­ Deelnemers internationale wedstrijden 25 april 2022 t/m 1 mei 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 25 april 2022 t/m 1 mei 2022

Geplaatst op 26 april 2022 in Dressuur & Para , Springen , Eventing , Voltige en KNHS

Aanstaand weekend is de derde wedstrijd van de Global Champions Tour met Nederlandse deelname in Mexico City. Green Valley Estate in Deurne, waar afgelopen week het NK Springen plaats vond, is de locatie voor het eerste tweesterren springconcours. Verder wordt er internationaal gesprongen in België, Duitsland, Frankrijk en Italië. Dressuur wordt gereden in Duitsland en Frankrijk. Op verschillende wedstrijden in Europa zijn eventingruiters van TeamNL actief. Op het Nationaal Hippisch Centrum in Ermelo vindt een grote internationale voltigewedstrijd plaats.

Mexico City CSI5*/ CSI2* Mexico - 27 april 2022 t/m 1 mei 2022
Tel: 0052-5551001115
E-mail: fpasquel@clpromexico.com/uitslagen
Website: info@oxersport.com
CSI5*
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude, Kriskras DV
Suus Kuyten (Laren Nh) - Alfa Jordan, King Kong D'Avifauna
Johnny Pals (As) - Charley, Zarkava Hero Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Zeppelin Blue
Maikel Van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, El Wikke
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, Griffin van de Heffinck


Deurne CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo Nederland - 27 april 2022 t/m 1 mei 2022
Tel: 0031-493745007
E-mail: showoffice@greenvalleyestate.nl
Website: www.greenvalleyestate.nl/uitslagen
CSI1*
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Kannas Krishna
Johan Bergs (Vierlingsbeek) - Kalou Vinia Mb, Valencia CL Z
Demi Van Grunsven (Handel) - Tinka's Hope
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Jappeloup Cooper, Kikkuris Cooper
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Kerswin van 't Roosakker
Stefan Mol (Rheezerveen) - Caesar VDA, Karina J.W.B.
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Explosion
Estelle Slingerland (Zoetermeer) - Fabulous
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska, Big Cassal, Wega F. Damgaard
Julia Titulaer (Venlo) - Katophonie
Alexander Vincentius (Schaijk) - Jezebel W
CSI2*
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Flow
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Florado vs Romano
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday
Demi Van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Duco Z, Innsbruck Cooper, Jason Brown
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Cayman S, Davidguetta de Circee, Isodermus Pp
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Embassador JT Z
Mark Martens (Ell) - Kinmar Quality Hero
Danine Pater (Ederveen) - Iluminaty Mbf
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Herma, Urville Z
Patrick Van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene, Graniet es, Habrina
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Hilton, My Lady van 't achterhof
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Casina 15, Heaven of romance, Idylle Of Romance
Julia Titulaer (Venlo) - Grace Van De Werf
Eric Van der Vleuten (Someren) - Dreamland
Maurice van Vliet (Wernhout) - Paardenwagentje.NL Great Gatsby Z
CSIYH1* incl. 8yo
Johan Bergs (Vierlingsbeek) - King London'S Diamond, La Luna Especiale, Lolita O.A.
Peter Bulthuis (Echt) - Cavallero De La Chapelle Z, Cessaro PS, Kempinsky Hx
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z
Demi Van Grunsven (Handel) - Viva Gold E.T.
Loewie Joppen (Maasbree) - Champion Charles LJ Z
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Kentucky
Stefan Mol (Rheezerveen) - Kashmere Smile
Patrick Van der Schans (Nijkerk Gld) - Jager, La Guardia
Alexander Vincentius (Schaijk) - Lamertje W, Lewandowski V.
Eric Van der Vleuten (Someren) - Kentucky TMS Z


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo Belgie - 28 april 2022 t/m 1 mei 2022
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI2*
Leopold Van Asten (Duizel) - VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Nino du Roton, VDL Groep Victoria
Dennis Van den Brink (Nijkerkerveen) - Ileanne SFN, Ogano Girl Z
Kim Emmen (Dinteloord) - Farah, QI DAO NH
Michael Greeve (Veeningen) - High big andi k, Jacksonville Eurohill
Ruben Romp (Goirle) - Bugatty Go, Hiek`n
Frank Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS, Irish Coffee PR, Joviaal Es
Noëlle Van der Velde (Minderhout) - Haricot Verts, Incroyable O, Io
CSI1*
Michael Greeve (Veeningen) - Urado SV
Ruben Romp (Goirle) - Ultimo 138
CSIYH1* incl. 8yo
Leopold Van Asten (Duizel) - VDL Groep Kimbel
Dennis Van den Brink (Nijkerkerveen) - Joy Of Spring R, Kallas
Kim Emmen (Dinteloord) - Kesmitt Dmh
Michael Greeve (Veeningen) - Keep It Cool Sss, K-Star W
Frank Schuttert (Ommen) - Obilix v\h Stuyvenberghof
Noëlle Van der Velde (Minderhout) - Le Chic O, Legend O, Parfait vd Bisschop


Maubeuge CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIYH1* Frankrijk - 28 april 2022 t/m 1 mei 2022
E-mail: Valere.Cogniot@lorban.com/uitslagen
CSI3*
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Important Style Vk, L'Esperance La Vie Z
CSIYH1*
Loewie Joppen (Maasbree) - Champion Charles LJ Z


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Duitsland - 27 april 2022 t/m 1 mei 2022
Tel: 0049-54549058
E-mail: show-office@riesenbeck-international.com
Website: http://www.riesenbeck-international.com/uitslagen
CSI2*
Jurre Van Bommel (Ruurlo) - Casus, Edmond
Gert jan Bruggink (De Lutte) - Carrie Brad SHO Z, That's Mie Z, Vigalio SHO Z
Gerco Schroder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin, Glock's Lausejunge, Glock's Novellist
CSIYH1*
Jurre Van Bommel (Ruurlo) - Grigia BR Z
CSI1*
Jurre Van Bommel (Ruurlo) - Jelle-S
Gert jan Bruggink (De Lutte) - Kasilias SHO Z
Gerco Schroder (Tubbergen) - Jaguar


Busto Arsizio CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Italie - 28 april 2022 t/m 1 mei 2022
Tel: 0039-3927569988
E-mail: eleuteri.valentina@libero.it
Website: http://www.etrea.it/uitslagen
CSIYH1*
Rudie Wallerbosch (Crans-montana) - Tourbillion


Fontainebleau CSIOY/ CSIOJ/ CSIOP/ CSIOCh/ CSIP/ CSIYP/ CSIU25-A Frankrijk - 28 april 2022 t/m 1 mei 2022
Tel: 0033-160693804
E-mail: contact@amc-concours.fr
Website: www.amc-concours.fr/uitslagen
CSIP
Joelle Muijres (Zoersel) - Donna, Romeo Van De Groenweg


Mannheim CSIV-B Duitsland - 28 april 2022 t/m 1 mei 2022
Tel: 0049-6218786116
E-mail: Mannheim@hippodata.de
Website: http://www.maimarkt-turnier-mannheim.de/uitslagen
CSIV-B
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - Adonis, La Loma
Dian De Jong (Oudenbosch) - Gimli van't Glemhof Z, Pebbels
Sylvie Ruissen (Broekland Ov) - Paragon's Cayenne
Ben Spreuwenberg (Sonsbeck) - Chloe Z


Troisdorf CDI3*/ CDIAm/ CDIYH/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIY/ CDIP/ CD Duitsland - 28 april 2022 t/m 1 mei 2022
Tel:0049-1751881989
E-mail: lukas.blatzheim@icloud.com
Website: http://www.reitsportzentraum-hausrott.de/uitslagen
CDI3*
Remy Bastings (Liessel) - Ambassador, Eqador
CDIYH

Jacqueline Tonnaer (Kinrooi) - Perla Negra
CDIY
Tom Verhoeven (Asten) - Honey d'Or
CDIP
Puk Van de Ven (Oirschot) - Nocturn van de Beekerheide
Djuli van Winden (Wekerom) - Vlagberg's Champion


Le Mans CDIOY/ CDIOJ/ CDIOCh/ CDIOP/ CDIOU25/ CDI4*/ CDIY/ Frankrijk - 28 april 2022 t/m 1 mei 2022
Tel: 0033-243896693
E-mail: angelique@pec-lemans.com
Website: http://www.pecinter.com/uitslagen
CDI4*
Stephanie de Frel (Noordwelle) - Shakira
Kirsten Teeuwen (Nieuwerkerk Ad Ijssel) - Camorkus
CDIJ
Lize van den Heuvel (Venlo) - Hilton-s
CDIP
Isa Hollands (Schimmert) - Mabeline's Floran
CDIYH
Krista Kolijn (Weert) - Lord Diamond
Kirsten Teeuwen (Nieuwerkerk Ad Ijssel) - Lita Morka
CDI2*
Amber De Groot (Harmelen) - Homemade
Krista Kolijn (Weert) - Jack V
CDICh-A (E-pony)
Manouk Zuiderent (Breda) - Dollarboy S-G, Haston Be Happy


Ballindenisk CCI4*-L/ CCI3*-L/ CCI2*-L/ CCI4*-S/ CCI3*-S/ CCI2* Ierland - 27 april 2022 t/m 1 mei 2022
Tel: 0035-3868560666
E-mail: ballindeniskhorsetrials@gmail.com
Website: https://www.ballindenisk.org//uitslagen
CCI3*-S
Rachel Rendle (Crossgar) - Ballyvally Bay


Münster CCI2*-S/ CCI3*-S Duitsland - 30 april 2022 t/m 1 mei 2022
Tel: 0049-2513900330
E-mail: turnierleitung-cci@wrfs.online
Website: www.wrfs.online/uitslagen
CCI2*-S
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - IJsbrand, Kim La Sina
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jersey Mbf, Larosaleen W
Marissa Kamphuis (Dedemsvaart) - Caldwell
Tim Lips (Breda) - Iguazu B, Wicro Imagine That
Judy Schep (Ijsselstein Ut) - Gaston ES
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow
Lot Van der Veen (Enschede) - Gunschot van de Withoeve
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
Bianca Van Wijk (De Punt) - Eastbourne E
CCI3*-S
Lianne Chardon (Den Hoorn Zh) - Bon Jovi


Saumur CCI1*-Intro/ CCI2*-L/ CCI3*-S/ CCI4*-L Frankrijk - 27 april 2022 t/m 1 mei 2022
Tel: 0033-241673637
E-mail: comite@saumur.org
Website: www.saumur.org/uitslagen
CCI2*-L
Puck Buijnsters (Oisterwijk) - Princess CANNA
CCI3*-S
Puck Buijnsters (Oisterwijk) - Image of Roses


Ermelo CVI3*/ CVI2*/ CVIJ2*/ CVIJ2* Nederland - 29 april 2022 t/m 1 mei 2022
E-mail: josslotje@planet.nl
CVI3*
Saartje Boeijen (Odiliapeel) -
Rian Pierik - Bongers (Handel) - Chameur
Heleen Brans (Voorschoten) -
Guus Van de Coer (Zeeland) -
Dagmar Dekker (Amsterdam) -
Moriah Dekker (Amsterdam) - Golden Wonder K
Ilse Van Dijk (Odiliapeel) -
Danielle Van Eijken (Bilthoven) -
Quincy Felicia (Handel) -
Lotte Geelhoed (Amersfoort) - Kjeld
Carlijn van Hagen (Zeist) -
Jinte Pierik (Handel) - Doemaar
Lisa Herwig (Veghel) -
Celine Kaag (Schagerbrug) - Izzy boy
Joske Van Koelen (Amersfoort) -
Lasse Kristensen (Wassenaar) -
Annebeth Kubbe (Noordeloos) - Evermore R
Sofie Van der Laan (Den Dolder) -
Dianne van der Lee - ter Meulen (Bilthoven) - C.s.i.
Iris Van Noord (Oosterstreek) -
Sander Pannekoek (Cuijk) -
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel) - Falatio
Naomi Ruitenbeek (Zeewolde) -
Renske van Schaik (Schalkwijk) -
Arthur Seidel (Nieuweroord) - Black Jack, Smaragd
Bas Seidel (Nieuweroord) -
Charlotte Seidel (Nieuweroord) -
Carola Sneekes (Callantsoog) -
Marjo Sneekes (Callantsoog) -
Manon Swanenburg (Hoogland) -
Nynke Veldman (Wijchen) -
Maurits De Vries (Callantsoog) -
Marijke Welling (Bilthoven) - Escada-piaget, Rohniro
CVI2*
Jeslin van den Broek (Veghel) -
Dinfi van der Burgt (Odiliapeel) -
Jinte Van der Burgt (Odiliapeel) -
Sanne Cleophas (Lent) -
Feline Jurgens (Lisse) - Jack Gs
Marieke Kosse (Elsendorp) -
Niels Lammers (Helmond) -
Saskia Levering (Beinsdorp) -
Mirte Van Mensvoort (Boekel) -
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel) - Zidane B
Matty Irausquin - Ubbink (Giesbeek) - Brune, Iolet
Mendel Veldman (Wijchen) -
Isa Vriezekolk (Empe) -
Colet Wenting (Didam) -
Merel Westebring (Essen) -
Roos Westerhof (Zevenaar) -
Quinn Wonneberg (Zevenaar) -
Jule Ytsma (Hengelo Gld) -
CVIJ2*
Marloes van den Akker (Drunen) -
Lisa van de Berg (Odiliapeel) -
Rian Pierik - Bongers (Handel) - Chameur
Wilke van de Coolwijk (Den Dungen) -
Dana van Dommelen (Vorstenbosch) -
Andrea van Gelder (Sint Anthonis) -
Mette Irausquin (Giesbeek) -
Ingrid Lammers (Helmond) -
Renate Maas (Heesch) -
Lut Oltmans (Heesch) - Izmir 'H'
Raeven Rijkers (Uden) -
Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel) - Horval van de Guldennagel
Matty Irausquin - Ubbink (Giesbeek) - Brune, Iolet
Elise Van de Ven (Heesch) -
Iris Van der Ven (Zeeland) -
Gilian Vos (Apeldoorn) -
Fenne Van Vugt (Uden) -
CVIJ2*
Jinte Pierik (Handel) - Doemaar
Sam Dos Santos (Retie) -

 

Ander Nieuws

  • Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 april 2022
    Deelnemers internationale wedstrijden 18 t/m 24 april 2022
  • Programma Hippiade 2022 is bekend!
    Programma Hippiade 2022 is bekend!
  • Deelnemers internationale wedstrijden 11 t/m 17 april 2022
    Deelnemers internationale wedstrijden 11 t/m 17 april 2022