­ Deelnemers internationale wedstrijden 21 t/m 27 november 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 21 t/m 27 november 2022

Geplaatst op 22 november 2022

Voor de ruiters van TeamNL zijn er dit weekend een paar mooie evenementen. In Madrid is een wereldbekerkwalificatie springen met voor Nederland Eric en Maikel van der Vleuten en Jur Vrieling. Thamar Zweistra komt in de Spaanse hoofdstad in de wereldbeker dressuur aan de start. Op de Sweden International Horse Show in Stockholm is een World Cup mennen met voor ons land IJsbrand Chardon. Daarnaast is er de 'FEI Top 10 Dressage' waarvoor TeamNL amazone Dinja van Liere is uitgenodigd. In Nederland zijn twee internationale springconcoursen. Een 2* in Deurne en Jumping de Achterhoek trapt hun tweeweekse festijn af met rubrieken voor de jeugd. Verder wordt er door Nederlandse springruiters gesprongen in Rouen, Oliva, Opglabbeek en Chazey sur Ain. De Nederlandse dressuurjeugd heeft in Aken hun internationale wedstrijd. Tot slot rijdt Marijke Visser in Dubai een endurancewedstrijd over 100 km.

Madrid CDI-W Spanje - 24 t/m 27 november 2022 dressuur
Tel: 0034-913533393
E-mail: melanieal@oxersport.com
Website: www.madridhorseweek.com/uitslagen
CDI-W wereldbeker
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagon's Ich Weiss


Stockholm CDI5* Zweden - 24 t/m 27 november 2022 dressuur
Tel: 0046-22045620
E-mail: annika.ersgard@ridsport.se
Website: www.horseshow.se/uitslagen
CDI5*
Dinja van Liere (Uden) - Hartsuijker


Aachen CDIJ/ CDIY/ CDIP/ CDICh-A/ CDICh-A (E-pony) Duitsland - 24 t/m 27 november 2022 dressuur
Tel: 0049-2419171164
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.aachenyoungstars.de/uitslagen
CDIY Young Riders
Robin Heiden (Alphen Gld) - Gasmonkey
Sharina Mandemakers (Giessen) - Guns N' Roses
Rowena Weggelaar (Roermond) - Klieveer’s Don Quichot
CDIJ Junioren
Madelon Dijkhuizen (Lunteren) - Mister Styles
Anniek Van Dulst (Ermelo) - Kadanz
Kebie Raaijmakers (Sint-michielsgestel) - Kevita
Yasmin Westerink (Dronten) - Dibert L
Julia Willemsen (Bergharen) - Goya-Odette B
CDICh-A Children
Hansje Boudewijn (Bergen op Zoom) - Bo
Robin Dicker (Harskamp) - Helena
Britt Kikkert - Van der Linde (De Cocksdorp) - Dark Knight Texel
CDIP Pony’s
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) - Boogie De L’Aube
Sissi Gijsen (Moergestel) - New Star 8
Veerle van Hof (Kerkrade) - Equine parks Xander


Madrid CSI1*/ CSI5*-W Spanje - 24 t/m 27 november 2022 springen
Tel: 0034-913533393
E-mail: info@madridhorseweek.com
Website: www.madridhorseweek.com/uitslagen
CSI5*-W wereldbeker
Eric van der Vleuten (Someren) - Dreamland, Icarronne-S
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke, Equus Tame
Jur Vrieling (Holwierde) - Comme Laude, Fiumicino van de Kalevallei


Rouen CSI1*/ CSI2*/ CSI4* Frankrijk - 24 t/m 27 november 2022 springen
Tel: 0033-612145372
E-mail: ag.breant@equiseine.fr
Website: www.equiseine.fr/uitslagen
CSI4*
Kevin Jochems (Kalmthout) - Camilla van de Helle, Casillas van de Helle, La Costa
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, Osiris FZ
Lars Kersten (Egchel) - Hallilea, Isovlas Emmerton, Olympia van 't Hageland
Niels Kersten (Egchel) - Granito Noordenhoek, Grieg S, Tippy Z
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Abbervail Diamant, Hurricane D.D.
Gerben Morsink (Beuningen Ov) - Carina Z, Carsey Z, Colina Z
Frank Schuttert (Ommen) - Gream, Hero
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Hello, I'M Here
Mel Thijssen (Sevenum) - Carembar Blue, Cartolana 2, Florida Balia NL


Deurne CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo Nederland - 24 t/m 27 november 2022 springen
Tel: 0031-643197060
E-mail: csi@greenvalleyestate.nl
Website: www.greenvalleyestate.nl/uitslagen
CSI2*
Kars Bonhof (Epe) - Chapeau TN
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Joy Of Spring R, Kallas, Ogano Girl Z
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Kasilias SHO Z
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Grant Utopia, Isis
Michiel Brusse (Uffelte) - Duran TK Z
Niels Bulthuis (Hoogeloon) - VDL Groep Hermès Z, VDL Groep Jennifer
Logan Fiechter (Merksplas) - Dominos, E Hoodstock Z
Jens van Grunsven (Erp) - Greatlight, Heathrow, I-Dextro
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Duco Z, Kaida CM
Joy Lammers (Achel) - Amazing Z, First Boy B.B., Grace Kelly
Dave Maarse (Wellerlooi) - Argo Z
Joost Martens (Asten) - Cosimo, Iceman Elrite, Indence H.J.
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Explosion, Herma
Ruben Romp (Goirle) - Hanouk V
Marco Sas (Schoorl) - Cukuta
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden, For the Moment, G.AS-Bombay
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Lausejunge, Glock's Novellist, New Star vd Berghoeve
Leon Thijssen (Sevenum) - Boubou de la Roque, Faithless MVDL, Google This
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Jewel
CSI1*
Kars Bonhof (Epe) - Korbach Van De Renger
Michiel Brusse (Uffelte) - Jericho-S, Justice
Niels Bulthuis (Hoogeloon) - VDL Groep Kiara
Jens van Grunsven (Erp) - Gladiator HL
Jos Heijst (Lieshout) - Cesar D, Karone
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - June Bug, Wadro's Jerina
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof
Vronie van de Rijt (Nuenen) - Neil Diamo D'Art
Marco Sas (Schoorl) - Idaho V/D Hagenhorst
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Isabella
Gerco Schröder (Tubbergen) - Jaguar
Marlies van Soest (Evertsoord) - Coca Cola Z, Quirados Z
CSIYH1* incl. 8yo
Kars Bonhof (Epe) - For Chacco TN, Poker de Mariposa TN
Elisa Brouwers (Mierlo) - Mistura
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Eliano v't Merelsnest
Niels Bulthuis (Hoogeloon) - VDL Groep Leopold
Logan Fiechter (Merksplas) - Balian d’n Hop Z, Kanny
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Jappeloup Cooper, Kikkuris Cooper
Joy Lammers (Achel) - Don Z
Dave Maarse (Wellerlooi) - Kaiserin, Prestige van 't Oud Vliegveld
Ruben Romp (Goirle) - Picasso vd Zwartbleshoeve, Ultimo 138
Marco Sas (Schoorl) - Joule S, Lafayette Van De Hagenhorst, Lowinskey SR
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Mad Max


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 24 t/m 27 november 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter
Peter Bulthuis (Echt) - Kempinsky HX, Siimfy
Vincent Dings (Heeze) - Cream Couleur Z, Ivory HDH
Kim Emmen (Dinteloord) - Delvaux, Edgar, Island, Nash v/h Lilleveld
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) - Hurricane M
Jochen Munsterhuis (De Lutte) - Jaguar
Johnny Pals (As) - Balou Z, Beau van de Hagenhorst, Carlotta
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Indekann HK, Nova Scotia Z, Stakkaire Gold
CSI1*
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) - Indy, Lord Thurricane
Johnny Pals (As) - Happy Linda
Henry de Wulf (Doenrade) - Cruz B Z
CSIYH1* incl. 8yo
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - La Karla
Peter Bulthuis (Echt) - Panama De Vy Z
Vincent Dings (Heeze) - Je T'Adore, Kees HDH
Kim Emmen (Dinteloord) - Kandiama DMH
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - High Energie VK Z, Kailon
Roy Weel (Wijdewormer) - Kirymanjaro Fortuna
Henry de Wulf (Doenrade) - Spilletta Heureka Z


Oliva CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 22 t/m 27 november 2022 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com/uitslagen
CSI2*
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Ike, I-Star, Jacky Lanta
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Diacco-Blue, Gun Powder, I Am Codex, Kerswin van 't Roosakker
Pascal Uytendaal (Horst) - Celios Z
CSI1*
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Icen
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Declaration Du Golfe, Nelleke van de Meilegem Z
Lotte van der Kaaij (Berltsum) - Halina
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - ChacStar, Gabri, Just A Moment Van 'T Heerenhuys
CSIYH1*
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Kazelli VDL, Kiekum
Marielle Friesen (Oliva) - Charly, Detroit Z, Raspoetin
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Icycle Z


Chazey sur Ain CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A/ CSIP Frankrijk - 24 t/m 27 november 2022 springe
Tel: 0033-680453879
E-mail: horseevents01@gmail.com
Website: horseevents.fr
CSI1*
Anouk Kort (Lewedorp) - Nixon van HD, Qitana ´Ter Elzen’
CSIYH1*
Anouk Kort (Lewedorp) - Qui-Vive van 't Imdehof


Lichtenvoorde CSIJ-A/ CSIP/ CSICh-A/ CSIU25-A/ CSIU25YJ-A Nederland - 23 t/m 27 november 2022 springen
Tel: 0031-640396344
E-mail: sport@jumpingdeachterhoek.nl
Website: www.jumpingdeachterhoek.nl/uitslagen
CSIU25-A
Susan Benedictus (Swifterbant) - John Doe VDP
Robin Bril (Westendorp) - Feeling Luckey, Uptons Tribon
Fréderique Broadwith (Wijdewormer) - Houdini
Odile van der Gragt (Heerhugowaard) - Hurby
Gino Hagen (Purmerend) - Zorro of Picobello
Fleur Holleman (Huissen) - Cataque du Haut Breil, Pasadena van ‘t Huka
Tani Joosten (Zevenaar) - CC Top 4, Galdal Mé
Lianne Korevaar (Schiedam) - Diamond For Pleasure
Stefan Mol (Rheezerveen) - Caesar VDA
Milan Morssinkhof (Hierden) - Armina's Girl
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Hilton, Keronette Balia Grandia, My Lady van 't Achterhof
Silke Smits (Heelweg) - Chita
Jessie Wiefferink (Wierden) - Jayton
CSIJ-A Junioren
Maud Agterberg (Hagestein) - Athena Kervec, Eloubet
Jesse Berkers (Lattrop-breklenkamp) - Cillbhrid Julie, Escobar TS
Alicia Bocken (Weert) - Dalicia Devine Z, Di Caprio 47, Dinka
Emma Bocken (Weert) - Incaro LS, Prinses van het Keizershof, Rinken Z
Pien de Boer (Nieuwleusen) - Fame
Ea Boerman (Enter) - Izaac ES
Sterre-Karin van den Burg (Bennekom) - Ernesto HZ
Lilly Engelsman (Berkhout) - Jerry Hall
Mila Everse (Waddinxveen) - Lannebel van het Posthuys, Orso del Terriccio
Senna Everse (Waddinxveen) - Dudock, Farno d'Or, Kornetta
Jip Grootegoed (Bergen op Zoom) - Gracia
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Eloma's Blue, Godfather, Lugaignac des Pouplis
Quinten ter Harmsel (Enter) - Frizzle Zizzle E.B., Unicstar de Courcy E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) - Endvot E.B., Geronimo E.B.
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Joie De Vigo R.T., Lunica 2, Pippi L
Stijn Hokse (Rouveen) - Krijger C HBC
Julia Kapteijn (De Meern) - Fajoecha BH
Jort Knobben (Raalte) - Lord Blue
Ivy van der Kolk (Zuna) - Doricia
Sarah de Kraker (Axel) - Futurore di Villagana
Jersey Kuijpers (Helmond) - Crazy Coconut, Leasure Lendermen JKH Z
Tamara van Manen (Stroe) - Intensely MBF, Laurette
Milan Morssinkhof (Hierden) - Docile, Leonidas 129
Candice van Motman (Soest) - Indian River van Perschroeven, Killian
Jackie Schalken (Kessenich) - Indigo SJS
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, Guidam Sohn The Second Z
Renee Speelman (Hooghalen) - Kokomo-Man
Anouk Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gibroka SG, Ienafanory SG
Isa Trip (Utrecht) - Cenrose Deen's
Jo - Ann Troost (Staphorst) - Handsome GLN
Evi Wiefferink (Wierden) - Hot Lips, Iregina Elton
CSIP Pony’s
Linn van Eck (Heijen) - Dante
Guusje Gaasbeek (Bleiswijk) - Emilinda, I. Easter Ivy HBL
Ava Eden van Grunsven (Erp) - Fantasia, Special Lady
Evelien Heere (Brasschaat) - Joris Van De Muggenhoek, Keano van Orchid's
Mariana Karssen (Ugchelen) - MK Carlando, Quick Eliane
Jersey Kuijpers (Helmond) - Lafaletta
Iris Luchtmeijer (Nijeholtpade) - Kwa Kanisa
Geralda ter Maaten (Scherpenzeel Gld) - It's Fun
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Bizness des Aubepines, Burito’s Jolly, Burito’s Simply Machno
Naud Schaper (Ommen) - Jumper
Femke Schoeman (Ede Gld) - Polsbury Perry
Eliza Titulaer (Venlo) - Kanjer
Bethany Vos (Apeldoorn) - Bora-Bora, Still Got me
CSICh-A Children
Douwe Avezaat (Tinte) - Enigma, Jillz Z
Jesse Berkers (Lattrop-Breklenkamp) - Kerina
Donna van der Donk (Vorstenbosch) - Mr Grey ML
Jip Grootegoed (Bergen op Zoom) - Dosco Van De Postbaan
Babette Hanse (Biddinghuizen) - Hillary vd Brouwershoeve, Tiffy HH
Emma Heijligers (Asten) - Alonso, Sambucca
Marlou Knobben (Raalte) - Djazz
Mayke Leusink (Rekken) - Gino
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Dos Lunas Galaxie
River Morssinkhof (Hierden) - Bamalou d l’Ecuyer, International GJB
Jantien Naber (Biddinghuizen) - ACSI Barnadown B Lucky, Kyran
Fabienne Ruiter (Jistrum) - Hildegard, Jolly-Beibe
Marie Schalken (Kessenich) - Giulietta SJS
Sterre Stevens (Delfzijl) - Adventure
Bethany Vos (Apeldoorn) - Asterix, Nindoxelllo
Brit Weusthof (Rossum Ov) - Agono


Stockholm CAI-W Zweden - 24 t/m 27 november 2022 mennen
Tel: 0046-22045620
E-mail: anna.norstedt@ridsport.se
Website: www.horseshow.se/uitslagen
CAI-W wereldbeker
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Casper, Conversano Carlos, Favory Fantom, Feles, Maestoso XLVII-5-13-3


Dubai CEI1* 100 Verenigde Arabische Emiraten - 21 t/m 22 november 2022 endurance
Tel: 00971-43270077
E-mail: Info@dubaiequestrianclub.ae
Website: www.dubaiequestrianclub.ae
CEI1* 100
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - Ihssen Al Badr

Ander Nieuws

  • Tweevoudig Olympisch kampioen Salinero overleden
    Tweevoudig Olympisch kampioen Salinero overleden
  • KNHS-Anemone Horse Trucks Cup weer van start
    KNHS-Anemone Horse Trucks Cup weer van start
  • Programma NK Dressuur 2023 bekend
    Programma NK Dressuur 2023 bekend