­ Deelnemers internationale wedstrijden 4 t/m 10 april 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 4 t/m 10 april 2022

Geplaatst op 04 april 2022

Vanaf donderdag 7 april tot en met zondag 10 april worden in Leipzig de FEI Wereldbekerfinales in vier disciplines verreden. Voor TeamNL komen springruiter Harrie Smolders en dressuuramazone Thamar Zweistra aan de start. Ook de vierspanrijders Koos de Ronde en Bram Chardon doen een gooi naar de prestigieuze titel, net als Annebeth Kubbe in de discipline voltige. Verder zijn er internationale springwedstrijden met Nederlandse deelname in Arezzo, Lanaken, St Tropez en in eigen land in Kronenberg. Voor de jeugd is in het Belgische Opglabbeek een CSI met landenwedstrijden. Eventingamazones Merel Blom en Sanne de Jong reizen naar het CCI in Strzegom. En tot slot voor deze week is er Nederlandse deelname op de endurancewedstrijd over 120 km in Uzès.

Leipzig CDI-W Final Duitsland - 6 t/m 10 april 2022 dressuur
Website: www.engarde.de/Uitslagen
CDI-W Final Wereldbekerfinale
Thamar Zweistra (Schore) - Hexagon's Ich Weiss


Leipzig CSI-W Final/ CSIAm-A/ CSIYH1* incl. 8yo/ CSI3* Duitsland - 6 t/m 10 april 2022 springen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de/Uitslagen
CSI-W Final Wereldbekerfinale
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Monaco
CSI3*
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Escape Z, Uricas vd Kattevennen
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Florida Balia NL


Leipzig CAI-W Final Duitsland - 6 t/m 10 april 2022 mennen
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de/Uitslagen
CAI-W Final Wereldbekerfinale
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Dreef Inca, Dreef Kapitany, Favory Fantom, Favory Farao, Kendi
Koos de Ronde (Zwartewaal) - Celtic, Favory Allegra Futar, Oosterwijk's Kasper, Tilou de Calou, Tjibbe


Leipzig CVI-W Final Duitsland - 6 t/m 10 april 2022 voltige
Website: www.engarde.de/Uitslagen
CVI-W Final Wereldbekerfinale
Lasse Kristensen (Wassenaar) -
Annebeth Kubbe (Noordeloos) - Evermore R


Arezzo CSICh-B/ CSIYH1*/ CSI1*/ CSIJ-B/ CSIP/ CSI4* Italië - 4 t/m 10 april 2022 springen
Tel: 0039-57599204
E-mail: info@arezzoequestriancentre.com
Website: www.arezzoequestriancentre.com/Uitslagen
CSI4*
Amber Fijen (Bladel) - Aruba van't Eigenlo Z, Dali van 't Prinsenveld Z, Elka de la Pomme, Ishiblue F, Jamaica van’t Heike
Jody van Gerwen (Limbricht) - Cordelia GPZ, Inebelle van 't Welthof, Quatta NH Z
Jens van Grunsven (Erp) - Diarindo Z, Heathrow, I-Dextro, Impossant CL, Judeska
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Abbervail Diamant, Callano Z, Davinci Z, Hurricane D.D.
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, Forlan van de Sprengenberg, G.AS-Bombay, Haretto
CSI1*
Amber Fijen (Bladel) - Kerlina
Willemijn van Heel (Rosmalen) - Bataille de Beauvoir
Bart Lips (Biest-Houtakker) - La Viva
CSIYH1*
Jody van Gerwen (Limbricht) - CCstud's Larasina
Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) - CC Chiva, Vanda Rubicon
Bart Lips (Biest-Houtakker) - Lancaster W, Lemalia
Wout Jan van der Schans (Nijkerk Gld) - A.S. Lana del Rey


Lanaken CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIU25-A België - 7 t/m 10 april 2022 springen
Tel: 0032-89730000
E-mail: sport@zangersheide.com
Website: www.zangersheide.com/Uitslagen
CSI3*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Elegant Hero Z, VDL Groep Iron Z, VDL Groep Nino du Roton, VDL Groep Victoria
Denise Bakker (Hamont-Achel) - Cornet's Star Z
Marc Beckers (Roggel) - Imola
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - High Shutterfly, Isis, Quizz ASK
Kim Emmen (Dinteloord) - Carado 3, Farah, Highway, Icloud, Issun Boshi
Tani Joosten (Zevenaar) - Galdal Mé
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Osiris FZ
Michael Korompis (Malle) - Maverick van 't Leetereind
Megan Laseur (Soest) - Ironman, It's a walk in the park
Joost Martens (Asten) - Celebration RM, Chernesto, Indence H.J.
Gerben Morsink (Enschede) - Carina Z, Carsey Z, Navarone Z
Johnny Pals (As) - Carlotta, Ibera V/D Hagenhorst
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Jadzia, Jaloubet, Van Schijndel's Gladstone, Van Schijndel's Olaya Z
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Hamilton
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy, In The Air
Charlotte Pals - Verhagen (As) - Beau van de Hagenhorst
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Fantast, Tiptop vh schaeck Z
CSI1*
Denise Bakker (Hamont-achel) - Caidinus PP Z
Sofie van den Broek (Ospel) - Cupcake Z
Tani Joosten (Zevenaar) - Colimo, Kaydine B, Kiss Of Glory WV
Loewie Joppen (Maasbree) - Candy Holiday
Michael Korompis (Malle) - Agamix 2000 Z, Agnetha Z, Scary Z
Megan Laseur (Soest) - Kane
Joost Martens (Asten) - Lando-N
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Godfather Z, Just Cornet R.T.
Kelly van Wijk (Ede Gld) - Kitona de Muze
CSIYH1*
Denise Bakker (Hamont-Achel) - Comodinus PP Z
Bart de Bruijn (Loenen aan de Vecht) - Farinjo Des Mec, Petit Gervais v/d Weidekouter
Kim Emmen (Dinteloord) - Kaiser DMH
Tani Joosten (Zevenaar) - Lagrande E
Loewie Joppen (Maasbree) - Champion Charles LJ Z
Michael Korompis (Malle) - Cibello Z
Megan Laseur (Soest) - Kapitaal L, Love Connects
Joost Martens (Asten) - Cereza Z
Johnny Pals (As) - Grand Amour
Maud Roosendaal (Doetinchem) - Kong Karlos, Mademoiselle PS
Britt Schaper (Ommen) - Guidam Sohn The Second Z, Keen Lady - E
Charlotte Pals - Verhagen (As) - King Blue
CSIU25-A
Tani Joosten (Zevenaar) - Despina 70
Megan Laseur (Soest) - Idwerd


St Tropez - Grimaud CSI3*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk - 7 t/m 10 april 2022 springen
Tel: 0033-648140655
E-mail: contact@jumping-grimaud.com
Website: jumping-golfe-saint-tropez-en.hubside.fr/Uitslagen
CSI3*
Kevin Jochems (Kalmthout) - Careful H, Isovlas Emmerton, Quatinka


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 6 t/m 9 april 2022 springen
Tel: 0031-611256904
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/Uitslagen
CSI2*
Kevin Beerse (Wergea) - Fenia, Gilona AO, Izzy DHC
Lisa Bongers (Wijchen) - Donbalian
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Carrie Brad SHO Z, That's Mie Z, Vigalio SHO Z
Nikita Cheung (Zundert) - Bella Donna v/d Laarse Heide Z, Noberlina v/d Laarse Heide Z
Berber Dijkman (Wesepe) - Georgia Balia NL, Imoya Dice
Michael Greeve (Veeningen) - Fyolieta, High Big Andi K
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN, Highway TN, Lagans Obos Quality
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX, Jive Z.G.
Babs Kerkhoffs (Kelpen-Oler) - Evita van Spieringen
Lars Kersten (Egchel) - Hallilea, Isidorus, J.Charley
Niels Kersten (Egchel) - Call Me Baby Quick PS, High Hopes SFN, Thuur Z
Suus Kuyten (Laren Nh) - Take A Chance On Me Z
Joy Lammers (Achel) - First Boy B.B., Ibeau SMH
Patrick Lemmen (Grashoek) - Exit Remo, Hummertime, James Blond
Dave Maarse (Wellerlooi) - Astrapi Gem
Bas Moerings (Roosendaal) - Jesther, Kivinia
Pim Mulder (Dalfsen) - BCO Ibylle, Corlino, Memphis Z
Gwen Schreuder (Montfoort) - Gomez Imprezz
Gerco Schröder (Tubbergen) - GLOCK's Galanda, Glock's Lausejunge, New Star vd Berghoeve
John Steeghs (Meterik) - Champion PS Z, Monty vd Withoeve
Niels Tacken (Meterik) - Alexia Z, Cordis Totalis Z
Leon Thijssen (Sevenum) - For President, Gaudi, Ibiza Z, Indivar
Mans Thijssen (Sevenum) - Charlie, Grand Blanc de Villa d'Arto, Happy, Hello
Maikel van der Vleuten (Someren) - Dywis HH, Equus Tame, Icarronne-S, O’Bailey vh Brouwershof
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Camaxima
Maxi de Weert (Ossendrecht) - Hello Twiggy BB
Harrie Wiering (Overlangel) - Jamal E.B.
CSI1*
Kevin Beerse (Wergea) - We Impressed K Z
Maaike ten Berg (Rogat) - Godess Hero Z
Britt Brouwer (Hoofddorp) - Fuzeta Beech, Haja ES, Oh Balou van de Kat
Gert Jan Bruggink (De Lutte) - Kasilias SHO Z
Nikita Cheung (Zundert) - Snow-Flake v/d Laarseheide Z
Berber Dijkman (Wesepe) - Jerez-S
Michael Greeve (Veeningen) - Keep It Cool SSS, Urado SV
Demi Van Grunsven (Handel) - Jillz, Tinka's Hope
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Kensington H
Lars Kersten (Egchel) - Olympia van 't Hageland
Tobias Luikens (Ittervoort) - Dylano
Dave Maarse (Wellerlooi) - Javona
Pim Mulder (Dalfsen) - Jetset
Gerco Schröder (Tubbergen) - Jaguar
Ashley Spiele - te Wierik (Enschede) - Houston Quality Z, Kennith Tarpania, Lady- Rubertha
John Steeghs (Meterik) - All Way de Boncourt, Jemen
Leon Thijssen (Sevenum) - Habab, Zeppe Blue
Mans Thijssen (Sevenum) - Joviality
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Iljalita
Jose Woldring (Amsterdam) - Carpuno T
CSIYH1*
Berber Dijkman (Wesepe) - Don Perron
Michael Greeve (Veeningen) - K-Star W
Willem Greve (Markelo) - Favorite D'Aiguilly, Kandersteg W
Demi van Grunsven (Handel) - Viva Gold E.T.
Lars Kersten (Egchel) - Akua van Cleef Z
Niels Kersten (Egchel) - King's Dream
Suus Kuyten (Laren Nh) - Quechin di Cabra
Joy Lammers (Achel) - Amazing Z, Damascus van Stal Cipa Z
Tobias Luikens (Ittervoort) - Cocorico Picobello Z
Dave Maarse (Wellerlooi) - Kaiserin, Prestige van 't Oud Vliegveld
Bas Moerings (Roosendaal) - Kwik Tweet
Pim Mulder (Dalfsen) - Powderpuff
Ashley Spiele - te Wierik (Enschede) - Don Tarpania Z
Maxi de Weert (Ossendrecht) - Chiara VDH, Korhaya II Z
Harrie Wiering (Overlangel) – Chacco’s Champion, Limoncello


Opglabbeek CSIOP/ CSIOCh/ CSIOJ/ CSIOY/ CSIP/ CSIJ-A/ CSIU25- België - 6 t/m 10 april 2022 springen
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com/Uitslagen
CSIU25-A
Emma Bocken (Weert) - Incaro LS
Finn Boerekamp (Someren) - Larcone, Sildouch Z
Fleur Holleman (Huissen) - Faltic
Iris Michels (Liessel) - Isaac, Izabelle
Skye Morssinkhof (Hierden) - G-Vingino-Blue
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Esprit
Tom van Schipstal (Sint Hubert) - Hilton S, Idaho WP, Ivanhoe
CSIOY Young Riders Nations Cup
Emma Bocken (Weert) - Icarus
Fleur Holleman (Huissen) - Innuendo R&D
Iris Michels (Liessel) - Bugano de l'Abbaye
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5
Meike Zwartjens (Raalte) - Twister De La Pomme
CSIOJ Junioren Nations Cup
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Kaphira, Sisi
Logan Fiechter (Merksplas) - E Hoodstock Z, Sam vd Tojopehoeve Z
Quinten ter Harmsel (Enter) - Frizzle Zizzle E.B., Unicstar de Courcy E.B.
Jersey Kuijpers (Helmond) - JK Horsetrucks Hopefull
Nick Nanning (Dalfsen) - Bandia
Hilde Veenstra (Drachtstercompagnie) - Beverly, Gideon DLS
Thijmen Vos (Wierden) - Ive Got the Key, Pegasus van den Heuvel
CSIOP Pony’s Nations Cup
Ava Eden van Grunsven (Erp) - Special Lady
Hannah Hoeksma (Oldeholtwolde) - Ringersheim's Adine
Siebe Leemans (Oost West En Middelbeers) - Noriego vd Riloo
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) – Burito’s Tiego, Burito’s Jolly
Yfke Priem (Menaam) - Zafarano vh Gehucht Z
CSIOCh Children Nations Cup
Jesse Berkers (Lattrop-Breklenkamp) - Jack Blue H, Kerina
Nina Houtzager (Rouveen) - Chaccotana, Fonia Again, Juliëtte
Zahra-Lindi Malkus (Epe) - Amiacara
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Bulavsco, Ilandra, Kinky Girl
Bethany Vos (Apeldoorn) - Asterix, Dilithyia VLS, Sire de Beau Soleil
Faye Louise Vos (Wierden) - Calgary 56, Monica LH
CSIJ-A Junioren
Alicia Bocken (Weert) - Louann
Emma Bocken (Weert) - Kadessa Z, Rinken Z
Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Icarinda
Logan Fiechter (Merksplas) - D-Iness Z
Wesley ter Harmsel (Enter) - Endvot E.B., Geronimo E.B.
Jersey Kuijpers (Helmond) - JK Horsetrucks Quanta Questa
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Kobalt, Plopsa Blue Z
Yfke Priem (Menaam) - Esprit De Pomme, Kessel HX
Meike Zwartjens (Raalte) - Denzel Tivoli Z, Piamanta v/h Zuid-Pajottenland, Twindam Z
CSIP Pony’s
Donna van der Donk (Vorstenbosch) - Givaro
Siebe Leemans (Oost West en Middelbeers) - Orchid's Lonette
Renske van Middendorp (Kootwijkerbroek) - Burito’s Funky
Bethany Vos (Apeldoorn) - Bora-Bora, Good Luck VS, Still Got me


Strzegom CCI1*-Intro/ CCI2*-S/ CCI3*-S/ CCI4*-S/ CCIP2-S Polen - 7 t/m 10 april 2022 eventing
Tel: 0048-748554042
E-mail: office@stragona.pl
Website: www.strzegomhorsetrials.pl/Uitslagen
CCI3*-S
Merel Blom (Heerde) - Corminta Vom Gwick, Vesuve d'Aveyron
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy, Jarelly MBF, Jersey MBF
CCI2*-S
Merel Blom (Heerde) - Chinuk R, Hallo 53, Inamorata, Lortero
CCI1*-Intro
Merel Blom (Heerde) - Chaco 40


Uzès CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEIYJ1* 100/ CEIYJ2* 120/ CE Frankrijk - 8 t/m 10 april 2022 endurance
Tel: 0033-466229903
E-mail: contact@societehippiqueuzes.com
CEI2* 120
Floor Braunius (Leeuwarden) - Elarousa

Ander Nieuws

  • Promotie tot Level 4 (5*) jurylid voor Ineke Jansen
    Promotie tot Level 4 (5*) jurylid voor Ineke Jansen
  • Kom je werken bij de KNHS?
    Kom je werken bij de KNHS?
  • Kaartverkoop The Dutch Masters start vandaag
    Kaartverkoop The Dutch Masters start vandaag