andi K
Willem Greve (Markelo) - Karelien W, Lagans Obos Quality
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Fleur Holleman (Huissen) - Faltic
Mart IJland (Hengelo Ov) - Hero, Incredible WB, Kymette E
Kevin Jochems (Kalmthout) - Balou Z, Calox, Casillas van de Helle, Christianus
Lars Kersten (Egchel) - Eetrichta, Isidorus, Quatinka
Niels Kersten (Egchel) - Call Me Baby Quick PS, Coco Jamboo, Granito Noordenhoek, Impossible
Raf Kooremans (Turnhout) - Nini van HD
Lianne Korevaar (Schiedam) - International
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, King Kong D'Avifauna, Take A Chance On Me Z
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Dancing Nini Z
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, G-Vingino-Blue
Danine Pater (Ederveen) - Iluminaty MBF
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Irona van de Viking Z, Milona van het Speienhof, Sensation DV Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jones
Gerco Schröder (Tubbergen) - GLOCK's Galanda, Glock's Novellist, Indy
Leon Thijssen (Sevenum) - Gaudi, Ibiza Z, Indivar
Mans Thijssen (Sevenum) - Happy, Hello, I'M Here
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - E. Guriel
Logan Fiechter (Merksplas) - Dominos
Henk Frederiks (Wapserveen) - Karmica Tarpania
Michael Greeve (Veeningen) - K-Star W
Demi van Grunsven (Handel) - Tinka's Hope
Fleur Holleman (Huissen) - Cataque du Haut Breil, Innuendo R&D
Mart IJland (Hengelo Ov) - It's A Dream VG
Kevin Jochems (Kalmthout) - One Top Secret TJ Z
Lars Kersten (Egchel) - King Charles
Raf Kooremans (Turnhout) - Houdini
Lianne Korevaar (Schiedam) - Lady Connor
Sarah de Kraker (Axel) - Futurore di Villagana
Tara van der Leegte (Waalre) - Calipso, VDL Groep Ina-Zeldenrust
Liv Linssen (Kessel Lb) - Lacona, Quantas 15
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Kismet
Skye Morssinkhof (Hierden) - Nina vh Scheefkasteel
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Karamba Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cini W Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Savarona
Leon Thijssen (Sevenum) - Jamerson
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Chenna van der Voort (Zoutelande) - Stoutens Iranga
CSIYH1*
Bas van der Aa (Albergen) - Keniki
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Kirby
Kevin Beerse (Wergea) - Kaida
Logan Fiechter (Merksplas) - Balian d’n Hop Z
Henk Frederiks (Wapserveen) - Legend VDP
Daan van Geel (Gees) - Kalimero
Michael Greeve (Veeningen) - Kannascha, Watermill Art SFN
Willem Greve (Markelo) - Favorite D'Aiguilly, Kandersteg W, Quintana NL
Demi van Grunsven (Handel) - Viva Gold E.T.
Fleur Holleman (Huissen) - Pasadena van ‘t Huka
Kevin Jochems (Kalmthout) - Looks Good de Liebri Z
Lars Kersten (Egchel) - King Jordan
Niels Kersten (Egchel) - King'S Dream
Raf Kooremans (Turnhout) - Pompidou du Marais DD
Suus Kuyten (Laren Nh) - Quechin di Cabra
Liv Linssen (Kessel Lb) - Lyn
Skye Morssinkhof (Hierden) - Quithras-K van 't Kattenheye
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Diabelle PS
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Lauda


Opglabbeek CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIV-B België - 18 t/m 21 mei 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI3*
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Osiris FZ
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Embassador JT Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden, For the Moment, G.AS-Bombay, Haretto
Sanne Thijssen (Sevenum) - Grand Blanc de Villa d'Arto, Huppeldepup, Iceman Elrite
CSI1*
Loewie Joppen (Maasbree) - Candy Holiday
Sanne Thijssen (Sevenum) - Jamble Gamble, QH Babalou Santo Antonio
CSIYH1* incl. 8yo
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Dancing Lady SZ, Gao des Etains
Sanne Thijssen (Sevenum) - Golden Chaco
CSIV-B veteranen
Yvette Bogaert (Bergen op Zoom) - Adonis
Ben Spreuwenberg (Sonsbeck) - Chloe Z


Rockingham CCI2*-S/ CCI3*-S Groot-Brittannië - 20 t/m 22 mei 2022 eventing
Tel: 0044-536770240
E-mail: horsetrials@rockinghamcastle.com
Website: www.rockinghamcastlehorsetrials.com/uitslagen
CCI3*-S
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino
CCI2*-S
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Lancelot, Legende

Ander Nieuws

  • Springruiters TeamNL winnen Nations Cup CHIO Rotterdam
    Springruiters TeamNL winnen Nations Cup CHIO Rotterdam
  • Rob Ehrens, bedankt!
    Rob Ehrens, bedankt!
  • Inschrijving Bixiedag 2022 geopend
    Inschrijving Bixiedag 2022 geopend