­ Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 juli 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 juli 2022

Geplaatst op 21 juli 2022

Deze week zijn er niet veel internationale evenementen waar de Nederlandse paardensporters op de deelnemerslijsten staan. In ons eigen land wel twee grote springconcoursen met veel Oranje jassen aan de start. In Zuidwolde is de tweede week van CH De Wolden waar tot op 2*-niveau gesprongen wordt. Ook weer een 2* CSI op De Peelbergen in Kronenberg. Daarnaast gaat een groep Nederlandse dressuurruiters, ook jeugdruiters, naar het Franse Deauville. In Hamm, in Duitsland, komen Nederlandse eventingruiters aan de start. Ook in Duitsland, in Ströhen, is een internationale endurancewedstrijd over verschillende afstanden. Tot slot is er nog Nederlandse deelname op een endurancewedstrijd in het Franse Corlay.

Deauville CDI3*/ CDI2*/ CDIY/ CDIJ/ CDIAm/ CDIP/ CDIU25/ CDI Frankrijk - 21 t/m 24 juli 2022
Tel: 0033-609550330
E-mail: contact@pole-international-cheval.com
Website: www.pole-international-cheval.com/uitslagen
CDI3*
Stephanie de Frel (Noordwelle) - Shakira
Floor van Kempen (Nijmegen) - Geronimo
Lotte Meulendijks (Heeze) - MDH Welt Hill
Tommie Visser (Postel) - Genesis Begijnhoeve
CDI2*
Romy Bemelmans (Hulsberg) - Haisai, Hip Hop
Shanda de Boer (Aalsmeer) - Eastend's Jack
Dominique Filion (Roosendaal) - Dettori
Floortje Hazenveld (Waalre) - Shaoli
Annemieke Vincourt - Krom (Veeningen) - High Society
Joyce Sterrenburg - Lenaerts (Leende) - Beukenvallei's Iconic B, Fyeo
Lauren Neville (Vught) - George
Quinty Vossers (Doetinchem) – Inferno
CDIU25
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Cupido
CDIY Young Riders
Anouk Neefs (Helden) - Guess
CDIJ Junioren
Kebie Raaijmakers (Sint-Michielsgestel) - Lucky Luke
CDIP Pony’s
Sissi Gijsen (Moergestel) - New Star 8
Megan Hiemstra (Zuidoostbeemster) - Brouwershaven's Peligrini
Jill van Hooff (Elshout) - Bjirmen's Sjerp
Sophie Van der Steen (Erp) - VIP, Yellow Boy
Djuli van Winden (Wekerom) - Vlagberg's Champion
CDIYH
Jacqueline Tonnaer (Kinrooi) - Perla Negra
Tommie Visser (Postel) - Quinten Begijnhoeve


Samorin CSI3*/ CSI2* Open/ CSIYH1*/ CSIY-A/ CSIJ-A/ CSIAm- Slovakije - 21 t/m 24 juli 2022 springen
Tel: 00421-903466554
E-mail: ridersevent96@gmail.com
Website: www.ridersanddreams.sk/uitslagen
CSI3*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Bridgetown Z, VDL Holland Vd Bisschop
CSI2* Open
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Jalandra
Lianne Korevaar (Schiedam) - Lady Connor


Zuidwolde CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Nederland - 20 t/m 24 juli 2022 springen
Tel: 0031-621705553
E-mail: michelbroek@icloud.com
Website: www.chdewolden.nl/uitslagen
CSI2*
Ruth van Aken (De Heurne) - Elsalvador L
Maxime van Andel (Leeuwarden) - Jelita C
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter
Amke Bekhuis (Almelo) - Igor GPH, Jupiler
Kessy van Berlo (Veghel) - Erma, Pablo vd Donkhoeve
Maaike ten Berg (Rogat) - Godess Hero Z
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Creme de la Creme Z, Isis
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Kaphira, Sisi
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Florado vs Romano
Robin Bril (Westendorp) - Causing A Commotion
Roelof Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy, Iberico
Monique van den Broek (Sevenum) - Hello B., O'Neal van 't Looverijck
Lisa Broekert (Staphorst) - I Am Elrite
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Ike, Jacky Lanta
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Carrie Brad SHO Z, Vigalio SHO Z
Leontine Bruin (Wilp Gld) - D'Artagan RR
Michiel Brusse (Uffelte) - Duran TK Z
Arjen van Diepen (De Weere) - Houdini
Berber Dijkman (Wesepe) - Georgia Balia NL, Imoya Dice, Jolie F
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan
Henk Frederiks (Wapserveen) - Hendelien, I Love You Again, Impian D
Daan van Geel (Gees) - Idaloma, Just Blue, Kahlua-Carmen
Rutger Gieske (Nieuwleusen) - Heldorado, Jacuno, Zy-Zento
Lizzy de Gooijer (Wijdewormer) - Gina V
Michael Greeve (Veeningen) - Jacksonville Eurohill, Watermill Art SFN
Willem Greve (Markelo) - Karelien W, Lagans Obos Quality
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar, Noukie
Quinten ter Harmsel (Enter) - Unicstar de Courcy E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) - Endvot E.B.
Bart Haselbekke (Wierden) - Dorus, John Henry
Dafne Helthuis (Rossum Ov) - Garanta
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Duco Z, Innsbruck Cooper, Jason Brown
Peter Hokse (Rouveen) - Jowel HBC
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Exploit Go, Jubel ES, Kadorena SFN
Gerd-Jan Horsmans (Tull En 't Waal) - Joker ES
Marc Houtzager (Rouveen) - Cabelensky Z, Sterrehof's Dante N.O.P.
Mart IJland (Hengelo Ov) - Hero, Kedgwick
Tani Joosten (Zevenaar) - Galdal Mé
Glenn Knoester (Assendelft) - Alpicor, Jillz E.B., Katoulon
Sjoerd Kommers (Lepelstraat) - Impala D'Oase, Jarocho-Blue
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Davidguetta de Circee, Kara J D'alve Z, Kerswin van 't Roosakker
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z, Take A Chance On Me Z
Megan Laseur (Soest) - Idwerd, Ironman, Kapitaal L
Regina Leeuwen (Langeveen) - Cherry Tania
Tonny Leeuwen (De Wijk) - Jarona
Bart van der Maat (Houten) - Babylone J&F Z, Catch Twenty Two VO Z, Hugo Boss
Mark Martens (Ell) - Kinmar Quality Hero
Bas Moerings (Roosendaal) - Jesther, Kivinia
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Itos S, Quintendros E
Pim Mulder (Dalfsen) - Ibylle, Memphis Z, Powderpuff
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel, Gallardo CSI
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Bertha 10, Farmer’s Apple
Albert Nijhof (Laren Gld) - MVH Easington
Peter Olthof (Langeveen) - Hathina
Max Van de Poll (Hierden) - Copina, Infinety Z.G., VdK's Kentucky
Nick Posthumus (Appelscha) - Evaniki
Shanice Roozeboom (Meppel) - Koko Q
Britt Schaper (Ommen) - In The Air
Mareille van Geel - Schroder (Gees) - Jip
Frank Schuttert (Ommen) - Gream, Joviaal ES, Obilix v\h Stuyvenberghof
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Expensive, Good Farming HS, Nova Scotia Z
Laura Slager (Staphorst) - Jupiler
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Coco Chanel, Double Dutch
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke, Quirados Z
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Heaven of Romance, Idylle Of Romance
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF Inventiv, VDL Quickthago
Mans Thijssen (Sevenum) - Happy, Hello, I'M Here
Wendy Timmers (Wierden) - Gucci
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Jewel
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Gideon DLS
Rianne Visscher (Gasselte) - Fender P.S., Jaistannie
Jur Vrieling (Holwierde) - Chambertino Z, Kallmar VDL, KM Chalcedon
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha, Jon Jon
Evi Wiefferink (Wierden) - Iregina Elton
Jessie Wiefferink (Wierden) - Jayton
Maud Wiefferink (Denekamp) - Kalie S
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Tiptop vh Schaeck Z
Don Willemsen (Nijverdal) - Iron Man 111
Albert Zoer (Echten Dr) - Halifax, Jackpot, Jayla
Meike Zwartjens (Raalte) - Denzel Tivoli Z, Twindam Z, Twister De La Pomme
CSI1*
Maxime van Andel (Leeuwarden) - Kwantchi
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Queen van het Voortveld
Anne Bakker (Wapserveen) - My Precious Diamond Z
Susan Benedictus (Swifterbant) - John Doe VDP
Germaine Benus (Loon) - Kikagrade
Femke van Berkel (Borger) - Little Palu K, Lychium
Kessy van Berlo (Veghel) - Fostara, Kaboom
Maureen Bonder (Schoonoord) - Kadora ARW, Normandy de Bois
Marloes Bos (Peperga) - M.C. Armstrong
Marjolein ter Braake (Meppel) - Hibra’s Karezzo Solier B
Robin Bril (Westendorp) - Uptons Tribon
Roelof Bril (Westendorp) - Jade Du Plessis
Jeroen Broek (Veeningen) - Kimberlina T
Monique van den Broek (Sevenum) - Petronella van de Helle
Kiki Broekhuijsen (Den Dolder) - Little Gold ES
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Fuzeta Beech, Haja ES
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Favorite D'Aiguilly, Kandersteg W
Michiel Brusse (Uffelte) - Jericho-S
Frank Buitenhuis (Holten) - Kamille, Lambick
Lila Dijckmeester (Olst) - Happy Times, Vigotinue PS
Berber Dijkman (Wesepe) - Don Perron
Jessica Dozeman (Biddinghuizen) - Jimmigo
Lisa Everts (Enschede) - King Kensington
Henk Frederiks (Wapserveen) - Legacy WT
Daan van Geel (Gees) - Nabab de Calando
Ruben Gerritsen (Dalen) - La Cubanita For Ever, Melody For Ever
Rutger Gieske (Nieuwleusen) - Koralien
Lizzy de Gooijer (Wijdewormer) - Isidoor, Kaya
Dominique Greeve (Rucphen) - Celise Adelheid Z
Michael Greeve (Veeningen) - Keep It Cool SSS
Willem Greve (Markelo) - Minute Man
Roel Harke (Witharen) - Hero Elvis
Britt ter Harmsel (Enter) - Kitile Horta E.B.
Quinten ter Harmsel (Enter) - Frizzle Zizzle E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) - Geronimo E.B.
Bart Haselbekke (Wierden) - Kordon VDL
Arjan van den Heijkant (Biddinghuizen) - Litmanen
Dafne Helthuis (Rossum Ov) - Greylight's Hekwereld, Joanna
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Kosalottie W, Lopez
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Jappeloup Cooper
Stijn Hokse (Rouveen) - Krijger C HBC
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Lamborghini H
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - BCO Alonso Z, BCO So Good Z
Gerd-Jan Horsmans (Tull En 't Waal) - Kalista ES, Late Night
Marc Houtzager (Rouveen) - Kincsem
Nina Houtzager (Rouveen) - Fonia Again, Juliëtte
Floor van der Hulst (Balkbrug) - Lucky Dall M
Marjolein Jonkers (Balkbrug) - Hurricane
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Declaration Du Golfe, Nelleke van de Meilegem Z
Sjoerd Kommers (Lepelstraat) - Hollywood VK
Djamilla Kooiker (Staphorst) - Jannaborough
Judith Koudijs (Balkbrug) - Lindaugravin
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Don’t Worry de Tiji Z, Katar Fortuna
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan
Megan Laseur (Soest) - Kariludine S, Latino Fuego
Tonny Leeuwen (De Wijk) - Kaj, Lemar
Franka Louw (Tull En 't Waal) - L' Homme Il Faut
Bart van der Maat (Houten) - Québec
Bas Moerings (Roosendaal) - Kwik Tweet
Klaas Mostert (Nijkerkerveen) - Edzard, General Darco
Pim Mulder (Dalfsen) - Jacky
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Likeur
Albert Nijhof (Laren Gld) - Kingston MVH
Job Oldenziel (Gieten) - It's me
Peter Olthof (Langeveen) - BCO Vikira Z
Celeste van der Poel (Den Horn) - Avicii Z, Centurion LS La Silla
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Caen Rose, Garola H.K.
Maikel Posmus (Zuidoostbeemster) - Joy H
Marijke Rosier (Dronryp) - Lady Ella
Judith Schaaphok (Schoonloo) - Joy
Britt Schaper (Ommen) - Guidam Sohn The Second Z
Jeanine Schep (Tull En 't Waal) - Luna ES
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - Kalimero, Lady Ludine S
Frank Schuttert (Ommen) - Luckey SR Z
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - High Energie VK HS
Rheava Siy (Hoogeveen) - Ice
Eline Slager (Staphorst) - Bengel, Dakota Z
Laura Slager (Staphorst) - Overcinge’s Rebel Z, Volbeat
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Jacky Boy, Levis BH
Brenda Smit (Meppel) - Treasure
Pascale Steenbakkers (Best) - Wielbraek's Ladies First
Sophie Steenbakkers (Best) - Wielbraek's Perfect Color
Marieke Steenbergen (De Schiphorst) - Giantha-P
Tirza Sterenberg (Gasselte) - Epic-Uma
Maurice Stevens (Zeijen) - Kivora
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF 2JOIN Jubilee
Jessy Tewis (Montfoort) - Jelvet
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Mark van den Top (Haarle Gem Hellendoorn) - Colombo
Anne van der Torre (Ureterp) - Jewel'S Jägermeister
Stef Vanaert (Schijf) - Kojack
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Charly Blue
Mandy Vercoulen (Panningen) - Je T'Adore Fortuna
Willem Verdonk (Oudenbosch) - Dynamite Z
Rianne Visscher (Gasselte) - Karisty-H
Evi Wiefferink (Wierden) - Hot Lips
Maud Wiefferink (Denekamp) - Kan'T Zat, Killing Girl Gr
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Gangstar
Don Willemsen (Nijverdal) - Jillz Solier
Jacqueline de Wit (Nijeveen) - Irona
Kim Zantingh (Alteveer Gem De Wolden) - Caressa Z
Albert Zoer (Echten Dr) - K-Dine
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Jaleska Floris
Amber Zwarteveen (Nijeholtwolde) - Jaraya
Meike Zwartjens (Raalte) - Piamanta v/h Zuid-Pajottenland
CSIYH1*
Maxime van Andel (Leeuwarden) - Coupe Germany
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Celine Z, Lemiro
Amke Bekhuis (Almelo) - Diego van de Berghoeve Z
Femke van Berkel (Borger) - Comme il feu Z
Kessy van Berlo (Veghel) - Heinz un Prince
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Lorsina van 't Swinderscheveld
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Muppet TK
Marloes Bos (Peperga) - Lando, Mrs. Meeus V/D Wolfshoeve
Robin Bril (Westendorp) - Four Seasons
Jeroen Broek (Veeningen) - Lizzy, Mayfield
Monique van den Broek (Sevenum) - Labantrix
Lisa Broekert (Staphorst) - Le Formidable
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Loyalton, Quintana NL
Frank Buitenhuis (Holten) - Libre F, Loxton Van De Groote Kamps
Arjen van Diepen (De Weere) - Mille Feuille, Mysterie Of Society
Daan van Geel (Gees) - Lumanda I
Renske Geertman (Leeuwarden) - Myrabalia van Seldsum
Tijl van Genugten (Wierden) - Addicted To You Z, Malvasia Delle Lipari A
Lizzy de Gooijer (Wijdewormer) - Lowlands, Make My Day - E
Dominique Greeve (Rucphen) - Big Star's Boy KB - Z, Checkpoint BB
Michael Greeve (Veeningen) - Chilipepper P
Emily Hans (Dedemsvaart) - Merlot Van De Suydersee
Hessel Hoekstra (Lelystad) - VDL Legodermus Pp
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Lucy M
Gerd-Jan Horsmans (Tull En 't Waal) - La Costa ES
Mart IJland (Hengelo Ov) - Lloyd, Lourdes
Tani Joosten (Zevenaar) - Lagrande E, Zlatan Z
Sjoerd Kommers (Lepelstraat) - Los Limbos HBC, Melita
Judith Koudijs (Balkbrug) - Metzgravin
Suus Kuyten (Laren Nh) - Quechin di Cabra
Megan Laseur (Soest) - Love Connects
Regina Leeuwen (Langeveen) - Lavona HBC, Mavona HBC
Tonny Leeuwen (De Wijk) - Laloma
Franka Louw (Tull En 't Waal) - Moonlight
Bart van der Maat (Houten) - Little Dance W
Pim Mulder (Dalfsen) - Messe
Rianne Nalis (Deventer) - Lanicka
Albert Nijhof (Laren Gld) - Lukas B., Macho B.
Peter Olthof (Langeveen) - Ladoklahoma VDL
Britt Schaper (Ommen) - Bokito van de Woestenheide
Mareille van Geel - Schröder (Gees) - La Dame VG
Henri Stegeman (Daarle) - Lyminka B
Jessy Tewis (Montfoort) - Mola
Stef Vanaert (Schijf) - Moonshine
Mandy Vercoulen (Panningen) - Dwingeloo Z, Million Dream
Willem Verdonk (Oudenbosch) - Lot Off Fun, Mic Mac
Rianne Visscher (Gasselte) - Leenderd, Megannie
Jasper van der Waaij (Eemnes) - Sade de Rialfo Z
Britt Wiefferink (Wierden) - Leomar
Hilde Woudstra (Daarle) - Loekie-Douglas
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Lolivia, Lubalia


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 20 t/m 23 juli 2022 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CSI2*
Joey Alberti (Einighausen) - Baltic Love, Illusion DK, La Candida
Levi Driessen (Cromvoirt) - Winx du Vlist
Kim Emmen (Dinteloord) - Edgar, Farah, Nash v/h Lilleveld
Logan Fiechter (Merksplas) - Casanova of Picobello Z, Dominos, E Hoodstock Z
Amber Fijen (Bladel) - Aruba van't Eigenlo Z, Dali van 't Prinsenveld Z, Ishiblue F
Manon Hees (Meterik) - Kamiel van het Langwater
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX
Loewie Joppen (Maasbree) - No Mercy Picobello Z, Osiris FZ
Lars Kersten (Egchel) - Eetrichta, Hallilea, Oklahoma van de Zelm
Pieter Keunen (Linne) - Juke Box
Tobias Luikens (Ittervoort) - Dezember 15, Natural Picobello Z
Joost Martens (Asten) - Iceman Elrite, Indence H.J.
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Jaloubet, Van Schijndel's Olaya Z
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Dolinn N.O.P., Monaco
Leon Thijssen (Sevenum) - Boubou de la Roque, Indivar, Zeppe Blue
Maikel van der Vleuten (Someren) - Equus Tame, Happy Handsome, Houdini
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) - Gina Royal, Heartbreaker de Lux
Bink Driessen (Cromvoirt) - Giovanni, Starbucks Z
Kim Emmen (Dinteloord) - Optima vd Bisschop
Logan Fiechter (Merksplas) - Balian d’n Hop Z
Amber Fijen (Bladel) - Jacintha van het Kriekenhof
Jada Golsteijn (Roosteren) - Mercedes DV
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Kensington H
Mila Hoeijmakers (Broekhuizen Lb) - Euphoria
Kristian Houwen (Wanssum) - Jolijn K.M.
Loewie Joppen (Maasbree) - International Popcorn
Lars Kersten (Egchel) - Cando 10
Johan Klein Zieverink (Lierop) - Liverma
Tobias Luikens (Ittervoort) - Cocorico Picobello Z
Joost Martens (Asten) - I
Candice Van Motman (Soest) - Indian River van Perschroeven
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Hanibal
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Lambada
Joel Siersema (Gemert) - Love You Fortuna
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, Habab
Sanne Vermeulen (Laren Gld) - Gravin B.Z.
Maikel van der Vleuten (Someren) - Sildouch Z
CSIYH1*
Joey Alberti (Einighausen) - Corona Z
Levi Driessen (Cromvoirt) - In The Pocket Z
Kim Emmen (Dinteloord) - Aga Blue DMH Z
Amber Fijen (Bladel) - Popstar van 't Eigenlo
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Katórose HV
Kristian Houwen (Wanssum) - Lynncara van Seldsum, Miletto
Lars Kersten (Egchel) - Akua van Cleef Z
Pieter Keunen (Linne) - Kentucky Minka, Lambada Shake AG
Johan Klein Zieverink (Lierop) - Lady Lavsca Fortuna, Madora Keizersberg, Marisma Keizersberg
Lysanne Kruizinga (Schoonloo) - Kolomus, Larusa H, Mogrusa H
Tobias Luikens (Ittervoort) - Little Engine Could
Joel Siersema (Gemert) - Loraine


Bornival CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 20 t/m 24 juli 2022
Tel: 0032-494716854
E-mail: hdb1404@outlook.com
Website: www.harasdebornival.be/uitslagen
CSI2*
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Incredible, Ivoor, Notre-Dame van 't Roosakker
CSI1*
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Nada van het Spieveld
Iris Looymans (Vught) - Kagupardie
Jessy Looymans (Vught) - Carrera Z
CSIYH1* incl. 8yo
Peggy Looijmans (Vught) - Monalisa VW
Iris Looymans (Vught) - Courtney Z, Primero H.H. van de Ruiter


Hamm CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI1*-Intro Duitsland - 22 t/m 24 juli 2022 eventing
Tel: 0049-2385 2275
E-mail: info@rv-rhynern.de
Website: www.rv-rhynern.de/uitslagen
CCI3*-S
Tarik van Boggelen (Rijssen) - Conquest
Lynn Dybiona (Leusden) - Zusa
Stephan Hazeleger (Harskamp) - ACSI Igor, Gold Rush
Sandra van der Linde (Putten) - Cheer Up
Jan Mathijssen (Biezenmortel) - Geronimo
Judy Schep (Ijsselstein Ut) - Gaston ES
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Capella-Real
Jordy Wilken (Lemelerveld) - Wilbert Bo
CCI2*-S
Bente Bartels (Coevorden) - Luna
Tijn de Blaauw (Bodegraven) - Eyecatcher
Tarik van Boggelen (Rijssen) - Giromorkus W, Lismakeera Mcardle
Willemijn Dinklo (Breda) - Gambler
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Wilson
Loïs Joosse (Lemele) - Dukershoeve Perfect for me
Aniëlca Schoenmaekers (Beerse) - Hircan
Janine Van Sommeren (Hernen) - Baumann's Drake
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
Jordy Wilken (Lemelerveld) - Hadelodiena, Klaretina Spirit, Offspring van Stal Timmers
CCI1*-Intro
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - IJsbrand, Kim La Sina
Nienke Jonge Poerink (Enschede) - Basic Instinct
Loïs Joosse (Lemele) - Fighting Giralda G
Sandra van der Linde (Putten) - Borsato, Lost My Color
Laura Spenkelink (Bad Bentheim) - Eloyce
Jordy Wilken (Lemelerveld) - Riana van het Eelshof


Ströhen CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI3* 160/ CEIYJ1* 100/ CEIY Duitsland - 22 t/m 23 juli 2022 endurance
Tel: 0049-1736428426
E-mail: DM2022@vdd-aktuell.de
Website: www.dm2022-distanzreiten.de
CEI3* 160
Esther Kalfsbeek (De Veenhoop) - Liby
CEI2* 120
Nant Baten (Teteringen) - Lelo's Allegro
Michelle Nooijen (Wanroij) - Czartowczyk
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Veliki Khan
CEIYJ2* 120
Puck Kromkamp (Hooghalen) - Ugo de Jass
CEI1* 100
Catelijn van der Heiden (Bergen Nh) - Solianka Khan Ox
Patricia Wijker (Egmond-binnen) - Rasheem V.H.


Corlay CEI1* 100/ CEI1* 100/ CEI2* 120 Frankrijk - 23 t/m 24 juli 2022 endurance
Tel: 0033-603129225
E-mail: lemee.thierry.isabelle@orange.fr
Website: www.facebook.com/Armorique-endurance-equestre
CEI2* 120
Marie-Marie Letort (Longue-Jumelles) - Commodore de Crouz

 

Ander Nieuws

  • WK Herning: Individueel brons voor Dinja van Liere
    WK Herning: Individueel brons voor Dinja van Liere
  • WK Herning: Thamar Zweistra stelt niet teleur
    WK Herning: Thamar Zweistra stelt niet teleur
  • WK Herning: Finaledag voor voltige *UPDATE*
    WK Herning: Finaledag voor voltige *UPDATE*