­ Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 april 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 april 2022

Geplaatst op 20 april 2022 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Endurance , Voltige en KNHS

De meeste Nederlandse springruiters nemen dit weekend deel aan het NK Springen in Deurne. Het aantal starts op internationale springwedstrijden is daarmee gering. Er wordt gesprongen in Lier, Opglabbeek, Oliva en Zielona Gora. In Hagen en Kronenberg bereiden de dressuurruiters zich voor op het naderende NK Dressuur. In Waregem staat een serieuze wedstrijd voor de para-dressuurruiters van TeamNL op het programma. Op de bekende eventinglocaties van Strzegom en Luhmühlen gaan eventingruiters de concurrentie aan met de top uit Europa. Verder is er voltige in Belgie en endurance in Frankrijk.

Hagen a. T. W. CDI4*/ CDI1*/ CDI3* DE - 19 t/m 24 april 2022
Tel: 0049-5401896238
E-mail: show@psi-sporthorses.de
Website: http://www.psi-events.de/uitslagen
CDI4*
Carlijn Huberts (Beers Nb) - Watoeshi
Dinja Van Liere (Uden) - Hermès
Karen Nijvelt (Hoeven) - Elysias
Tommie Visser (Postel) - Genesis Begijnhoeve, TOP's Gentle
CDI1*
Seth Boschman (Groesbeek) - Flora de Mariposa RS2 OLD, I Am Sam RS2
Bart Veeze (Lochem) - Imposantos
Sanne Voets (Berghem) - Demantur RS2 N.O.P.
CDI3*
Dinja Van Liere (Uden) - Hartsuijker
Karen Nijvelt (Hoeven) - Darwin


Kronenberg CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25/ CDICh-A/ CDICh-A NL - 20 t/m 24 april 2022
Tel: 0031-623071155
E-mail: info@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CDI3*
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Aqiedo, Fleau de Baian
Floortje Hazenveld (Waalre) - Shaoli
Kebie Van der Heijden (Weert) - Hashtag
Joyce Sterrenburg - Lenaerts (Leende) - Beukenvallei's Iconic B
Gerdine Maree (Honselersdijk) - Holiday
Patrick Van der Meer (Naaldwijk) - Sephora S
Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Incognito, Syrakus
Jeanine Nekeman (Hasselt) - Ferrari
Lauren Neville (Vught) - George
Kimberly Pap (Nunspeet) - Floris, Just A Dream
Marieke Van der Putten (Groesbeek) - Tørveslettens Titanium RS2
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Desperado N.O.P., Indian Rock
Mirelle Van Kemenade - Witlox (Sint-oedenrode) - Siebenstein
CDIY
Thessa Gilbers (Varsseveld) - Amazing Comeback
Bente Hedeman joosten (Voorschoten) - Hippy Evitia
Jo-anne Koch (Heelweg) - Darabel
Marten Luiten (Winschoten) - Killer
Dana Van der Meer (Naaldwijk) - Chicago
CDIJ
Mirthe Van Doremalen (Dreumel) - I Am Special
Jamie van Egdom (Kranenburg) - Dancing Soulmate
Tessa van Hemert (Ammerzoden) - Sir Brightling
Kyra Jonkers (Heerde) - Eyecatcher
Maura Knipscheer (Bergen Nh) - Isabeau
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska, Impress Taonga
Micky Schelstraete (Gemonde) - Gregwaard, Knight Rider
Yasmin Westerink (Dronten) - Dibert L
CDIP
Esmee Boers (Nieuw-vennep) - Orchard Red Prince
Dominique Van Dalsen (Linschoten) - Zky
Lemoni Dicker (Harskamp) - Hulst Isadora, Junkbrunnen's Taj Mahal
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) - Boogie De L’Aube
Sissi Gijsen (Moergestel) - New Star 8
Megan Hiemstra (Zuidoostbeemster) - Brouwershaven's Peligrini
Mick Van der Kort (Nieuw-vennep) - Keizerskroon Finn
Kebie Raaijmakers (Sint-michielsgestel) - Den Östrik's Sjors
Sofie Van Rooij (Sint-michielsgestel) - Golden Boy
Sophie Van der Steen (Erp) - Yellow Boy
Claire Vermaes (Aarle-rixtel) - Matcho 'D' van Prinsenhof's
Maud Van Walstijn (Hengelo Gld) - Don Diego
Yasmin Westerink (Dronten) - Cognac IX
CDIU25
Evelien Huberts (Beers Nb) - Cristall`s Il Divo
Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) - Cirano DC
Carlijn Vaessen (Wezep) - Fossbury

CDICh-A
Hansje Boudewijn (Bergen Op Zoom) - Bo
Robin Dicker (Harskamp) - Helena
Sophie Kats (Leiden) - Feline
CDICh-A (E-pony)
Tessel Van den Berg (Eefde) - Isala's Arielle
Isabella Karajkovic (Woerden) - Wert's Snowflake


Strzegom CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCI3*-L/ C PL - 20 t/m 24 april 2022
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.strzegomhorsetrials.pl/uitslagen
CCI2*-S
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Krek-Mora G, Mirage
CCI2*-L
Merel Blom (Heerde) - Chaco 40, Hallo 53, Inamorata
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - I`m Special
Elise Otto (Schoonhoven) - Coffee IJs
CCI3*-S
Myrle Schoones (Pelt) - Keizer
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker
CCI3*-L
Merel Blom (Heerde) - Chinuk R
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Bouncer
CCI4*-S
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
CCI4*-L
Merel Blom (Heerde) - Vesuve d'Aveyron


Luhmühlen CCI2*-S DE - 23 t/m 24 april 2022
Tel: 0049-41729885359
E-mail: pzrv@luhmuehlen.de
Website: http://www.luhmuehlen.de/uitslagen
CCI2*-S
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - IJsbrand, Kim La Sina


Lier CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo BE - 21 t/m 24 april 2022
Tel: 0032-33349802
E-mail: info@azelhof.be
Website: http://www.azelhof.be/
CSI3*
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Message for you, Milona van het Speienhof, Obsession DV
CSI1*
Iris De Rechter (Clinge) - Otis Van 't Buxushof
CSIYH1* incl. 8yo
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Jarina J, Primo DV


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo BE - 21 t/m 24 april 2022
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI1*
Sanne Vermeulen (Laren Gld) - Icarus LH
CSI2*
Kim Emmen (Dinteloord) - Carado 3, Catoo-Lavall, QI DAO NH
Frank Schuttert (Ommen) - Gream, Greatlight, Nikias vd Bisschop
CSIYH1* incl. 8yo
Kim Emmen (Dinteloord) - Kesmitt Dmh
Romy Ijbema (Dilsen-stokkem) - Lobi Da Basi
Lianne Kuypers (Heythuysen) - California Boy Z, Conquista Z, Frimousse N'KO
Frank Schuttert (Ommen) - Obilix v\h Stuyvenberghof


Zielona Gora CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSICh-B PL - 21 t/m 24 april 2022
Tel: 0048-792345080
E-mail: agnieszkatarant@gmail.com
Website: http://www.csizielonagora.pl/uitslagen
CSI2*
Sander Geerink (Gelselaar) - Jacobus S
CSIYH1*
Sander Geerink (Gelselaar) - Laretto, Let's Go


Oliva CSI1*/ CSI2* ES - 21 t/m 24 april 2022
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com/uitslagen
CSI1*
Liv Linssen (Kessel Lb) - Lacona, Lyn
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Kismet
Anouk De Ruijter (Kessel Lb) - Cini W Z, Tinka’s Boy JR. W Z
CSI2*
Anouk De Ruijter (Kessel Lb) - Jones
CSICh-A
Liv Linssen (Kessel Lb) - Quantas 15


Waregem CPEDI3* BE - 22 t/m 24 april 2022
Tel: 0032-477616827
E-mail: anne.dieteren@skynet.be
Website: http://www.quadrille.bz/uitslagen
CPEDI3*
Demi Haerkens (Helmond) - Dude
Rixt Van der Horst (Bergeijk) - Eisma's Akuna Matata
Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Guetta
Neel Van Klei - Schakel (Holten) - Edison
Maud De Reu (Zwolle) - Webron N.O.P.
Esther Van Rijswijk (Capelle Aan Den Ijssel) - Kirow
Demi Uijtewaal (Almere) - Winando RFS


Grote-Brogel CVI1*/ CVI2*/ CVI3*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ CVICh1*/ CVIC BE - 22 t/m 24 april 2022
Tel: 0032-475467820
E-mail: micheline_jankelevitch@hotmail.com
Website: www.breugelhoevemm.be/uitslagen
CVI1*
Ise Fontein (Lelystad) -
Afra Van der Hem (Lelystad) -
Nicky Heyboer (Lelystad) - Borsodi Time, Buick Hill
Hinke Kuindersma (Dronten) -
Dorien Luteijn (Swifterbant) -
Robin Mulder (Dronten) -
Nienke Strieper (Bruchterveld) -
CVI2*
Femke den Hartog (Noordeloos) -
Amy Verhagen (Gorinchem) - Harald
Heleen Van Wingerden (Hoornaar) -
CVI3*
Lasse Kristensen (Wassenaar) -
Annebeth Kubbe (Noordeloos) - Evermore R
Sander Pannekoek (Cuijk) -
CVIJ1*
Daphne Bergen (Oss) -
Jinte Van der Burgt (Odiliapeel) -
Nicky Heyboer (Lelystad) - Borsodi Time, Buick Hill
Nikki Profittlich (Oss) - Jeronimo
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel) - Falatio, Jeronimo
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel) - Falatio, Wim
Manon Van der Veer (Dronten) -
Merel Westebring (Essen) - King Kayan E
CVIJ2*
Wilke van de Coolwijk (Den Dungen) -
Renate Maas (Heesch) -
Lut Oltmans (Heesch) - Izmir 'H'
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel) - Falatio, Wim
CVICh1*
Hellen Engbersen (Heerenveen) - Finnegan
Maartje Evink (Dronten) -
Nicky Heyboer (Lelystad) - Borsodi Time, Buick Hill
Irene Huisman (Dronten) -
Eleonora Westebring - Van der Putten (Essen) -
Sara Regensburg (Heerenveen) -
Floris Westebring (Essen) - King Kayan E
CVICh2*
Isabella Delemarre (Almere) - Knockawuddy Beatrice, Newmarket Boom Box
Moneke Valenkamp (Muiderberg) -


Compiègne CEIYJ2* 120/ CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI3* 140/ CEI3 FR - 23 t/m 24 april 2022
Tel: 0033-661181175
E-mail: lawalendurance@gmail.com
CEIYJ2* 120
Puck Kromkamp (Hooghalen) - Ugo de Jass
CEI1* 100
Anouk Eversdijk (Bavel) - Nib Nakiehs Star
CEI2* 120
Nant Baten (Teteringen) - Lelo's Allegro
Esther Kalfsbeek (De Veenhoop) - Liby
CEI3* 140
Iris Van der Horst (Smilde) - Kazan d’ Havenne
Janneke Schreuder (Zeist) - Regies Rebel
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Anissa du Florival
CEI1* 100
Sarina Bos (Achterveld) - Derham
Denise Dickhoff (Brielle) - Hastrona
Anouk Eversdijk (Bavel) - Nib Aika Star
Anne marijn Kok (Hendrik-ido-ambacht) - L I KRIZOS
Michelle Nooijen (Wanroij) - Avalon Mirann DX
Yvonne Theunissen (Boxmeer) - Vis Di Gallura
Tara Vollebregt (Renkum) - Valentijn Khan
Dymfy Vulto (Handel) - Gaya Vryenesse

 

Ander Nieuws

  • Arie Hoogendoorn onderscheiden met gouden KNHS-speld
    Arie Hoogendoorn onderscheiden met gouden KNHS-speld
  • Column Gerard Arkema: “Hippiade nieuwe stijl zorgt voor goede afdronk”
    Column Gerard Arkema: “Hippiade nieuwe stijl zorgt voor goede afdronk”
  • Ruiters boeken vooruitgang bij KNHS-Hartog Trophy
    Ruiters boeken vooruitgang bij KNHS-Hartog Trophy