­ Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 januari 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 24 t/m 30 januari 2022

Geplaatst op 25 januari 2022

Voor de komende dagen staan voor de springruiters van TeamNL de 4*-wedstrijden in Wellington en Abu Dhabi op het programma. In Abu Dhabi is ook een kwalificatiewedstrijd voor de wereldbeker finale. Dan zijn er de 3* concoursen in Vilamoura en Oliva met Nederlandse springruiters. In eigen land is het CSI in Exloo en er zijn Oranje-jassen die aan de start komen op de 2*-wedstrijden in Opglabbeek, Vejer de la Frontera en Koeweit. Op het Global Dressage Festival in Wellington staat één Nederlandse ruiter op de startlijst.

Wellington FL CDI4*/ CDI3*/ CDI1*/ CDIY/ CDIJ/ CDIU25/ CDICh-A/ USA - 26 t/m 30 januari 2022 dressuur
Tel: 001-9546477940
E-mail: mon1206@aol.com
Website: www.gdf.coth.com/Uitslagen
CDI1*
Luuk Mourits (Kiowa) - Harmony's Sarotti OLD


Abu Dhabi CSI4*-W/ CSIYH1*/ CSI2*/ CSIU25-A Verenigde Arabische Emiraten - 26 t/m 30 januari 2022 springen
Tel: 0097-167433676
E-mail: karim@alshiraastables.com
Website: www.alshiraastables.com/Uitslagen
CSI4*-W wereldbeker
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude, Kriskras DV
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Eetrichta, Isovlas Emmerton
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Long John Silver 3
CSI2*
Bart Bles (Babberich) - Grenoble D.N.


Wellington FL CSI2*/ CSI4* USA - 25 t/m 30 januari 2022 springen
Tel: 001-5617935867
E-mail: Michaelstone2811@hotmail.com
Website: www.equestriansport.com/Uitslagen
CSI4*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Dolinn N.O.P., Une de L'Othain


Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal - 24 t/m 30 januari 2022 springen
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com/Uitslagen
CSI3*
Lars Kersten (Egchel) - Crack 41, Hallilea, Isidorus, J.Charley
Niels Kersten (Egchel) - Baracat D'Anchat, Call Me Baby Quick PS, High Hopes SFN, I'M Here, Indivar, Thuur Z, Tippy
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Esprit, Ilandra, Ninka-A van 't Hof ter Doorn
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, For President, Granito Noordenhoek, Ibiza Z, Impossible, Jamerson
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Happy, Hawai Balia NL, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Carembar Blue, Cartolana 2, Florida Balia NL, Gaudi, Gill, Tyson’s Lady Lux Z
CSI1*
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Kinky Girl
CSIYH1*
Lars Kersten (Egchel) - Hascombe Verona
Niels Kersten (Egchel) - King's Dream
Mans Thijssen (Sevenum) - Kenzo Des Terdrix, Knockout EB
Mel Thijssen (Sevenum) - Giorgio Z


Oliva CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Spanje - 24 t/m 30 januari 2022 springen
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: Uitslagen
CSI3*
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, King Kong D'Avifauna, Take A Chance On Me Z
Johnny Pals (As) - Carlotta, Charley, Fernando BH, Ibera V/D Hagenhorst
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Basic Instinct Z, Fanatic D'Alphi, Jarina J, Sensation DV Z
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Beau van de Hagenhorst
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Hailey Fairy, Insanity Allegro, Isis Vive
Harrie Wiering (Overlangel) - Gweedore vd Groote Kamps Z
CSI1*
Suus Kuyten (Laren Nh) - Dallas Du Domaine Z
Johnny Pals (As) - Jabab CB, Joule S
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Casual DV Z, Nikias Ligie V.V.
Harrie Wiering (Overlangel) - Iron Man 111, Jamal E.B.
CSIYH1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - CC Chiva, Vanda Rubicon
Suus Kuyten (Laren Nh) - Quechin di Cabra
Johnny Pals (As) - Adel Springpower BH Z, Grand Amour, King Blue, Le General BH, L'Extreme BH
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Madame de Tiji
Liesje Vrolijk (Almen) - Liesje Vive!
Harrie Wiering (Overlangel) - Limoncello, Lot Of Special


Exloo CSI2* Open/ CSI1* Nederland - 27 t/m 30 januari 2022 springen
Tel: 0031-655806072
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.hippischcentrumexloo.nl/Uitslagen
CSI2* Open
Bas van der Aa (Albergen) - Genius, Häkkinen N, Shanroe Barney
Anne Bakker (Wapserveen) - Habab
Amke Bekhuis (Almelo) - Jupiler
Larissa Bijl (Deurne) - Kadiva
Geert Jan Boer (Dwingeloo) - Cadillac Z, Kensi M
Julian De Boer (Nieuwleusen) - Isis
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Kaphira, Sisi
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Casus, Edmond, Jelle-S
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter
Nicole Botma (Zuidbroek) - Jolene CJS
Lisa Broekert (Staphorst) - I Am Elrite
Leontine Bruin (Wilp Gld) - Eternity, Pretty Woman van 't Paradijs
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Incredible, Indendo, Ivoor
Berber Dijkman (Wesepe) - I'm Special, Imoya Dice
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Casanova Style VK Z, Ilivia
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan, Erdelistan
Daan van Geel (Gees) - Escobar TS, Idaloma, Kedgwick
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty
Michael Greeve (Veeningen) - Fyolieta
Willem Greve (Markelo) - Lagans Obos Quality
Jens van Grunsven (Erp) - Diarindo Z, Heathrow, Impossant CL
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Famariloma, Icoon VDL
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Duco Z, Innsbruck Cooper, Jason Brown
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Gracia ES, Jubel ES
Marc Houtzager (Rouveen) - Holy Moley, Sterrehof´s Calimero, Zidane
Mart IJland (Hengelo Ov) - Hero, It's A Dream VG
Alice Jakobs (Emmer-Compascuum) - Romeo VDL
Coen Kerbert (Enschede) - Inekaat
Glenn Knoester (Assendelft) - Irish Coffee PR
Thijs Machielsen (Weelde) - Ireuza
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Gallardo CSI, Ice
Weite Oldenziel (Grolloo) - Ofichem's Finn
Peter Olthof (Langeveen) - Celena Z, Harlekijn v/d Horst
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Max van de Poll (Hierden) - Copina
Nick Posthumus (Appelscha) - Evaniki
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Grand Prix RV, Haya, Van Schijndel's Dominus
Frank Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS, Greatlight, Nikias vd Bisschop
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Good Farming HS, Hisinia vd Wolfsakker Z, Jamil Field
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Coco Chanel, Double Dutch
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z, Gomez, Monty vd Withoeve
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF Inventiv, PMF/2JOIN Hartford
Jessy Tewis (Montfoort) - Exceptionel
Willem Verdonk (Oudenbosch) - Blom`s Gintura, Isha
Jessie Wiefferink (Wierden) - Jayton
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Fantast
Jordy Wilken (Lemelerveld) - Horion Z, Robje
Albert Zoer (Echten Dr) - Halifax, Jackpot, Jayla
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Bruce Springsteen VDV Z
Anne Bakker (Wapserveen) - I.Amelusina VDP, Impian D, My Precious Diamond Z
Susan Benedictus (Swifterbant) - Exper
Larissa Bijl (Deurne) - Inspector, Kariva, Kaziva
Maaike ten Berg (Rogat) - Peter Pan
Geert Jan Boer (Dwingeloo) – Canadian Girl Z, Lucy M
Danique de Boer (Bronnegerveen) - Go Go Goal
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Creme de la Creme Z, Jappelou RV, Laruso H
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Daily Mail, Jumpstar Uno
Jurre van Bommel (Ruurlo) - It's Me B
Maureen Bonder (Schoonoord) - Gascony, Kadar L
Nicole Botma (Zuidbroek) - Lazanula - N
Jack Broek (Zuidwolde Dr) - Loek
Leontine Bruin (Wilp Gld) – Chacco’s Girl
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Jalvaro
Lila Dijckmeester (Olst) - Jasmijn
Berber Dijkman (Wesepe) - Don Perron, Koekoek’s Cornet, Lady van ‘t Santbosch
Karin Dijkstra (Coevorden) - Laya Sina
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Kincsem
Jessica Dozeman (Biddinghuizen) - Illumina, Leobantos
Lisa Everts (Enschede) - Porter Junior Z
Daan van Geel (Gees) - Kahlua-Carmen
Eva Geers (Langeveen) - Kiss Dame, Lennox
Michael Greeve (Veeningen) - Keep It Cool SSS
Willem Greve (Markelo) - Kandersteg W
Jens van Grunsven (Erp) - Gladiator HL
Lisa Hamminga (Kropswolde) - Dekro's Janouka A
Britt ter Harmsel (Enter) - Desiree AM Z E.B., Kitile Horta E.B.
Quinten ter Harmsel (Enter) - Frizzle Zizzle E.B., Unicstar de Courcy E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) - Endvot E.B., Geronimo E.B.
Arjan van den Heijkant (Biddinghuizen) - Litmanen
Britt Hengeveld (Witharen) - Leejantien
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Florence, Jappaloup
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Jappeloup Cooper, Kikkuris Cooper
Gert van den Hof (Slagharen) - Cooper Z, Kaylinn Rock, Labor's No Limits
Manon van den Hof (Slagharen) - Holiday Cheer H
Kim Hoogenraat (Lijnden) - Exploit Go
Marc Houtzager (Rouveen) - Cabelensky Z
Annelinde Hoving (Schildwolde) - HS Agri's Coberlina Z
Mart IJland (Hengelo Ov) - Kymette E, Legend S.A., Limoncello Z
Djoeke van IJzendoorn (Oldeberkoop) - Finn van de Zonnehoeve
Janine Jager (Exloo) - Jarka
Rianne Jolman (Kropswolde) - Grenoble, Helsenborn
Elisabeth Jukema (Sexbierum) - Declaration Du Golfe, Haresco, Nelleke van de Meilegem Z
Coen Kerbert (Enschede) - Kelesta
Glenn Knoester (Assendelft) - Jillz E.B.
Jordi Koopmans (De Wijk) - Lajanka
Joyce van de Kuilen (Elst Gld) - International Style VK, Number One-P van het Scheack
Tonny Leeuwen (De Wijk) - Jarona, Kaj, Laloma
Thijs Machielsen (Weelde) - Gerard Z, I Am Palve, Velvet Sky Du Sud Z
Stefan Mol (Rheezerveen) - Caesar VDA, Karina J.W.B.
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel, Likeur
Sander Naber (Holsloot) - Fortissimo van 't Merelsnest Z, Lareusa S
Peter Olthof (Langeveen) - Lorona
Rick Plegt (Langeveen) - Blue Codex
Celeste van der Poel (Den Horn) - Kashmir MB
Max van de Poll (Hierden) - Kiddo, Kola, Look a Like
Wytze-Jan Riedstra (Borgercompagnie) - Levie RB
Miranda Spronk - Rienties (IJsselmuiden) - Wezenberg`s Moneypenny, Wezenberg`s Panama van`t Roosakker
Robbin Robijn (De Kiel) - Galiandra, Glenn, Twin Twin RV
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R, Tiger Lilly
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Onslow
Jan Schuttert (Ommen) - High Energie VK HS
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Hero, Kornet D'Amour VVD, Levis BH
Xanne Sluyter (Groningen) - Iceman
John Steeghs (Meterik) - Jardin
Maurice Stevens (Zeijen) - Kivora
Kim Tebbertman (Assen) - Jaisbanta
Suzanne Tepper (Holwierde) - Joyterma, LHynara
Jo - Ann Troost (Staphorst) - Handsome GLN
Willem Verdonk (Oudenbosch) - Blom`s Idense, Blom's Larado O, Blom's Leviathan
Wendy Weijenborg (Daarlerveen) - Freedom Reuvekamps
Evi Wiefferink (Wierden) - Hot lips, Iregina Elton
Jessie Wiefferink (Wierden) - Just For Fun
Maud Wiefferink (Denekamp) - Kalie S, Kan'T Zat
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Tiptop vh Schaeck Z
Jordy Wilken (Lemelerveld) - Burry Spirit
Jose Woldring (Amsterdam) - Carpuno, Igohigh
Albert Zoer (Echten Dr) - K-Dine


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 26 t/m 30 januari 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/Uitslagen
CSI2*
Joey Alberti (Einighausen) - Baltic Love
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Hutch, VDL Groep Miss Untouchable
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy
Arne van Heel (Freienwill) - Con Quidam Della Cava RB, Deikira, Inchidee Tarpania
Tani Joosten (Zevenaar) - Despina 70, Galdal Mé
Loewie Joppen (Maasbree) - Important Style VK, L'Esperance La Vie Z, Osiris FZ
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Davinci Z, Handsome, Hurricane D.D.
Lisa Nooren (Lanaken) - VDL Groep Centora de Wallyro
Marie Sandell (Wassenaar) - Methaplanet's Forever
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, Infinity, Jolet Van De Zietfort
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Cordis Totalis Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Diamant Blue Z, Hi There, Iceman Elrite
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Abbervail Diamant
Eric van der Vleuten (Someren) - Dreamland, Wunschkind
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, El Wikke, Idrigill van de Groote Kamps
Henry de Wulf (Doenrade) - I'm Very Special Z
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) - Gina Royal, Heartbreaker de Lux
Tara van der Leegte (Waalre) - Calipso, VDL Groep Expensive, VDL Groep Ina-Zeldenrust
Marie Sandell (Wassenaar) - Methaplanet's Jolino
Tom Schellekens (Esbeek) - Chella II de Laubry Z, Hemelton
Henry de Wulf (Doenrade) - Cruz B Z, Domspats Hero Z
CSIYH1* incl. 8yo
Joey Alberti (Einighausen) - Corona Z
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Kirby
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Tourelle Z
Arne van Heel (Freienwill) - Dinki Winky TH, Iltschi TH, Marit H.M
Leon Hegge (Heeze) - Kasoria
Tani Joosten (Zevenaar) - Lagrande E
Loewie Joppen (Maasbree) - Pallieter vd N.Ranch
Lisa Nooren (Lanaken) - Irish Du Caillou, Zoë
Tom Schellekens (Esbeek) - King Pleasure B
Sanne Thijssen (Sevenum) - Loco-Monica O.A.
Claudia Verburgt (Hoogeloon) - Lancaster W
Maikel van der Vleuten (Someren) - O’Bailey vh Brouwershof


Vejer de la Frontera CSI2*/ CSIYH1* Spanje - 27 t/m 30 januari 2022 springen
Tel: 0034-956447125
E-mail: sunshinetour@sunshinetour.net
Website: www.sunshinetour.net/Uitslagen
CSI2*
Roelof Bril (Westendorp) - Dizzy Lizzy, Iberico, Jade Du Plessis, The Gentleman
CSIYH1*
Roelof Bril (Westendorp) - Four Seasons


Kuwait CSI2* Koeweit - 27 t/m 29 januari 2022 springen
E-mail: sg.kef@kuwaitolympic.org
Website: Uitslagen
CSI2*
Mandy Grootegoed (Heerle) - Wilfredo

Ander Nieuws

  • Tweevoudig Olympisch kampioen Salinero overleden
    Tweevoudig Olympisch kampioen Salinero overleden
  • KNHS-Anemone Horse Trucks Cup weer van start
    KNHS-Anemone Horse Trucks Cup weer van start
  • Programma NK Dressuur 2023 bekend
    Programma NK Dressuur 2023 bekend