­ Deelnemers internationale wedstrijden 30 mei 2022 t/m 5 juni 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 30 mei 2022 t/m 5 juni 2022

Geplaatst op 31 mei 2022

In het Pinksterweekend staan voor de Nederlandse paardensporters weer mooie internationale evenementen op het programma. In eigen land is dat het CDI in Exloo wat voor de TeamNL dressuurruiters ook een observatiewedstrijd is. Ook is daar veel ruimte voor de jeugd. De Nederlandse springjeugd strijdt tegen de internationale top op CH De Wolden in Zuidwolde. De pony eventingruiters rijden een observatiewedstrijd op het CCI in Oudkarspel. Een deel van TeamNL springen komt in actie op de 5* Nations Cup wedstrijd in St. Gallen. Een ander deel rijdt mee op de Global Champions Tour in Cannes. Verder zijn Nederlandse springruiters actief in Wiesbaden (waar ook in de dressuur en eventing Nederlanders aan de start komen), Cabourg, Lier, Grote Brogel en Wohlde. Verder staan Nederlandse eventingruiters op de startlijsten van de wedstrijden in Belsay en Ostbevern. Reist een delegatie tweespanrijders naar Saumur en komt een Nederlandse amazone in actie op de endurancewedstrijd over 120 km in Allenc.

Exloo CDI3*/ CDIYH/ CDICh-A (E-pony)/ CDIY/ CDIJ/ CDIP/ Nederland - 2 t/m 5 juni 2022 dressuur
Tel: +31653653476
E-mail: hippischcentrumexloo@gmail.com
Website: www.hippischcentrumexloo.nl/uitslagen
CDI3*
Romy Bemelmans (Hulsberg) - Haisai, Hip Hop
Kirsten Brouwer (Gameren) - Foundation RR
Liesbeth Geven (Zoetermeer) - Iago, Jamaica
Nars Gottmer (De Wijk) - Goldenboy Vinckenburgh
Kebie van der Heijden (Weert) - Hashtag
Marjan Hooge (Ees) - Idem Dito
Dinja van Liere (Uden) - Hartsuijker, Hermès
Robin van Lierop (Groesbeek) - Zum Glück RS2
Lynne Maas (Schiedam) - Eastpoint
Patrick van der Meer (Naaldwijk) - Sephora S
Denise Nekeman (Hasselt) - Boston STH
Karen Nijvelt (Hoeven) - Elysias
Anouk Noordman (Zuidwolde Dr) - Atze, DataB's Dante's Glory
Daphne van Peperstraten (Oude-tonge) - Greenpoint's Hotmail V
Marieke van der Putten (Groesbeek) - Tørveslettens Titanium RS2
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Indian Rock
Lisanne Veenje (Vledder) - Wirdmer Fan'e Boppelannen
Quinty Vossers (Doetinchem) - Inferno
Mirelle van Kemenade - Witlox (Sint-Oedenrode) - Siebenstein
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagons Double Dutch, Hexagon's Ich Weiss
CDIU25
Julia Bouthoorn (Vogelwaarde) - Choice Finch
Zoë Kuintjes (Aalsmeer) - Cupido RS2
Marten Luiten (Winschoten) - Fynona
Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) - Cirano DC
Bo Oudhof (Nijeberkoop) - Colt Sollenburg
Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) - Greenpoint's Cupido
Jessica Poelman (Aalsmeer) - Chocolate Cookie RDP
Thalia Rockx (Roosendaal) - Gerda Nova de La Fazenda, Verdi de La Fazenda
Carlijn Vaessen (Wezep) - Fossbury
Febe van Zwambagt (Bergharen) - Fernandell MS
CDIY Young Riders
Shanna Baars (Nieuw-Vennep) - Farzana G, Fernando
Brandy Bos (Bergharen) - Florett W
Thessa Gilbers (Varsseveld) - Amazing Comeback
Bente Hedeman Joosten (Voorschoten) - Hippy Evitia
Robin Heiden (Alphen Gld) - Gasmonkey
Sascha Heijmans (Vierpolders) - Flying Dutchman ACB
Jo-Anne Koch (Heelweg) - Darabel
Floor van der Kuijl (Hummelo) - Invita Van De Loomansheide
Marten Luiten (Winschoten) - Killer
Dana van der Meer (Naaldwijk) - Chicago
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Excellentie
Evi van Rooij (Sint-Michielsgestel) - Edea
Pem Verbeek (Waalre) - Giovanni de La Fazenda
Tom Verhoeven (Asten) - Honey d'Or
CDIJ Junioren
Jill Bogers (Alem) - Lennox U.S.
Mirthe van Doremalen (Dreumel) - I Am Special
Anniek van Dulst (Ermelo) - Kadanz
Demi Feijs (Eijsden) - Dordogne DN
Fleur Kempenaars (Oud Gastel) - Golden Dancer de La Fazenda
Maura Knipscheer (Bergen Nh) - Isabeau
Tessa Kole (Hansweert) - Hexagon's La Caprinomana
Lara van Nek (Wijdewormer) - Fariska, Jamsession Taonga
Jessica Nesselaar (Garderen) - Wendie
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Cuvanck PP
Micky Schelstraete (Gemonde) - Gregwaard, Knight Rider
Rowena Weggelaar (Roermond) - Klieveer’s Don Quichot
Yasmin Westerink (Dronten) - Dibert L
CDIP Pony’s
Esmee Boers (Nieuw-Vennep) - Beauty W
Dominique van Dalsen (Linschoten) - Zky
Lemoni Dicker (Harskamp) - Hulst Isadora, Junkbrunnen's Taj Mahal
Maddy Dijkshoorn (Benthuizen) - Boogie De L’Aube
Jolien Felix (IJsselmuiden) - Golden Challenge
Sissi Gijsen (Moergestel) - New Star 8
Kyra Hingstman (Westerbork) - Goldwyn
Veerle van Hof (Kerkrade) - Equine Parks Xander
Isa Hollands (Schimmert) - His Royal Badness DK, Mabeline's Floran
Sara Holleman (Dreumel) - King Stayerhof's Jango
Mick van der Kort (Nieuw-Vennep) - Keizerskroon Finn
Bridget Lock (Appeltern) - Don Davino Horsepoint, Nespresso
Kebie Raaijmakers (Sint-Michielsgestel) - Den Östrik's Sjors
Claire Vermaes (Aarle-Rixtel) - Matcho 'D' van Prinsenhof's
Robin van Vugt (Sint-Oedenrode) - Need for Speed
Morgan Walraven ('s-Gravendeel) - Devill's Kiss Naoni
Yasmin Westerink (Dronten) - Cognac IX
CDICh-A Children
Hansje Boudewijn (Bergen Op Zoom) - Bo
Robin Dicker (Harskamp) - Helena
Sophie Evers (Oudenbosch) - Beaumonde
Sophie van Iwaarden (Krabbendijke) - Hermès Mithras
Sophie Kats (Leiden) - Feline
Britt Kikkert - Van der Linde (De Cocksdorp) - Dark Knight Texel
Jente Nes (Zwaagdijk-Oost) - Sempre Avanti
Sophie van Norel (Epe) - Itrina
Floortje Visser (Landgraaf) - Flash Dance, Special Edition
Pip Zweep (Loosdrecht) - Jabulani Leone
CDICh-A (E-pony) Children
Isabella Karajkovic (Woerden) - Wert's Snowflake
CDIYH Jonge Paarden
Ellen van Arendonk (Groesbeek) - Voyager RS2
Marjan Hooge (Ees) - Senang HJH
Zoë Kuintjes (Aalsmeer) - Lacrosse RS2
Sanne van der Pols (Abbenbroek) - Sommerwolke J.M.
Fleur Prinsen (Terschuur) - Messy D
Lotje Schoots (Houten) - Mufasa
Floor Vos (Valthe) - Lapache DFV


Wiesbaden CDI4*/ CDIYH Duitsland - 3 t/m 6 juni 2022 dressuur
Tel: 0049-611716660
E-mail: info@wrfc.de
Website: www.pfingstturnier.org/uitslagen
CDIYH Jonge Paarden
Jacqueline Tonnaer (Kinrooi) - Perla Negra


St Gallen CSIO5*-NC EUD1/ CSIAm-A/ CSIYH1* incl. 8yo Zwitserland - 3 t/m 6 juni 2022 springen
Tel: 0041-712746699
E-mail: info@csio.ch
Website: www.csio.ch/uitslagen
CSIO5*-NC EUD1 Nations Cup
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - Fliere Fluiter
Michael Greeve (Veeningen) - Fyolieta, Jacksonville Eurohill
Marc Houtzager (Rouveen) - Holy Moley, Sterrehof´s Calimero, Sterrehof's Dante N.O.P.
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Grand Blanc de Villa d'Arto, Hi There
Jur Vrieling (Holwierde) - Chabada de l'Esques, Long John Silver 3
CSIYH1* incl. 8yo
Jack Ansems (Sint-Oedenrode) - J'Espere


Cannes CSI5*/ CSI1* Frankrijk - 2 t/m 4 juni 2022 springen
E-mail: fb@sepajfb.com
Website: www.gcglobalchampions.com/uitslagen
CSI5* Global Champions Tour
Bart Bles (Babberich) - El Rocco, Kriskras DV
Johnny Pals (As) - Carlotta, Zarkava Hero Z
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Monaco, Une de L'Othain
Eric van der Vleuten (Someren) - Dreamland
Maikel van der Vleuten (Someren) - Beauville Z, El Wikke
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, Griffin van de Heffinck


Wiesbaden CSI4*/ CSI1* Duitsland - 3 t/m 6 juni 2022 springen
Tel: 0049-611716660
E-mail: info@wrfc.de
Website: www.pfingstturnier.org/uitslagen
CSI4*
Gerben Morsink (Enschede) - Carina Z, Carsey Z
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, G.AS-Bombay, Haretto
Frank Schuttert (Ommen) - Gream, Joviaal Es
CSI1*
Gerben Morsink (Enschede) - Colina Z
Olivia Pleysier (Bilthoven) – Diador


Cabourg CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Frankrijk - 2 t/m 5 juni 2022 springen
Tel: 0033-157677673
E-mail: showoffice@grandprixgroup.com
Website: www.grandprix-events.com/uitslagen
CSI3*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Casus, Edmond
CSIYH1*
Jurre van Bommel (Ruurlo) - Grigia BR Z


Zuidwolde CSIOJ/ CSIOY/ CSIOCh/ CSIOP/ CSIYJ-A Nederland - 31 mei 2022 t/m 5 juni 2022 springen
Tel: 0031-621705553
E-mail: michelbroek@icloud.com
Website: www.chdewolden.nl/uitslagen
CSIOY Young riders met Nations Cup
Nikita Cheung (Zundert) - Bella Donna v/d Laarse Heide Z, Noberlina v/d Laarse Heide Z
Vincent Dings (Heeze) - Daylight, Ivory HDH
Fleur Holleman (Huissen) - Faltic, Innuendo R&D
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Excellent
Babs Kerkhoffs (Kelpen-Oler) - Evita van Spieringen
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye, Isaac
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, G-Vingino-Blue
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Farmer’s Apple
Mans Thijssen (Sevenum) - Happy
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2
CSIOJ Junioren met Nations Cup
Emma Bocken (Weert) - Incaro LS, Kadessa Z
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Icarinda, Sisi
Finn Boerekamp (Someren) - Larcone, Sildouch Z
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Justique
Emile Drenth (Onstwedde) - Majoor van de Moorskeshoeve
Mila Everse (Waddinxveen) - Orso del Terriccio
Quinten ter Harmsel (Enter) - Frizzle Zizzle E.B., Unicstar de Courcy E.B.
Wesley ter Harmsel (Enter) - Endvot E.B., Geronimo E.B.
Renee Hazeleger (Oosterbeek) - Joie De Vigo R.T., Quint vh Maarlo Z
Mart IJland (Hengelo Ov) - Can Ya Mecan, Hero
Jersey Kuijpers (Helmond) - JK Horsetrucks Hopefull
Tamara Van Manen (Stroe) - Incredible, Intensely Mbf
Milan Morssinkhof (Hierden) - Checkpoint Chacco
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, In The Air
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Gideon dls
Thijmen Vos (Wierden) - Ive Got the Key
Liesje Vrolijk (Almen) - Farfan M, Insanity Allegro, Isis Vive
Evi Wiefferink (Wierden) - Iregina Elton
CSIYJ-A Young Riders/Junioren
Alicia Bocken (Weert) - Dinka, Louann
Emma Bocken (Weert) - Rinken Z
Pien de Boer (Nieuwleusen) - Fame
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Kaphira
Finn Boerekamp (Someren) - Chicanho
Nikita Cheung (Zundert) - Snow-Flake v/d Laarseheide Z
Jorinde Dolfijn (Buitenpost) - Ithaca
Lilly Engelsman (Berkhout) - jerry hall
Mila Everse (Waddinxveen) - Lovely
Senna Everse (Waddinxveen) - Dudock, Kornetta
Sanne ter Haar (Hierden) - Sjelle
Stijn Hokse (Rouveen) - Krijger C HBC
Fleur Holleman (Huissen) - Cataque du haut breil
Mart IJland (Hengelo Ov) - Kymette E, Limoncello Z
Kim Jacobs (Klein Zundert) - Pinot Gris van den Haagakkers
Mel van der Kamp (Dalfsen) - Jiremaya, Kimberly
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Karamella, Kobalt
Milan Morssinkhof (Hierden) - Leonidas 129
Skye Morssinkhof (Hierden) - Nina vh Scheefkasteel
Pam Nieuwenhuis (Groessen) - Bertha 10
Yfke Priem (Menaam) - Kessel HX
Yoni van Santvoort (Nuenen) - First Impression
Britt Schaper (Ommen) - Guidam Sohn The Second Z
Julia Swart (Maarn) - Cahlista Z
Thijmen Vos (Wierden) - Pegasus van den Heuvel
Evi Wiefferink (Wierden) - Hot Lips
CSIOCh Children met Nations Cup
Jesse Berkers (Lattrop-Breklenkamp) - Happhira H, Kerina
Jip Grootegoed (Bergen op Zoom) - Guess What
Emma Heijligers (Asten) - Sambucca
Nina Houtzager (Rouveen) - Chaccotana, Fonia Again, Juliëtte
Marlou Knobben (Raalte) - Coco Grey
Liv Linssen (Kessel Lb) - Lacona, Lyn, Quantas 15
Zahra-Lindi Malkus (Epe) - Kensington’s Inspiration, Vernie's Inspiration
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Dos Lunas Galaxie
River Morssinkhof (Hierden) - Bamalou d l’Ecuyer
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Esprit, Ilandra
Nick Steeghs (Meterik) - Nascha
Bethany Vos (Apeldoorn) - Asterix, Divine de Laroque, Sire de Beau Soleil
CSIOP Pony’s met Nations Cup
Jip Grootegoed (Bergen Op Zoom) - Kerwin van Orchid's
Ava Eden van Grunsven (Erp) - Special Lady
Hannah Hoeksma (Oldeholtwolde) - Ringersheim's Adine
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Noriego vd Riloo, Orchid's Lonette
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Bizness des aubepines, Burito’s Funky
Joelle Muijres (Zoersel) - Donna, Romeo Van De Groenweg
Yfke Priem (Menaam) - Zafarano vh Gehucht Z
Bethany Vos (Apeldoorn) - Good Luck VS, Still Got Me
Roos Wevers (Markelo) - Top Dominique


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 2 t/m 5 juni 2022 springen
E-mail: mike@azelhof.be
Website: uitslagen
CSI2*
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Isis, Quizz ASK
Erwin de Bruin (Lunteren) - Falco
Kim Emmen (Dinteloord) - Catoo-Lavall, Delvaux, Island
Sidney Eras (Helvoirt) - Niagara de Muze
Auke Feenstra (Bontebok) - Izzylineke, Jolineke
Kevin Jochems (Kalmthout) - Casillas van de Helle, Christianus, Shanroe Peeters
CSI1*
Erwin de Bruin (Lunteren) - Cattivo SK
Sidney Eras (Helvoirt) - Gem de Revel
Romy IJbema (Dilsen-Stokkem) - Idon Vera
Kevin Jochems (Kalmthout) - One Top Secret TJ Z
Roosmaryn Roelofs (Soest) - Baloustair, RVB Robin Hood
Ruben Romp (Goirle) - Jaguar Fighter Go
Berenda Smittenberg (Kleve) - Chester
Maxi de Weert (Ossendrecht) - Air Lady Z
CSIYH1* incl. 8yo
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Eliano v't Merelsnest
Kim Emmen (Dinteloord) - Kesmitt Dmh, Le Deux DMH
Romy IJbema (Dilsen-Stokkem) - Lobi Da Basi
Kevin Jochems (Kalmthout) - Kananell
Ruben Romp (Goirle) - Kingsten
Maxi de Weert (Ossendrecht) - Korhaya II Z, Mysago VDH


Grote-Brogel CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 2 t/m 6 juni 2022 springen
Tel: 0032-475467820
E-mail: info@breugelhoevemm.be
Website: www.breugelhoevemm.be/uitslagen
CSI2*
Logan Fiechter (Merksplas) - D-Iness Z, E Hoodstock Z
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Goldstar, Noukie
Lars Kersten (Egchel) - Eetrichta, Hallilea, Quatinka
Niels Kersten (Egchel) - Coco Jamboo, Impossible, Thuur Z
Joy Lammers (Achel) - First Boy B.B., Ibeau SMH
Astrid Leeuwen (Ospel) - Amber 119, Charly Brown 353
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Itos S, Quintendros E
Pascal Uytendaal (Horst) - Calola, Celios Z
CSI1*
Lars Kersten (Egchel) - Olympia van 't Hageland
Niels Kersten (Egchel) - Granito Noordenhoek
Bobby Klootwijk (Brecht) - Cimarron Z, Tiger Lily Z
Astrid Leeuwen (Ospel) - Clarimo's Balou
CSIYH1* incl. 8yo
Logan Fiechter (Merksplas) - Dominos
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Amigo de Septon Z
Lars Kersten (Egchel) - Akua van Cleef Z
Niels Kersten (Egchel) - King's Dream
Bobby Klootwijk (Brecht) - Kabul ter Doorn Z, Look-o-Look Z
Joy Lammers (Achel) - Damascus van Stal Cipa Z, Kerusa


Wohlde CSI2*/ CSIYH1* Duitsland - 1 t/m 4 juni 2022 springen
E-mail: fampedersen@aol.com
Website: uitslagen
CSI2*
Remco Been (Winterswijk Miste) - Bridgetown Z, Jasper, VDL Holland Vd Bisschop
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin, GLOCK's Galanda, Glock's Novellist


Wiesbaden CCI4*-S Duitsland - 3 t/m 6 juni 2022 eventing
Tel: 0049-611716660
E-mail: info@wrfc.de
Website: www.pfingstturnier.org/uitslagen
CCI4*-S
Stephan Hazeleger (Harskamp) - James Bond


Belsay CCI2*-S/ CCIJ2*-L Groot-Brittannië - 1 t/m 5 juni 2022 eventing
Tel: 0044-16618811201
E-mail: laura@belsay.com
Website: www.belsayhorsetrials.co.uk/uitslagen
CCI2*-S
Nina de Haas (Hengstdijk) - Enola, JVK Mr Maguire
Andrew Heffernan (Cheshire) - Rafiki, SSK Cape Cooley


Ostbevern CCI2*-S Duitsland - 3 t/m 5 juni 2022 eventing
Tel: 0049-1752896080
E-mail: riegelmeier@t-online.de
Website: www.rvostbevern.de
CCI2*-S
Tijn de Blaauw (Bodegraven) - Eyecatcher
Merel Blom (Heerde) - Chaco 40, Limited Edition, Lykkegaard's La'Maria
Jillian Giessen (Ysselsteyn Lb) - Newmarket Ritz
Tim Lips (Breda) - Wicro Imagine That
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Ekino, Lancelot


Oudkarspel CCIP2-S Nederland - 3 t/m 5 juni 2022 eventing
Tel: 022-6393974
E-mail: info@manegebeukers.nl
Website: uitslagen
CCIP2-S pony’s
Yenthe Beukers (Oudkarspel) - Desperado
Brigit Bing (Dirkshorn) - Ballylee Villa Lass, Salinero
Mikai Brandes (Markelo) - Orchid's Gaia
Kane van Houte (Pannerden) - Fernhill First Lady, Secret Benny
Lieve van Houte (Pannerden) - Naughty Boy
Per Lammen (Ouderkerk aan de Amstel) - Gentleman
Maud Pasman (Beltrum) - Mr. Djago
Lila van Rijthoven (Hilversum) - Nemo 179
Thomas van Wessel (Haarlem) - Charlie's Angel
Cynthia Wouda (Oud Gastel) - Camé op’t Eugte


Saumur CAI2*-P1/ CAI3*-P1/ CAI2*-P2/ CAI3*-P2/ CAI2*-P4/ Frankrijk - 2 t/m 5 juni 2022 mennen
Tel: 0033-241676545
E-mail: saumur.attelage@orange.fr
Website: www.saumurattelage.fr
CAI2*-P2 Pony’s tweespan
Daniel Stronks (Winterswijk Kotten) - Gaudi, Halina, Hiska
CAI3*-P2 Pony’s tweespan
Sam Couwenberg (Veulen) - Bekveld's Ronaldo, Greeskamp Cobus, Nebus Rowan
Rodinde Rutjens (Weert) - De Kuilen's Brody, Heide's berg Alves, Kuikhornster Milano, Majan S Swen


Allenc CEI1* 100/ CEI2* 120 Frankrijk - 4 t/m 5 juni 2022 endurance
Tel: 0033-668109474
E-mail: elise.couderc@hotmail.fr
Website: cavaliersrandonneursdelozere.e-monsite.com
CEI2* 120
Floor Braunius (Leeuwarden) - Elarousa

Ander Nieuws

  • TeamNL dressuur wint met overmacht de Nations Cup op CHIO Rotterdam
    TeamNL dressuur wint met overmacht de Nations Cup op CHIO Rotterdam
  • Baars, Van Doremalen, Gijsen en Kikkert winnen KNHS-Anemone Horse Trucks Cup Exloo
    Baars, Van Doremalen, Gijsen en Kikkert winnen KNHS-Anemone Horse Trucks Cup Exloo
  • Snelle leerlingen bij KNHS-Hartog Trophy in Almelo
    Snelle leerlingen bij KNHS-Hartog Trophy in Almelo