­ Deelnemers internationale wedstrijden 5 t/m 11 september 2022 - KNHS

Deelnemers internationale wedstrijden 5 t/m 11 september 2022

Geplaatst op 06 september 2022

Op het Nationaal Hippisch Centrum in Ermelo vindt aanstaand weekend het Wereldkampioenschap voor jonge dressuurpaarden plaats met een sterke Nederlandse afvaardiging bij de vijf-, zes- en zevenjarigen. Daarnaast is er een CDI op driesterren niveau. Een grote groep dressuurruiters reist naar Waregem voor een internationale dressuurwedstrijd. Gesprongen wordt er komend weekend op meerdere plaatsen in Europa. Daarbij springt de EEF Nations Cup finale in Warschau in het oog. Daar komt een team voor ons land aan start, net als in het Canadese Calgary bij de prestigieuze Spruce Meadows Masters. Verder staan er twee eventingwedstrijden met Nederlandse deelnemers op de internationale kalender.

Ermelo CH-M-YH-D/ CDI3*/ 4jr int reg NL - 8 t/m 11 september 2022 WK jonge dressuurpaarden
Tel: 0031-624449575
E-mail: info@ermeloyh.com
Website: http://www.ermeloyh.com / uitslagen
CH-M-YH-D
Curro Benitez Sanchez (Bakel) - Lord Platinum
Jill Bogers (Alem) - Lennox U.S.
Kirsten Brouwer (Gameren) - Lightning Star, My Precious
Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) - Luqiedo
Saskia Van Es (Voerendaal) - Montrachet
Charlotte Fry (Den Hout Nb) - Kjento
Svenja Grimm (Vledderveen Dr) - Kadiene
Femke De Laat (Schijf) - Mission
Dinja Van Liere (Uden) - Mauro Turfhorst
Beni Pachl (Schore) - Hexagons Gorgeous Black Art, Hexagons Luxuriouzz
Marieke Van der Putten (Groesbeek) - Kuvasz RS2
Thalia Rockx (Roosendaal) - Koko JR de La Fazenda
Emmelie Scholtens (Gorinchem) - Las Vegas
Jessica Thomas (Süstedt-ochtmannien) - Maddox Mart
Bart Veeze (Lochem) - Kyton
CDI3*
Floor Van Kempen (Nijmegen) - Geronimo
Lynne Maas (Schiedam) - Electra
Lotte Meulendijks (Heeze) - MDH Welt Hill
Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke Walcheren) - Great Lady TC
Judith Ribbels (Eibergen) - Fun Fun EB


Calgary, Spruce Meadows AB CSIO5*/ CSI3* CA - 7 t/m 11 september 2022
Tel: 001-4039744216
E-mail: linda.heathcott@sprucemeadows.com
Website: www.sprucemeadows.com / uitslagen
CSIO5*
Patrick Lemmen (Grashoek) - Exit Remo
Johnny Pals (As) - Carlotta, Charley
Harrie Smolders (Lage Mierde) - Bingo du Parc, Darry Lou
Sanne Thijssen (Sevenum) - Con Quidam RB, Hi There
Jur Vrieling (Holwierde) - Fiumicino van de Kalevallei, Long John Silver 3


Warsaw Sluzewiec CSIO4*/ CSI2* PL - 8 t/m 11 september 2022
Tel: 0048-695401412
E-mail: showoffice@warsawjumping.com
Website: www.warsawjumping.com / uitslagen
CSIO4*
Kars Bonhof (Epe) - Hernandez TN
Vincent Dings (Heeze) - Cream Couleur Z, Je T'Adore
Marc Houtzager (Rouveen) - Holy Moley, Sterrehof´s Calimero
Loewie Joppen (Maasbree) - Havel van de Wolfsakker Z, Osiris FZ
Maikel Van der Vleuten (Someren) - Dywis HH, El Wikke, Equus Tame
CSI2*
Kars Bonhof (Epe) - Poker de Mariposa TN
Vincent Dings (Heeze) - Ivory HDH
Marc Houtzager (Rouveen) - Kincsem
Loewie Joppen (Maasbree) - Important Style Vk


Opglabbeek CSI4*/ CSI1*/ CSIYH1* incl. 8yo BE - 8 t/m 11 september 2022
Tel: 0032-89201800
E-mail: showoffice@sentowerpark.com
Website: www.sentowerpark.com / uitslagen
CSI4*
Bart De Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Grant Utopia, Isis
Stefanie Carroll (Bocholt) - Con-Chacco, N-Balourouge de Semilly
Jens van Grunsven (Erp) - Diarindo Z, Heathrow, impossant CL, Judeska
Yves Houtackers (Weert) - Jackson V
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Embassador JT Z
Joost Martens (Asten) - Circee de la Haye, Iceman Elrite, Indence H.J.
Mark Martens (Ell) - Kinmar Quality Hero
Cindy Perdaen (Sas Van Gent) - Gumbo Mumbo
Wout jan Van der Schans (Nijkerk Gld) - For the Moment, G.as-bombay, Haretto, Isabella
Meike Zwartjens (Raalte) - Denzel Tivoli Z, Twindam Z, Twister De La Pomme
CSI1*
Joost Martens (Asten) - I
Meike Zwartjens (Raalte) - Piamanta v/h Zuid-Pajottenland
CSIYH1* incl. 8yo
Bart De Bruijn (Loenen Aan De Vecht) - Eliano v't Merelsnest, Farinjo Des Mec, Lara Lin M
Stefanie Carroll (Bocholt) - Legendary 2
Yves Houtackers (Weert) - Gwinnru De Kernevez, Porsche
Ruben Lamers (Oudsbergen) - Dancing Lady SZ


Ascona CSI4*/ CSI2*/ CSIAm-A CH - 8 t/m 11 september 2022
Tel: 0041-917910480
E-mail: segretariato@csi-ascona.ch
Website: https://www.csi-ascona.ch / uitslagen
CSI4*
Kevin Jochems (Kalmthout) - Casillas van de Helle, El Rocco
Niels Kersten (Egchel) - Grieg s, Tippy Z
Leon Thijssen (Sevenum) - For President, Zeppe Blue
Mans Thijssen (Sevenum) - Hello, I'M Here
Mel Thijssen (Sevenum) - Cartolana 2, Florida Balia NL
CSI2*
Kevin Jochems (Kalmthout) - Israel v/d Dennehoeve N.O.P.
Ilse Tolboom (Bunschoten-spakenburg) - Fidzilina Z, Gartbreaker SG
CSIAm-A
Ben Agterberg (Utrecht) - Kennedy, Lexus
Sanne ter Haar (Hierden) - Champ z, Sjelle
Anouk Tolboom (Bunschoten-spakenburg) - Gibroka SG, Ienafanory SG


Bonheiden CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* incl. 8yo BE - 8 t/m 11 september 2022
Tel: 0032-479951694
E-mail: sport@jumping-bonheiden.be / uitslagen
CSI1*
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Kristo
Eric Ten Cate (Geesteren Ov) - Nada van het Spieveld
Pascalle Donders (Mander) - Jeolita s
Roel Holthuizen (Kerpen) - Parfait D Amour H
Mitchel Machielsen (Weelde) - Isarina VDL
Thijs Machielsen (Weelde) - Frans Wilrick's, I Am Palve
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Van Schijndel's Hanibal
Tom Schellekens (Esbeek) - Chella II de Laubry Z
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Alaska
CSI2*
Jack Ansems (Sint-oedenrode) - Fliere Fluiter, Kaboom
Kessy Van Berlo (Veghel) - Erma
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Ike, Kiekum
Peter Bulthuis (Echt) - Kempinsky HX
Eric Ten Cate (Geesteren Ov) - Incredible, Ivoor, Notre-Dame van 't Roosakker
Jody van Gerwen (Limbricht) - chester 365, Inebelle van 't Welthof
Roel Holthuizen (Kerpen) - Chaccosandra PS
Thijs Machielsen (Weelde) - Ireuza
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Just Cornet R.T., Van Schijndel's Olaya Z
Tom Schellekens (Esbeek) - Interessant van de Zietfort, Isabel, Jolet Van De Zietfort
Sammy-Jo Smit (Gilze) - Hilton, My Lady van 't achterhof
CSIYH1* incl. 8yo
Jack Ansems (Sint-oedenrode) - Celine Z, La Karla, Lemiro
Kessy Van Berlo (Veghel) - Heinz un Prince, Pablo vd Donkhoeve
Roosje Brouwer (Waddinxveen) - Jackpot Vdm, Jacky Lanta
Eric Ten Cate (Geesteren Ov) - HorseDeals Prima Donna van ‘t Roosakker
Jody van Gerwen (Limbricht) - CCstud's Larasina
Roel Holthuizen (Kerpen) - Casavaro PS, Messdona PS
Thijs Machielsen (Weelde) - Comme IL Faut Z, Gerard Z, LaLaLie T&L Z
Piet Raijmakers jr. (Asten) - Godfather Z, Kruziano
Tom Schellekens (Esbeek) - King Pleasure B


Kronenberg CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* NL - 7 t/m 10 september 2022
Tel: 0031-623071155
E-mail: csi@peelbergen.eu
Website: www.peelbergen.eu / uitslagen
CSI1*
Bas van der Aa (Albergen) - E. Guriel
Joey Alberti (Einighausen) - Heartbreaker de lux
Mathijs Van Asten (Ysselsteyn Lb) - Sanvaja
Ester Damman - Blekkink (Varsseveld) - Jillmore Wv
Alicia Bocken (Weert) - Codeïne Z, Di Caprio 47, Dinka
Emma Bocken (Weert) - Rinken Z, Sympathie 60
Niels Brussen (Elst Gld) - Angel gold wings, Grette BD, Heracles de reve
Niels Bulthuis (Hoogeloon) - VDL Groep Jennifer
Berber Dijkman (Wesepe) - Jacky, Led Zeppelin
Sander Geerink (Gelselaar) - Laretto
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Kensington H
Lisa Nooren (Lanaken) - Roxy
Britt Schaper (Ommen) - Bad Boy
Laura Scheepers (Sevenum) - Cordovero by Marstyl, Denver B
Daniël Schepers (Esbeek) - Arequipa van de Wolfsakker, Killroy van de Wolfsakker
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - L'Alize Z
CSI2*
Bas van der Aa (Albergen) - Gaen, HÄKKINEN N, shanroe barney
Joey Alberti (Einighausen) - Baltic Love, la candida
Mathijs Van Asten (Ysselsteyn Lb) - Chacco's Cherry PS, Dragonfly De Longchamp
Marc Beckers (Roggel) - Imola
Ivo Biessen (Valkenswaard) - Emirat de Maugre, Indy
Ester Damman - Blekkink (Varsseveld) - Corion
Emma Bocken (Weert) - Kadessa Z
Niels Brussen (Elst Gld) - Agrio’s Wiltfang, Corliath
Niels Bulthuis (Hoogeloon) - VDL Groep Callida 2, VDL Groep Gistique, VDL Groep Hermès Z
Berber Dijkman (Wesepe) - Imoya Dice, Jetset, Jolie F
Sander Geerink (Gelselaar) - Jacobus S
Demi Van Grunsven (Handel) - Hucinta, Jillz
Michel Hendrix (Kessel Lb) - Hendrick's HX
Rob Heyligers (Asten) - Joint De Canabis Van De Doornhoeve
Lisa Nooren (Lanaken) - Irish Du Caillou, Zoë
Britt Schaper (Ommen) - Guidam Sohn The Second Z, In The Air
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - A'Lee Springpower BH, Cor, Kaviaar Delta Mossel Z
Niels Tacken (Meterik) - Camila Totalis Z
CSIYH1*
Ester Damman - Blekkink (Varsseveld) - Las Vegas, Mereusa
Alicia Bocken (Weert) - Dalicia Devine Z
Niels Brussen (Elst Gld) - Myspeciallux, Phoenix vd rollebeek
Sander Geerink (Gelselaar) - Let's Go
Demi Van Grunsven (Handel) - Viva Gold E.T.
Jeffrey Schmitz (Schimmert) - Darling Boy Hero Z


Ising am Chiemsee CSI2*/ CSIAm-A/ CSIYH1*/ CSIJ-A DE - 7 t/m 11 september 2022
Tel: 0049-15114939316
E-mail: sylivia@gugler-sport-horses.com
Website: http://www.chiemseepferdefestival.de / uitslagen
CSI2*
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Noukie
Micky Morssinkhof (Lievelde) - Itos S, Quintendros E
Skye Morssinkhof (Hierden) - Baloubelle 5, G-Vingino-Blue, Nina vh Scheefkasteel
CSIYH1*
Melvin Greveling (Oosterhout Gld) - Amigo de septon Z, Bacardi O


Paderborn CSI2*/ CSIAm-A/ CSIYH1* incl. 8yo DE - 8 t/m 11 september 2022
Tel: 0049-4296748740
E-mail: info@engarde.de
Website: www.engarde.de / uitslagen
CSI2*
Jurre Van Bommel (Ruurlo) - Edmond, Jelle-S
Dennis Van den Brink (Nijkerkerveen) - Aonia Domain, Ogano Girl Z
Bart Van der Maat (Houten) - Catch Twenty Two VO Z, Hugo Boss
Gerben Morsink (Beuningen Ov) - Carsey Z, Colina Z
Gerco Schroder (Tubbergen) - GLOCK's Galanda, Glock's Novellist, New Star vd Berghoeve
Pascal Uytendaal (Horst) - Celios Z
CSIYH1* incl. 8yo
Jurre Van Bommel (Ruurlo) - Grigia BR Z
Dennis Van den Brink (Nijkerkerveen) - Joy Of Spring R, Kallas
Bart Van der Maat (Houten) - Little Dance W, Québec
Gerco Schroder (Tubbergen) - Glock's Brilliant Berlin


Samorin CSIOY/ CSIOJ/ CSIOCh/ CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1*/ CSIP SK - 8 t/m 11 september 2022
Tel: 0421-903466554
E-mail: ridersevent96@gmail.com
Website: www.ridersanddreams.sk / uitslagen
CSI1*
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Piccolo R
Frank Schuttert (Ommen) - Lucarla TK.
CSI2*
Madée Schuttenbeld (Almelo) - Dorus du Domain Z
Frank Schuttert (Ommen) - Gream, Joviaal Es, Obilix v\h Stuyvenberghof
CSIYH1*
Frank Schuttert (Ommen) - Luckey SR Z, wezenberg`s panama van`t roosakker


St Tropez - Grimaud CSI1*/ CSI2*/ CSI3* FR - 8 t/m 11 september 2022
Tel: 0033-648140655
E-mail: leslie.reverchon@sfam.eu / uitslagen
CSI3*
Kim Emmen (Dinteloord) - Delvaux, Edgar


Waregem CDI3*/ CDIP/ CDICh-A/ CDIJ/ CDIY/ CDIU25/ CDICh-A BE - 8 t/m 11 september 2022
Tel: 0032-495207550
E-mail: marielaurebouckaert@gmail.com
Website: http://www.dressuur-waregem.be/ uitslagen
CDI3*
Amber De Groot (Harmelen) - Homemade
Jonna Schelstraete - Van den Ham (Gemonde) - Ironman
Kebie Van der Heijden (Weert) - Hashtag
Danielle Keur (Assendelft) - Fantasy
Sharon Lübkemann (Ospel) - Dundee United
Patrick Van der Meer (Naaldwijk) - Hollywood, Idefix, Sephora S
Lauren Neville (Vught) - George
Karen Nijvelt (Hoeven) - Darwin, Elysias
Linda Verwaal (Enter) - Be smart 4
Tosca Visser (Harskamp) - Hummer
Lisanne Zoutendijk (Nispen) - Vapiano
CDIP
Dominique Van Dalsen (Linschoten) - Zky
Sissi Gijsen (Moergestel) - New Star 8
Megan Hiemstra (Zuidoostbeemster) - Brouwershaven's Peligrini
Kyra Hingstman (Westerbork) - Goldwyn
Skye Plasman (Vlijmen) - Domingo du Bois
Isabelle Saton (Sonnega) - Capricho LIII
Claire Vermaes (Aarle-rixtel) - Matcho 'D' van Prinsenhof's
Lorna Verweijen (Bergeijk) - Noordhof's Surprise
Robin Van Vugt (Sint-oedenrode) - Need for Speed
Evolet van Westing (Ijsselstein Ut) - Beekzicht’s Keano
CDICh-A
Sophie Kats (Leiden) - Cyrano Cornilliere, Feline
CDIJ
Tessa van Hemert (Ammerzoden) - Sir Brightling
Sytske De Jong (Tijnje) - Damoiselle
Maud Van Walstijn (Hengelo Gld) - Eva Lynn
Rowena Weggelaar (Roermond) - Klieveer’s Don Quichot
Yasmin Westerink (Dronten) - Dibert L
CDIY
Axelle Berende (Ophemert) - Hiolito
Sanne Van der Pols (Abbenbroek) - Cuvanck PP, Excellentie
CDIU25
Lotte van den Herik (Schijf) - Giovanni VDH
Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) - Cirano DC
Daphne Van Peperstraten (Oude-tonge) - Greenpoint's Cupido
CDICh-A (E-pony)
Lorna Verweijen (Bergeijk) - Issydé Van Asten
Manouk Zuiderent (Breda) - Dollarboy S-G, Haston Be Happy


Charlbury CCI3*-S/ CCI2*-S/ CCIY3*-S/ CCIJ2*-S GB - 7 t/m 11 september 2022
Tel: 0044-7990587744
E-mail: clapham.richard@btinternet.com pattie-anne@madasafish.com
Website: http://www.cornburyhousehorsetrials.co.uk / uitslagen
CCI3*-S
Nina De Haas (Hengstdijk) - Divine H.e., JVK MR MAGUIRE
CCI2*-S
Andrew Heffernan (Cheshire) - SSK Cape Cooley
CCIY3*-S
Robin Klaver (Laren Nh) - Cadiz


Chvalsiny - Borova CCI2*-L/ CCI2*-S/ CCI3*-S CZ - 8 t/m 11 september 2022
E-mail: borova@kamir.cz / uitslagen
CCI2*-S
Willemina van der Goes - Petter (Maarsbergen) - Lancelot, Legende


Darmstadt-Kranichstein CH-EU-V-S/ CSIV-B DE - 8 t/m 11 september 2022
Tel: 0049-6482941755
E-mail: info@kranichstein-events.de
Website: www.kranichstein-events.de / uitslagen
CH-EU-V-S
Peter De Koning (Den Dolder) - Dion Koningshoeve
Klaas Mostert (Nijkerkerveen) - General darco, Hoznayo
Ben Spreuwenberg (Sonsbeck) - Diamond d’Argentine
CSIV-B
Yvette Bogaert (Bergen Op Zoom) - Adonis
Klaas Mostert (Nijkerkerveen) - Edzard
Stefanie Muller (Brackel) - Good Luck 127

 

Ander Nieuws

  • Promotie tot Level 4 (5*) jurylid voor Ineke Jansen
    Promotie tot Level 4 (5*) jurylid voor Ineke Jansen
  • Kom je werken bij de KNHS?
    Kom je werken bij de KNHS?
  • Kaartverkoop The Dutch Masters start vandaag
    Kaartverkoop The Dutch Masters start vandaag