­ Deelnemers internationale wedstrijden 21 t/m 27 maart 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 21 t/m 27 maart 2022

Geplaatst op 22 maart 2022

In eigen land zijn de komende dagen twee mooie, grote evenementen. De eventingruiters strijden in Kronenberg in de klassen CCI 1*-intro, de korte 2* en korte 3*. De menners hebben hun wedstrijd in Exloo. Er zijn rubrieken voor enkel-, dubbel- en vierspannen voor paarden en pony's. Voor de springruiters van TeamNL is de zevende week van de Sunshine Tour in Vejer de la Frontera ingegaan. Verder springen Nederlanders in Oliva, Arezzo, Lier, Bonheiden, Riesenbeck en Villers Vicomte. Ook zijn er in Samorin en Fontainebleau endurance wedstrijden met Nederlandse deelname.

Vejer de la Frontera CSI1*/ CSI4*/ CSIYH1* Spanje - 21 t/m 27 maart 2022 springen
Tel: 0034-956447125
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net/Uitslagen
CSI4*
Geert van Asten (Waalre) - Just Me
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z, Greenday
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Check Me 4, Intertoff, Investment I.B., Iron Man 15, Quinn
Roel Holthuizen (Kerpen) - Chaccosandra PS
Philippe Houtackers (Weert) - Cazador LS, Coco Kiss Z
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z, Happy Handsome, Zapitola S Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Edinburgh, Hollywood VK, Isidoor, Isodermus PP, Just A Moment Van 'T Heerenhuys, Kara J D'
Mark Martens (Ell) - Kinmar Quality Hero
Tom Martens (Ospel) - Iwan
Henk van de Pol (Eindhoven) - b captain norman, Cayenne de Clarence
Gerco Schröder (Tubbergen) - Click N’Chic HDC, Glock's Brilliant Berlin, GLOCK's Galanda, Glock's Novellist, I Will Be
Frank Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS, Gream, Greatlight, Irish Coffee PR, Nikias vd Bisschop, Obilix v\h Stuyve
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, Jamil Field, Lopez T, Monte Carlos, Nova Scotia Z, Zephyr
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Coco Chanel, Double Dutch, Hero, Kornet D'Amour VVD
Sanne Udink (Auriac Du Perigord) - Ellia d'Alemps
Eric van der Vleuten (Someren) - Dreamland, Gisca, Icarronne-S
CSI1*
Leon Hegge (Heeze) - Kiss And Ride Tag
Roel Holthuizen (Kerpen) - Jemir S
Tamara Klop (Oudenbosch) - Karpe Diem
Sanne Udink (Auriac Du Perigord) - Jango
CSIYH1*
Geert van Asten (Waalre) - Lord Pleasure, Maestro Quick
Robin Bril (Westendorp) - HHF I Dillinger, Lannan Van De Kruishorst, Lexus van de Laren Z, Macktoub, Mondorado, Upto
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Kwandani, Lexus Van De Zietfort, Limelight AD, Qwalita de Septon
Kim Emmen (Dinteloord) - Aga Blue DMH Z, Hercules, Kesmitt DMH, Lakoniek, Quo Vadis
Leon Hegge (Heeze) - Kasoria
Roel Holthuizen (Kerpen) - Casavaro PS, Messdona PS
Tamara Klop (Oudenbosch) - Kato Ter Putte, Miliana
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Hannibal Style VK Z, Sea Coast Chica V.V. Z
Frank Schuttert (Ommen) - Luckey SR Z
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Levis BH
Sanne Udink (Auriac Du Perigord) - Milkshake
Eric van der Vleuten (Someren) - Kentucky TMS Z
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Chapper, Last Minute, More Special, Q'Chacco Blue van Essene, Sir Grand Cru
Cindy van der Werf (Bladel) - Quick-Lover van het Eelshof


Oliva CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 22 t/m 27 maart 2022 springen
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: Uitslagen
CSI3*
Maxime van Andel (Leeuwarden) - Elianca, Itos S
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Comme Emilion, Hotspot
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Bridgetown Z, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Daan van Geel (Gees) - Escobar TS, Idaloma
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar, Noukie
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Famariloma, Helsinki, Icoon VDL
Mart IJland (Hengelo Ov) - Hero, It's A Dream VG, Jiwyrusa H
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Diamond For Pleasure, International
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Dakota B, Hello B.
Rowen van de Mheen (Hoevelaken) - Eclipse, Geanette B, Hoznayo
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Graziano, Quintendros E
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Hailey Fairy
CSI1*
Lisa van de Beek (Voorthuizen) - Juliana Fairy
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Belinda de Graaf (Eemdijk) - Kilimanjaro Again, L.Anemone'S Lajoy
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Darwin DDL, Eloma's Blue, Jambo
Tara van der Leegte (Waalre) - Calipso, VDL Groep Expensive, VDL Groep Ina-Zeldenrust
Emmelie Melssen (Blokker) - Kyra, Las Vegas Vdb
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Giarado H
Anna Venema (Drempt) - Hidette Dadero, Katinka, Lucky Girl
Bethany Vos (Apeldoorn) - Asterix, Dilithyia VLS, Sire de Beau Soleil
Liesje Vrolijk (Almen) - Insanity Allegro
CSIYH1*
Maxime van Andel (Leeuwarden) - Manchester, Mclaren BK, Royale-K van 't Kattenheye
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Lifeguard
Lisa van de Beek (Voorthuizen) - Mackenzie Vive
Daan van Geel (Gees) - Kahlua-Carmen, Lady Ludine S, Lumanda I
Belinda de Graaf (Eemdijk) - LaLaLie T&L Z, Lou Lou'S Star Svo, Mernandez H2
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Amigo de Septon Z, Comme Ci Comme Ca, United Touch RB
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Kathleen WV, Kosalottie W, Mister SFN
Mart IJland (Hengelo Ov) - Kymette E, Legend S.A.
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Lady Connor
Emmelie Melssen (Blokker) - Litta V.L., Mipica
Elize van de Mheen (Hoevelaken) - Kilimanjaro, Lennox W
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Aro WP Z, Ceawen Z, Rasputin JS
Liesje Vrolijk (Almen) - Liesje Vive!, Mamalou Fairy


Arezzo CSIP/ CSIJ-B/ CSICh-B/ CSIYH1*/ CSI3*/ CSI1* Italië - 21 t/m 27 maart 2022 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: www.arezzoequestriancentre.com/Uitslagen
CSI3*
Amber Fijen (Bladel) - Aruba van't Eigenlo Z, Dali van 't Prinsenveld Z, Elka de la Pomme, Ishiblue F, Jamaica van ‘t Heike
Kevin Jochems (Kalmthout) - Balou Z, Cornetboy, Flying Jackie, Javko du Flory, Shanroe Peeters
Thalessa de Jong (Stokkum) - Dendola-b, Electra, Grappa, Kir Royaal Delta Mossel Z
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z
CSI1*
Amber Fijen (Bladel) - Kerlina, Paulette van ‘t Heike
Thalessa De Jong (Stokkum) - Apart Z, ARD Flash Of Gold
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
CSIYH1*
Thalessa de Jong (Stokkum) - Kamille Delta Mossel Z, Moncler, Royal Majestic D`Or
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Larderello, Luigi


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 24 t/m 27 maart 2022 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be/Uitslagen
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch
Logan Fiechter (Merksplas) - D-Iness Z, E Hoodstock Z, Heart Touch
Fleur Holleman (Huissen) - Faltic, Higoletta van de Kapel, Innuendo R&D
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Exploit Go, Gracia ES, Jubel ES
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Excellent
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Osiris FZ
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, King Kong D'Avifauna, Take A Chance On Me Z
Patrick Lemmen (Grashoek) - Exit Remo, Hummertime
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Basic Instinct Z, Nikias Ligie V.V.
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Herma
Ruben Romp (Goirle) - Hanouk V, Hiek`n, I Am Codex
Ralph Slaats (Knegsel) - Cancara E, Il Divo SW
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Quiwi Capitola
Maikel van der Vleuten (Someren) - Kamara van’t Heike
CSI1*
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Fuzeta Beech, Haja ES, Oh Balou van de Kat
Fleur Holleman (Huissen) - Pasadena van ‘t Huka
Loewie Joppen (Maasbree) - Candy Holiday
Sarah de Kraker (Axel) - Futurore di Villagana
Patrick Lemmen (Grashoek) - Kanny
Ruben Romp (Goirle) - Jaguar Fighter Go
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Waylotte DDH Z
Quinty van Tatenhove (Middelburg) - Juliette
Iris Kok - v/d Weijden (Biddinghuizen) - Higgs, Okee van den Dael
Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) - Diluxe
Harrie Wiering (Overlangel) - Iron Man 111
Puck Zweegers (Leende) - Calando Stal Romano
CSIYH1* incl. 8yo
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Kirby
Logan Fiechter (Merksplas) - Balian d’n Hop Z
Fleur Holleman (Huissen) - Lancome
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Kadorena SFN
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Kalistos, Pinot Gris van den Haagakkers
Loewie Joppen (Maasbree) - Pallieter vd N.Ranch
Suus Kuyten (Laren Nh) - Quechin di Cabra
Patrick Lemmen (Grashoek) - James Blond, Pillar G
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Casual DV Z, Jarina J
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Infidel du Piedroux
Ralph Slaats (Knegsel) - Cirondine Z
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Lara DDH
Harrie Wiering (Overlangel) - Jamal E.B., Limoncello


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Duitsland - 24 t/m 27 maart 2022 springen
Tel: 0049-545490589
E-mail: show-office@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com/Uitslagen
CSI2*
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Gilona AO
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - That's Mie Z
Elike Morsink (De Lutte) - Cekina Z, Dakina II
Gerben Morsink (Enschede) - Carsey Z, Navarone Z
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF Inventiv
Jur Vrieling (Holwierde) - KM Chalcedon, Naila v't Merelsnest, PMF 2JOIN Jubilee
CSIYH1*
Kevin Beerse (Wergea) - Kaida
Suzanne Tepper (Holwierde) - VDL Quickthago
Jur Vrieling (Holwierde) - Cornetaro, Kallmar VDL
CSI1*
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Vigalio SHO Z
Suzanne Tepper (Holwierde) - Joyterma


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België - 24 t/m 27 maart 2022 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be/Uitslagen
CSI2*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - High Shutterfly, Isis, Quizz ASK
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Farinjo Des Mec


Villers Vicomte CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A/ CSIP Frankrijk - 24 t/m 27 maart 2022 springen
E-mail: scealambert@gmail.com
CSIP pony’s
Laura Hendriks (Roosendaal) - Kantje's Ellard


Kronenberg CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI3*-S Nederland - 24 t/m 27 maart 2022 eventing
Tel: 0031-411724444
E-mail: info@outdoorhorst.nl
Website: www.outdoorhorst.nl/Uitslagen
CCI3*-S
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Campbelle WS
Stephan Hazeleger (Harskamp) - Dupon, Gold Rush, James Bond
Nina Hut (Rijssen) - Carthageno
CCI2*-S
Splinter Bergsma (Hilversum) - Finick, Vigo Key SR Z
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Bouncer, Krek-Mora G, Mirage
Mila Bueving (Koedijk) - Quatuor De Gode
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) - Bon Jovi
Levi Driessen (Cromvoirt) - Fernhill Extreme
Tim Eshuis (Strijbeek) - Idle Eric
Stephan Hazeleger (Harskamp) - ACSI Igor, Wilson
Gert Jan Heinen (Varsseveld) - Goliath
Sterre van Houte (Pannerden) - Halina M, Julissa
Marissa Kamphuis (Dedemsvaart) - Caldwell
Nina Kok (Hoevelaken) - Chelcy VZ
Noor Kuilboer (Heerhugowaard) - Watermill Kadar, Watermill Wedgwood
Alice Naber - Lozeman (Biddinghuizen) - If Evert
Brent Minnen (Otterlo) - Ballyengland Judge
Leida Naber (Biddinghuizen) - ACSI T-Bone EH Z
Elise Otto (Schoonhoven) - Coffee IJs
Okke Peemen (Breda) - Happy lady
Claire van Riel (Loon Op Zand) - Condex
Maartje van Riel (Loon Op Zand) - Eppo
Myrle Schoones (Pelt) - Keizer
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Korenbloem, MIllstream's Legina
Michelle Swinkels (Moergestel) - Florette D'Hyrencourt
Frederike Tuin (Broek In Waterland) - Franko Billis Royale
Anouck Wielhouwer (Klarenbeek) - Capella-Real
CCI1*-Intro
Tijn de Blaauw (Bodegraven) - Eyecatcher
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - IJsbrand, Kim La Sina
Hilde van Eerden (Winterswijk Corle) - Celebration
Luca Guitink (Doornspijk) - Cooley Kodachrome
Sanne Heck (Langeweg) - Delote M
Sarah van Leeuwen (Zundert) - It Takes Two
Floor van Roon (Putten) - Isabella Van Het Buiten-Land
Shirley Scholten (Hengelo Gld) - The Diamond Queen
Kato De Smidt (Eede Zld) - Bonmahon Silver Vixen
Justus Valk (Amsterdam) - Gentle Genius, Hollandsche Fitzgerald
Caitlin van Verseveld (Amsterdam) - Kilrodan Exchange


Exloo CAI3*-H4/ CAI3*-H2/ CAI3*-H1/ CAI2*-H4/ CAI2*-H2/ Nederland - 24 t/m 27 maart 2022 mennen
Tel: 0031-651124175
E-mail: horsedrivingexloo@gmail.com
Website: Uitslagen
CAI3*-H4 Vierspan
Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) - Belcampo, Freedom, Hielke, Jan, Kapitein
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Adios K, Enola, Floris, Foppe, Milan, Zandor, Zardonis
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flame, Flux, Hurricane, Vorst
CAI3*-H2 Tweespan
Jos Corsten (Mariahout) - Friso, Frits C
Harrie Verstappen (Eersel) - Formando, Indiaan
Annegreet Zaayer (Eersel) - Kerona VS, Kingston
CAI3*-H1 Enkelspan
Dirk van Beckhoven (Noordhoek) - Havilina
Berry van den Bosch (Someren) - Fabola BH
Jeannette Veldboom - Bulten (Zeewolde) - Gazefiro Loureiro, Risk
Sophie Coolen (Liempde) - Hamito
Joop Gommers (Dreumel) - Garant
Jaap van der Horst (Utrecht) - Zorro
Eline Houterman (Meterik) - Fino Uno Toltien
Pieter Karelse (Kats) - Flynn
Rudolf Pestman (Eext) - Diesel
Christiaan Provoost (Domburg) - Duran-H
Piet de Ronde (Asch) - Mr. Bojangles
Saskia Siebers (Maarheeze) - Axel
Elke Van der Snoek (Kubaard) - Buddy
CAI2*-H2 Tweespan
Hans Hoens (Valkenswaard) - Bently, Zazou
Wybe Kramer (Amstelveen) - Dempsy Justin, Marshyland's Alex
CAI2*-H1 Enkelspan
Peter Zeegers (Meijel) - Canita
CAI3*-P4 Vierspan pony’s
Hendrik-Jan Beekhuiszen (Zeewolde) - Eros v.d. Damsingel, Fire, Mistral, Moonlight, Snow, Starlight, Tornado, Wattaponja
Dianne Legemaat - Van Bemmel (Overberg) - Black Jack von Logabirum, Rondeels Royal Bodhi, Rozenhof's Jordan, Showboy, Zwaantjes Flor
Manou Brans (Oost West en Middelbeers) - Broeklands Glen, Cordial's Carlin, Destiny's Boraya, Sunwillow Sirocco, Vennebos Will O' t
Joey van der Ham (Noordwijk Zh) - Duffelt's ZZ-Top, Golden Boy, Marcus, Sam, Templedruideurope Splash
Marijke Hammink (Bornerbroek) - Beukenhof's Wesley, Breukers Bobby Brown, Nerwyn Lledrod, Pietje V.d. Knollentuin, Roosend
Rene Limpens (Assendelft) - Bruintje, Crimond Elgan, Goldberg's Clay, Harm B, Kanjer, Rivaldo
CAI3*-P2 Tweespan pony’s
Sam Couwenberg (Veulen) - Bekveld's Ronaldo, Greeskamp Cobus, Nebus Rowan
Nathalie v.d Ende (Poeldijk) - Mischa, Mozart, Sterrenhof's Roxy
Sietske Flobbe (Appelscha) - Brownstables Ultimo Boss, Hijker Forest Chico
Kees Liebregts (Oost West en Middelbeers) – Coelenhage’s Penterman, Kolstein’s James
Rodinde Rutjens (Weert) - De Kuilen's Brody, Kuikhornster Milano, Majan S Swen
CAI2*-P2 Tweespan pony’s
Jorn Elburg (De Heurne) - Llanfrechfa Stevie-G, Wohld Neal
Dirk Neerincx (Elst Gld) - Havehoeve's Ivan, Mutsaards Popeye
Jorn van Olst (Laag Zuthem) - Boy, Marvin
Larissa Reints (Bruchterveld) - Ravel, Verdi
Daniel Stronks (Winterswijk Kotten) - Gaudi, Halina, Hiska
CAI2*-P1 enkelspan pony’s
Henry Borg (Paasloo) - Chippendale
Renate Provoost (Domburg) - Quibus
CAI3*-P1 enkelspan pony’s
Chantalle Boogaarts (Dordrecht) - Koninkshoek Dion
Brent Janssen (Swolgen) - Powerboy
Lisanne van Meerten (Lienden) - Justine
Wilma Meulendijk (Heesch) - Wicked Braveheart
Henk Radstake (Heerde) - Romero
Marloes van 't Veld (Nijverdal) - Brandon
Marije Willemsen (Raalte) - De Goede Ree's Elegant


Samorin CEI1* 100/ CEIYJ1* 100/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120/ CE Slovakije - 25 t/m 27 maart 2022 endurance
Tel: 00421-903576315
E-mail: andrea.becker@x-bionicsphere.com
Website: www.arabianhorsefestival.com
CEI2* 120
Talitha Bakker (Winterswijk Woold) - Volga du Vallois


Fontainebleau CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEI1* 100/ CEI3* 140/ CEIYJ2 Frankrijk - 25 t/m 26 maart 2022 endurance
Tel: 0033-628355308
E-mail: grandparquetendurance@orange.fr
CEI3* 140
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Anissa du Florival

Ander Nieuws

  • Promotie tot Level 4 (5*) jurylid voor Ineke Jansen
    Promotie tot Level 4 (5*) jurylid voor Ineke Jansen
  • Kom je werken bij de KNHS?
    Kom je werken bij de KNHS?
  • Kaartverkoop The Dutch Masters start vandaag
    Kaartverkoop The Dutch Masters start vandaag