­ Deelnemers internationale wedstrijden 28 maart 2022 t/m 3 april 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 28 maart 2022 t/m 3 april 2022

Geplaatst op 30 maart 2022

De komende dagen zijn rondom Kronenberg twee mooie internationale wedstrijden. Op de locatie Grandorse is Outdoor Horst waar een groot aantal Nederlandse eventingruiters crossen vanaf het 1*-niveau tot en met de lange 4*-wedstrijd. Op het naastgelegen hippisch centrum De Peelbergen is het CSI2* concours waarin Nederlandse springruiters het opnemen tegen hun buitenlandse collega's. Verder zijn Nederlandse springruiters op Toscane Tour in Arezzo, en de wedstrijden in Bonheiden en Lanaken. Nederlandse dressuurruiters komen dit weekend ook in actie. Op het Dressage Festival in Opglabbeek zijn 4* en 2*-rubrieken voor senioren en rubrieken voor de jeugd. In het Franse Deauville rijden de para-dressuurruiters. Ook hier komen Nederlanders aan de start.

Opglabbeek CDI2*/ CDI4*/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIU25/ C België - 30 maart 2022 t/m 3 april 2022 dressuur
Tel: 0032-477202568
E-mail: dressagefestivalsentower@gmail.com
Website: www.sentowerpark.com/Uitslagen
CDI4*
Lucie Louws (Oostkapelle) - Evito
Lynne Maas (Schiedam) - Eastpoint
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Sephora S
Marieke van der Putten (Groesbeek) - Tørveslettens Titanium RS2
Kirsten Teeuwen (Nieuwerkerk ad IJssel) - Camorkus
Tommie Visser (Postel) - Genesis Begijnhoeve, TOP’s Gentle
CDI2*
Imke Schellekens - Bartels (Hooge Mierde) - Honoré
Danielle Heijkoop (Rotterdam) - Jolly Boy M, Jupiter
Joyce Sterrenburg - Lenaerts (Leende) - Beukenvallei's Iconic B
Sharon Lübkemann (Ospel) - Dundee United
Marieke van der Putten (Groesbeek) - Amphitryon RS2
CDIU25
Lotte van den Herik (Schijf) - Winner VDH
Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) - Cirano DC
Jessica Poelman (Aalsmeer) - Chocolate Cookie RDP
Thalia Rockx (Roosendaal) - Verdi de La Fazenda
Carlijn Vaessen (Wezep) - Fossbury
CDIY Young Riders
Shanna Baars (Nieuw-Vennep) - Farzana G, Fernando
Brandy Bos (Bergharen) - Florett W
Bente Hedeman Joosten (Voorschoten) - Hippy Evitia
CDIJ junioren
Lilli van den Hoogen (De Meern) - Ecencka
Tessa Kole (Hansweert) - Dexter
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Cuvanck PP
Micky Schelstraete (Gemonde) - Knight Rider
Yasmin Westerink (Dronten) - Dibert L
Julia Willemsen (Bergharen) - Goya-Odette B
CDICh-A Children
Hansje Boudewijn (Bergen Op Zoom) - Bo
Robin Dicker (Harskamp) - Helena
Sophie Evers (Oudenbosch) - Beaumonde
Sophie Kats (Leiden) - Feline
Sophie van Norel (Epe) - Itrina
Pip Zweep (Loosdrecht) - Jabulani Leone
CDIP Pony’s
Esmee Boers (Nieuw-Vennep) - Beauty W
Lemoni Dicker (Harskamp) - Hulst Isadora
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) - Boogie De L’Aube, Hojvejs Casmir
Kebie Raaijmakers (Sint-michielsgestel) - Den Östrik's Sjors
Sophie van der Steen (Erp) - Yellow Boy
Robin van Vugt (Sint-Oedenrode) - Need for Speed
Yasmin Westerink (Dronten) - Cognac IX
CDICh-A (E-pony) Children
Isabella Karajkovic (Woerden) - Wert's Snowflake
Manouk Zuiderent (Breda) - Dollarboy S-G, Haston Be Happy


Deauville CPEDI3* Frankrijk - 31 maart 2022 t/m 3 april 2022 para-dressuur
Tel: 0033-607454435
E-mail: eric.estrier@handiequicompet.fr
Website: www.handiequicompet.fr/fr/89/cpedi***-de-deauville-2022
CPEDI3*
Nicole den Dulk (Elen) - Wallace N.O.P.
Melissa Janssen (Brunssum) - Dreamy-Boy, Royal Rubinstein
Britney de Jong (Utrecht) - Caramba
Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz
Anni Meijer (Stokkum) - Istmo de Lyw
Annemarieke Nobel (Schoonloo) - Doo Schufro
Tessa Baaijens - Van de Vrie ('s-Heer Hendrikskinderen) - Happy Grace


Arezzo CSICh-B/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSI3*/ CSIJ-B/ CSIP Italië - 28 maart 2022 t/m 3 april 2022 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: www.arezzoequestriancentre.com/Uitslagen
CSI3*
Amber Fijen (Bladel) - Aruba van't Eigenlo Z, Dali van 't Prinsenveld Z, Elka de la Pomme, Ishiblue F, Jamaica VA
Jody van Gerwen (Limbricht) - Cordelia GPZ, Inebelle van 't Welthof, Quatta NH Z
Jens van Grunsven (Erp) - Diarindo Z, Heathrow, I-Dextro, Impossant CL, Judeska
Kevin Jochems (Kalmthout) - Balou Z, Cornetboy, Flying Jackie, Javko du Flory, Shanroe Peeters
Thalessa de Jong (Stokkum) - Billy Celebrity, Grappa, Kamille Delta Mossel Z
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Abbervail Diamant, Callano Z, Davinci Z, Hurricane D.D.
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay, Haretto
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z, Piccolo R
CSI1*
Willemijn van Heel (Rosmalen) - Bataille de Beauvoir, Krapuul F
Thalessa ve Jong (Stokkum) - Captain Cooper, Kranditza BH
Bart Lips (Biest-Houtakker) - La Viva
CSIYH1*
Jody van Gerwen (Limbricht) - CCstud's Larasina
Thalessa de Jong (Stokkum) - ARD Flash of Gold, Lady Cooper BH, Moncler, Royal Majestic D`Or
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Lancaster W, Lemalia
Wout Jan Van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S. Lana del Rey
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Larderello, Luigi


Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland - 30 maart 2022 t/m 2 april 2022 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/Uitslagen
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Nino du Roton
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Aladdin LVS Z
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX, Jive Z.G.
Marc Houtzager (Rouveen) - Holy Moley, Ilivia
Loewie Joppen (Maasbree) - Important Style VK, L'Esperance La Vie Z
Lars Kersten (Egchel) - Big Beauty Z, J.Charley, Luigi van de Nethe
Niels Kersten (Egchel) - Call Me Baby Quick PS, Granito Noordenhoek, Impossible, Tippy Z
Niels Knape (Swalmen) - Ganturano
Raf Kooremans (Turnhout) - Nini van HD
Tobias Luikens (Ittervoort) - Jaccobantos
Leon Thijssen (Sevenum) - For President, Gaudi, Ibiza Z, Indivar
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Hawai Balia NL, Huppeldepup, Zeppelin Blue
Maikel van der Vleuten (Someren) - El Wikke, Idrigill van de Groote Kamps, Snoes
Jordy Wilken (Lemelerveld) - Robje
CSI1*
Demi van Grunsven (Handel) - Tinka's Hope
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Kobalt VDL, L
Rachelle Hanemaaijer (Someren) - Indy Z. G..
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Kensington H
Marc Houtzager (Rouveen) - Cabelensky Z
Annelinde Hoving (Schildwolde) - HS Agri's Coberlina Z
Loewie Joppen (Maasbree) - Ilinn
Lars Kersten (Egchel) - H-Cassina
Jackie Schalken (Kessenich) - Giulietta SJS, Indigo SJS
Marie Schalken (Kessenich) - Venezia SJS
Beau Schuttelaar (Tegelen) - Gravin B.Z.
Leon Thijssen (Sevenum) - Habab, Zeppe Blue
Sanne Thijssen (Sevenum) - Golden Chaco, QH Babalou Santo Antonio
Luciano Zandvliet (Deventer) - I.Carly Jjs
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Kimbel
Iris Hakvoort (Tollebeek) - Ducci Van 't Atihof SL Z, Lowlands, Mr. Zaforet Blue
Marc Houtzager (Rouveen) - Klasse EB, Kwantchi
Loewie Joppen (Maasbree) - Pallieter vd N.Ranch
Lars Kersten (Egchel) - Hascombe Verona
Raf Kooremans (Turnhout) - Pompidou du Marais DD
Tobias Luikens (Ittervoort) - Natural Picobello Z
Luciano Zandvliet (Deventer) - Guardian of Sunrise, Merryment JJS


Bonheiden CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* België - 31 maart 2022 t/m 3 april 2022 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be/Uitslagen
CSI2*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter, J'Espere
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Florado VS Romano
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, I Am, Ivar
Eric ten Cate (Geesteren Ov) - Incredible, Indendo, Ivoor, Notre-Dame van 't Roosakker
Britt Scholts ('s-Graveland) - Elvis-Zeldenrust
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Florida Balia NL, Juice
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Fidzilina Z, Gartbreaker SG
CSI1*
Maureen Bonder (Schoonoord) - Clindoeil a Mormoulin
Kay Huibregtse (Mechelen) - Nefanta van het Weidse Hof
Roosmaryn Roelofs (Soest) - Baloustair, RVB Robin Hood
Britt Scholts ('s-Graveland) - Chnip chnap, Petrus du Chateau
Mel Thijssen (Sevenum) - Carembar Blue, Jicalien DN
Anouk Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Gibroka SG
Ilse Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Jacquart SG
CSIYH1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Lemiro
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) - Kallas
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Eliano v't Merelsnest, Petit Gervais v/d Weidekouter
Ruben van Kalsbeek (Warten) - Amalia 111 Z, Don Du Foret Z, Espoir Z, Look O Look


Lanaken CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1*/ CSIU25-A België - 31 maart 2022 t/m 3 april 2022 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com/Uitslagen
CSI2*
Joey Alberti (Einighausen) - Baltic Love, La Candida
Michael Korompis (Malle) - Maverick van 't Leetereind
Lars Kuster (Didam) - Kannan’s
Joost Martens (Asten) - Celebration RM, Chernesto, Indence H.J.
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar
Johnny Pals (As) - Carlotta, Charley, Ibera V/D Hagenhorst, Zarkava Hero Z
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Basic Instinct Z, Jarina J, Milona van het Speienhof, Nikias Ligie V.V.
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Haya, Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Hanibal
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Gino
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, In The Air
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, Infinity, Jolet Van De Zietfort
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z, Gomez, Google, Jardin
Emile Tacken (Meterik) - Cas
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Happy, Hello
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Beau van de Hagenhorst
CSI1*
Joey Alberti (Einighausen) - Heartbreaker de Lux
Bink Driessen (Cromvoirt) - Giovanni
Michael Korompis (Malle) - Agamix 2000 Z, Agnetha Z, Scary Z
Lars Kuster (Didam) - Karlotte DDH
Joost Martens (Asten) - Lando-N
Bas Moerings (Roosendaal) - Kwik Tweet
Piet Raijmakers jr. (Asten) - New Bleu
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Lara DDH, Waylotte DDH Z
CSIYH1*
Joey Alberti (Einighausen) - Corona Z
Levi Driessen (Cromvoirt) - In The Pocket Z
Manon Hees (Meterik) - For Coke Z, La Nulana K
Michael Korompis (Malle) - Cibello Z, Qatar Z
Lars Kuster (Didam) - Kingston
Bas Moerings (Roosendaal) - Kivinia
Johnny Pals (As) - Grand Amour
Caroline Devos - Poels (Bekkevoort) - Casual DV Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Kruziano
Britt Schaper (Ommen) - Guidam Sohn The Second Z, Keen Lady - E
Charlotte Pals - Verhagen (As) - King Blue, Madame de tiji
CSIU25-A
Levi Driessen (Cromvoirt) - Starbucks Z, Winx du Vlist
Lars Kuster (Didam) - El Divo
Bas Moerings (Roosendaal) - Jesther
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Herma, Infidel du Piedroux
Tom Schellekens (Esbeek) - Interessant van de Zietfort, Isabel
Karlijn Stemerdink (De Steeg) - Quiwi Capitola
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality


Kronenberg CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-L/ CCI4* Nederland - 31 maart 2022 t/m 3 april 2022 eventing
Tel: 0031-411724444
E-mail: info@outdoorhorst.nl
Website: www.outdoorhorst.nl/Uitslagen
CCI4*-L
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - ACSI Campbelle WS
CCI4*-S
Jordy Wilken (Lemelerveld) - Burry Spirit
CCI3*-L
Tarik van Boggelen (Rijssen) - Conquest
Puck Buijnsters (Oisterwijk) - Image of Roses
Florinoor Hoogland (Ederveen) - Hontoni
Carolina Moesbergen (Renswoude) - Fincent
Theo van de Vendel (Ederveen) - Hello
CCI3*-S
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Bouncer
Yorick Faasse (Westkapelle) - Heilige Geest van de Lentamel
Raf Kooremans (Turnhout) - Houdini
Renske Kroeze (Prinsenbeek) - Irma Peternella
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte
Justus Valk (Amsterdam) - Hollandsche Fitzgerald
CCI2*-L
Senna van Houte (Pannerden) - Guapo 29
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - Royal Flush
Carolina Moesbergen (Renswoude) - Falco
Maxime van Tatenhove (Gapinge) – Hestia
CCI2*-S
Tijn de Blaauw (Bodegraven) - Eyecatcher
Tarik van Boggelen (Rijssen) - Giromorkus W
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Chat Boy, I`m Special
Roxana Graman (Schuinesloot) - Forever
Sterre van Houte (Pannerden) - Crossborder Radar Love, Giant Prospect BB
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Captain Thin Lizzy, Larosaleen W
Caresse Kolkman (Hengelo Ov) - BT El Fandi
Lisanne Moesbergen (Renswoude) - Gazelle
Sanne Platte (Elburg) - Hopes and Fears
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Kyandro Utopia
Kato de Smidt (Eede Zld) - Bonmahon Silver Vixen
Justus Valk (Amsterdam) - Gentle Genius
Mara van de Ven (Haarsteeg) - Lexington van de Vinkenhof
Patrick Verbakel (Aarle-rixtel) - Happiness
Annemiek Wieken (Roden) - Don Vino
Jordy Wilken (Lemelerveld) - Klaretina Spirit, Wilbert Bo
CCI1*-Intro
Bente Bartels (Coevorden) - Luna
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Krek-Mora G
Puck Buijnsters (Oisterwijk) - Princess Canna
Jeannette Chardon (Den Hoorn Zh) - IJsbrand, Kim La Sina
Roxana Graman (Schuinesloot) - Jefferson
Jos Houben (Amsterdam) - Captain Flash, Captain Kador Z
Joost Kartman (Maarn) - Arlin, Fabregas
Ingrid Schenk (Zeewolde) - Davos 77
Danielle Somer (Lelystad) - Indiana Jones
Lot van der Veen (Enschede) - Gunschot van de Withoeve


Thoresby Park CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-S Groot-Brittannië - 31 maart 2022 t/m 3 april 2022 eventing
Tel: 0044-1949829061
E-mail: anna@bedeltd.co.uk
Website: www.bedeltd.co.uk/Uitslagen
CCI3*-S
Will van Ufford (Malvern) - Hellios BH

Ander Nieuws

  • Promotie tot Level 4 (5*) jurylid voor Ineke Jansen
    Promotie tot Level 4 (5*) jurylid voor Ineke Jansen
  • Kom je werken bij de KNHS?
    Kom je werken bij de KNHS?
  • Kaartverkoop The Dutch Masters start vandaag
    Kaartverkoop The Dutch Masters start vandaag