­ Deelnemers internationale wedstrijden 23 t/m 29 mei 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 23 t/m 29 mei 2022

Geplaatst op 25 mei 2022

In het Hemelvaartsweekend staan weer een aantal mooie en traditionele evenementen op het programma. Veel Nederlandse paardensporters in de verschillende disciplines zijn Europa ingetrokken voor hun wedstrijden. Vijf springruiters van TeamNL zijn op het prestigieuze concours in Rome voor de eerste vijfsterren landenwedstrijd van dit seizoen. Het is ook het debuut voor Jos Lansink in zijn rol als bondscoach van Oranje. De Global Champions Tour is in Hamburg neergestreken. Hier komt ook een sterke TeamNL aan de start. In eigen land is het 50ste CSI Eindhoven waar naast de Nederlandse springruiters ook de internationale top aanwezig is. Ook veel deelname op het CSI2* in Zuidwolde. Daarnaast zijn de Oranje jassen op de springconcoursen in Opglabbeek (4*) en St. Tropez (3*). Een mooie delegatie van TeamNL eventing is in het Poolse Baborowko. En verder rijden Nederlandse eventingruiters in Houghton Hall, Chaumont en Vexin en Lexington. Verder zijn Nederlandse dressuurruiters en menners in Duitsland. Hebben de voltigeurs hun wedstrijden in Frankrijk, België en Zwitserland. Tot slot is er Nederlandse deelname op de endurancewedstrijd over 120 km in het Franse Castelsagrat.

München-Riem CDI5*/ CDI3*/ CDI1* Duitsland - 25 t/m 29 mei 2022 dressuur
Tel: +4989926967456
E-mail: info@hippo-gmbh.de
Website: www.pferdinternational.de/uitslagen
CDI1*
Jessica Leijser (Someren) - Kashmir


Rome CSIO5* Italië - 25 t/m 29 mei 2022 springen
Tel: 0039-03398838800
E-mail: csio@piazzadisiena.it
Website: www.piazzadisiena.it/uitslagen
CSIO5* Nations Cup
Bart Bles (Babberich) - Gin D, Kriskras DV, United Touch S
Michael Greeve (Veeningen) - Fyolieta, Jacksonville Eurohill
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN, Highway TN
Marc Houtzager (Rouveen) - Holy Moley, Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante N.O.P.
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, Griffin van de Heffinck, Long John Silver 3


Hamburg CSI5*/ CSI4*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIAm-A Duitsland - 25 t/m 29 mei 2022 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de/uitslagen
CSI5*
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, King Kong D'Avifauna
Johnny Pals (As) - Carlotta, Charley
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Une de L'Othain
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Zeppelin Blue
CSI4*
Sanne Thijssen (Sevenum) - Grand Blanc de Villa d'Arto


Opglabbeek CSI4*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 25 t/m 28 mei 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI4*
Joey Alberti (Einighausen) - Baltic Love
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - High Shutterfly, Isis
Arne van Heel (Freienwill) - Deikira, Inchidee Tarpania
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX
Niels Knape (Swalmen) - Ganturano
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Embassador JT Z
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) - La Candida
Peter Bulthuis (Echt) - Cessaro PS, Kempinsky HX
Arne van Heel (Freienwill) - King Van De Toogwijk
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Katórose HV
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) - Hurricane M, Pebble Beach
Jochen Munsterhuis (De Lutte) - Jaguar, Lord Thurricane
Ellis Pex (Sint Joost) - Kingsley P.D.
CSIYH1* incl. 8yo
Joey Alberti (Einighausen) - Corona Z
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Farinjo Des Mec, Petit Gervais v/d Weidekouter
Peter Bulthuis (Echt) - Cavallero De La Chapelle Z
Arne van Heel (Freienwill) - Iltschi TH
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Dancing Lady SZ
Nicole Mestrom (Swalmen) - Kold Case VLS, Lucky Star
Ellis Pex (Sint Joost) - Jerome K, Kandinsky, Pistache D'O


Eindhoven CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Nederland - 26 t/m 29 mei 2022 springen
Tel: 0031-622829414
E-mail: info@csi-eindhoven.nl
Website: www.csi-eindhoven.nl/uitslagen
CSI3*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter, J'Espere
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Nino du Roton
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - I Am Codex, Sanvaja
Remco Been (Winterswijk Miste) - Bridgetown Z, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Kessy van Berlo (Veghel) - Elegant
Kars Bonhof (Epe) - Chapeau, Hernandez TN
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Huro´s Winston-Jumper R
Vincent Dings (Heeze) - Cream Couleur Z, Ivory HDH
Gabryella Dufour (Neerkant) - Frans Wilrick's
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Jens van Grunsven (Erp) - Greatlight, Heathrow, I-Dextro
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Famariloma, Helsinki, Icoon VDL
Kevin Jochems (Kalmthout) - Careful H, Cornetboy, Flying Jackie
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Important Style VK, L'Esperance La Vie Z
Lars Kersten (Egchel) - Big Beauty Z, Hallilea, Isovlas Emmerton
Niels Kersten (Egchel) - Call Me Baby Quick PS, High Hopes SFN, Tippy Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Davidguetta de Circee, Edinburgh, Isodermus PP
Joy Lammers (Achel) - First Boy B.B., Ibeau SMH
Patrick Lemmen (Grashoek) - Exit Remo, James Blond
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Abbervail Diamant, Davinci Z, Hurricane D.D.
Joost Martens (Asten) - Circee de la Haye, Indence H.J.
Mark Martens (Ell) - Kinmar Quality Hero
Tom Martens (Ospel) - Iwan
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar, Jesther
Henk van de Pol (Eindhoven) - B Captain Norman, Cayenne de Clarence
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Olaya Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Explosion, Gino, Urville Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay
Frank Schuttert (Ommen) - Gream, Nikias vd Bisschop, Obilix v\h Stuyvenberghof
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Cordis Totalis Z
Leon Thijssen (Sevenum) - For President, Indivar
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Gill, Grieg s
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dywis HH, O’Bailey vh Brouwershof
CSI1*
Noa van der Aa (De Mortel) - Li Shang N.S.
Geertje van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Qointreau van't Hoogeinde
Piet van Aarle (Heeswijk-Dinther) - Anyway
Kessy van Berlo (Veghel) - Erma, Fostara
Teun de Bodt (Raamsdonksveer) - Figaro
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Ike, Lannebel van het Posthuys
Niels Bulthuis (Hoogeloon) - VDL Groep Hermès Z, VDL Groep Jennifer
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Limelight Ad
Harry van Dooren (Heeze) - Caire VDV Z
Gabryella Dufour (Neerkant) - Ieske-P, Lavanti V
Yannick Janssen van Grunsven (Erp) - Eloma's Blue, Jambo
Rachelle Hanemaaijer (Someren) - Indy Z. G..
Rob Heyligers (Asten) - Joint De Canabis Van De Doornhoeve
Philippe Houtackers (Weert) - Carabella vd Neyen Z, Cascais de Janeiro
Jersey Kuijpers (Helmond) - Locardie JKH Z
Lindsey Lebens (Kinrooi) - Diamantina D, Q-Elvis Presley HH
Tara van der Leegte (Waalre) - VDL Groep Ina-Zeldenrust
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Karamella, Plopsa Blue Z
Daniel Melis (Tegelen) - Beautystar Z
Bert-Jan van de Pol (Loozen) - adsl van www.olland.biz, Inoi
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Esprit, Kinky Girl
Jan Schuttert (Ommen) - High Energie VK HS
Ralph Slaats (Knegsel) - Forbio v h Moeshof, Il Divo SW
Rens Spreuwenberg (Kessel Lb) - Chloe Z, Quincy
Sophie Steenbakkers (Best) - Wielbraek's Perfect Color
Mandy Vercoulen (Panningen) - Je T'Adore Fortuna
Chenna van Der Voort (Zoutelande) - Stoutens Iranga
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Kirby
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Lifeguard
Kessy van Berlo (Veghel) - Kaboom
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Kiekum
Niels Bulthuis (Hoogeloon) - VDL Groep Leopold
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Kwandani
Gabryella Dufour (Neerkant) - Hurricane Z
Rob Heyligers (Asten) - Like Me MB
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Kathleen WV
Kevin Jochems (Kalmthout) - Looks Good de Liebri Z
Loewie Joppen (Maasbree) - Pallieter vd N.Ranch
Lars Kersten (Egchel) - Hascombe Verona
Niels Kersten (Egchel) - King'S Dream
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Hannibal Style VK Z
Joy Lammers (Achel) - Amazing Z
Lindsey Lebens (Kinrooi) - Kaminka MB
Koen Leemans (Oost West en Middelbeers) - Gem vd Riloo Z
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Lancaster W
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S. Lana del Rey
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Lambada
Frank Schuttert (Ommen) - Luckey SR Z
Ralph Slaats (Knegsel) - Cirondine Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Knockout EB
Mel Thijssen (Sevenum) - Let It Be
Mandy Vercoulen (Panningen) - Dwingeloo Z
Maikel van der Vleuten (Someren) - Kentucky TMS Z


St Tropez - Grimaud CSI3*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk - 26 t/m 29 mei 2022 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: leslie.reverchon@harasdesgrillons.fr
Website: jumping-golfe-saint-tropez-en.hubside.fr/uitslagen
CSI3*
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Inflame-Go
CSI2*
Kim Emmen (Dinteloord) - Edgar, Farah, Nash v/h Lilleveld
Ruben Romp (Goirle) - Hanouk V, Ultimo 138
CSI1*
Kim Emmen (Dinteloord) - J'Adore ter Putte, Karan-K van't Kattenheye Z


Zuidwolde CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Nederland - 24 t/m 28 mei 2022 springen
Tel: 0031-621705553
E-mail: michelbroek@icloud.com
Website: www.chdewolden.nl/uitslagen
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Genius, Häkkinen N, Shanroe Barney
Amke Bekhuis (Almelo) - Jupiler
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Isis
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Daily Mail, Sisi
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Florado VS Romano
Kim Bril (Westendorp) - Unikum Olympic Z
Roelof Bril (Westendorp) - Iberico
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Joy Of Spring R, Ogano Girl Z
Monique van den Broek (Sevenum) - Hello B.
Lisa Broekert (Staphorst) - I Am Elrite
Erwin de Bruin (Lunteren) - Falco
Michiel Brusse (Uffelte) - Duran TK Z
Nikita Cheung (Zundert) - Bella Donna v/d Laarse Heide Z, Noberlina v/d Laarse Heide Z
Berber Dijkman (Wesepe) - Georgia Balia NL, Imoya Dice, Koekoek’s Cornet
Bjorn Egberink (Holten) - Caju Blue
Nicole Eggens (Mantinge) - I'm Special Power SIH
Carry Huis in 't Veld - Engelsman (Berkhout) - Jack Sparrow
Henk Frederiks (Wapserveen) - Harm-B, Impian D
Daan van Geel (Gees) - Idaloma, Just Blue
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Duco Z, Innsbruck Cooper, Jason Brown
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Exploit Go, Jubel ES
Hylke de Jong (Dokkum) - Osseweide’s Jadira
Folkert Kelderman (Rinsumageast) - I'mtorius van de Osseweide, Jalverna
Sjoerd Kommers (Lepelstraat) - Impala D'Oase
Joey Lansink (Haaksbergen) - Igor GPH
Megan Laseur (Soest) - Idwerd, Ironman
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Ibylle, Hiarma, Memphis Z
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) - Infinity
Weite Oldenziel (Grolloo) - Ofichem's Finn
Peter Olthof (Langeveen) - Crocus La Sillardiere
Max van de Poll (Hierden) - Copina, Infinety Z.G.
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin, I Will Be Famous, Jet Run
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Jamil Field, Nova Scotia Z
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Coco Chanel, Double Dutch
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Heaven of romance, Idylle Of Romance
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF Inventiv
Jessy Tewis (Montfoort) - Exceptionel
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Fidzilina Z, Gartbreaker SG
Laurie Touw (Biddinghuizen) - Jewel
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Haricot Verts, Incroyable O
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Insanity Allegro
Renee de Weert (Sevenum) - Camilla van de Helle
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Foline, Investment I.B., Nabucco Z
Don Willemsen (Nijverdal) - Iron Man 111
Albert Zoer (Echten Dr) - Halifax, Jackpot, Jayla
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Juventus
Meike Zwartjens (Raalte) - Denzel Tivoli Z, Twister De La Pomme
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Bruce Springsteen VDV Z, E. Guriel
Maxime van Andel (Leeuwarden) - Jelita C, Kwantchi
Anne Bakker (Wapserveen) - Keina, My Precious Diamond Z
Daphne van den Berg (Nieuwleusen) - Ivanho TK
Femke van Berkel (Borger) - Little Palu K, Lychium
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Creme de la Creme Z
Marianne Boerema (Zuidhorn) - Utatschi
Maureen Bonder (Schoonoord) - Cofi Z, Kadora ARW
Monica Borger (IJsselmuiden) - Hatseflatse vd Keienlegger
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Kallas
Jeroen Broek (Veeningen) - Kimberlina T, Lizzy
Monique van den Broek (Sevenum) - Kes TN
Erwin de Bruin (Lunteren) - Cattivo SK
Michiel Brusse (Uffelte) - Jericho-S
Nikita Cheung (Zundert) - Snow-Flake v/d Laarseheide Z
Arjen van Diepen (De Weere) - Houdini, Love Me Society
Lila Dijckmeester (Olst) - Happy Times
Berber Dijkman (Wesepe) - Jetset
Karin Dijkstra (Coevorden) - Laya Sina
Pascalle Donders (Mander) - Jeolita S
Bjorn Egberink (Holten) - Charlie Chaplin 29
Lilly Engelsman (Berkhout) - Jerry Hall
Henk Frederiks (Wapserveen) - Kornuit VDP, Legacy WT
Gino Hagen (Purmerend) - Zorro of Picobello
Britt ter Harmsel (Enter) - Kitile Horta E.B.
Bart Haselbekke (Wierden) - John Henry, Kordon VDL
Britt Hengeveld (Witharen) - Leejantien
Gert van den Hof (Slagharen) - Kaylinn Rock, Labor's No Limits
Peter Hokse (Rouveen) - Impala, Jowel HBC
Stijn Hokse (Rouveen) - Krijger C HBC
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Accent Z, Kadorena SFN
Nina Houtzager (Rouveen) - Chaccotana, Fonia Again, Juliëtte
Annelinde Hoving (Schildwolde) - HS Agri's Coberlina Z
Marjolein Jonkers (Balkbrug) - Hurricane
Niels Jonkers (Lunteren) - Gold Digger-H, Kylana V
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Kika Molga Van De Crumelhaeve
Sjoerd Kommers (Lepelstraat) - Jarocho-Blue
Lars Kuster (Didam) - El Divo, Karlotte Ddh, Quiwi Capitola
Megan Laseur (Soest) - Kariludine S, Kwanta Kosta Pr
Mitch Laseur (Soest) - Jewel Rania
Regina Leeuwen (Langeveen) - Cherry Tania, Khaleesi
Rick Logtenberg (Kerkenveld) - Kamilla D. Van Altrido
Stefan Mol (Rheezerveen) - Caesar VDA, Karina J.W.B.
Pim Mulder (Dalfsen) - Its A Katosca Again, Powderpuff
Sander Naber (Holsloot) - Adieu z, Je T’aime Van De Kalevallei
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) - Clash van de Hunters Z, Jorette Gold, Kadhir SW
Peter Olthof (Langeveen) - Hathina
Max van de Poll (Hierden) - VdK's Kentucky
Franklin Posmus (Zuidoostbeemster) - Caen Rose, Garola H.K.
Maikel Posmus (Zuidoostbeemster) - Joy H
Shanice Roozeboom (Meppel) - Koko Q
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, Guidam Sohn The Second Z, In The Air
Rob Schipper (Bornerbroek) - Jaguar
Gerco Schröder (Tubbergen) - Celine
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Zephyr
Laura Slager (Staphorst) - Jupiler
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Levis BH
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Janastasia S, L 'Eperon-S
Julia Swart (Maarn) - Cahlista Z, Ghita
Anouk Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gibroka SG
Jo - Ann Troost (Staphorst) - Handsome GLN
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - After Pleasure Toltien, Gideon DLS
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Just On Time O, Parfait vd Bisschop
Anna-Froukje De Vries (Jubbega) - The Queen
Liesje Vrolijk (Almen) - Isis Vive
Renee de Weert (Sevenum) - Fides du Mas Garnier
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Juwel SFN
Don Willemsen (Nijverdal) - Jillz Solier
Chantal Windstra (Boerakker) - Foberlina, W&W´s Katy Rose
Jose Woldring (Amsterdam) - Carpuno T
Kim Zantingh (Alteveer Gem De Wolden) - Caressa Z
Albert Zoer (Echten Dr) - K-Dine, Priceless van het Mangelhof
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Jaguar NH
Meike Zwartjens (Raalte) - Twindam Z
CSIYH1*
Amke Bekhuis (Almelo) - Diana, Diego van de Berghoeve Z
Femke van Berkel (Borger) - Comme il feu Z, Ricar d’O
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Laruso H, Lorsina van 't Swinderscheveld
Marcel de Boer (Nieuwleusen) - For friendship VDL
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Avitoo Z, Camacho
Jack Broek (Zuidwolde Dr) - Loek, Mistral W
Jeroen Broek (Veeningen) - Mayfield
Lisa Broekert (Staphorst) - Le Formidable
Arjen van Diepen (De Weere) - Memory Leva WD, Mysterie Of Society
Lila Dijckmeester (Olst) - Vigotinue PS
Nicole Eggens (Mantinge) - Lesia Z, Loharna-P
Carry Huis in 't Veld - Engelsman (Berkhout) - Lily Rose
Niels Jonkers (Lunteren) - Dartuna V Z
Janine van den Berg - Ten Kate (Nieuwleusen) - Lutalo TK
Joey Lansink (Haaksbergen) - Lightning
Megan Laseur (Soest) - Eldor, Love Connects
Mitch Laseur (Soest) - Lyano
Regina Leeuwen (Langeveen) - Lavona HBC, Lorona
Stefan Mol (Rheezerveen) - Kashmere Smile
Sander Naber (Holsloot) - Arend Z, Lareusa S
Britt Schaper (Ommen) - Bokito van de Woestenheide
Rob Schipper (Bornerbroek) - Le Kannan, Mexico Eurohill
Henri Stegeman (Daarle) - Lyminka B
Josta van Straaten (Den Ham Ov) - Lichelle-S
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Le Chic O, Legend O
Anna-Froukje de Vries (Jubbega) - Holleeder
Liesje Vrolijk (Almen) - Liesje Vive!
Renee de Weert (Sevenum) - La Luna B.
Hilde Woudstra (Daarle) - Loekie-Douglas
Bert-Jan Zuidema (Zuidwolde Dr) - Lolivia, Lubalia


Baborowko CCI4*-S/ CCI4*-L/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI1*-Intro/ C Polen - 26 t/m 29 mei 2022 eventing
Tel: 0048-795556230
E-mail: office@baborowko.pl
Website: www.festiwal.baborowko.pl/uitslagen
CCI4*-L
Merel Blom (Heerde) - Vesuve d'Aveyron
CCI4*-S
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Campbelle WS
CCI3*-S
Merel Blom (Heerde) - Chinuk R, Corminta Vom Gwick
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Krek-Mora G, Mirage
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jarelly MBF, Jersey MBF
Frederike Tuin (Broek in Waterland) - Franko Billis Royale
Jade Woeltjes (Aalten) - The Joker
CCI2*-S
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Intermezzo DEA
Judy Schep (Ijsselstein Ut) - Gaston ES
CCI1*-Intro
Claire van Someren (Almere) - The Last of Adam
CCIYH2*-S
Merel Blom (Heerde) - Inamorata, Lortero
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Captain Thin Lizzy, Larosaleen W


Houghton Hall CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCIO4*-NC-S Groot-Brittannië - 25 t/m 29 mei 2022 eventing
Tel: 0044-1485210070
E-mail: jenny@musketeer.co.uk
Website: www.musketeer.co.uk/uitslagen
CCI3*-L
Will van Ufford (Malvern) - Hellios BH


Chaumont en Vexin CCI1*-Intro/ CCI2*-L/ CCI3*-S Frankrijk - 25 t/m 29 mei 2022 eventing
Tel: 0033-676334876
E-mail: organisation@royal-jump.com
Website: www.royal-jump.com/uitslagen
CCI3*-S
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) - Bon Jovi
Jillian Giessen (Ysselsteyn Lb) - Brent
Florinoor Hoogland (Ederveen) - Hontoni
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
CCI2*-L
Laura Bergmans - Hoogeveen (Weert) - Coraya Barones
Indira Jussen (Veghel) - Quaresta Z
Elaine Pen (Voorschoten) - Kiss me Kato
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
CCI1*-Intro
Edith Chardon (Den Hoorn Zh) - Kate
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - IJsbrand, Kim La Sina
Theo van de Vendel (Ederveen) – Lucky


Lexington VA CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-S USA - 26 t/m 29 mei 2022 eventing
Tel: 001-4155333572
E-mail: andy@vahorsetrials.com
Website: www.vahorsetrials.com/uitslagen
CCI3*-S
Morgan Anne McGrath (Charles Town, West Virginia) - Could've Ben and Jerry's
CCI2*-S
Morgan Anne McGrath (Charles Town, West Virginia) - Windchase Phoenix Star


Greven-Bockholt CAI3*-H1 Duitsland - 26 t/m 29 mei 2022 mennen
Tel: 0049-25817877700
E-mail: info@stmartin.de
Website: www.stmartin.de/uitslagen
CAI3*-H1
Jacqueline de Groot - Apon (Oostvoorne) - Whisper
Dirk van Beckhoven (Noordhoek) - Havilina
Frank van der Doelen (Nuland) - Iverno
Joop Gommers (Dreumel) - Garant
Pieter Karelse (Kats) - Flynn
Rudolf Pestman (Eext) - Diesel
Piet de Ronde (Asch) - Mr. Bojangles
Elke Van der Snoek (Kubaard) - Buddy


Saumur CVI3*/ CVI2*/ CVI1*/ CVICh1*/ CVIJ1*/ CVICh2*/ CVI Frankrijk - 26 t/m 29 mei 2022 voltige
Tel: 0033-241673637
E-mail: comite@saumur.org
Website: www.saumur.org/uitslagen
CVI3*
Isalotte van Agteren (Bussum) -
Saartje Boeijen (Odiliapeel) -
Rian Pierik - Bongers (Handel) - Chameur
Guus van de Coer (Zeeland) -
Ilse van Dijk (Odiliapeel) -
Quincy Felicia (Handel) -
Jinte Pierik (Handel) - Doemaar
Lisa Herwig (Veghel) -
Joske van Koelen (Amersfoort) -
Lasse Kristensen (Wassenaar) -
Annebeth Kubbe (Noordeloos) - Evermore R
Sander Pannekoek (Cuijk) -
Lisette Peeters (Exloo) -
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel) - Wim
Naomi Ruitenbeek (Zeewolde) -
Renske van Schaik (Schalkwijk) -
Arthur Seidel (Nieuweroord) -
Nynke Veldman (Wijchen) -
Marijke Welling (Bilthoven) - El Arenal
CVI2*
Jeslin van den Broek (Veghel) -
Dinfi van der Burgt (Odiliapeel) -
Feline Jurgens (Lisse) - Cairo Z
Marieke Kosse (Elsendorp) -
Ingrid Lammers (Helmond) -
Niels Lammers (Helmond) -
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel) - Zidane B
Mendel Veldman (Wijchen) -
CVI1*
Iris van Noord (Oosterstreek) -
Marijke Welling (Bilthoven) - Escada-Piaget
CVIJ1* Junioren
Puk van Ierland (Hoogerheide) -
Sandra Jansen (Lunteren) -
Marielle van Dijk - Peters (Odiliapeel) - Cédric
Eleonora Westebring - Van der Putten (Essen) - King Kayan E
Mara Verbiest (Leiderdorp) - Cairo Z
Merel Westebring (Essen) -
CVIJ2* Junioren
Marloes van den Akker (Drunen) -
Lisa van de Berg (Odiliapeel) -
Jinte van der Burgt (Odiliapeel) -
Wilke van de Coolwijk (Den Dungen) -
Dana van Dommelen (Vorstenbosch) -
Andrea van Gelder (Sint Anthonis) -
Jinte Pierik (Handel) - Doemaar
Renate Maas (Heesch) -
Mirte van Mensvoort (Boekel) -
Lut Oltmans (Heesch) - Izmir 'H'
Raeven Rijkers (Uden) -
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel) - Falatio
Sam Dos Santos (Retie) -
Iris van der Ven (Zeeland) -
Gilian Vos (Apeldoorn) -
Fenne Van Vugt (Uden) -
CVIJ2* Junioren
Rian Pierik - Bongers (Handel) - Chameur
Elise van de Ven (Heesch) -
CVICh1* Children
Carlijn van Hagen (Zeist) -
Sandra Jansen (Lunteren) - Knockawuddy Beatrice, Newmarket Boom Box
Sofie van der Laan (Den Dolder) -
Shanti Slotboom (Eerbeek) -
Marijke Welling (Bilthoven) - Escada-Piaget
CVICh2* Children
Isabella Delemarre (Almere) - Knockawuddy Beatrice, Newmarket Boom Box
Eleonora Westebring - Van der Putten (Essen) - King Kayan E
Moneke Valenkamp (Muiderberg) -
Floris Westebring (Essen) -


Lier CVI1*/ CVI3*/ CVI2*/ CVIJ2*/ CVIJ1*/ CVIJ2*/ CVICh België - 26 t/m 29 mei 2022 voltige
Tel: 0032-477418663
E-mail: michel.soenen@voltige.be
Website: www.azelhof.be
CVI1*
Anne van Bebber (Nijmegen) -
Wilke van de Coolwijk (Den Dungen) -
Afra van der Hem (Lelystad) -
Nicky Heyboer (Lelystad) - Borsodi Time, Buick Hill
Geertje van der Meer (Roelofarendsveen) - Izmir 'H'
CVI3*
Lotte Geelhoed (Amersfoort) - Kjeld
Manon Swanenburg (Hoogland) -
CVI2*
Sanne Cleophas (Lent) -
Matty Irausquin - Ubbink (Giesbeek) - Iolet
Isa Vriezekolk (Empe) -
Colet Wenting (Didam) -
Roos Westerhof (Zevenaar) -
Quinn Wonneberg (Zevenaar) -
Jule Ytsma (Hengelo Gld) -
CVIJ1* junioren
Nicky Heyboer (Lelystad) - Borsodi Time, Buick Hill
Mette Irausquin (Giesbeek) -
Matty Irausquin - Ubbink (Giesbeek) - Iolet
Manon van der Veer (Dronten) -
Tessa Vos (Alteveer Gem De Wolden) -
Nienke de Wolff (Wapse) - Christmas DWV, Wally DWV
CVIJ2* junioren
Nicky Heyboer (Lelystad) - Borsodi Time, Buick Hill
Dorien Luteijn (Swifterbant) -
CVICh1* children
Maartje Evink (Dronten) -
Jinthe Fontein (Lelystad) -
Nicky Heyboer (Lelystad) - Borsodi Time, Buick Hill
Irene Huisman (Dronten) -
CVICh2* children
Hellen Engbersen (Heerenveen) - Finnegan
Mirjam Kadijk (Makkum Fr) -
Sara Regensburg (Heerenveen) -


Bern CVI3*/ CVI2*/ CVI1*/ CVIJ2*/ CVIJ1*/ CVIJ2* Zwitserland - 26 t/m 29 mei 2022 voltige
Tel: +31577408370
E-mail: lukas.heppler@gmail.com
Website: www.cvi-switzerland.ch
CVI3*
Dianne van der Lee - ter Meulen (Bilthoven) - C.s.i.


Castelsagrat CEIYJ1* 100/ CEIYJ2* 120/ CEI1* 100/ CEI2* 120/ CE Frankrijk - 26 t/m 28 mei 2022 endurance
Tel: 0033-684142961
E-mail: anne.donzelli@orange.fr
CEI2* 120
Carmen Römer - Theunissen (Landgraaf) - Indira d'Havenne

Ander Nieuws

  • TeamNL dressuur wint met overmacht de Nations Cup op CHIO Rotterdam
    TeamNL dressuur wint met overmacht de Nations Cup op CHIO Rotterdam
  • Baars, Van Doremalen, Gijsen en Kikkert winnen KNHS-Anemone Horse Trucks Cup Exloo
    Baars, Van Doremalen, Gijsen en Kikkert winnen KNHS-Anemone Horse Trucks Cup Exloo
  • Snelle leerlingen bij KNHS-Hartog Trophy in Almelo
    Snelle leerlingen bij KNHS-Hartog Trophy in Almelo