­ Deelnemers internationale wedstrijden 2 t/m 8 mei 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 2 t/m 8 mei 2022

Geplaatst op 03 mei 2022

Voor de internationale ruiters van TeamNL zijn er dit weekend veel spring- en eventingwedstrijden. Naast het CSI2* in Deurne zijn de Nederlandse springruiters actief op de 5* wedstrijd in La Baule, de 3* concoursen in Mannheim, Opglabbeek en Le Touquet en de 2* concoursen in Riesenbeck, Samorin, Fontainebleau, Drammen en Northcote. In Lamprechtshausen heeft de jeugd hun springrubrieken. Voor de eventingruiters van TeamNL zijn er wedstrijden in Marbach (met de korte 4* en de lange en korte 2* rubrieken), Jardy (tot en met de korte 3*) en in Sopot, met Oranje deelname in de korte en lange 2*. Ook Nederlandse deelname in Saumur waar een endurancewedstrijd is over 100 km.

La Baule CSIO5*/ CSI1* Frankrijk - 5 t/m 8 mei 2022 springen
Tel: 0033-240600280
E-mail: organisation@labaule-cheval.com
Website: www.labaule-cheval.com/Uitslagen
CSIO5*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc, Darry Lou, Uricas vd Kattevennen


Mannheim CSIYH1* incl. 8yo/ CSIO3* Duitsland - 6 t/m 10 mei 2022 springen
Tel: 0049-6218786116
E-mail: Mannheim@hippodata.de
Website: www.maimarkt-turnier.de/Uitslagen
CSIO3*
Michael Greeve (Veeningen) - Fyolieta, Jacksonville Eurohill
Marc Houtzager (Rouveen) - Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante N.O.P.
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Happy, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Florida Balia NL, Gaudi
CSIYH1* incl. 8yo
Michael Greeve (Veeningen) - Keep It Cool Sss
Marc Houtzager (Rouveen) - Cabelensky Z
Bas Moerings (Roosendaal) - Jesther
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality


Opglabbeek CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 5 t/m 8 mei 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/Uitslagen
CSI3*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - High Shutterfly, Isis
Kevin Jochems (Kalmthout) - Cornetboy, Flying Jackie, Name It
Niels Knape (Swalmen) - Ganturano
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Embassador JT Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Forlan van de Sprengenberg, Haretto, Isabella
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Cordis Totalis Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Hawai Balia NL, Huppeldepup, Iceman Elrite
CSI1*
Bibi van Gehlen (Nuland) - Heimtanz PR
Jort Knobben (Raalte) - Lord Blue
Marlou Knobben (Raalte) - Discover, Djazz
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden
Niels Tacken (Meterik) - Camila Totalis Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Golden Chaco, QH Babalou Santo Antonio
CSIYH1* incl. 8yo
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Farinjo Des Mec, Petit Gervais v/d Weidekouter
Kevin Jochems (Kalmthout) - Looks Good de Liebri Z, Shanroe Peeters
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Bachelor van 't Hulgenrode Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S. Lana del Rey


Le Touquet CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk - 5 t/m 8 mei 2022 springen
Tel: 0033-644387687
E-mail: gestionparcequestre@letouquet.com
Website: www.centreequestre-letouquet.com/Uitslagen
CSI3*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Granny Smith Apple, Jasper, VDL Holland Vd Bisschop
Lars Kersten (Egchel) - Hallilea, Isidorus, J.Charley
Niels Kersten (Egchel) - Call Me Baby Quick PS, Granito Noordenhoek, Tippy Z
Lianne Korevaar (Schiedam) - Diamond For Pleasure, International
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Davidguetta de Circee, Edinburgh, Isodermus PP
Frank Schuttert (Ommen) - Gream, Nikias vd Bisschop, Obilix v\h Stuyvenberghof
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, Hisinia vd Wolfsakker Z, Jamil Field
CSIYH1*
Lars Kersten (Egchel) - Akua van Cleef Z
Niels Kersten (Egchel) - King'S Dream


Deurne CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo NL - 4 t/m 8 mei 2022
Tel: 0031-493745007
E-mail: showoffice@greenvalleyestate.nl
Website: www.greenvalleyestate.nl/Uitslagen
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Iron Z, VDL Groep Victoria
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, I AM, Ileanne SFN, Ogano Girl Z
Kim Couwenberg (Lierop) - Fitonia
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z, Greenday
Kim Emmen (Dinteloord) - Catoo-Lavall, Delvaux
Logan Fiechter (Merksplas) - E Hoodstock Z
Amber Fijen (Bladel) - Aruba van't Eigenlo Z, Dali van 't Prinsenveld Z, Ishiblue F, Nirvana van ‘t Akkerhof
Jens van Grunsven (Erp) - Diarindo Z, Greatlight, I-Dextro, impossant CL
Loewie Joppen (Maasbree) - Ilinn, Osiris FZ
Coen Kerbert (Enschede) - Inekaat
Babs Kerkhoffs (Kelpen-Oler) - Evita van Spieringen
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Cornet's Boy
Joy Lammers (Achel) - First Boy B.B., Ibeau SMH
Iris Michels (Liessel) - Isaac, Izabelle
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, G-Vingino-Blue
Bert-Jan van de Pol (Loozen) - Inoi, Looyman Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Olaya Z
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Hanouk V, Inflame-Go
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, Infinity, Jolet Van De Zietfort
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Hilton
Pascal Uytendaal (Horst) - Calola, Celios Z
Eric van der Vleuten (Someren) - Boston, Dreamland
Maikel van der Vleuten (Someren) - Equus Tame, Icarronne-S, Snoes
Joni Vollenberg (Melderslo) - Andiamo van de Eykhof Z
CSI1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Kimbel
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Kannas Krishna
Larissa Bijl (Deurne) - Inspector, Kariva, Kaziva
Kim Couwenberg (Lierop) - Jingle Bells AC
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Huro´s Winston-Jumper R
Harry van Dooren (Heeze) - Zyrene Proosthof Z
Bo op den Drink (Koningslust) - Jeleonald Van De Eijkhof
Renee Falize (Swolgen) - Ibalia
Logan Fiechter (Merksplas) - D-Iness Z
Rachelle Hanemaaijer (Someren) - Indy Z. G..
Rosanne Janssen (Lierop) - Carpe Diem, Janeiro VHL
Loewie Joppen (Maasbree) - Candy Holiday
Coen Kerbert (Enschede) - Kelesta
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Invictus, Quality Girl RK Z
Astrid Leeuwen (Ospel) - Amber 119, Clarimo's Balou
Iris Looymans (Vught) - Kagupardie
Lisanne van de Pasch (Helmond) - Jasmijn, Kasjmir U
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Grand Prix RV, Van Schijndel's Hanibal
Tom Schellekens (Esbeek) - Interessant van de Zietfort
Anique Selten (Lommel) - Kanjer HG
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska, Wega F. Damgaard
Floor Trienekens (Venlo) - Joëlle
Hilde Woudstra (Daarle) - Loekie-Douglas
CSIYH1* incl. 8yo
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Kirby
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Joy Of Spring R
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Kwandani, Limelight AD
Harry van Dooren (Heeze) - Migo
Bo op den Drink (Koningslust) - Air Breaker Z, Fabouche Z
Kim Emmen (Dinteloord) - Hercules
Logan Fiechter (Merksplas) - Balian d’n Hop Z, Dominos
Demi van Grunsven (Handel) - Jillz
Rosanne Janssen (Lierop) - Larizona
Wiljan Laarakkers (Ottersum) - Jefferson
Joy Lammers (Achel) - Damascus van Stal Cipa Z, Kerusa
Dominique Langens (Nuland) - Lakuna Matata
Astrid Leeuwen (Ospel) - Charly Brown 353
Iris Looymans (Vught) - Courtney Z, Primero H.H. van de Ruiter
Iris Michels (Liessel) - Raspoetin
Skye Morssinkhof (Hierden) - Lucky Star W, Quithras-K van 't Kattenheye
Lisanne van de Pasch (Helmond) - Lennox
Bert-Jan van de Pol (Loozen) - Jersey Devil
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Kruziano
Ruben Romp (Goirle) - Kingsten
Tom Schellekens (Esbeek) - King Pleasure B
Anique Selten (Lommel) - Elmo van den Hoek Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - O’Bailey vh Brouwershof
Joni Vollenberg (Melderslo) - Hüpen's Chincora
Hilde Woudstra (Daarle) - La Luna Balia


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Duitsland - 4 t/m 8 mei 2022 eventing
Tel: 0049-54549058
E-mail: show-office@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com/Uitslagen
CSI2*
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Isis
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Casus, Edmond
Gert Jjan Bruggink (De Lutte) - That's Mie Z
Tom Martens (Ospel) - Iwan
Gerben Morsink (Enschede) - Carina Z, Carsey Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Lausejunge, I Will Be Famous
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF Inventiv
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Naila v't Merelsnest, PMF 2JOIN Jubilee
Albert Zoer (Echten Dr) - Halifax, Jackpot, Jayla
CSI1*
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Creme de la Creme Z, Jappelou RV
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Jelle-S
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Carrie Brad SHO Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin
Suzanne Tepper (Holwierde) - Joyterma
Albert Zoer (Echten Dr) - K-Dine
CSIYH1*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Grigia BR Z
Suzanne Tepper (Holwierde) - Lhynara, VDL Quickthago
Jur Vrieling (Holwierde) - Cornetaro, Kallmar VDL


Samorin CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIY-A/ CSIJ-A/ CSIAm-A SLovakije - 5 t/m 8 mei 2022 springen
Tel: 00421-903466554
E-mail: ridersevent96@gmail.com
Website: www.ridersanddreams.sk/Uitslagen
CSI2*
Sander Geerink (Gelselaar) - Global, Jacobus S, Joie Le Vivre HG
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Giarado H
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Eclipse, Hoznayo
CSI1*
Sander Geerink (Gelselaar) - Landreau
CSIYH1*
Sander Geerink (Gelselaar) - Laretto, Let's Go, Marque D' Usance
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - CC Chiva, Vanda Rubicon
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Kilimanjaro, Lennox W
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Kaspar R, Vedet DK Z


Fontainebleau CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk - 5 t/m 8 mei 2022 springen
Tel: 0033-160693804
E-mail: contact@amc-concours.fr
Website: www.amc-concours.fr/Uitslagen
CSI2*
Lisa Nooren (Lanaken) - BP First of April, VDL Groep Centora de Wallyro
CSI1*
Lisa Nooren (Lanaken) - Irish Du Caillou
CSIYH1*
Lisa Nooren (Lanaken) - Zoë


Drammen CSI2*/ CSIYH1*/ CSIP/ CSIJ-A/ CSICh-A Noorwegen - 5 t/m 8 mei 2022 springen
E-mail: eirik@walber.no siri@walber.no
Website: www.norwaygrandprix.com/Uitslagen
CSI2*
Henk van de Pol (Eindhoven) - B Captain Norman, Cayenne de Clarence


Northcote CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Groot-Brittannië - 4 t/m 8 mei 2022 springen
Tel: 0044-1254790025
E-mail: adam@northcotestud.com
Website: www.northcotestud.com/Uitslagen
CSI2*
Sophia Richter Loojenga (Dronten) - Inzell V.D.O.


Lamprechtshausen CSIOP/ CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOY Oostenrijk - 5 t/m 8 mei 2022 springen
Tel: 0043-6644913717
E-mail: sport@veranstaltungen.gmbh
Website: www.horsedeluxe.at/Uitslagen
CSIOJ Junioren
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Justique
Quinten ter Harmsel (Enter) - Frizzle Zizzle E.B., Unicstar de Courcy E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) - Endvot E.B., Geronimo E.B.
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Joie De Vigo R.T., Quint vh Maarlo Z
Jersey Kuijpers (Helmond) - JK Horsetrucks Hopefull, Ladylover JK Horsestrucks Z
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Karamella, Kobalt
Milan Morssinkhof (Hierden) - Leonidas 129
Yoni van Santvoort (Nuenen) - First Impression
Thijmen Vos (Wierden) - Fedaldine, Ive Got the Key
CSIOP Pony’s
Jip Grootegoed (Bergen op Zoom) - Kerwin van Orchid's
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Orchid's Lonette
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Burito’s Funky, Burito’s Jolly
Milan Morssinkhof (Hierden) - Carrick 13
River Morssinkhof (Hierden) - Dexters Grooted Hart
Bethany Vos (Apeldoorn) - Good Luck VS, Still Got me
Loïs Wilschut (Ede Gld) - Kyrian van Orchids
CSIOCh Children
Jip Grootegoed (Bergen op Zoom) - Guess What
Nina Houtzager (Rouveen) - Chaccotana, Juliëtte
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Dos Lunas Galaxie, Islabonita B
River Morssinkhof (Hierden) - Bamalou d l’Ecuyer
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Ilandra
Bethany Vos (Apeldoorn) - Dilithyia VLS, Sire de Beau Soleil
Faye Louise Vos (Wierden) - Calgary 56, Monica LH


Midrand CSI1*-W Zuid Afrika - 8 t/m 8 mei 2022 springen
E-mail: fei.admin@saef.org.za
CSI1*-W wereldbeker
Amy Michau (Summerveld) - Go To Blue


Marbach CCI4*-S/ CCI2*-S/ CCI2*-L Duitsland - 5 t/m 8 mei 2022 eventing
Tel: 0049-172 9367712
E-mail: turnierleitung@marbacher-vielseitigkeit.de
Website: www.eventing-marbach.de/Uitslagen
CCI4*-S
Tarik van Boggelen (Rijssen) - Conquest
Roxana Graman (Schuinesloot) - Forever
Nina Hut (Rijssen) - Carthageno
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte
CCI2*-L
Tijn de Blaauw (Bodegraven) - Eyecatcher
Laura Bergmans - Hoogeveen (Weert) - Coraya Barones
Senna van Houte (Pannerden) - Calgary 92
Brent Minnen (Otterlo) - Ballyengland Judge
Kato de Smidt (Eede Zld) - Bonmahon Silver Vixen
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Jebo Kwik W.
Sophie Weening (Raalte) - Jimmy Choo M
CCI2*-S
Bente Bartels (Coevorden) - Luna
Splinter Bergsma (Hilversum) - Finick, Vigo Key SR Z
Sanne Heck (Langeweg) - Delote M
Senna van Houte (Pannerden) - Guapo 29
Sterre van Houte (Pannerden) - Crossborder Radar Love, Giant Prospect BB, Julissa
Maxime Karman (Nieuw-vennep) - Double Perfect, Funi-Strona
Rina van der Kolk (Akersloot) - Inita
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - BT El Fandi, Royal Flush
Renzo Laffra (Berkhout) - Eternity Diamond
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - If Evert
Leida Naber (Biddinghuizen) - ACSI T-Bone EH Z
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Kyandro Utopia
Danielle Somer (Lelystad) - Indiana Jones
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino


Jardy CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-S Frankrijk - 5 t/m 8 mei 2022 eventing
Tel: 0033-147013536
E-mail: concours@jardy.f
Website: Uitslagen
CCI3*-S
Jonna Balk (Haarlem) - In Speed Fortuna
Merel Blom (Heerde) - Corminta Vom Gwick
Levi Driessen (Cromvoirt) - Fernhill Extreme
Lynn Dybiona (Leusden) - Zusa
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon, Gold Rush
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Irma Peternella
Carolina Moesbergen (Renswoude) - Fincent
Claire van Riel (Loon op Zand) - Condex
Maartje van Riel (Loon op Zand) - Eppo
Michelle Swinkels (Moergestel) - Florette D'Hyrencourt
Frederike Tuin (Broek in Waterland) - Franko Billis Royale
Justus Valk (Amsterdam) - Hollandsche Fitzgerald
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Capella-Real
CCI2*-L
Merel Blom (Heerde) - Chinuk R
Sarah van Leeuwen (Zundert) - It Takes Two
Carolina Moesbergen (Renswoude) - Falco
Sophie Postma (Bolsward) - Bløf
Maxime van Tatenhove (Gapinge) - Hestia
CCI2*-S
Merel Blom (Heerde) - Chaco 40, Lortero
Willemijn Dinklo (Breda) - Gambler
Floor van Gelderen (Breda) - Gambler van HC de Hoeve
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Lady Seaspray
Sandra van der Linde (Putten) - Borsato, Cheer Up
Elaine Pen (Voorschoten) - Kite-Man
Aniëlca Schoenmaekers (Beerse) - Hircan
Shirley Scholten (Hengelo Gld) - The Diamond Queen
Justus Valk (Amsterdam) - Gentle Genius
Roel Zonneveld (Voorschoten) - Easy Boy
CCI1*-Intro
Merel Blom (Heerde) - Lost my color
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Korella vd Watermolen
Nick Ros (Ouderkerk aan de Amstel) - Doris Day Bright Z
Michelle Swinkels (Moergestel) - Hannelot-Blue
Roel Zonneveld (Voorschoten) - Falling in love


Sopot CCI4*-S/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI2*-L/ CCI4*-L/ CCIP2 Polen - 5 t/m 8 mei 2022 eventing
Tel: 0048-585517896
E-mail: zawody@hipodrom.sopot.pl
Website: www.hipodrom.sopot.pl/Uitslagen
CCI2*-L
Jordy Wilken (Lemelerveld) - Klaretina Spirit
CCI2*-S
Jordy Wilken (Lemelerveld) - Offspring van Stal Timmers


Saumur CEI1* 100 Frankrijk - 8 t/m 8 mei 2022 endurance
Tel: 0033-241780979
E-mail: loirelayonequestre@wanadoo.fr
Website: www.loirelayon.ffe.com
CEI1* 100
Marie-Marie Letort (Longue-Jumelles) – Ankara de Fly

Ander Nieuws

  • Springruiters TeamNL derde in Landenwedstrijd Rome
    Springruiters TeamNL derde in Landenwedstrijd Rome
  • NK Eventing jeugd verschoven naar Varsseveld
    NK Eventing jeugd verschoven naar Varsseveld
  • Lotte van der Kaaij wint KNHS-Hartog Trophy in Oudkarspel
    Lotte van der Kaaij wint KNHS-Hartog Trophy in Oudkarspel