­ Deelnemers internationale wedstrijden 5 t/m 11 december 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 5 t/m 11 december 2022

Geplaatst op 07 december 2022

8 december begint het CSI5* Genève, voor de springruiters een prestigieuze wedstrijd met de Rolex Top Tien. TeamNL ruiters Harrie Smolders en Willem Greve komen met hun toppaarden aan de start. Er wordt niet alleen gesprongen in het Palexpo, maar er is ook een wereldbekerwedstrijd voor de menners met voor ons land Bram Chardon. Sanne de Jong en Tim Lips strijden mee om topplaatsen in de spectaculaire indoor cross. Verder zijn de Nederlandse springruiters actief op de 3*-wedstrijd in Oliva en de 2*-wedstrijden in Kronenberg, Riesenbeck en Lier. Nederlandse enduranceruiters hebben wedstijden in Butheeb (3* over 160 km) en het Franse Durance (2* over 120 km en 1* over 100 km).

Geneva CSI5*/ CSIU25-A Zwitserland - 8 t/m 11 december 2022 springen
Tel: 0041-227381800
E-mail: info@chi-geneve.ch
Website: www.chi-geneve.ch/uitslagen
CSI5*
Willem Greve (Markelo) - Grandorado TN N.O.P., Highway TN
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Darry Lou, Dolinn, Monaco N.O.P.
CSIU25-A
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5


Oliva CSI1*/ CSI3*/ CSIYH1* Spanje - 6 t/m 11 december 2022 springen
E-mail: metshowoffice@olivanova.com
Website: uitslagen
CSI3*
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Diacco-Blue, I Am Codex, Kerswin van 't Roosakker
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Dancing Nini Z
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Jones
Pascal Uytendaal (Horst) - Celios Z
CSI1*
Marielle Friesen (Oliva) - Charly
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - ChacStar, Gun Powder, Just A Moment Van 'T Heerenhuys
Liv Linssen (Kessel Lb) - Lacona, Lyn, Quantas 15
Rogier Linssen (Kessel Lb) - Huepens Conquesta, Kismet
Anouk de Ruijter (Kessel Lb) - Cini W Z, Kaian Omar, Tinka’s Boy JR. W Z
CSIYH1*
Marielle Friesen (Oliva) - Detroit Z, Raspoetin
Doron Kuipers (Mijnsheerenland) - Icycle Z


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Nederland - 7 t/m 11 december 2022 springen
Tel: 0031-623071155
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu/uitslagen
CSI2*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Kimbel, VDL Groep Miss Untouchable, VDL Groep Nino du Roton
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Hotspot
Emma Bocken (Weert) - Incaro LS, Kadessa Z
Lara Bredewoud (Maarssen) - Humonia B., Ziberia Z
Niels Bulthuis (Hoogeloon) - VDL Groep Gravin, VDL Groep Hermès Z, VDL Groep Jennifer
Stefanie Carroll (Bocholt) - Charly 1595, Hero Flicka
Lisa Everts (Enschede) - Captain Morgan, Erdelistan
Logan Fiechter (Merksplas) - D-Iness Z, E Hoodstock Z, O'Neal van 't Looverijck
Demi van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Rob Heyligers (Asten) - Joint De Canabis Van De Doornhoeve
Kevin Jochems (Kalmthout) - Camilla van de Helle, Flying Jackie, Gijs, Kalidah
Loewie Joppen (Maasbree) - Add Picobello Z, Important Style VK
Lars Kersten (Egchel) - Big Beauty Z, Eetrichta, J.Charley
Niels Kersten (Egchel) - Belfast Z, Grieg S, High Hopes SFN
Julian Kraay (Ederveen) - Grant Utopia, Ivant, Jackson
Joost Martens (Asten) - Cosimo, I, Iceman Elrite
Iris Michels (Liessel) - Isaac, Izabelle
Albert Nijhof (Laren Gld) - Kingston MVH, MVH Easington
Sophia Richter Loojenga (Dronten) - Inzell V.D.O.
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Explosion, Herma
Leon Thijssen (Sevenum) - Boubou de la Roque, Faithless MVDL, Google This
Mans Thijssen (Sevenum) - Hello, I'M Here
Mel Thijssen (Sevenum) - Gill, Imodo, Jarizona van de Muggenhoek
Anne van Vulpen (Vleuten) - Fajoecha BH
CSI1*
Mathijs van Asten (Ysselsteyn Lb) - Cote De Zelande Delta Mossel Z
Alicia Bocken (Weert) - Dalicia Devine Z, Di Caprio 47, Dinka
Emma Bocken (Weert) - Eclick, Rinken Z, Sympathie 60
Lara Bredewoud (Maarssen) - Jelle
Demi van Grunsven (Handel) - Le Kannan
Mila Hoeijmakers (Broekhuizen Lb) - Euphoria
Loewie Joppen (Maasbree) - Candy Holiday
Lars Kersten (Egchel) - King Charles
Tara van der Leegte (Waalre) - Calipso, VDL Groep Ina-Zeldenrust
Tobias Luikens (Ittervoort) - Kandessa
Albert Nijhof (Laren Gld) - MVH Excellent
Junyfer Prenger (Elsloo Lb) - Carador Proosthof Z, Del Piero vd Haterbeek Z, Happy Diamond
Teddy van de Rijt (Nuenen) - Itcho Van 't Ruytershof
Leon Thijssen (Sevenum) - Jamerson
Mans Thijssen (Sevenum) - Horion Z
Anne van Vulpen (Vleuten) - Kizzi van het Molenhof, Kornet Star BH
CSIYH1*
Leopold van Asten (Duizel) - VDL Groep Latoya
Emma Bocken (Weert) - Prinses van het Keizershof
Niels Bulthuis (Hoogeloon) - VDL Groep Kiara
Lisa Everts (Enschede) - King Kensington
Logan Fiechter (Merksplas) - Kanny
Kevin Jochems (Kalmthout) - Looks Good de Liebri Z
Loewie Joppen (Maasbree) - Cocorico Picobello Z
Lars Kersten (Egchel) - Akua van Cleef Z, Cornets Pop AF Z
Niels Kersten (Egchel) - King'S Dream
Tobias Luikens (Ittervoort) - Casino, Natural Picobello Z
Iris Michels (Liessel) - Cantura
Mans Thijssen (Sevenum) - Jalisco
Mel Thijssen (Sevenum) - Cobalt de Quélennec Z
Terry van de Wetering (De Mortel) - Quibalia van de Klothoef


Riesenbeck CSI2*/ CSIYH1*/ CSI1* Duitsland - 7 t/m 10 december 2022 springen
Tel: 0049-54549058970
E-mail: show-office@riesenbeck-international.com
Website: www.riesenbeck-international.com/uitslagen
CSI2*
Michiel Brusse (Uffelte) - Duran TK Z
Gerco Schröder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin, GLOCK's Galanda
Suzanne Tepper (Holwierde) - Chambertino Z, PMF Inventiv
Hyke Voorn (Ruigahuizen) - Camaxima, Iljalita
Jur Vrieling (Holwierde) - El Rocco, Gin D, Griffin van de Heffinck
CSI1*
Michiel Brusse (Uffelte) - Jericho-S, Justice
Gerco Schröder (Tubbergen) - Jaguar
Suzanne Tepper (Holwierde) - Israel v/d Dennehoeve, PMF 2JOIN Jubilee
Jur Vrieling (Holwierde) - Grenoble D.N., Naila v't Merelsnest
CSIYH1*
Suzanne Tepper (Holwierde) - Lhynara, Pegasus Blue
Jur Vrieling (Holwierde) - Kallmar VDL


Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo België - 8 t/m 11 december 2022 springen
Tel: 0032-33349802
E-mail: csilier@azelhof.be
Website: www.azelhof.be/uitslagen
CSI2*
Suzanne Bens (Escharen) - Hayo
Kelly Jochems (Achtmaal) - Eowan A
Patrick Lemmen (Grashoek) - Galaxy, James Blond
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) - Hurricane M
Jochen Munsterhuis (De Lutte) - Jaguar
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Ilandra, Ileva S
Tom Schellekens (Esbeek) - Interessant van de Zietfort, Jolet Van De Zietfort, King Pleasure B
Ralph Slaats (Knegsel) - Il Divo SW
Kristy Snepvangers (Bergen op Zoom) - Millstream's Insperation
Marlies van Soest (Evertsoord) - Coca Cola Z, Quirados Z
CSI1*
Annabel Adriaanssen (Aagtekerke) - Ponyhof's On the Rocks
Douwe Avezaat (Tinte) - Enigma, Jillz Z
Suzanne Bens (Escharen) - Hint
Sanne Hoek (Etten-Leur) - Heroiek T&L Z
Sarah de Kraker (Axel) - Futurore di Villagana
Jennifer Munsterhuis (De Lutte) - Indy, Lord Thurricane
Yoni van Santvoort (Nuenen) - Hyaliet, Kathleen S
Tom Schellekens (Esbeek) - Chella II de Laubry Z, Infinity
Daniël Schepers (Esbeek) - Arequipa van de Wolfsakker, Killroy van de Wolfsakker
Caitlin Snel (Alphen aan den Rijn) - Canny Blue, Casper
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Kaletto
Jasmijn Westerbeke (Vrouwenpolder) - Diluxe, Qelana R Z
CSIYH1* incl. 8yo
Kelly Jochems (Achtmaal) - Myberostar
Sarah de Kraker (Axel) - Magic Mike
Patrick Lemmen (Grashoek) - Crusher
Maaike Schoormans (Hapert) - Camp S, Discovery 63
Ralph Slaats (Knegsel) - Cirondine Z, Forbio v h Moeshof
Kristy Snepvangers (Bergen Op Zoom) - Millstream's Lucifer


Geneva CAI-W Zwitserland - 8 t/m 11 december 2022 mennen
Tel: 0041-227381800
E-mail: info@chi-geneve.ch; smottu@chi-geneve.ch
Website: www.chi-geneve.ch/uitslagen
CAI-W World Cup
Bram Chardon (Den Hoorn Zh) - Dreef Inca, Dreef Kapitany, Favory Farao, Kendi, Maestoso XLVII-5-13-3


Geneva CIX-Arena Zwitserland - 8 t/m 11 december 2022 Eventing
Tel: 0041-227381800
E-mail: info@chi-geneve.ch
Website: www.chi-geneve.ch/uitslagen
CIX-Arena Indoor Cross
Sanne de Jong (Aalsmeer) - Enjoy
Tim Lips (Breda) - Brent


Durance CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEIYJ1* 100/ CEIYJ2* 120/ CE Frankrijk - 9 t/m 11 december 2022 endurance
E-mail: franchetphi@orange.fr
CEI1* 100
Floor Braunius (Leeuwarden) - elektra de bozouls
CEI2* 120
Marie-Marie Letort (Longue-Jumelles) - Ankara de Fly


Butheeb CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI3* 160 Verenigde Arabische Emiraten - 10 t/m 11 december 2022 endurance
Tel: 00971-26661800
E-mail: mustapha.mafoudi@gmail.com
CEI3* 160
Marijke Visser (Wanne, Trois-Pont) - Castlebar Gameboy

 

Ander Nieuws

  • Zin in een feestje? Jubileumdag voor KNHS-leden op NK Dressuur
    Zin in een feestje? Jubileumdag voor KNHS-leden op NK Dressuur
  • Sanne Voets, Demi Haerkens en Maud de Reu winnen KNHS Para Dressuur Trophy Schijndel
    Sanne Voets, Demi Haerkens en Maud de Reu winnen KNHS Para Dressuur Trophy Schijndel
  • Dressuur legende Parzival overleden
    Dressuur legende Parzival overleden