­ Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 januari 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 januari 2022

Geplaatst op 04 januari 2022 in Springen

Voor de Nederlandse springruiters begint het nieuwe jaar met drie internationale wedstrijden. Namens TeamNL rijden Bart Bles en Jur Vrieling op de 4*-wereldbekerwedstrijd in Abu Dhabi. Andere Oranje-jassen zijn actief op de 2* en 1* CSI's in Exloo, Opglabbeek en het Franse Villeneuve.

Abu Dhabi CSI4*-W/ CSIY-A/ CSIJ-A/ CSIYH1*/ CSICh-A Verenigde Arabische Emiraten - 6 t/m 9 januari 2022 springen
Tel: 0097-124455500
E-mail: info@adec.ae
Website: adec-web.com/Uitslagen
CSI4*-W wereldbeker
Bart Bles (Babberich) - Comme Laude, Kriskras DV
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Long John Silver 3


Exloo CSI1*/ CSI2* Nederland - 5 t/m 9 januari 2022 springen
Tel: 0031-655806072
E-mail: info@maartjelanooy.nl
Website: www.hippischcentrumexloo.nl
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Genius, Häkkinen N, Shanroe Barney
Remco Been (Winterswijk Miste) - Bridgetown Z, Granny Smith Apple, VDL Holland Vd Bisschop
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Isis
Lennard de Boer (De Wijk) - Isapardi VDL, Kameraad
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Casus, Edmond, Jelle-S
Maureen Bonder (Schoonoord) - Flierefluiter, Kadar L
Nicole Botma (Zuidbroek) - Jolene CJS
Lisa Broekert (Staphorst) - I Am Elrite
Rana Feiken - Dalenoord (Nieuwe Pekela) - Waligra H
Manon Damhuis (Tilligte) - I am a Cooper
Berber Dijkman (Wesepe) - I'm Special, Imoya Dice
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Casanova Style VK Z, Ilivia
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Greenday
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Intertoff, Investment I.B., Iron Man 15
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan, Erdelistan
Auke Feenstra (Bontebok) - Izzylineke, Jolineke
Henk Frederiks (Wapserveen) - Habab, Harm-B
Christoff Gangl (Scharmer) - Isabel Lady M
Thomas Gangl (Scharmer) - Gigiamo JH
Daan van Geel (Gees) - Escobar TS, Idaloma, Just Blue
Sander Geerink (Gelselaar) - Global, Jacobus S, Joie Le Vivre HG
Vincent Geerink (Gelselaar) - Fifty-Fifty, Gelster
Michael Greeve (Veeningen) - Fyolieta, High Big Andi K
Jens van Grunsven (Erp) - Diarindo Z, Heathrow, I-Dextro
Bart Haselbekke (Wierden) - Holette
Tessa Hoeksema (Tolbert) - El Vleut
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Famariloma, Icoon VDL, Kathleen WV
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Duco Z, Innsbruck Cooper, Jason Brown
Martine Gramsbergen - Hoekstra (Pietersbierum) - Beat It GH
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Zella 2
Marc Houtzager (Rouveen) - Holy Moley, Sterrehof´s Calimero
Mart IJland (Hengelo Ov) - Hero, It's A Dream VG
Hylke de Jong (Dokkum) - Headline, Osseweide’s Jadira
Folkert Kelderman (Rinsumageast) - I'mtorius van de Osseweide, Jalverna
Niels Kersten (Egchel) - Baracat D'Anchat, Diamant Blue Z, High Hopes SFN
Tamara Klop (Oudenbosch) - Happy Handsome, Zapitola S Z
Lianne Korevaar (Rotterdam) - Diamond For Pleasure, International
Bas Moerings (Roosendaal) - Ipsthar, Jesther
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Ibylle, Gypsy d' Usance, Hiarma
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Gallardo csi, Ice
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Bertha 10, Farmer’s Apple
Weite Oldenziel (Grolloo) - Ofichem's Finn
Celeste van der Poel (Den Horn) - Romina
Nick Posthumus (Appelscha) - Evaniki
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Esprit
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, Infinity, Jolet Van De Zietfort
Gerco Schröder (Tubbergen) - Deep Impact 8, Glock's Lausejunge
Frank Schuttert (Ommen) - Farmers Girl HS, Greatlight
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Jamil Field, Lopez T
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Coco Chanel, Double Dutch
Jurgen Stenfert (Loenen Gld) - Casina 15, Heaven of Romance, Idylle Of Romance
Suzanne Tepper (Holwierde) - PMF 2JOIN Jubilee, PMF Inventiv, PMF/2JOIN Hartford
Leon Thijssen (Sevenum) - Faithless MVDL, Granito Noordenhoek, Ibiza Z
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Hello
Mel Thijssen (Sevenum) - Florida Balia NL, Gill, Juice
Anne-Lotte Tijhuis (Langeveen) - Je T'Aime Coucou Tl
Rianne Visscher (Gasselte) - Gegannie, Jaistannie
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - O’Bailey vh Brouwershof
Britt Wiefferink (Wierden) - Alpha
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Furosa
Chantal Windstra (Boerakker) - Foberlina
Albert Zoer (Echten Dr) - Florian, Halifax, Jayla
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - Bruce Springsteen VDV Z
Anne Bakker (Wapserveen) - Keina, Kilimanjaro, My Precious Diamond Z
Remco Been (Winterswijk Miste) - Jasper
Femke van Berkel (Borger) - Little Palu K, Lychium
Jesse Berkers (Lattrop-Breklenkamp) - Happhira H, Kerina
Dominique Beukers (Waarland) - Elise, Light Point
Jesper Beukers (Waarland) - Cascalina, Galla Hillock
Maaike ten Berg (Rogat) - Godess Hero Z
Julian de Boer (Nieuwleusen) - Creme de la Creme Z, Jappelou RV, This Kings Night ZK Z
Lennard de Boer (De Wijk) - Jitoloma EH
Jurre Van Bommel (Ruurlo) - It's Me B
Maureen Bonder (Schoonoord) - Clindoeil a Mormoulin, Iselottie Van Wegen
Nicole Botma (Zuidbroek) - Lazanula - N
Manon Breemhaar (Ommen) - Quality Time
Lisa Broekert (Staphorst) - Le Formidable
Henny Coremans (Ureterp) - Henco's Janiek-H
Manon Damhuis (Tilligte) - Jezus van de Westzijde, Kalidah
Nikky Dekker (Opende) - Kalifornia
Sytze van Dellen (Opende) - Ibalia EH, Kevin EH, Kingston ASG
Berber Dijkman (Wesepe) - Jetset
Rink-Jan Dijkstra (De Knipe) - Kincsem
Aniek Diks (Vorstenbosch) - Compire Z
Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Check Me 4
Lisa Everts (Enschede) - Joverla, Porter Junior Z
Henk Frederiks (Wapserveen) - I Love You Again
Christoff Gangl (Scharmer) - K-2
Thomas Gangl (Scharmer) - Jolly Jumper
Daan van Geel (Gees) - Kahlua-Carmen
Michael Greeve (Veeningen) - Kannascha
Susan Groeneveld (Tilligte) - Jurançon
Jens van Grunsven (Erp) - Judeska
Lisa Hamminga (Kropswolde) - Dekro's Janouka A
Quinten ter Harmsel (Enter) - Frizzle Zizzle E.B., Unicstar de Courcy E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) - Endvot E.B., Geronimo E.B.
Bart Haselbekke (Wierden) - Kordon VDL
Minka Haverkamp (Kropswolde) - Boy Baloubet M Z
Hessel Hoekstra (Lelystad) - Jappaloup, Ligeunerin VDL
Marriet Smit - Hoekstra (Mildam) - Jappeloup Cooper, Kikkuris Cooper
Martine Gramsbergen - Hoekstra (Pietersbierum) - Full Speed
Gert van den Hof (Slagharen) - Cooper Z, Kaylinn Rock
Manon van den Hof (Slagharen) - Holiday Cheer H
Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Kris
Marc Houtzager (Rouveen) - Cabelensky Z
Nina Houtzager (Rouveen) - Cola de Lis, Fonia Again
Annelinde Hoving (Schildwolde) - HS Agri's Coberlina Z
Mart IJland (Hengelo Ov) - Jiwyrusa H
Rianne Jolman (Kropswolde) - Grenoble, Helsenborn
Hylke de Jong (Dokkum) - Kemalia SPE
Sietske de Jong (Rottevalle) - Jappeloe
Fleur Jongejans (Assendelft) - Beauvais, Ekinalita, Jarabel Star K
Folkert Kelderman (Rinsumageast) - Held, Vankuvar
Niels Kersten (Egchel) - Jicalien DN
Jasmijn Kloet (Grolloo) - Kika Molga
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z
Jort Knobben (Raalte) - Lord Blue
Marlou Knobben (Raalte) - Djazz
Astrid Lageveen (Groningen) - Le Verdi
Marlou Martens (Gieten) - Epic-Uma
Lisa Minkema (Houtigehage) - Henco's Hashmirita HC, LM's Iniminiki SE
Bas Moerings (Roosendaal) - Kwik Tweet
Stefan Mol (Rheezerveen) - Caesar VDA
Pim Mulder (Dalfsen) - Its A Katosca Again, Jacky
Hanneke Mulderij (Nijkerk Gld) - Diesel, Likeur
Sander Naber (Holsloot) - Adieu Z, Arend Z, Liberty VDL
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Iletto
Denny Olde Agterhuis (Rottum Fr) - Fairwings
Weite Oldenziel (Grolloo) - Iresco
Johannes Pijnacker (Augsbuurt) - Bouty Aparte, Lady Zambesi
Celeste van der Poel (Den Horn) - Kashmir MB
Wytze-Jan Riedstra (Borgercompagnie) - Levie RB
Robbin Robijn (De Kiel) - Galiandra, Glenn, Twin Twin RV
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Ilandra, Kinky Girl, Ninka-A van 't Hof ter Doorn
Tom Schellekens (Esbeek) - Hemelton
Wendy Scholten (Lichtenvoorde) - Jocelyn Brown WS
Gerco Schröder (Tubbergen) - Indy
Frank Schuttert (Ommen) - Nikias vd Bisschop, Wezenberg`s Justine
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) - Jever Blue, Onslow
Jan Schuttert (Ommen) - High Energie VK HS
Henk Slik (Uithuizen) - Jarrant
Manon van der Sluis (De Schiphorst) - Hero, Kornet D'amour VVD, Levis BH
Marijn Soetekouw (Marienheem) - Lighting EB Z, Untouch z
Maurice Stevens (Zeijen) - Agono, Kivora
Kim Tebbertman (Assen) - Jaisbanta
Suzanne Tepper (Holwierde) - Joyterma, Lhynara, VDL Quickthago
Leon Thijssen (Sevenum) - Jamerson
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) - Tyson’s Lady Lux Z
Anne-Lotte Tijhuis (Langeveen) - Looping JH
Chloe in het Veld (Halle) - Vegas
Sanne Vermeulen (Laren Gld) - Icarus LH
Rianne Visscher (Gasselte) - Karisty-H, Kopenhagen H, Leenderd
Eric van der Vleuten jr. (Someren) - Chapper, Last Minute, Oscar
Sylvana Wezeman (Gieten) - Kitt Sb, Lionhart
Britt Wiefferink (Wierden) - Jon Jon, Leomar
Evi Wiefferink (Wierden) - Hot lips, Iregina Elton
Maud Wiefferink (Denekamp) - Kalie S, Kan'T Zat, Killing Girl Gr
Bert Wierts (Veendam) - Gamillus, Grand Prix BB
Lars Wigger (Beuningen Ov) - Kaltic Ryal K., Nabucco Z, Unikum
Chantal Windstra (Boerakker) - Caesar vd Nosahoeve Z
Hilde Woudstra (Daarle) - La Luna Balia, Loekie-Douglas, Lyminka B
Albert Zoer (Echten Dr) - Jackpot


Opglabbeek CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 6 t/m 9 januari 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/Uitslagen
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Falco, VDL Groep Iron Z, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Urane de Talma
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy, Tourelle Z
Alicia Bocken (Weert) - Dinka
Emma Bocken (Weert) - Incaro LS
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - High Shutterfly, Isis, Quizz ASK
Erwin de Bruin (Lunteren) - Falco
Jan Conijn (Stevensbeek) - Gream
Logan Fiechter (Merksplas) - E Hoodstock Z, Heart Touch, Sam vd Tojopehoeve Z
Jody van Gerwen (Limbricht) - Cordelia GPZ, Inebelle van 't Welthof
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN, Highway TN, Opium JW van de Moerhoeve TN
Kevin Jochems (Sliedrecht) - Balou Z, Careful H, Flying Jackie
Loewie Joppen (Maasbree) - Emeralds Dream, Hantano, Havel van de Wolfsakker Z
Jersey Kuijpers (Helmond) - JK Horsetrucks Hopefull
Joy Lammers (Achel) - First Boy B.B., Ibeau SMH, Kerusa
Patrick Lemmen (Grashoek) - Exit Remo, Herrald, Hummertime
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) - Infinity
Marlies van Soest (Evertsoord) - Marieke, Quirados Z
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Hi There, Iceman Elrite, Zeppelin Blue
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dywis HH, Edgar, Icarronne-S, Kamara van't Heike
CSI1*
Alicia Bocken (Weert) - Codeïne Z
Erwin de Bruin (Lunteren) - Jokidoki Z
Logan Fiechter (Merksplas) - Dominos
Jody van Gerwen (Limbricht) - Quatta NH Z
Loewie Joppen (Maasbree) - Candy Holiday
Jersey Kuijpers (Helmond) - Enjoy Me, JK Horsetrucks Quanta Questa
Iris Looymans (Vught) - Primero H.H. van de Ruiter
Marwin van den Nieuwenhuijzen (Hoogeloon) - Clash van de Hunters Z, Kadhir SW
Maaike Schoormans (Hapert) - Discovery 63, Kordaat, Lightningthina van T'Ruytershof
Roos van Sprang (Oirschot) - Celeste
Sanne Thijssen (Sevenum) - Huppeldepup
CSIYH1* incl. 8yo
Emma Bocken (Weert) - Kadessa Z
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Farinjo Des Mec
Erwin de Bruin (Lunteren) - Cattivo SK
Jody van Gerwen (Limbricht) - Avicii K Z, CCstud's Larasina
Willem Greve (Markelo) - Kyrlanthe, Lagans Obos Quality
Romy IJbema (Dilsen-Stokkem) - Lobi Da Basi
Loewie Joppen (Maasbree) - Piper vd Heffinck
Joy Lammers (Achel) - Amazing Z, Damascus van Stal Cipa Z
Peggy Looymans (Vught) - Kupardie
Maikel van der Vleuten (Someren) - Equus Tame


Villeneuve-Loubet CSI2* Frankrijk - 3 t/m 5 januari 2022 springen
Tel: 0033-493209964
E-mail: csi-eac@hotmail.com
Website: www.espace-azur-cheval.com
CSI2*
Gerben Morsink (Enschede) - Carsey Z


Villeneuve-Loubet CSI2* Frankrijk - 7 t/m 9 januari 2022 springen
Tel: 0033-493209964
E-mail: csi-eac@hotmail.com
Website: www.espace-azur-cheval.com
CSI2*
Gerben Morsink (Enschede) - Navarone Z

Ander Nieuws

  • Snelle leerlingen bij KNHS-Hartog Trophy in Almelo
    Snelle leerlingen bij KNHS-Hartog Trophy in Almelo
  • Springruiters TeamNL winnen Nations Cup CHIO Rotterdam
    Springruiters TeamNL winnen Nations Cup CHIO Rotterdam
  • Rob Ehrens, bedankt!
    Rob Ehrens, bedankt!