­ Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 oktober 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 3 t/m 9 oktober 2022

Geplaatst op 04 oktober 2022

Van 6 tot en met 9 oktober vormt het prachtige Twentse landschap voor de 51e keer het decor van Military Boekelo-Enschede. Naast de individuele internationale wedstrijd wordt ook de finale van de FEI Eventing Nations Cup in Boekelo beslecht. Voor de ruiters van TeamNL staat de Nederlandse titel op het spel. Regerend Nederlands kampioen Tim Lips en WK-ganger Sanne de Jong zijn onder andere van de partij in Boekelo. Springruiters van TeamNL reizen naar warme landen als Marokko (CSI4*-W Tetouan), de Spaanse tour in Oliva en de 2* in Italië. Maar de meesten blijven dichter bij huis op de 2*-concoursen in Opglabbeek en Bonheiden. In Opglabbeek is de rentree van TeamNL-ruiter Willem Greve na zijn ernstige blessure. Hij heeft onder andere zijn toppaard Grandorado TN N.O.P. mee. Verder is er Nederlandse deelname op het CDI4* in het Duitse Troisdorf. Op de eventingwedstrijd in Saint Quentin, Frankrijk, en op twee endurancewedstrijden in Duitsland en Frankrijk.

Troisdorf CDI4*/ CDIAm/ CDIP/ CDIJ/ CDIY/ CDICh-A/ CDIU25/ C Duitsland - 6 t/m 9 oktober 2022 dressuur
E-mail: lukas.blatzheim@icloud.com
Website: www.pferdesportzentrum-hausrott.de/uitslagen
CDI4*
Remy Bastings (Eersel) - Ambassador, Improver
Karen Nijvelt (Hoeven) - Elysias
Saskia Poel (Heusden Gem Asten) - Hero-K
Geert-Jan Raateland ('s-Gravenzande) - Iwan, VMF Chardonnay
Arthur Verbroekken (Sint Anthonis) - Dallas
CDIU25
Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) - Cirano DC
CDIY Young Riders
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Cuvanck PP
Charlotte Wensing (Emmen) - Hippia
CDIJ Junioren
Jamie van Egdom (Kranenburg) - Dancing Soulmate
Fleur Kempenaars (Oud Gastel) - Ivanto
Yasmin Westerink (Dronten) - Dibert L
Julia Willemsen (Bergharen) - Goya-Odette B
CDICh-A Children
Britt Kikkert - Van der Linde (De Cocksdorp) - Dark Knight Texel
CDICh-A (E-pony) Children
Laura Brand (Vlagtwedde) - Paco Rabanne
Floor Mollema (Hellum) - Meidoorn Hoeve's Zidane
Manouk Zuiderent (Breda) - Haston Be Happy
CDIP Pony’s
Isabella Karajkovic (Woerden) - First Hummer
Skye Plasman (Vlijmen) - Domingo du Bois
Puk Van de Ven (Oirschot) - Nocturn van de Beekerheide
Claire Vermaes (Aarle-Rixtel) - Matcho 'D' van Prinsenhof's
Robin Van Vugt (Sint-Oedenrode) - Need for Speed
Evolet van Westing (IJsselstein Ut) - Beekzicht’s Keano
CDIYH Jonge paarden
Saskia Poel (Heusden Gem Asten) - Le Formidable
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Sommerwolke J.M.


Tetouan CSI1*/ CSI4*-W Marokko - 6 t/m 9 oktober 2022 springen
Tel: 00212-537238800
E-mail: zouadatetouan@hotmail.com
Website: www.mrt.ma/uitslagen
CSI4*-W wereldbeker
Niels Kersten (Egchel) - Grieg S, High Hopes SFN, Tippy Z
Leon Thijssen (Sevenum) - Boubou de la Roque, For President, Zeppe Blue
Mans Thijssen (Sevenum) - Hello, I'M Here, Joviality
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Florida Balia NL, Gill
CSI1*
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - Uptons London
Niels Kersten (Egchel) - King's Dream, Perlouka v/h Schanshof
Mans Thijssen (Sevenum) - Jalisco, Knockout EB
Mel Thijssen (Sevenum) - Chic Fou de la Bastide, Let It Be


Oliva CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 4 t/m 9 oktober 2022 springen
Tel: 0034-962963909
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: www.metoliva.com/uitslagen
CSI3*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter, J'Espere
Remco Been (Winterswijk Miste) - Balou, Bridgetown Z, VDL Holland Vd Bisschop
Stefanie Carroll (Bocholt) - Charly 1595, N-Balourouge de Semilly
Kim Emmen (Dinteloord) - Delvaux, Island, Nash v/h Lilleveld, Optima vd Bisschop
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Damascene, Graniet ES, Habrina, Jager
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, G.AS-Bombay, Haretto, Hé Elmi
Sanne Thijssen (Sevenum) - Cupcake Z, Grand Blanc de Villa d'Arto, Hi There, Zeppelin Blue
CSI1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Queen van het Voortveld
Remco Been (Winterswijk Miste) - Aladdin LVS Z
Kim Emmen (Dinteloord) - Edgar, Farah, Qi Dao NH
Rob Eras (Helvoirt) - Flora du Mesnildot, Olympia ter Doorn
Sidney Eras (Helvoirt) - Gem de Revel, Niagara de Muze
Marielle Friesen (Oliva) - Detroit Z
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S Evangelina, Divico
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - AS Eden
Sanne Thijssen (Sevenum) - Golden Chaco, Hawai Balia NL, QH Babalou Santo Antonio
CSIYH1*
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Celine Z, Griotte L'Amaurial, Hades MS, Kaboom, La Karla, Lemiro, Miagao
Remco Been (Winterswijk Miste) - Lotti T
Stefanie Carroll (Bocholt) - Kockie W, Legendary 2
Kim Emmen (Dinteloord) - Kaiser DMH, Kandiama DMH, Kerma-C, Quo Vadis
Sidney Eras (Helvoirt) - Cornetta Ses Z
Marielle Friesen (Oliva) - Charly
Patrick van der Schans (Nijkerk Gld) - La Guardia
Sanne Thijssen (Sevenum) - Guiliguili Nouvolieu, Kannan Jr


Opglabbeek CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSIP België - 5 t/m 9 oktober 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/uitslagen
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Iron Z, VDL Groep Nino du Roton, VDL Groep Victoria
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Hotspot
Kevin Beerse (Wergea) - Gilona AO
Kessy van Berlo (Veghel) - Erma
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Emirat de Maugre
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Ike, I-Star, Jacky Lanta
Niels Bulthuis (Hoogeloon) - VDL Groep Callida 2, VDL Groep Gistique, VDL Groep Hermès Z
Vincent Dings (Heeze) - Ivory HDH, Je T'Adore
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN N.O.P., Minute Man
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Manon Hees (Meterik) - Jododinus PP, Kamiel van het Langwater
Lars Kersten (Egchel) - Big Beauty Z, Hallilea, Oklahoma van de Zelm
Tamara Klop (Oudenbosch) - Happy Handsome
Joy Lammers (Achel) - First Boy B.B., Grace Kelly
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Haya, Van Schijndel's Galetto, Van Schijndel's Gladstone
Marco Sas (Schoorl) - Cukuta, Joule S
Tom Schellekens (Esbeek) - Fiarabo, Interessant van de Zietfort, Isabel
Frank Schuttert (Ommen) - Gream, Joviaal ES, Obilix v\h Stuyvenberghof
Maikel van der Vleuten (Someren) - Equus Tame, O’Bailey VH Brouwershof
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Dragonfly De Longchamp
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Indy
Niels Bulthuis (Hoogeloon) - VDL Groep Jennifer
Vincent Dings (Heeze) - Kees HDH
Demi van Grunsven (Handel) - Le Kannan
Tamara Klop (Oudenbosch) - Gaudi vd Molendreef Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Hanibal
Marco Sas (Schoorl) - Lafayette Van De Hagenhorst
Tom Schellekens (Esbeek) - Jolet Van De Zietfort
CSIYH1* incl. 8yo
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Calvador Z
Kevin Beerse (Wergea) - Kaida, Kingsize JTL, Lemonade Van De Eenhoorn
Kessy Van Berlo (Veghel) - Heinz un Prince, Pablo vd Donkhoeve
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Jackpot VDM, Kristo
Willem Greve (Markelo) - Kyrlanthe
Demi van Grunsven (Handel) - Viva Gold E.T.
Lars Kersten (Egchel) - Cornets Pop AF Z, Hascombe Verona
Joy Lammers (Achel) - Amazing Z, Heat Wave
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Jaloubet
Marco Sas (Schoorl) - Defender VDS Z, Lowinskey SR
Tom Schellekens (Esbeek) - King Pleasure B
Frank Schuttert (Ommen) - Luckey SR Z, Wezenberg’s Panama van’t Roosakker
Maikel Van der Vleuten (Someren) - Kentucky TMS Z, Laloma
Roy Weel (Wijdewormer) - Kirymanjaro Fortuna
CSIP
Laura Hendriks (Roosendaal) - Kantje's Ellard


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 6 t/m 9 oktober 2022 springen
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be
Website: www.jumping-bonheiden.be/uitslagen
CSI2*
Logan Fiechter (Merksplas) - E Hoodstock Z, Fokker 50
Amber Fijen (Bladel) - Hummer, Jamaica van ‘t Heike
Jody van Gerwen (Limbricht) - Chester 365, Inebelle van 't Welthof
Emmy Hermsen (Elst Gld) - Florence
Kevin Jochems (Kalmthout) - Calox, Camilla van de Helle, Gijs
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Embassador JT Z
Cindy Perdaen (Sas van Gent) - Gumbo Mumbo
CSI1*
Logan Fiechter (Merksplas) - Balian d’n Hop Z
Amber van Marle (Ambt Delden) - Jack Daniels, Kansas
Julie Sandell (Wassenaar) - Methaplanet's Karlsberg
Marie Sandell (Oosterbeek) - Methaplanet's Jolino, Methaplanet's Keep Secret Grace
CSIYH1* incl. 8yo
Logan Fiechter (Merksplas) - Dominos
Amber Fijen (Bladel) - Popstar van 't Eigenlo
Jody van Gerwen (Limbricht) - CCstud's Larasina
Emmy Hermsen (Elst Gld) - La Baule B.
Kevin Jochems (Kalmthout) - Kalidah, Looks Good de Liebri Z
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Dancing Lady SZ
Cindy Perdaen (Sas van Gent) - Jubel'S Mumbo


Gorla Minore CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIYH1* Italië - 6 t/m 9 oktober 2022 springen
Tel: 0039-03311687975
E-mail: asd@equieffe.it
Website: www.equieffe.it/uitslagen
CSI2*
Philippe Houtackers (Weert) - Cascais de Janeiro, Ego DK Z
CSI1*
Philippe Houtackers (Weert) - Fado


Boekelo CCIO4*-NC-L Nederland - 5 t/m 9 oktober 2022 eventing
Tel: 0031-534282831
E-mail: competition@military-boekelo.nl
Website: www.military-boekelo.nl/uitslagen
CCIO4*-NC-L Nations Cup Finale
Janneke Boonzaaijer (Renswoude) - Bouncer
Roxana Graman (Schuinesloot) - Forever
Stephan Hazeleger (Harskamp) - James Bond
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Jarelly MBF, Jersey MBF N.O.P.
Tim Lips (Breda) - Wicro Quibus
Beau Posthumus (Terschuur) - Smokie
Thierry van Reine (Herveld) - ACSI Harry Belafonte
Adriaan Smeulders (Someren) - Ekow


Saint Quentin CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI2*-L/ CCI3*-S Frankrijk - 6 t/m 9 oktober 2022 eventing
Tel: 0033-147013536
E-mail: concours@jardy.fr
Website: www.sqy-equitation.fr/uitslagen
CCI2*-L
Bianca van Lenth (Putten) - Karenzo
Christel Schalk (Rijsbergen) – Cerida
CCI2*-S
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Lancelot, Legende
Maartje Siemons (Linden) - Harly
CCI1*-Intro
Mirella Vrolijk (Meerle) - Let’s Dance SF


Le Pertre CEI1* 100/ CEI2* 120 Frankrijk - 7 t/m 8 oktober 2022 endurance
Tel: 0033-608496606
E-mail: coeelp.lepertre@gmail.com
CEI2* 120
Marie-Marie Letort (Longue-Jumelles) - Ankara de Fly


Buch CEI1* 100/ CEIYJ1* 100/ CEI2* 120/ CEIYJ2* 120 Duitsland - 8 t/m 8 oktober 2022 endurance
Tel: 0049-1714227212
E-mail: info@ddsv.net
Website: www.ddsv.net
CEIYJ1* 100
Sije Otten (Handel) - Soraya D'Opuntia

Ander Nieuws

  • Thamar Zweistra derde in WB-wedstrijd Madrid
    Thamar Zweistra derde in WB-wedstrijd Madrid
  • Gouden WK-team Paradressuur, zilveren WK-springteam, Sanne Voets en van Joyce van Rooijen-Heuitink maken kans op Sportprijzen NOS | NOC*NSF
    Gouden WK-team Paradressuur, zilveren WK-springteam, Sanne Voets en van Joyce van Rooijen-Heuitink maken kans op Sportprijzen NOS | NOC*NSF
  • IJsbrand Chardon tweede in Wereldbeker Stockholm
    IJsbrand Chardon tweede in Wereldbeker Stockholm