­ Deelnemers internationale wedstrijden 25 t/m 31 juli 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 25 t/m 31 juli 2022

Geplaatst op 28 juli 2022

Het belangrijkste internationale evenement is het EK voor de dressuurjeugd en eventingjeugd in Hartpury. De Nederlandse junioren hebben in de dressuur al hun eerste medaille binnengehaald. Vandaag beginnen de individuele proeven voor de Junioren en Young Riders in de dressuur en begint ook het eerste onderdeel, de dressuur voor het eventing Junioren en Young Riders. Ook is in het Hongaarse Kaposvár het EK Voltige begonnen voor Junioren met voor Nederland Renate Maas en Lut Oltmans. In Nederland wordt op de terrein van Jan Tops weer gesprongen tot op 4*-niveau en is voor de menners het Paardenspektakel in Beekbergen. Verder wordt er door de Nederlandse springruiters gereden in Dinard, Coulans, Lier en Riesenbeck. Voor de Nederlandse dressuurruiters is het CDI in Neu-Anspach, waar ook jeugdruiters aan de start komen. En in Frankrijk, Jullianges, is een endurancewedstrijd over 160 en 120 km.

Neu-Anspach CDI1*/ CDI3*/ CDIYH/ CDICh-A/ CDIP/ CDIJ/ CDIY/ CD Duitsland - 27 t/m 31 juli 2022 dressuur
Tel: 0049-15110392862
E-mail: nico.troiano@nt-equiVents.com
Website: www.wintermuehle.de/uitslagen
CDI1*
Saskia Poel (Heusden Gem Asten) - Hero-K
CDIU25
Tom Verhoeven (Asten) – Binoeska
CDIY
Tom Verhoeven (Asten) - Honey d'Or
Charlotte Wensing (Emmen) - Ferrero, Hippia
CDIJ
Lize van den Heuvel (Venlo) - Hilton-s
CDIYH
Krista Kolijn (Weert) - Lord Diamond
CDICh-A
Robin Dicker (Harskamp) - Helena
CDIP
Lemoni Dicker (Harskamp) - Hulst Isadora, Junkbrunnen's Taj Mahal


Dinard CSI5*/ CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIL1* Frankrijk - 28 t/m 31 juli 2022 springen
Tel: 0033-144177814
E-mail: daniele.mars@jumpingdinard.com
Website: www.jumpingdinard.com/uitslagen
CSI5*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Darry Lou, Escape Z
CSI3*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc, Dolinn N.O.P.


Valkenswaard CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSI4* Nederland - 29 t/m 31 juli 2022 springen
Tel: 0031-402068400
E-mail: ellis@topsinternationalarena.com
Website: www.topsinternationalarena.com/uitslagen
CSI4*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch, VDL Groep Nino du Roton
Michael Greeve (Veeningen) - Fyolieta, High Big Andi K
Jens van Grunsven (Erp) - Diarindo Z, Heathrow
Kevin Jochems (Kalmthout) - Cornetboy, Kriskras DV
Lars Kersten (Egchel) - Isovlas Emmerton, Quatinka
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Gladstone
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Grand Blanc de Villa d'Arto
Eric van der Vleuten (Someren) - Dreamland
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dywis HH
Jur Vrieling (Holwierde) - Comme Laude, Fiumicino van de Kalevallei
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Iron Z, VDL Groep Victoria
Journey van Eerd (Veldhoven) - Harvey
Michael Greeve (Veeningen) - Jacksonville Eurohill
Jens van Grunsven (Erp) - I-Dextro, Judeska
Kevin Jochems (Kalmthout) - Griffin van de Heffinck, Shanroe Peeters
Lars Kersten (Egchel) - Big Beauty Z, Hallilea, J.Charley
Niels Kersten (Egchel) - Granito noordenhoek, Grieg S
Joy Lammers (Achel) - First Boy B.B., Ibeau SMH
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Haya, Jaloubet, Van Schijndel's Olaya Z
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Explosion, Gino, Herma
Mel Thijssen (Sevenum) - Carembar Blue, Tyson’s Lady Lux Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Chuck, Zeppelin Blue
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, O’Bailey vh Brouwershof
Jur Vrieling (Holwierde) - Chambertino Z, Kallmar VDL
CSI1*
Denise Bakker (Hamont-Achel) - Comodinus PP Z
Dominique Beukers (Waarland) - Elise, Light Point
Marcel Beukers (Waarland) - Ireleva, Ivafee, Karena WD
Journey van Eerd (Veldhoven) - Knegt's Gaudi, Knegt's Lieselot
Angela Frederiks (Wijchen) - Britney
Niels Kersten (Egchel) - Belfast Z
Joy Lammers (Achel) - Amazing z
Lindsey Lebens (Kinrooi) - Diamantina D, Handsome Boy GS
Vronie van de Rijt (Nuenen) - Neil Diamo D'Art
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Ilandra, Kinky Girl
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Kimbel
Niels Kersten (Egchel) - King'S Dream
Joy Lammers (Achel) - Damascus van Stal Cipa Z
Lindsey Lebens (Kinrooi) - Q-Elvis Presley HH
Sanne Thijssen (Sevenum) - La Pleasure
Maikel van der Vleuten (Someren) - Kentucky TMS Z


Courlans CSI3*/ CSI1* Frankrijk - 27 t/m 31 juli 2022 springen
Tel: 0033-384245268
E-mail: info@lajumentverte.com
Website: www.lajumentverte.com/uitslagen
CSI3*
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker
CSI1*
Anouk Kort (Lewedorp) - Canty Bois Blanc Eda


Lier CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 28 t/m 31 juli 2022 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be/uitslagen
CSI2*
Kim Emmen (Dinteloord) - Delvaux, Nash v/h Lilleveld, Qi Dao NH
Sidney Eras (Helvoirt) - Niagara de Muze
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Mark Martens (Ell) - Kinmar Quality Hero
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Hilton, My Lady van 't Achterhof
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z, Indigo, Monty vd Withoeve
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Camaxima
CSI1*
Kim Emmen (Dinteloord) - Optima vd Bisschop
Sidney Eras (Helvoirt) - Gem de Revel
Demi van Grunsven (Handel) - Jillz, La Mento
Bobbi Hulsenbeck (Nijkerk Gld) - Ibalia, Unzip
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska, Wega F. Damgaard
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Iljalita
CSIYH1* incl. 8yo
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Lifeguard
Kim Emmen (Dinteloord) - Aga Blue DMH Z, Artemis DMH Z, Koko Kannan Z
Demi van Grunsven (Handel) - Viva Gold E.T.
Kelly Jochems (Achtmaal) - Casper, Kylie VJ, Mr. Glasgow J., Myberostar
John Steeghs (Meterik) - Kingston TV


Riesenbeck CSIV-B Duitsland - 29 t/m 31 juli 2022 springen
Tel: 0049-545490589
E-mail: show-office@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com/uitslagen
CSIV-B veteranen
Yvette Bogaert (Bergen op Zoom) - Adonis
Dian de Jong (Oudenbosch) - Gimli van't Glemhof Z, Pebbels
Stefanie Muller (Brackel) - Good Luck 127
Ben Spreuwenberg (Sonsbeck) - Diamond d’Argentine


Hartpury CH-EU-Y-CCI3*-L/ CH-EU-J-CCI2*-L Groot-Brittannië - 25 t/m 31 juli 2022 eventing
Tel: 0044-1452702397
E-mail: europeans2022@hartpury.ac.uk
Website: www.hartpuryequineevents.co.uk/uitslagen
CH-EU-Y-CCI3*-L EK Young Riders
Puck Buijnsters (Oisterwijk) - Image of Roses
Carolina Moesbergen (Renswoude) - Fincent
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
CH-EU-J-CCI2*-L EK Junioren
Splinter Bergsma (Hilversum) - Vigo Key SR Z
Sterre van Houte (Pannerden) - Crossborder Radar Love
Maxime Karman (Nieuw-vennep) - Funi-Strona
Rina van der Kolk (Akersloot) - Inita
Leida Naber (Biddinghuizen) - ACSI T-Bone EH Z
Sophie Weening (Raalte) - Jimmy Choo M


Sahrendorf CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI3*-S Duitsland - 29 t/m 31 juli 2022 eventing
Tel: 0049-41758480
E-mail: info@rufv-auetal-sahrendorf.de
Website: www.rufv-auetal-sahrendorf.de/uitslagen
CCI3*-S
Nina Hut (Rijssen) - Carthageno
CCI2*-S
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
Bianca van Wijk (De Punt) - Eastbourne E
CCI1*-Intro
Gjalt Bakkenes (Haarlem) - Icarus van Oudenhove


Beekbergen CAI3*-H4 WCupQ/ CAI3*-H2/ CAI2*-H4 Nederland - 28 t/m 31 juli 2022 mennen
Tel: 0031-653839996
E-mail: info@caibeekbergen.nl
Website: www.caibeekbergen.nl/uitslagen
CAI3*-H4 WCupQ World Cup
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Floriano, Freddy, Generaal, Idool N, James Bond
Edwin van der Graaf (Ouddorp Zh) - Belcampo, Dave, Freedom, Gradus, Jan, Kapitein
Antonie ter Harmsel (Rijssen) - Adios K, Enola, Floris, Foppe, Milan, Zandor, Zardonis
Hans Heus (Eerbeek) - Donald, Flame, Flux, Hurricane, Vorst
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Bariton, Celtic, Evert, Zerino, Zimon
Peter de Ronde (Abbenbroek) - Dijkgraaf, Dominand, Egeran, Favory Felho, Furst Boy
Theo Timmerman (Breda) - ECC Falko, Elvis, Gydo, Kings Gambit, Ziezo
Mark Weusthof (Rossum Ov) - Baarzens Romeo, Dorion Fortuna, Ferdinand S, First One, Kensington Bo
CAI3*-H2 Tweespannen
Ewoud Boom (Nijkerk Gld) - Ilona van het Rodeland, Iowa
Leo van der Burgt (Meijel) - BurgtBeheer Elco, BurgtBeheer Gabor, BurgtBeheer Jaquar, BurgtBeheer Lars VS
Geert Dijkhof (Klarenbeek) - Bahrein, Carino, Giovanni, Goirgio
Rens Egberink (Bad Bentheim) - Jazz, Jeamon Van De Martha Hoeve Texel, Kulano
Henk Garrits (Lieren) - Alfons, Cendrik, Curonno-A
Hans Hoens (Valkenswaard) - BurgtBeheer Eachann, Zazou
Raymond Letteboer (Oud Ootmarsum) - Charlie, Guus GS, Kato GS, Viandor
Rob Lommers (Bergeijk) - El Fiero, Extion, Fillip spudalshoej
Anna de Ronde (Zwartewaal) - Cupido, Jelviro, Joris
Sandor van Vliet (Maasdijk) - Heodoor, Hertog, Indian, Kirwalda
Ben Voets (Uden) - Expresso D, Humphry.K, Icoon, Imposant


Kaposvár CH-EU-J-V/ CH-EU-V Hongarije - 27 t/m 31 juli 2022 voltige
Tel: 0036 82 528 311
E-mail: info@kaposvarvaulting2022.com
Website: www. kaposvarvaulting2022.com
CH-EU-J-V EK Voltige Junioren – Dames Solo
Voltigeur: Renate Maas (Heesch) - Falatio
Voltigeur: Lut Oltmans (Heesch) - Falatio
Longeur: Meta Jans - Rooijmans (Odiliapeel)


Jullianges CEI1* 100/ CEI3* 140/ CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEI1* Frankrijk - 27 t/m 31 juli 2022 endurance
E-mail: 2er2a@free.fr
CEI3* 160
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - Zolotoi des Brumes
CEI2* 120
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - Girilambone Radiance

Ander Nieuws

  • WK Herning: Individueel brons voor Dinja van Liere
    WK Herning: Individueel brons voor Dinja van Liere
  • WK Herning: Thamar Zweistra stelt niet teleur
    WK Herning: Thamar Zweistra stelt niet teleur
  • WK Herning: Finaledag voor voltige *UPDATE*
    WK Herning: Finaledag voor voltige *UPDATE*