­ Deelnemers internationale wedstrijden 19 t/m 25 september 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 19 t/m 25 september 2022

Geplaatst op 20 september 2022

Na het Wereldkampioenschap eventing, gaat het deze week verder met het Wereldkampioenschap Vierspannen in het Italiaanse Pratoni del Vivaro. Bondscoach Ad Aarts heeft een sterk team afgevaardigd met IJsbrand en Bram Chardon, Antonie ter Harmsel, Hans Heus, Koos de Ronde en Mark Weusthof. In Lanaken op Domein Zangersheide is het Wereldkampioenschap voor Jonge Springpaarden. Goede Nederlandse combinaties komen aan de start in de rubrieken voor 5-, 6- en 7-jarige paarden. Daarnaast zijn er ook rubrieken voor goedgekeurde hengsten. Voor de springende jeugd is op de Peelbergen het CSIO Youth Final 2022. Nederland heeft teams bij de Young Riders, Junioren, Children en pony's. Verder wordt er door TeamNL gesprongen op de Global Champions Tour in New York. En zijn er wedstrijden in Canteleu, Deurne en Riesenbeck met Nederlandse inbreng. Nederlandse eventingruiters zijn actief in Ierland, Duitsland en België. Ook is er Nederlandse deelname op het CDI Ludwigsburg.

Pratoni del Vivaro CH-M-A 4 Italië - 14 t/m 25 september 2022 mennen
E-mail: sport@pratoni2022.it
Website: www.pratoni2022.it/uitslagen
CH-M-A 4 Wereldkampioenschap Vierspannen
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Floriano, Freddy, Generaal, Idool N, James Bond
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Enrico, Favory Fantom, Hugo van Hapert
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Adios K, Floris, Foppe, Zandor, Zardonis
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flame, Flux, Hurricane, Vorst
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Bariton, Celtic, Evert, Zerino, Zimon
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Kensington Bo


Lanaken CH-M-YH-S/ CSI-Sires België - 22 t/m 25 september 2022 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com/uitslagen
CH-M-YH-S Wereldkampioenschap Jonge Springpaarden
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Kimbel, VDL Groep Latoya, VDL Groep Lincoln, VDL Groep Mistral, VDL Groep Murphy
Johan Bergs (Vierlingsbeek) - Mariekske A
Lennard de Boer (De Wijk) - Legend D
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Kaphira
Kars Bonhof (Epe) - Cero Blue TN, For Chacco TN, Poker de Mariposa TN
Jack Broek (Zuidwolde Dr) - Mistral W
Monique van den Broek (Sevenum) - Kes TN, Liaraldra
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Kiekum, Lannebel van het Posthuys
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Farinjo Des Mec
Niels Bulthuis (Hoogeloon) - VDL Groep Kiara, VDL Groep Leopold
Frans Burgers (Moergestel) - Laptop
Arjen van Diepen (De Weere) - Mysterie Of Society
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z, Kwandani, Limelight AD
Nicole Eggens (Mantinge) - Loharna-P
Kim Emmen (Dinteloord) - Aga Blue DMH Z, Koko Kannan Z, Le Deux DMH, Quo Vadis
Jarno van Erp (Oss) - Don Juan Z, Mindset ES
Senna Everse (Waddinxveen) - Maribelle
Age Flapper (Gorredijk) - Miss Dynamite
Tom Fonken (Meerle) - Confetti Z
Michael Greeve (Veeningen) - Keep It Cool SSS, K-Star W
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Stargos VDL
Manon Hees (Meterik) - Picco
Brian Hellemons (Oudenbosch) - Mallory R Z
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Mister SFN, VDL Legodermus PP
Kristian Houwen (Wanssum) - Lay Out
Thalessa de Jong (Bavel Ac) - Apart Z, Kamille Delta Mossel Z, Moncler
Niels Jonkers (Lunteren) - Dartuna V Z
Loewie Joppen (Maasbree) - Champion Charles Z, Pallieter vd N.Ranch
Joep van der Kampen (Soerendonk) - Menno H
Martine Kempkes (Putten) - Arhaya Z
Pieter Keunen (Linne) - Lambada Shake AG, Lambrusco
Johan Klein Zieverink (Lierop) - Liverma
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Mees VD Watermolen
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Katar Fortuna, Sea Coast Chica V.V. Z
Joy Lammers (Achel) - Montender
Lindsey Lebens (Kinrooi) - Q-Elvis Presley HH
Regina Leeuwen (Langeveen) - Lorona
Patrick Lemmen (Grashoek) - Crusher, Pillar G, Rockefeller G
Tobias Luikens (Ittervoort) - Natural Picobello Z
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Kilimanjaro, Lennox W
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Kaspar R
Bas Moerings (Roosendaal) - Kivinia
Sander Naber (Holsloot) - Arend Z
Boy Peels (Eersel) - Charisma van de Broekkant Z, Incredible Z, For Victory van Wegen Z
Anoek van der Pluijm (Made) - La Zarah
Sabrina van Rijswijk (Baarle-Nassau) - Mowgli van Polderzicht, Quincy vd Bisschop
Ruben Romp (Goirle) - Blom's Leviathan, Kingsten, Madonna
Danny Schaper (Ommen) – Bokito v.d. Woestenheide
Henri Stegeman (Daarle) - Maserati
Niels Tacken (Meterik) - Camila Totalis Z
Olivier van der Vaart (Terheijden) - Ristretto vd Heffinck, Zarah Zeldenrust Z
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - More Special
Roy Weel (Wijdewormer) - Alex van het Gerendal Z
Maxi de Weert (Brummen) - Balou de Regor DM Z
Renee de Weert (Sevenum) - Fides du Mas Garnier
Koen Westendorp (Kampen) - Agathago Z, Diego van de Berghoeve Z
Marcel Willems (Koningsbosch) - Toulusha Key SR Z
Don Willemsen (Nijverdal) - Arina
Sacha de Wit (Ossendrecht) - Chic van de Lentakker Z, Coco van Overis Z
Meike Zwartjens (Raalte) - Twindam Z
CSI-Sires
Kars Bonhof (Epe) - Hernandez TN
Henk Frederiks (Wapserveen) - Impian D
Michael Greeve (Veeningen) - High Big Andi K
Loewie Joppen (Maasbree) - Important Style VK
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar
Frank Schuttert (Ommen) - Joviaal ES
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Escape Z, Uricas vd Kattevennen
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme


New York - Governors Island, NY CSI5*/ CSI2* Open USA - 22 t/m 25 september 2022 springen
Tel: 0031-402069111
E-mail: barbara@globalchampionstour.com.com
Website: www.gcglobalchampions.com/uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Kevin Jochems (Kalmthout) - Griffin van de Heffinck, Kriskras DV
Johnny Pals (As) - Beau van de Hagenhorst, Fernando BH
Sanne Thijssen (Sevenum) - Chuck, Hi There
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dywis HH, El Wikke
Jur Vrieling (Holwierde) - Chambertino Z, Fiumicino van de Kalevallei


Canteleu CSI3*/ CSI1*/ CSIAm-A/ CSIYH1* Frankrijk - 22 t/m 25 september 2022 springen
Tel: 0033-659385840
E-mail: showoffice.happyjump@gmail.com
Website: www.equi-normandie.fr/uitslagen
CSI3*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter
Jens van Grunsven (Erp) - Diarindo Z, Heathrow, I-Dextro
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Davinci Z, Hurricane D.D.
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Explosion, Herma
CSI1*
Jens van Grunsven (Erp) - Gladiator HL
Vronie van de Rijt (Nuenen) - Neil Diamo D'Art
CSIAm-A
Juul Smits (Uden) - Nairobie Van D'Hoeve
Puck Zweegers (Leende) - Calando Stal Romano
CSIYH1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Kaboom, Queen van het Voortveld
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Lancaster W, Lemalia


Deurne CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo Nederland - 21 t/m 25 september 2022 springen
Tel: 0031-493745007
E-mail: csi@greenvalleyestate.nl
Website: www.greenvalleyestate.nl/uitslagen
CSI2*
Michiel Brusse (Uffelte) - Duran TK Z
Elisa van de Craats (Voorthuizen) - Impossible
Marcel van Driel (Heeswijk-dinther) - Jumper Van De Muggenhoek
Logan Fiechter (Merksplas) - D-Iness Z, Dominos, E Hoodstock Z
Lars Kersten (Egchel) - Big Beauty Z, Eetrichta, Hallilea
Niels Kersten (Egchel) - Coco Jamboo, High Hopes SFN, Tippy Z
Joost Martens (Asten) - Iceman Elrite, Indence H.J.
Leon Thijssen (Sevenum) - Boubou de la Roque, Faithless MVDL, Google This
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Big Boston
Joni Vollenberg (Melderslo) - Andiamo van de Eykhof Z
Anne van Vulpen (Vleuten) - Fajoecha BH
CSI1*
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Kannas Krishna
Michiel Brusse (Uffelte) - Justice
Elisa van de Craats (Voorthuizen) - Jojo, Kensington W
Logan Fiechter (Merksplas) - Sam vd Tojopehoeve Z
Lars Kersten (Egchel) - J.Charley, King Jorden
Niels Kersten (Egchel) - Huppeldepup, Isidorus
Joost Martens (Asten) - Beautystar Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Habab
Anne van Vulpen (Vleuten) - Kornet Star BH
CSIYH1* incl. 8yo
Larissa Bijl (Deurne) - Kaziva
Marcel van Driel (Heeswijk-Dinther) - Mucho Gracias Van De Muggenhoek
Lars Kersten (Egchel) - Akua van Cleef Z
Alexander Vincentius (Schaijk) - Jezebel W, L Mlyn'S Laguna, Lewandowski V.
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Chapper


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Duitsland - 21 t/m 24 september 2022 springen
Tel: 0049-545490589700
E-mail: show-office@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com/uitslagen
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Gaen, Häkkinnen N, Shanroe Barney
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Kasilias SHO Z, Vigalio SHO Z
Sarah Koppelman (Haaksbergen) - Hebe
Lars Kuster (Didam) - Quiwi Capitola
Jochen Munsterhuis (De Lutte) - Jaguar
Gerco Schröder (Tubbergen) - New Star vd Berghoeve
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF Inventiv
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Bruce Springsteen VDV Z, E. Guriel
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Armin van Buuren SHO Z
Kim Couwenberg (Lierop) - Constanzehof's Hope
Lars Kuster (Didam) - Karlotte DDH
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) - Hurricane M
Suzanne Tepper (Holwierde) - Lhynara, PMF 2JOIN Jubilee
CSIYH1*
Kim Couwenberg (Lierop) - Constanzehof's Toy Story
Sarah Koppelman (Haaksbergen) - Kallisto
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) - Pebble Beach
Suzanne Tepper (Holwierde) - Pegasus Blue, VDL Quickthago


Kronenberg CSIOY/ CSIOJ/ CSIOCh/ CSIOP/ CSIP/ CSIYJ-A Nederland - 20 t/m 25 september 2022 springen
Tel: 0031-623071155
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CSIOY Finale Nations Cup Young Riders
Nikita Cheung (Zundert) - Noberlina v/d Laarse Heide Z
Fleur Holleman (Huissen) - Cataque du Haut Breil, Faltic
Babs Kerkhoffs (Kelpen-Oler) - Evita van Spieringen
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye, Isaac, Izabelle
Mans Thijssen (Sevenum) - Happy, Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) - Carembar Blue, Gill
CSIOJ Finale Nations Cup Junioren
Emma Bocken (Weert) - Kadessa Z
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Justique
Mila Everse (Waddinxveen) - Orso del Terriccio
Quinten ter Harmsel (Enter) - Frizzle Zizzle E.B., Unicstar de Courcy E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) - Endvot E.B., Geronimo E.B.
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Karamella, Plopsa Blue Z
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia
Britt Schaper (Ommen) - In The Air
Thijmen Vos (Wierden) - Feliek-H, Ive Got the Key
CSIOCh Finale Nations Cup Children
Jesse Berkers (Lattrop-Breklenkamp) - Escobar TS, Happhira H, Kerina
Jip Grootegoed (Bergen Op Zoom) - Dulfina, Gracia
Emma Heijligers (Asten) - Alonso, Sambucca
Nina Houtzager (Rouveen) - Eternity, Fonia Again
Liv Linssen (Kessel Lb) - Lacona, Quantas 15
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Dos Lunas Galaxie
River Morssinkhof (Hierden) - Bamalou d l’Ecuyer, International GJB
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Ilandra, Ileva S
Nick Steeghs (Meterik) - Gladstone V, Nascha
Faye Louise Vos (Wierden) - Calgary 56, Monica LH
CSIOP Finale Nations Cup Pony’s
Ava Eden van Grunsven (Erp) - Special Lady
Jersey Kuijpers (Helmond) - Lafaletta
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Bizness des Aubepines, Burito’s Jolly
Naud Schaper (Ommen) - Jumper
Bethany Vos (Apeldoorn) - Still Got me
Ella Wolleswinkel (Venlo) - Glencroft Mac
CSIYJ-A
Daan Adams (Veldhoven) - DHL Rivegauche, Ginette VD Kempenhoeve
Alicia Bocken (Weert) - Dinka
Emma Bocken (Weert) - Incaro LS, Rinken Z
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Haja ES, Oh Balou van de Kat
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Ithaca
Lilly Engelsman (Berkhout) - Jerry Hall
Jip Grootegoed (Bergen Op Zoom) - Guess What
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Eloma's Blue, Lugaignac des Pouplis
Jersey Kuijpers (Helmond) - Crazy Coconut
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Kobalt
Milan Morssinkhof (Hierden) - Leonidas 129
Isabelle Roepel (Rotterdam) - Ferdinand
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Kinky Girl
Estelle Slingerland (Zoetermeer) - Fabulous
CSIP
Evelien Heere (Brasschaat) - Joris Van De Muggenhoek, Keano van Orchid's
Bethany Vos (Apeldoorn) - Bora-Bora, Mister Amotinaro


Ludwigsburg CDI4*/ CDI1* Duitsland - 22 t/m 25 september 2022 dressuur
E-mail: info@psi-sporthorses.de
Website: www.psi-events.de/uitslagen
CDI1*
Lenn Couwenberg (Herpt) - Floyd D.E.


Ballindenisk CCI4*-L/ CCI3*-L/ CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCI2*-S/ CCI1* Ierland - 21 t/m 25 september 2022 eventing
Tel: 0035-3868560666
E-mail: ballindeniskhorsetrials@gmail.com
Website: www.ballindenisk.org/uitslagen
CCI3*-L
Rachel Rendle (Crossgar) - Ballyvally Bay


Münster-Handorf CCI3*-S Duitsland - 23 t/m 25 september 2022 eventing
Tel: 0049-2513280911
E-mail: rotermund@westfalenpferde.de
Website: www.westfalenpferde.de/uitslagen
CCI3*-S
Gerdine Frens (Ermelo) - Codak
Sterre van Houte (Pannerden) - Crossborder Radar Love
Ingrid Schenk (Zeewolde) - Davos 77
Harm Snoeck (Radewijk) - Butterfly
Patrick Verbakel (Aarle-Rixtel) - Happiness


Wesel-Obrighoven CCI2*-S Duitsland - 23 t/m 25 september 2022 eventing
Tel: 0049-1607323906
E-mail: HP.Abeck@rv-obrighoven.de
Website: www.rv-obrighoven.com/uitslagen
CCI2*-S
Bente Bartels (Coevorden) - Luna
Splinter Bergsma (Hilversum) - Finick, Vigo Key SR Z
Tarik van Boggelen (Rijssen) - Giromorkus W, Jethro-S, Lismakeera Mcardle
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Intermezzo DEA, Lumos Eclips Dutch ES, Mirage
Bastiaan Broeksema (Ritthem) - Netsky
Hilde van Eerden (Winterswijk Corle) - Jeciliah HM
Roxana Graman (Schuinesloot) - Forever
Lisa Joosse (Lemele) - Dukershoeve Talk to Me
Loïs Joosse (Lemele) - Dukershoeve Perfect for me
Marissa Kamphuis (Dedemsvaart) - Caldwell
Renzo Laffra (Berkhout) - Eternity Diamond
Bianca van Lenth (Putten) - Karenzo
Tim Lips (Breda) - Janeiro de la Croix Renard Z, Lugano RH
Jantien Naber (Biddinghuizen) - ACSI Barnadown B Lucky
Leida Naber (Biddinghuizen) - ACSI T-Bone EH Z, Ginko de Hus
Sanne Platte (Elburg) - Hopes and Fears
Shirley Scholten (Hengelo Gld) - The Diamond Queen
Robin Simons (Utrecht) - Gravin Zafidy
Danielle Somer (Lelystad) - Indiana Jones
Laura Spenkelink (Bad Bentheim) - Eloyce
Jette Staaks (Maasbree) - Kitalpha, Zalando Z
Lot van der Veen (Enschede) - Gunschot van de Withoeve
Theo van de Vendel (Ederveen) - Lucky
Sophie Weening (Raalte) - Jimmy Choo M
Bianca Van Wijk (De Punt) - Eastbourne E


Mechtersen CCI2*-S Duitsland - 24 t/m 25 september 2022 eventing
Tel: 0049-1724007724
E-mail: info@rfv-voegelsen-mechtersen.de
Website: www.eventing-mechtersen.de
CCI2*-S
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino


Waregem CCIP2-S/ CCI1*-Intro België - 23 t/m 25 september 2022 eventing
Tel: 0032-476942599
E-mail: contact@gaverbeek.be
Website: www.gaverbeek.be/uitslagen
CCIP2-S Pony’s
Yenthe Beukers (Oudkarspel) - Desperado
Brigit Bing (Dirkshorn) - Salinero
Yentel Hamelink (Koudekerke) - Orchid's Tigersun
Per Lammen (Ouderkerk aan de Amstel) - Gentleman
Merlijn Scheepens (Groenekan) - Madonna Van De Ijsseldijk
Thomas van Wessel (Haarlem) - Charlie's Angel
Cynthia Wouda (Oud Gastel) - Camé op’t Eugte
CCI1*-Intro
Gjalt Bakkenes (Haarlem) - Icarus van Oudenhove
Joost Kartman (Maarn) - Arlin, Fabregas
Asha Laseroms (Sprundel) - Soccer Star
Margo van Nijnatten (Castelre) - Latoya
Rick Schoonderbeek (Laren Nh) - Captain Congo, Captain In your Dreams
Mylene Spaak (Hierden) - King Canna
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Keano Van De Vinkenhof
Caitlin van Verseveld (Amsterdam) - Kilrodan Exchange
Mirella Vrolijk (Meerle) - Let’s Dance SF

Ander Nieuws

  • Springruiters TeamNL vierde in FEI Nations Cup finale Barcelona
    Springruiters TeamNL vierde in FEI Nations Cup finale Barcelona
  • Springruiters TeamNL naar finaleronde in Barcelona
    Springruiters TeamNL naar finaleronde in Barcelona
  • IJzersterk deelnemersveld Military Boekelo-Enschede
    IJzersterk deelnemersveld Military Boekelo-Enschede