­ Deelnemers internationale wedstrijden 27 juni 2022 t/m 3 juli 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 27 juni 2022 t/m 3 juli 2022

Geplaatst op 28 juni 2022

Van 28 juni tot en met 3 juli staat het prestigieuze concours CHIO Aken voor de dressuur- en springruiters van TeamNL op het programma. In de landenwedstrijden komt Nederland met een dressuur- en een springteam aan start. De Nederlandse vierspanrijders nemen ook deel bij CHIO Aken met een sterk team. De Nederlandse ruiters van NLO-WVM-TeamNL Para Dressuur Team hebben in Grote-Brogel weer een observatiewedstrijd richting het WK in Herning. In België komen ook Nederlandse dressuurcombinaties aan de start in de Lichte en Zware Tour en in de verschillende jeugdrubrieken. Voor de Nederlandse springruiters zijn er verder internationale wedstrijden in Deurne, de Global Champions Tour in Monte Carlo, Knokke, Budapest, Royan, Fontainebleau, Calgary, Vilamoura en Tehran. Ook gaan Nederlandse eventingruiters weer op pad, ze rijden in het Belgische Minderhout-Meerle en het Ierse Mallow.

Aachen CDI4*/ CDIO5*-NC/ CDIY Duitsland - 28 juni 2022 t/m 3 juli 2022 dressuur
Tel: 0049-2419171105
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de/uitslagen
CDIO5*-NC Nations Cup
Dinja van Liere (Uden) - Hartsuijker
Karen Nijvelt (Hoeven) - Elysias
Marieke van der Putten (Groesbeek) - Tørveslettens Titanium RS2
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch
CDI4*
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
CDIY
Robin Heiden (Alphen Gld) - Gasmonkey

Grote-Brogel CDI3*/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIU25/ CDIP/ CDICh-A BE - 30 juni 2022 t/m 3 juli 2022
Tel: 0032-475467820
E-mail: micheline_jankelevitch@hotmail.com
Website: www.breugelhoevemm.be/uitslagen
CDI3*
Mascha van Es (Heerlen) - Hupadoeska PB
Jessica Leijser (Someren) - Kashmir
Kimberly Pap (Nunspeet) - Floris
Kirsten Teeuwen (Nieuwerkerk ad IJssel) - Camorkus
Arthur Verbroekken (Sint Anthonis) – Dallas
CDIU25
Julia Bouthoorn (Vogelwaarde) - Choice Finch
Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) - Cirano DC
Kimberly Pap (Nunspeet) - Just A Dream
CDIY Young Riders
Evi van Rooij (Sint-Michielsgestel) - Edea
CDIJ Junioren
Jamie van Egdom (Kranenburg) - Dancing Soulmate
Tessa van Hemert (Ammerzoden) - Sir Brightling
Kyra Jonkers (Heerde) - Eyecatcher
Elise de Loos (Roosendaal) - Enzo
Toesja van Veen (Nieuwegein) - Faust
Maud van Walstijn (Hengelo Gld) - Eva Lynn
CDIP Pony’s
Megan Hiemstra (Zuidoostbeemster) - Brouwershaven's Peligrini
Jill van Hooff (Elshout) - Bjirmen's Sjerp
Isabella Karajkovic (Woerden) - First Hummer
Welmoed Smals (Putten) - Caine Van De Beekerheide
Lorna Verweijen (Bergeijk) - Noordhof's Surprise
Evolet van Westing (Ijsselstein Ut) - Beekzicht’s Keano
Djuli van Winden (Wekerom) - Vlagberg’s Champion
CDICh-A Children
Sophie Kats (Leiden) - Cyrano Cornilliere, Feline
CDICh-A (E-pony) Children
Lorna Verweijen (Bergeijk) - Issydé Van Asten
Manouk Zuiderent (Breda) - Dollarboy S-G, Haston Be Happy


Grote-Brogel CPEDI3* België - 30 juni 2022 t/m 3 juli 2022 para-dressuur
E-mail: micheline_jankelevitch@hotmail.com
Website: www.breugelhoevemm.be/uitslagen
CPEDI3*
Loes Cevaal (Holten) - Happy Hero I I
Demi Haerkens (Helmond) - EHL Daula
Rixt van der Horst (Bergeijk) - Eisma's Akuna Matata
Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Alphaville N.O.P., Guetta
Melissa Janssen (Brunssum) - Dreamy-Boy, Royal Rubinstein
Sandra Jeuken (De Mortel) - Grando
Britney de Jong (Utrecht) - Caramba, Fleetwood Mac
Neel van Klei - Schakel (Holten) - Edison
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz
Annemarieke Nobel (Schoonloo) - Doo Schufro
Maud de Reu (Zwolle) - Webron N.O.P.
Esther van Rijswijk (Capelle aan den IJssel) - Kirow
Demi Uijtewaal (Almere) - Winando RFS
Aniek Verploegh (Capelle aan den IJssel) - Corneille
Sanne Voets (Berghem) - Demantur RS2 N.O.P.


Aachen CSIO5*/ CSIYH1* incl. 8yo Duitsland - 28 juni 2022 t/m 3 juli 2022 springen
Tel: 0049-2419171139
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de/uitslagen
CSIO5* Nations Cup
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter
Johnny Pals (As) - Carlotta, Charley, Fernando BH, Zarkava Hero Z
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc, Darry Lou, Uricas vd Kattevennen
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Grand Blanc de Villa d'Arto, Hi There, I'M Here
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Fiumicino van de Kalevallei, Kriskras DV, Long John Silver 3
CSIYH1* incl. 8yo
Johnny Pals (As) - King Blue


Monte Carlo, Port Hercule CSI2* Open/ CSI5* MC - 30 juni 2022 t/m 2 juli 2022
Tel: 00377-93508054
E-mail: aporee@mediaplus.mc - jumpmc@mediaplus.mc
Website: jumping-monaco.com/uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Eric van der Vleuten (Someren) - Dreamland, Snoes
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke
CSI2* Open
Lauren van Berkel (Waalre) - Chance de la Loge, Prele Du Chanois


Knokke CSI3*/ CSI2* Open/ CSI1*/ CSIYH1* België - 29 juni 2022 t/m 3 juli 2022 springen
Tel: 0032-22698875
E-mail: info@knokkehippique.com
Website: www.knokkehippique.com/uitslagen
CSI3*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - High Shutterfly
Kim Emmen (Dinteloord) - Delvaux, Edgar, Farah
Kevin Jochems (Kalmthout) - Calox, Careful H, Christianus
Lars Kersten (Egchel) - Eetrichta, Hallilea, Quatinka
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Escape Z
CSI2* Open
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Isis
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday
Kim Emmen (Dinteloord) - Island, Nash v/h Lilleveld
Kevin Jochems (Kalmthout) - Shanroe Peeters
Lars Kersten (Egchel) - Big Beauty Z, J.Charley, Olympia van 't Hageland
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Haricot Verts, Io, Just On Time O
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) - Bamaday Z
CSI1*
Samantha Andriesse (Enschede) - Clara Sels
Kim Emmen (Dinteloord) - Catoo-Lavall, Karan-K van't Kattenheye Z
Sarah de Kraker (Axel) - Futurore di Villagana
Anique Selten (Lommel) - Kanjer HG
CSIYH1*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Farinjo Des Mec
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z, Kwandani, Limelight AD
Kim Emmen (Dinteloord) - Kesmitt DMH, Le Deux DMH, Quo Vadis
Kevin Jochems (Kalmthout) - Kalidah
Anique Selten (Lommel) - Elmo van den Hoek Z
Noëlle van der Velde (Minderhout) - Le Chic O, Legend O, Parfait vd Bisschop
Pieter-Jan de Visser (Woensdrecht) - For2day Z, Oilily Z


Budapest CSIO3*-W/ CSIYH1* Hongarije - 29 juni 2022 t/m 2 juli 2022 springen
Tel: 0036-302212864
E-mail: event@nemzetilovarda.hu
Website: csiobudapest.hu/uitslagen
CSIO3*-W Nations Cup/Wereldbeker
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Niels Knape (Swalmen) - Ganturano
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Abbervail Diamant, Davinci Z, Hurricane D.D.
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Explosion, Gino
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene, For the Moment, G.AS-Bombay
CSIYH1*
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Lancaster W
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S. Lana del Rey


Royan CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk - 28 juni 2022 t/m 3 juli 2022 springen
E-mail: jacques-couderc@hotmail.fr
Website: uitslagen
CSI3*
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke
CSI1*
Marlies van Soest (Evertsoord) - Quirados Z


Deurne CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo Nederland - 29 juni 2022 t/m 3 juli 2022 springen
Tel: 0031-493745007
E-mail: showoffice@greenvalleyestate.nl
Website: www.greenvalleyestate.nl/uitslagen
CSI2*
Joey Alberti (Einighausen) - Baltic Love, Calanghina Carla W Z, La Candida
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Hutch, VDL Groep Iron Z, VDL Groep Victoria
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Flow
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Michiel Brusse (Uffelte) - Duran TK Z
Astrid Leeuwen (Ospel) - Amber 119
Mark Martens (Ell) - Kinmar Quality Hero
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) - Infinity
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Olaya Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Happy, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Carembar Blue, Cartolana 2, Gill
Pascal Uytendaal (Horst) - Calola, Celios Z
Anneke Niels - Van Wijngaarden (Didam) – Freya
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) - Gigaberlina, Gina Royal, Heartbreaker de Lux
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Chaccola
Sanne-Roos Bals (Gouda) - Kannas Krishna
Suzanne Bens (Escharen) - Hayo, Hint
Lisa Bongers (Wijchen) - Elixer
Michiel Brusse (Uffelte) - Jericho-S
Astrid Leeuwen (Ospel) - Clarimo's Balou
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) - Clash van de Hunters Z, Kadhir SW
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Just Cornet R.T.
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) - Tyson’s Lady Llux Z
CSIYH1* incl. 8yo
Astrid Leeuwen (Ospel) - Charly Brown 353
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) - Key Apart B
Boy Peels (Eersel) - Diarado, Kordaat
Mel Thijssen (Sevenum) - Let It Be
Anneke Niels - Van Wijngaarden (Didam) - Just Special


Fontainebleau CSI1*/ CSI2*/ CSIV-B/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk - 29 juni 2022 t/m 3 juli 2022 springen
Tel: 0033-157677673
E-mail: showoffice@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-events.com/uitslagen
CSI2*
Anouk Kort (Lewedorp) - Caviana de Kreisker, Jersiena
CSI1*
Anouk Kort (Lewedorp) - Canty Bois Blanc Eda, Ichikawa
CSIV-B Veteranen
Yvette Bogaert (Bergen op Zoom) - Adonis
Dian de Jong (Oudenbosch) - Gimli van't Glemhof Z, Pebbels


Calgary, Spruce Meadows AB CSI5*/ CSI2* Canada - 30 juni 2022 t/m 3 juli 2022 springen
E-mail: linda.heathcott@sprucemeadows.com,pat.mergen@lis-alberta.com,kate.metikosh@spruc
Website: uitslagen
CSI2*
Piet van Genugten (Heeswijk-Dinther) - Adequan JVH Z, Castlefield Confellow, Haïdo


Vilamoura CSI2*/ CSIYH1* Portugal - 30 juni 2022 t/m 4 juli 2022 springen
E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com
Website: www.vilamouraequestriancentre.com/uitslagen
CSI2*
Alwin van de Pol (Lommel) - Cherokee


Tehran CSI2*-W Iran - 28 juni 2022 t/m 1 juli 2022 springen
Tel: 0098-2122639761
E-mail: info@feiri.ir
Website: www.feiri.ir
CSI2*-W Wereldbeker
Freek Vestjens (Sevenum) - Leenpaard
Teun Vestjens (Sevenum) - Kaomi, Leenpaard


Aachen CAIO4*-H4 WCupQ Duitsland - 28 juni 2022 t/m 3 juli 2022 mennen
Tel: 0049-2419171109
E-mail: showoffice@chioaachen.de
Website: www.chioaachen.de/uitslagen
CAIO4*-H4 WCupQ World Cup
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Floriano, Freddy, Generaal, James Bond, Juventus
IJsbrand Chardon (Den Hoorn Zh) - Balero, Eddy, Enrico, Favory Fantom, Idool N
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Alino, Bariton, Celtic, Cupido, Dijkgraaf, Emir Morocco, Jelviro, Zerino, Zimon


Mallow CCI3*-L/ CCI2*-L/ CCIP2-L/ CCI4*-S/ CCI3*-S/ CCI2* Ierland - 30 juni 2022 t/m 3 juli 2022 eventing
Tel: 0035-3862581909
E-mail: michelle@kilkeyhouse.ie
Website: www.kilguilkeyhouse.ie/uitslagen
CCI3*-S
Rachel Rendle (Crossgar) - Ballyvally Bay


Minderhout -Meerle CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCIP1-S/ CCIP2-S BE - 30 juni 2022 t/m 3 juli 2022
Tel: 0032-496557299
E-mail: Andesmedt68@gmail.com
Website: uitslagen
CCI2*-S
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Didley Squat, Korella vd Watermolen, Roxette SPM
CCI1*-Intro
Claire van Someren (Almere) - The Last of Adam
CCIP2-S Pony’s
Yenthe Beukers (Oudkarspel) - Desperado
Brigit Bing (Dirkshorn) - Ballylee Villa Lass, Salinero
Mikai Brandes (Markelo) - Orchid's Gaia
Kane van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady, Secret Benny
Lieve van Houte (Pannerden) - Naughty Boy
Per Lammen (Ouderkerk Aan De Amstel) - Gentleman
Thomas van Wessel (Haarlem) - Charlie's Angel
CCIP1-S Pony’s
Anne Bosse (Nederhorst den Berg) - Belcampo's Charmeur
Yentel Hamelink (Koudekerke) - Orchid's Tigersun
Lieve van Houte (Pannerden) - Tullibards Sixth Sense
Kiki van Huizen (Linde Dr) - Hip Hop
Femke van Roij (De Kwakel) - Blue Moon van het Montferland
Merlijn Scheepens (Groenekan) - Madonna Van De IJsseldijk
Naita van der Velden (Gemonde) - Oberlina van de Beekerheide
Sterre van Walstijn (Amsterdam) - Marrondales Monteverdi
Cynthia Wouda (Oud Gastel) - Camé op’t Eugte

Ander Nieuws

  • Promotie tot Level 4 (5*) jurylid voor Ineke Jansen
    Promotie tot Level 4 (5*) jurylid voor Ineke Jansen
  • Kom je werken bij de KNHS?
    Kom je werken bij de KNHS?
  • Kaartverkoop The Dutch Masters start vandaag
    Kaartverkoop The Dutch Masters start vandaag